Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 13. 5. 2009 17:42

majkafa
Host

Re: Poprvé?

No vidíš. Nám, co jsme nikdy očkováni nebyli, dle tohohle rakovina hrozní pořád. Je to nesmysl. Rakovina není nějaká infekční nemoc.. Btw já bych dcerku očkovat nedala, sebe taky ne. Přečetla jsem toho dost o nepříznivých účincích. Stejně tak bych nedala sebe ani děti očkovat proti chřipce. Jsem v tomhle fatalista. Když mě mají oběsit, tak mě nezastřelí. Jestli mám umřít na rakovinu, nezabije mě auto.

 

#102 13. 5. 2009 19:57

Olympia
Host

Re: Poprvé?

Ja nejsem horlivy zastance ockovani, ale kdybych mela dceru, tak ji proti HPV ockovat necham.
A rakovina infekcni je - ve smyslu prenosu HPV a nasledne jejiho vzniku.
Statistika mluvi za vse.

 

#103 13. 5. 2009 19:59

majkafa
Host

Re: Poprvé?

Jo, takže my všichni ostatní prostě umřeme, nás "staré" nechají napospas. smile Vše je o psychice. Obzvláště rakovina je nemoc v první řadě psychická.  Na co myslíme, to se nám plní.

 

#104 13. 5. 2009 20:03

Olympia
Host

Re: Poprvé?

Jestli reagujes na me, tak nemas pravdu. Jsou vedecke prace o tom, ze aplikovali vakcinu jiz dospelym zenam a zjistovali hladinu protilatek. Hladina se zvedla. Takze ani ty "stare" zeny nejsou na odpis. Chce to jen zjistit si info.
Co se tyce psychiky - souhlasim, ma svuj podil.

Upravil(a) Olympia (14. 4. 2010 17:52)

 

#105 13. 5. 2009 20:07

majkafa
Host

Re: Poprvé?

Nu dobrá, proč v tom případě očkují pouze mladé ženy?

 

#106 13. 5. 2009 22:05

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Poprvé?

majkafa napsal(a):

Nu dobrá, proč v tom případě očkují pouze mladé ženy?

protože jejich tělo není infikováno virem a tudíž nemá protilátky...a nejlépe tedy reaguje...my ostatní už nějaké protilátky máme a tudíž snižujeme učinnost očkování...proto se opravdu během aplikace NESMÍ pohlavně žít...nepřenáší se to jen souloží, ale třeba i dotykem genitálii...je to virus, ale mrcha má docela hezkou stavbu smile...a to je důvod proč to má velký učinek u 14ti letých...

Není tady

 

#107 13. 5. 2009 22:07

majkafa
Host

Re: Poprvé?

Ale dýýýk Olympia šikala, že i pro nás je to dobréé. graterlol Já ci být taky signifikantní. big_smile

Upravil(a) majkafa (13. 5. 2009 22:07)

 

#108 13. 5. 2009 22:12

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Poprvé?

majkafa napsal(a):

Ale dýýýk Olympia šikala, že i pro nás je to dobréé. graterlol Já ci být taky signifikantní. big_smile

ale ano, jen to není tak učinné smile tod vše smile... dobré to je smilea o tomhle je toho opravdu hodně na netu , jak o očkování, tak o učinku atd...

http://www.delozni-cipek.cz/novinky/co- … -hrdla-437

Není tady

 

#109 13. 5. 2009 22:17

majkafa
Host

Re: Poprvé?

já o tom vím. Byla jsem 3 roky ostře sledovaná. Ale přesto bych se očkovat nenechala. Nechávám to na přírodu a na sebe sama - na svou psychiku. Nevěřím této chemii, dle mého názoru není ještě dost prozkoumaná.

 

#110 13. 5. 2009 22:35

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Poprvé?

hm, tak na to, žes byla ostře sledovaná, tak teda info jsi tu podávala nic moc...ale to je asi o tom, co kdo potřebuje za informace... nemyslím to nijak zle, já si našla i tabulky podle kterých se provádějí operace dumbom a zjistila, že lékař přeci jen nebyl jen stroj, ale myslící člověk, protože dle tabulek, už skoro nemělo smysl se semnou zabývat... a plně jsem si uvědomila váhu jeho slov, když mi říkal, že do té operace by šlo sotva pět lidí v republice...

jinak k očkování... mᚠtakový postoj, že malé děti mají štěstí, že jsou některá očkování ze zákona... a o5 to nemyslím zle či jako útok, ale jako zamyšlení...

Není tady

 

#111 24. 5. 2009 22:29

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: Poprvé?

Bonbonku, ja teda nevim,ale ja jsem takoveto veci neresila, vse slo intuitivne, jen jsem vedela,jak se chranit,abych neotehotnela a to mi uplne stacilo. Nikde jsem nic necetla, s zadnou kamaradkou nic neresila,proste jsem to delala tak,jak jsem citila a vyplatilo se mi to. Ja stale nechapu,co resis. Mas pristup k netu,tak proc si nezadas odkaz a neco si o tom sama neprectes? Je to ta nejsnazsi cesta k informacim.


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů