Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 4. 2009 14:33

Janina08
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 107

nechala jsem si vyložit karty

Ahoj Nechala jsem si v řijnu 2008 vyložit karty.(Vše by se mělo naplnit do října 2009 )
Byla jsem již rok po rozchodu s přítelem (z mé strany) ale přesto se mi po něm stýskalo a nedokázala jsem žít naplno můj nový vztah.Byla jsem stále na pochybách a tak jsem chtěla mít jasno.Po bývalém se mi stýskalo,ale zaroveň mě něco brzdilo v tom abych se vrátila.Kartářka mi vyložila,že ani jeden není ten pravý a toho pravého teprve potkám.Nechala jsem si vyložit i karty na něco co vím,abych si ověřila,zda to co mi poví bude pravda... a byla. A co mě pro změnu trápí teď? už se to všechno již celkově uklidnilo.A ted se cítím konečně štastná a spokojená s mým partnerem a nebojím se říct,že se cítím být zamilovaná a i moje láska je mi vrchovatě opětovaná. A tak se ted bojím díky tomu výkladu,že to všechno skončí :-(
může to vše dopadnout i jinak než mi bylo předpovězeno...?

Není tady

 

#2 24. 4. 2009 14:36

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: nechala jsem si vyložit karty

Jani, nedávno jsem někde četla, že všechny výklady karet, horoskopů atd. nám ukazují, co se stane, pokud nezměníme dosavadní chování. Tím, že se něco dovím, se kolikrát už začnu měnit a výsledek tedy může být úplně jiný. smile Netrap se a užívej si hezkého vztahu. A věř hlavně sama sobě. smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#3 24. 4. 2009 14:48

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: nechala jsem si vyložit karty

Janina08 napsal(a):

Ahoj Nechala jsem si v řijnu 2008 vyložit karty.(Vše by se mělo naplnit do října 2009 )
Byla jsem již rok po rozchodu s přítelem (z mé strany) ale přesto se mi po něm stýskalo a nedokázala jsem žít naplno můj nový vztah.Byla jsem stále na pochybách a tak jsem chtěla mít jasno.Po bývalém se mi stýskalo,ale zaroveň mě něco brzdilo v tom abych se vrátila.Kartářka mi vyložila,že ani jeden není ten pravý a toho pravého teprve potkám.Nechala jsem si vyložit i karty na něco co vím,abych si ověřila,zda to co mi poví bude pravda... a byla. A co mě pro změnu trápí teď? už se to všechno již celkově uklidnilo.A ted se cítím konečně štastná a spokojená s mým partnerem a nebojím se říct,že se cítím být zamilovaná a i moje láska je mi vrchovatě opětovaná. A tak se ted bojím díky tomu výkladu,že to všechno skončí :-(
může to vše dopadnout i jinak než mi bylo předpovězeno...?

Samozřejmě že ANO big_smile
Jak psala Hani: karty neukazují, co se nutně musí stát - jenom to, co se stane, když nezměníš dosavadní způsob myšlení a chování... pokud změníš - tak ta budoucnost bude jiná :-)

Není tady

 

#4 24. 4. 2009 14:51

Somaia
Host

Re: nechala jsem si vyložit karty

může to vše dopadnout i jinak než mi bylo předpovězeno...?

myslím, že jsi položila otázku, na kterou ani není možné smysluplně jednoznačně odpovědět.
Do celé záležitosti vstupuje příliš mnoho dalších vlivů, které situaci  mohou, ale i  nemusí měnit.
Jedním z nich je ten, co uvedla Hani, s tím naprosto souhlasím.
Další je například ten , že nevíme nikdo (ani ty) jak dalece schopná byla intuitivní prognózy ta osoba, u které jsi byla na výkladu.

Chtěla jsi nahlédnout do budoucnosti a teď si s informací nevíš rady... to není dobré...jediná rada , kterou na to mám já je, nechat věci volně plynout, rozhodně se nestresovat něčím co teprve "může"! nastat. žít se má výhradně přítomností, z minulosti čerpat zkušenosti a budoucností se v žádném případě nestresovat!
Ve  všech  partnerských vztazích je naprosto normální, že jednou se člověk cítí s partnerem zamilovaný a vznáší se na obláčku, ale za čas mohou přijít  komplikace , konflikty a nebo přinejmenším nepohoda. Nikdy nemůžeš tušit, jestli zrovna u tebe nepříjde rozhodnutí, že budeš chtít vztah sama a dobrovolně ukončit a nokonec ty budeš iniciátorem. A to nemluvím o tom, že ani netušíš, jací zajímaví  lidé ti mohou v budoucnu ještě vstoupit do cesty.

Upravil(a) Somaia (24. 4. 2009 14:52)

 

#5 24. 4. 2009 15:06

Janina08
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 107

Re: nechala jsem si vyložit karty

děkuji za rady...já si říkám to samé,vím,že je to blbost,řešit to takhle dopředu...ale tak dlouho jsem se trápila a byla vnitřně hrozně zmatená a nešastná a teď po tom čase ,který jak každý říkal, léčí a pomůže zapomenout jsem konečně v pohodě a uvnitř na duši se tetelím radostí a vnitřním klidem.
Děkuji vám holky ;-)

Není tady

 

#6 24. 4. 2009 15:12

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: nechala jsem si vyložit karty

Moje zkušenost s kartářkou je pasivní.. Moje máma byla na výkladu a ptala se na mě a moji ségru.. Tak u mě viděla hodně zeleniny a ovoce, a měla bych začít jíst víc masa (což je pravda), pak žaludeční neurózu (což je také pravda), pak že jsem měla neúspěšné těhotenství (pravda), a že v mém okolí se pohybují dvě "kamarádky", kterých bych se měla zbavit, páč to nemyslí se mnou dobře (pravda).. Máma jí nic neřekla a hlavně spoustu věcí ani máma neví, takže jsem byla překvapená, kolik toho o mě paní kartářka ví.. Nicméně se tím nenechám zcela ovlivnit..

Není tady

 

#7 24. 4. 2009 17:02

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: nechala jsem si vyložit karty

může to vše dopadnout i jinak než mi bylo předpovězeno...?

me se tenkrat vsechno splnilo do puntiku, co mi karty vylozili. Podstatne ale je, ze mi karty ukazali, ze se provdam za cizince a budu hodne cestovat, tenkrat jsem chodila s Ukrajincem, byl to mistr na stavbe a karty ukazali manzela s technickym zamerenim a ja se videla, jak jezdim cestovat na vychod (Moskva, Peterburg) lol lol Na 100% jsem tomu verila a v momente kdy jsme se rozesli, tak jsem uz jela do Francie za svym opravdovym manzelem, ktery je inzenyr a pracuje v bezpecnosti TGV.... Z toho vyplyva, ze zalezi na tom, jak vyklad pochopis. Me vlastne podle prvniho zdani nic nedopadalo tak, jak bylo predpovezeno, ale ve finale to dopadlo presne tak, jak to predpovezeno bylo.
A jeste neco si velice dobre (mimo jine) pamatuju z toho vykladu. byla jsem u kartarky pred 8mi lety. Tenkrat mi rekla (vidim chlapecka, ale je to nejasne. Az do posledni chvile nebudete vedet, jestli se narodi a ja vam to rict nemuzu. Na to je jeste brzo.) No a v tehu jsem pak mela tu strasnou blamaz s Kolombem. Takze ja bych ten vyklad zas tolik nepodcenovala.


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#8 24. 4. 2009 22:13

Olympia
Host

Re: nechala jsem si vyložit karty

Ja jsem si nechala vylozit karty pred nekolika lety. Pani mi predpovedela neuveritelne veci, neverila jsem, pochybovala jsem.
Az me mrazilo, jak se postupne, jedna po druhe, jeji predpovedi plnily.
Vse se splnilo do roka.

 

#9 25. 4. 2009 9:37

Janina08
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 107

Re: nechala jsem si vyložit karty

hmm.tak  koukam , zkušenosti jsou různé...,tak uvidíme,ale už se tím nebudu tolik trápit,ostatně,také mi řekla,že budu šastná,tak to je hlavní :-)

Není tady

 

#10 26. 4. 2009 9:19

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: nechala jsem si vyložit karty

já byla v rozmezí 3/4 roku u několika. Všechny se shodli v přesném pohledu na situaci a na charakter lidí v něm., jen jedna řekla pravý opak, přesto když jsem s ní mluvila za nějakou dobu znovu mluvila stejně jako ostatníTak ted jen doufám, že měli pravdu, protože současnost tomu neodpovídá.Ale mělo by se to pomali plnit někdy do září, tak uvidíme.

Není tady

 

#11 29. 4. 2009 11:58

Nick3594
Host

Re: nechala jsem si vyložit karty

Mnoooo a mě kartářky předpověděly spoustu věcí a nestala se z nich ani jedna tongue. Jedna z nich dokonce to, že abych si našla partnera a dítě, tak nejdříve zemře můj otec a bude to "náhrada". Fujtajbl. Táta je stále mezi námi, s přítelem jsme 2 1/4 roku a prcka už taky mám reta. Takže já tedy kartářkám opravdu nevěřím. Taroty si vykládám sama a to je jediné, co sedí tummenupp.

 

#12 4. 5. 2009 18:17

Janak76
♥------
Registrovaný: 4. 5. 2009
Příspěvky: 2

Re: nechala jsem si vyložit karty

S reklamou na Vaše služby se obrate na majitele Babinetu.

Není tady

 

#13 5. 5. 2009 13:51

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: nechala jsem si vyložit karty

Tak já jsem byla u kartářek několikrát... Ta první mi předpověděla kupu věcí, které se nestaly, a přitom co jsem se doslechla od známých, všem se její výklad vždy vyplnil do puntíku big_smile
Byla jsem u další kartářky a její výklad mi zatím vychází. Nejzajímavější bylo, že mi předpověděla dítě, ale byla z toho taková zmatená, protože jí pořád "chodily" jen dvě sedmy místo čtyř. Přitom si ale byla jistá, že se tam dítě objeví. A opravdu, chlapečka máme, ale až do konce jsme nevěděli, jestli se vůbec narodí...yikes
Ze všech těch výkladů mám pocit, že nám kartářka ukáže možnou cestu, která platí pro tu konkrétní situaci při výkladu, ale že člověk má možnost volby.Může se v něm něco hnout, změní pohled na svět...Akorát moc nerozumím tomu, proč se taková změna taky neukáže v kartách.

A jak pše lvice - taky si vykládám karty sama a opravdu to vychází a hlavně se na ně můžu spolehnout jako na výborného pomocníka a rádce tummenupp


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#14 7. 6. 2009 2:21

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: nechala jsem si vyložit karty

zrovna koukám v televizi na nějaké věštění....to je neuvěřitelný, že takový bláboly nekdo poslouchá a ještě platí 90 korun za minutu výmyslů. Koukám na odbarvenou obézní cikánku v růžovém tričku, která má na každém prstě pouovej prsten a to samé na krku...a plácá pitomosti, který lidi chtějí slyšet a většinou jen zopakuje to na co se lidi ptají a o čem se zmíňují....usch ale radí neuvěřitelný pitomosti a když lidi řeknou, že to tak nebylo tak řekne, že to tak bude lol a jedna paní se j zeptala jak to tak všechno ví /radila jí at se nastěhuje zpět k manželovi a ona jí řekla, že je to násilník, ke kterýmu jít nemůže protože jí tluče /a ona jí řekla, že si od deseti let hraje z kartama dumbom nedávno jsem jednu viděla a ta lhala alespoň inteligentně. Tahle prej :"vidim mezi váma krizi", paní na to "ale mi jí nemáme", a cikánka zase "pojedete na cestu", paní na to "ne nikam nejedeme", "vidim tu změnu zaměstnání", "ne my neměníme práci", "vidim že máte potíže s dětma", "ne mi nemáme děti" "vidim, že máte dobrou práci a jste spokojená" "ne nejsem měním práci" lol


...bylo to až dojemně trapný jak byla mimo, jako celej pořad.


dum spiro spero

Není tady

 

#15 7. 6. 2009 8:43

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: nechala jsem si vyložit karty

Hani napsal(a):

Jani, nedávno jsem někde četla, že všechny výklady karet, horoskopů atd. nám ukazují, co se stane, pokud nezměníme dosavadní chování. Tím, že se něco dovím, se kolikrát už začnu měnit a výsledek tedy může být úplně jiný. smile

Na začátku bych chtěla jen souhlasit, že ne všichni, kdo vykládají karty to skutečně umějí. Nicméně:

Četla jsem hezký příběh:

Bůh poslal proroka do jednoho města, kde žili lidé hrozně hříšně. Prorok měl jít do toho města a oznámit tam věštbu, že Bůh se rozhodl toto město zničit. Prorok, protože věděl, jak to dopadne, to udělal nechtěl, ale Bůh ho donutil.

Šel tedy prorok do toho města a oznámil tamním lidem děsivou věštbu. Lidé ho vyslechli a protože to byl známý a hlavně dobrý prorok s napojením na Boha, kterému věštby vycházely, uvěřili mu. Zalekli se a začali se chovat jinak, správně a podle Božích pravidel.

Uplynula nějaká doba a Bůh viděl, jak se všichni obyvatelé tohoto města skutečně změnili, jak žijí naprosto jiný život než dřív. Rozhodl se tedy toto město ušetřit a zachovat.

Prorokovi tak věštba nevyšla. Ale nevyšla jen díky tomu, že byla vyřčena. Bez ní by se lidé z toho města nezměnili. Pověst toho proroka byla otřesena, hodně lidí ale díky prorokovi bylo spaseno...

Není tady

 

#16 7. 6. 2009 9:15

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: nechala jsem si vyložit karty

Vanilka69 napsal(a):

Hani napsal(a):

Jani, nedávno jsem někde četla, že všechny výklady karet, horoskopů atd. nám ukazují, co se stane, pokud nezměníme dosavadní chování. Tím, že se něco dovím, se kolikrát už začnu měnit a výsledek tedy může být úplně jiný. smile

Na začátku bych chtěla jen souhlasit, že ne všichni, kdo vykládají karty to skutečně umějí. Nicméně:

Četla jsem hezký příběh:

Bůh poslal proroka do jednoho města, kde žili lidé hrozně hříšně. Prorok měl jít do toho města a oznámit tam věštbu, že Bůh se rozhodl toto město zničit. Prorok, protože věděl, jak to dopadne, to udělal nechtěl, ale Bůh ho donutil.

Šel tedy prorok do toho města a oznámil tamním lidem děsivou věštbu. Lidé ho vyslechli a protože to byl známý a hlavně dobrý prorok s napojením na Boha, kterému věštby vycházely, uvěřili mu. Zalekli se a začali se chovat jinak, správně a podle Božích pravidel.

Uplynula nějaká doba a Bůh viděl, jak se všichni obyvatelé tohoto města skutečně změnili, jak žijí naprosto jiný život než dřív. Rozhodl se tedy toto město ušetřit a zachovat.

Prorokovi tak věštba nevyšla. Ale nevyšla jen díky tomu, že byla vyřčena. Bez ní by se lidé z toho města nezměnili. Pověst toho proroka byla otřesena, hodně lidí ale díky prorokovi bylo spaseno...

Vanilko, s tím se nedá než souhlasit.

Jsou věci, které můžeme ovlivnit.
Proto výklad karet není 100%

A také samozřejmě že ne každý kdo vykládá karty je vykládat umí...


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#17 7. 6. 2009 11:16

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: nechala jsem si vyložit karty

docela vám závidím, že si dokážete samy vyložit, mě bohužel karty ukazují to, co si přeji, dokonce i kyvadlo se tak chová. jediné karty, které mi vycházejí jsou andělské, ale ty nejsou o tom, co se stane, spíš takové uklidnující a uvolnující.
co se týká věštby, stalo se mi, že mi jedna kartářky řekla věštbu ve smyslu, že s partnerem nebudeme, přesto jsem na sobě pracovala a na vztahu taky a když jsem k ní šla, tak řekla, že ne, že jsme si souzeni, vlastně jsem věštbu změnila,  pak jsem se dověděla, že při té první věštbě měla veliké osobní porblémy, takže si myslím, že jí to ovlivnilo, že nedokázala ty karty správně " přečíst", je to stejné, jako když mám problém já, v ten moment člověk nevidí jasně, je blokovaný.

Není tady

 

#18 7. 6. 2009 11:47

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: nechala jsem si vyložit karty

Neumím si vyložit budoucnost, ale ráda si vykládám současnost k pochopení problémů. Občas mi to najednou do sebe "zaklapne", někdy to dlouho trvá, chodím mi karty, kterým stále nerozumím. A pak prostě jednoho dne se stane něco, co mě "doklapne" smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#19 7. 6. 2009 15:47

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: nechala jsem si vyložit karty

na současnost jsem dobré karty symbolon, těm rozumím.

Není tady

 

#20 9. 6. 2009 22:13

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: nechala jsem si vyložit karty


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#21 24. 11. 2009 16:05

Janina08
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 107

Re: nechala jsem si vyložit karty

rok se s rokem sešel a jsem stále s partnerem,teď jsme se vrátili z úžasné dovolené v Thajsku a nikoho třetího jsem nepotkala....jsem spokojená a šastná.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů