Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 4. 2009 22:35

oskárka25
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tišnov a okolí
Registrovaný: 21. 6. 2006
Příspěvky: 3039
Web

Umřel nám pejsek, je to smutné

Dnes nám umřel pejsek, selhání ledvin, měl necelých 12 let, yorkshirek. Je to smutný. Bylo to tak rychlý a náhlý!!!!!!!!!! Vůbec jsem na to nebyla připravená.


Jakub 16.2.2007
Lucinka 10.6.2010

Není tady

 

#2 26. 4. 2009 23:05

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

Oskárko, tak to je mi líto..... taky jsme si to prožili. Budeš občas smutnit třeba i za rok.... Taky mám pořád známku našeho psa i očkovací průkaz schovaný, jeho fotky všude...
My jsme ten jeho konec sice už tak trochu čekali (bylo mu 10 let, měl špatné srdíčko, ohluchl a měl výrůstky na páteři), ale i přes veškeré drahé léky - nám odešel brzo. neutral
Nedá se nic dělat, to je život. Můžeš si jedině říct, že se mu u vᚠžilo dobře a že jsi dělala všecko, aby mu bylo fajn.

Není tady

 

#3 27. 4. 2009 16:22

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

Oskárko..hjarta

To je okamžik, kdy není co říct. Jak mám pozitivní myšlení, a snažím se odhánět špatné a neg myšlenky, tak u psů (mám 2) mám stálý strach a obavu o ně i tragické scénáře. (kamkoli přijedeme na dovolenou, prvně hledám veterinu) Nebyla jsem tak hysterická nikdy, ani kvůli dětem. nevím co to je...Vím jen , že je to špatně.

Dostává mě, že jsou bezbranní a doslova odkázaní na mě.

Víš, jediné co mě napadlo, že ty už to mᚠza sebou. Vlastně to nejhorší mᚠza sebou, teď už to bude jenom lepší. Den ode dne lepší. Třeba si vzpomeneš přes den už jen 24x, a za týden třeba jen 10x.
A ještě se trošku uspokojuju tím, že je lepší, když zemře první pejsek, protože kdyby mu umřel páník, tak je ztracený a nevěděla bys jak a kde skončí. Dochovalas ho do konce a jinak by to bylo špatně.

Nevím jak jinak to napsat, tak jsem napsala svůj okamžitý pocit, nemyslím si, že ti pomůže.
Probůh, jak já s tebou cítím, že bulím až se stydím, to  snad už jen mimochodem.

Čokli jedni, to nám byl čert dlužen si je pořizovat. ŽE já blbá si nekoupila krysu nebo hada. Nebo slepici! (ty fakt nemůžu) butter

Není tady

 

#4 27. 4. 2009 17:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

Jáj, buď rada, že si ho nemusela uspa. A netrápil sa dlho... Je to pre teba asi bolestivé, ale fakt mohlo by aj horšie. Psi proste žijú kratšie... ja chcem už len korytnačku alebo papagája.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 28. 4. 2009 10:40

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

nééé, papagaja néé - toho ořveš úplně stejně. Já měla ochočený andulky, asi 4- všechny v pořadí, to bylo taky hrozné...
Ta slepice, to je tak jediné nebo i ta želva...to by mohlo být rozumné.

Není tady

 

#6 28. 4. 2009 17:00

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

Papagáj by mal ži aspoň 50 rokov - tožko tu ešte straši nemienim. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#7 29. 4. 2009 10:53

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

Jo , ty myslíš, takového amazoňana a podobné..., já myslela andulku..
Jenžeééé, já umřu, a co papagáj??kam půjde? ha?

Není tady

 

#8 29. 4. 2009 11:55

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

Oskárko, pořiď si štěně - mě to strašně moc pomohlo. Na svou první psinu si i po dvou letech vzpomenu každý den, ale už to není smutné. Bude zase dobře. smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#9 29. 4. 2009 14:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

Papagája zdedia moji naštvaní dediči. big_smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#10 29. 4. 2009 14:31

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

Seli, v tom případě ho musíš naučit ty správné věty a mluvit ze záhrobí. big_smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#11 29. 4. 2009 17:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

Vidíš, to je zaujímavá myšlienka. Idem zháňa hovoriaceho papagája...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12 30. 4. 2009 20:34

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

Děvčata,
já o víkendu zažila něco podobného. Šli jsme přes železniční most a proti nám se doslova řítila nějaká paní. Pak se zastavila a strašně se rozbrečela. Když jsme šli kolem ní, na kolejích ležel dost brutálně přejetý pejsek. Bylo mi jich obou strašně líto. Paní pak pejska posbírala do bundy a šla ho pohřbít. Fakt strašné.

Oskárko, drž se. Je dobře, že jsi toho pohledu, který viděla ta paní na mostě, byla ušetřená hjarta


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#13 3. 5. 2009 17:32

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

Žiš, Tuli, jen to ne!!!!!! Chudák paní..... grater


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#14 4. 5. 2009 13:46

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

Panebože, ne!!
grater grater

Není tady

 

#15 4. 5. 2009 16:47

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

Pořád na to ještě musím myslet... sad


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#16 6. 5. 2009 18:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

grater grater grater kapitulation Kamoške zdrhla psina za zajacom a zrejme sa dostalaa ž na diažnicu, kde ju zrazilo auto, šofér odložil do stredového pruhu  a niekto mal tožko rozumu, že to dal do rádia. Tak sa dozvedeli, že Aida sa im už zrejme nevráti... hžadali ju niekožko dní. A nemali silu ís sa na ten stredový pruh pozrie... oplakali ju doma.
Tuli, snaž sa na to nemyslie.. predstavuj si psíka živého, radostne ebžiaceho... nie mŕtvolku na kožajniciach. grater kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#17 11. 5. 2009 17:52

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

Holky, prosím Vás, nepište už sem nic podobného. ...

grater

Všichni pejskové budou zdraví, v pořádku, strašně dlouho budou žít se svýma páníkama a žádný pejsek nebude sám!

Tak jsem se rozhodla.

Mně se zaběhl taky pes - a navíc, bázlivý gaučák(ač značkovýbig_smile) v lese. Hledali jsme ho asi půl dne. Bulila jsem, obrovský tlak na hrudi, klepaly se mi ruce. Běhala jsem po cestičkách, pak autem křižovala lesy - oslovila stovky lidí.., dívala se i do příkopů u cest, jestli tam to jeho zlaté tělíčko neuvidím ležet ....i toto mi bylo milejší, než ho nenajít.
A  našli jsme ho ! Běžel na vlakové nádraží, (přes hlavní silnici) kam jsme původn přijeli.....tam seděl. Nikdo si nedovede představit ten pocit, když jsem ho vzala do náručí!

Není tady

 

#18 11. 5. 2009 17:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

Viem... Nám psinu odviazali spred obchodu a niekam odviedli alebo zrejme odviezli autom... Hžadali sme ju celá rodina po okolí, márne, až po 3 hodinách dobehla odniekiaž, celá spotená, vyplazená, ale šastná... bez vodítka. dumbom Takže jasná krádež, ale to nepoznali našu Lindušku... Vyzerala ako jazvečík, ale bol to zakliaty človek. Kdeže tá osta niekde, kde sa jej neche by! big_smile neverila som už v happy end - ale bol....


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#19 12. 5. 2009 12:43

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

Jsou to chytří pejskové (i když pánové z mého nebližšího okolí říkají mému krásnému krycímu psovi hanlivě BB - blbá blondýna . jsou to paka).

Asi byl ,Selim, někde v okolí a rychle se zorientoval. Chudáček. Utíkal za svojí paničkou.
Nemohl se sám pustit za fenkou nebo za něčím? I když, zase,  někdo jí musel obojek sundat, ten by si sama nesundala..

A ten nᚠpes - stále značkuje, leta útrap (zejména když označkuje repráky:D) a teď, když se zaběhl, tak zřejmě díky tomu trefil zpět. x kilometrů. Teda nevím, jestli je to tím, že cítil cestu nebo mají jiný instinkt..Rozhodně terén neznal. byli jsme tam jen na výletě, stovky kilometrů od domu.

Není tady

 

#20 12. 5. 2009 13:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

No, to bola fenka a nehárala sa rodna (veedy zvykla  vyvádza voloviny a uteka za "zakázaným milencom")... Tiež som si povedala, že sama sa z vodítka - Flexi - nemohla odvizaa a vyvliec. Ona sa tam trochu vyznala, je to kúsok od nás, ale ja sa stále neviem zbavi podozrenia, že ju normálne naložili do auta a odviezli; alebo aspoň odviedli hodný kus preč. Fenky sa netúlajú(okrem hárania) a držia sa svorky ako luterán viery. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#21 17. 5. 2009 21:12

oliii
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlín
Registrovaný: 5. 11. 2007
Příspěvky: 6435
Web

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

oskárka25 napsal(a):

Dnes nám umřel pejsek, selhání ledvin, měl necelých 12 let, yorkshirek. Je to smutný. Bylo to tak rychlý a náhlý!!!!!!!!!! Vůbec jsem na to nebyla připravená.

oskárko jaký to mělo průběh nᚠpes čínský chocholatý pes má taky selhání ledvin už druhý den je na klinice na kapačkách a nevím co mám očekávat pořád doufám že to miláček zvládne a bude pak mít jen dietu


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/SbOUpK1.jpghttp://lb3f.lilypie.com/SbOUp2.png

Není tady

 

#22 7. 6. 2009 22:33

magdickaskri
♥------
Registrovaný: 4. 6. 2009
Příspěvky: 5

Re: Umřel nám pejsek, je to smutné

Pro Oskárku a všechny paničky či páníčky, kterým odešli jejích psí kamarádi nebo kamarádky do psího nebíčka!
Milí zlatí,tohle už jsem prožívala mockrát a teď mně to čeká zase. Mám 8 letého rotvajlera Maxíka,který má vysoký obsah birilubinu a játra pracují špatně.Tak přežíváme ze dne na den a raduji se z každého sousta, které do něj dostanu,z každého kroku,který udělá navíc. Střídavě brečím, střídavě bojuju a řvu," Buď do tebe to jídlo dostanu nebo mi umřeš!" a dostala jsem do něj víc než včera.Už ani nebulím před ním, ale potají. Alespoň,že pije. Dávám mu mleté kuřecí s rýží a zeleninou, jogurt bílý s piškoty a medem a tuhle ze zoufalství jsem uvařila krupičnou kaši.
Vzdala jsem poraženecký přístup a přistoupila jsem k rozmixování jídla,pak jsem to naplnila do zdobičky na cukroví
a doslova mu narvala do pusy.Večer jsem do něj dostala lžící jogurt s piškoty a medem.Strašně mi zhubl,ale budeme bojovat. Víte, když jsem před 8 lety po uspání mého kamaráda rotvajlera Cira,visela panu doktorovi kolem krku
a vyplakala potoky slz, tak mi řekl ,,Buďte šastná,že pejskovi můžete dopřát důstojný odchod z tohoto světa.Co bychom mi lidé za to dali". Plakala jsem loni. když odešla moje ovčačka Penny. Dožila se 13 let.
Ti,kteří si můžete pořídit dalšího pejska,udělejte to. Dá vám tolik radosti. Už to nebude ten pejsek co odešel, ale jiná psí osobnost. Je to jako u nás lidí.
                             Mějte se a Oskarko, třeba už máte nového pejska a pokud ne, udělejte to brzo, je to nejlepší
lék.
                                 Pac a drápek Vaše babča Mag

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů