Oznámení

2. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

2. listopadu : Univerzální tvarohové těsto, ze kterého připravíte mnoho variant různorodých sladkých dobrot!

2. listopadu : Začátek adventu se každý rok mění. Letos si první svíčku na věnci zapálíme už 28.listopadu

#1 23. 4. 2009 15:10

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Web

Miniaturní písmo v diskuzích

Dobrý den, mám problém - po úpravě nástěnky na chatu v sekci Těhotenství se mi najednou asi zmenšilo rozlišení nebo co a všechny diskuze včetně tohohle příspěvku te´d vidím jako strašně maličkaté, téměř nečitelné. Úvodní stránka BB je ok, ale jakmile se prokliknu na Diskuze, tak to v podstatě nepřečtu, stránka se zmenší tak o 1/3 a text je nečitelný sad
Nemohla jsem nějak poškodit zdrojový kód stránek nebo co?

Díyk za radu.... (P.S. vezmu si lupu, abych si ji mohla přečíst big_smile )

Není tady

#2 23. 4. 2009 15:56

Lesana
♥♥♥----

Re: Miniaturní písmo v diskuzích

Nevím, co máš jak přenastavené, ale nestačilo by zvětšit text za pomoci stisku klávesy CTRL a zároveň + (a třeba opakovaně)?

Není tady

#3 23. 4. 2009 19:39

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Lesano - bože, děkuju!!! Tuhle klávesovou zkratku neznám, ale funguje to! Díky moc!

Není tady

#4 23. 4. 2009 19:58

Jirka
♥♥♥♥♥♥-

To je dobře, že už je to v pořádku. Přesto prosím, na které nástěnce přesně? Podobný problém mohl opravdu vzniknout formátováním na té nástěnce, tak to radši prověřím. Díky...

Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

#5 23. 4. 2009 20:05

majkafa
Host

Mně se to taky občas stává, že mám najednou písmo miniaturní. Všude.
Ale podezírám se, že chyba je někde mezi židlí a klávesnicí. smile

#6 23. 4. 2009 20:23

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Jirko - bylo to na nástěnce CHAT - Podzimňata 2009 č. 8. Snad sem nic nepoškodila...

Ale asi je to fakt spíš mou zbrklostí při psaní smile

Není tady

#7 11. 5. 2009 20:54

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Prosím, aby někdo Klokanovi zodpovědně vysvětlil, co je to DISKUZE. Případně mu podal z police Slovník cizích slov.
Zavírat vlákno proto, že na něm lidé slušně diskutují, je opravdu trapné. Uzavřené vlákno Blokace se nachází v části "Poradny a DISKUSE". Pokud jsem si všimla dobře.
Díky.

Není tady

#8 11. 5. 2009 21:42

Jirka
♥♥♥♥♥♥-

Tercila napsal(a):

Prosím, aby někdo Klokanovi zodpovědně vysvětlil, co je to DISKUZE. Případně mu podal z police Slovník cizích slov.
Zavírat vlákno proto, že na něm lidé slušně diskutují, je opravdu trapné. Uzavřené vlákno Blokace se nachází v části "Poradny a DISKUSE". Pokud jsem si všimla dobře.
Díky.

Myslím, že důvod uzavření v onom vlákně vysvětlil dostatečně jasně. Mimochodem, toto vlákno se týká problému miniaturního písma v diskusích.

Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí