|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
No vidíš. Nám, co jsme nikdy očkováni nebyli, dle tohohle rakovina hrozní pořád. Je to nesmysl. Rakovina není nějaká infekční nemoc.. Btw já bych dcerku očkovat nedala, sebe taky ne. Přečetla jsem toho dost o nepříznivých účincích. Stejně tak bych nedala sebe ani děti očkovat proti chřipce. Jsem v tomhle fatalista. Když mě mají oběsit, tak mě nezastřelí. Jestli mám umřít na rakovinu, nezabije mě auto.
Ja nejsem horlivy zastance ockovani, ale kdybych mela dceru, tak ji proti HPV ockovat necham.
A rakovina infekcni je - ve smyslu prenosu HPV a nasledne jejiho vzniku.
Statistika mluvi za vse.
Jo, takže my všichni ostatní prostě umřeme, nás "staré" nechají napospas.
Vše je o psychice. Obzvláště rakovina je nemoc v první řadě psychická. Na co myslíme, to se nám plní.
Jestli reagujes na me, tak nemas pravdu. Jsou vedecke prace o tom, ze aplikovali vakcinu jiz dospelym zenam a zjistovali hladinu protilatek. Hladina se zvedla. Takze ani ty "stare" zeny nejsou na odpis. Chce to jen zjistit si info.
Co se tyce psychiky - souhlasim, ma svuj podil.
Upravil(a) Olympia (14. 4. 2010 17:52)
Nu dobrá, proč v tom případě očkují pouze mladé ženy?
majkafa napsal(a):
Nu dobrá, proč v tom případě očkují pouze mladé ženy?
protože jejich tělo není infikováno virem a tudíž nemá protilátky...a nejlépe tedy reaguje...my ostatní už nějaké protilátky máme a tudíž snižujeme učinnost očkování...proto se opravdu během aplikace NESMÍ pohlavně žít...nepřenáší se to jen souloží, ale třeba i dotykem genitálii...je to virus, ale mrcha má docela hezkou stavbu
...a to je důvod proč to má velký učinek u 14ti letých...
Není tady
Ale dýýýk Olympia šikala, že i pro nás je to dobréé. 
Já ci být taky signifikantní. 
Upravil(a) majkafa (13. 5. 2009 22:07)
majkafa napsal(a):
Ale dýýýk Olympia šikala, že i pro nás je to dobréé.
Já ci být taky signifikantní.
ale ano, jen to není tak učinné
tod vše
... dobré to je
a o tomhle je toho opravdu hodně na netu , jak o očkování, tak o učinku atd...
http://www.delozni-cipek.cz/novinky/co- … -hrdla-437
Není tady
já o tom vím. Byla jsem 3 roky ostře sledovaná. Ale přesto bych se očkovat nenechala. Nechávám to na přírodu a na sebe sama - na svou psychiku. Nevěřím této chemii, dle mého názoru není ještě dost prozkoumaná.
hm, tak na to, žes byla ostře sledovaná, tak teda info jsi tu podávala nic moc...ale to je asi o tom, co kdo potřebuje za informace... nemyslím to nijak zle, já si našla i tabulky podle kterých se provádějí operace
a zjistila, že lékař přeci jen nebyl jen stroj, ale myslící člověk, protože dle tabulek, už skoro nemělo smysl se semnou zabývat... a plně jsem si uvědomila váhu jeho slov, když mi říkal, že do té operace by šlo sotva pět lidí v republice...
jinak k očkování... máš takový postoj, že malé děti mají štěstí, že jsou některá očkování ze zákona... a o5 to nemyslím zle či jako útok, ale jako zamyšlení...
Není tady
Bonbonku, ja teda nevim,ale ja jsem takoveto veci neresila, vse slo intuitivne, jen jsem vedela,jak se chranit,abych neotehotnela a to mi uplne stacilo. Nikde jsem nic necetla, s zadnou kamaradkou nic neresila,proste jsem to delala tak,jak jsem citila a vyplatilo se mi to. Ja stale nechapu,co resis. Mas pristup k netu,tak proc si nezadas odkaz a neco si o tom sama neprectes? Je to ta nejsnazsi cesta k informacim.
Není tady