Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#976 19. 6. 2009 22:26

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

morpheus napsal(a):

xxxx napsal(a):

...mně udělaly radost třešně, konečně dozráááály, chodila jsem je kontrolovat a je to tu. Teď budu mít radost počítám tak dva týdny, nejvíc mi chutnají rovnou ze stromu tummenupp

Hehe a zes nerekla, svedl bych Te nekam na zakazane, ty chutnaji nejlepe a hlavne vnoci, pak jen papas a poslouchas jak ze stromu padaji pecky, to me prijde strasne dobrodruzne a take velmi romanticke - jen to brisko potom visslavisslavisslavissla

...úplně tu romantiku vidím, třešeň, teplá letní noc, sladoučký třešně a já s dvojitou frakturou hlezna ležim v poli a ty se pokoušíš dovolat na záchránku...signál neni big_smile

dum spiro spero

Není tady

#977 19. 6. 2009 23:40

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno

Kill Bill... fuckyou , na ...Nově...? Může se to vůbec napsat..., nebude to tou "nepovolenou reklamou"??? Kdoví. Kdoví? Kdoví... va

Není tady

#978 20. 6. 2009 17:00

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

A mně dnes volal pan Modrooký, taky Bubák mi furt volá, asi něco cejtí, volá mi 2x denně, už celej týden, což nedělával, říkal, že je zbytečný volat, že to stojí peníze, najednou volá a volá. Hm. No jo, no. Nějak to nechávám na volno, nějak to dopadne.
Jsem v jeskyni, poslouchám YES, piju čaj a čekám na poslední klienty. V šest jdu domů. Je mi zase o něco líp, taky není divu, jsem utratila v lékárně 500,- za léky, pastilky na cucání proti bolesti v krku, kapky do nosa, co nedráždí sliznici, kapky na kašel jakýsi taky drahý a Modafen, na občanku, taky jsem si koupila laxativum a bylo to.
Ale jsem ráda, že se mi ulevuje.

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#979 20. 6. 2009 17:27

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥

morpheus napsal(a):

sisi21 napsal(a):

Sehnala jsem botky ,který jsem scháněla delší dobu tummenupp
a syn udělal zkoušky z autoškoly. tummenupp

Sisi Ty mas tak velkeho potomka ? vavavavavavava
Jinak tummenupptummenupptummenupp

jj. a nejen to,dokonce už i předškolní vnoučata godlikegodlike

http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

#980 21. 6. 2009 7:24

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Radost, radost, včera jse ráno vezla kluka do práce, večer jsem pro něj jela, dnes ráno jsem ho zase vezla, už v půl šesté ráno, takhle jsem vstávala v neděli, jo, no a večer pro něho zase pojedu. Já jsem krom všeho ještě i taxikář. Ale synek mě potěšil, dnes ráno, řekl, že prý mi za to na starý kolena najde nějakej pěknej útulek, s výhledem na hřbitov lollollol vtipálek jeden

Není tady

#981 21. 6. 2009 9:41

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

...včera parádní grilovačka u kamarádů, selátko na rožní aaaaach hjarta

dum spiro spero

Není tady

#982 21. 6. 2009 10:09

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko

Modroočka napsal(a):

Radost, radost, včera jse ráno vezla kluka do práce, večer jsem pro něj jela, dnes ráno jsem ho zase vezla, už v půl šesté ráno, takhle jsem vstávala v neděli, jo, no a večer pro něho zase pojedu. Já jsem krom všeho ještě i taxikář. Ale synek mě potěšil, dnes ráno, řekl, že prý mi za to na starý kolena najde nějakej pěknej útulek, s výhledem na hřbitov lollollol vtipálek jeden

lollollol

Taky po mně nedávno syn něco chtěl a tak jsem se ho ptala jestli se taky tak bude o mě pěkně starat na mé staré roky.Odpověď: Mami neboj nějaké dobré zařízení Ti zaplatím. lol To mám taky hodného syna , že? lol lol lol

Není tady

#983 21. 6. 2009 10:12

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Volal mi zase Bubák, chtěl přijet, ale nemám na něho náladu, najednou se snaží. Ale mě už ta jeho snaha nějak nebere. Navíc rýmu mám pořád a ještě mě začlo píchat v levým uchu. Celkově mi je líp, to jo, ale už bych se chtěla zbavit té rýmy otravné. No ale dostala jsem zase takovou hezkou SMS, takže mám radost.......

Není tady

#984 21. 6. 2009 11:13

kristian
Host

Modroočka napsal(a):

Volal mi zase Bubák, chtěl přijet, ale nemám na něho náladu, najednou se snaží. Ale mě už ta jeho snaha nějak nebere. Navíc rýmu mám pořád a ještě mě začlo píchat v levým uchu. Celkově mi je líp, to jo, ale už bych se chtěla zbavit té rýmy otravné. No ale dostala jsem zase takovou hezkou SMS, takže mám radost.......

Mít radost-co je krásnějšího?Hezký den,Oli a a rýma odtáhne a místo sebe pošle pohlazení,lásku a pohodu v srdci i duši.par

#985 21. 6. 2009 11:25

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Web

big_smile jsem asi divná ale dneska mám radost jen tak, že je hezky, že je dcera dnes u Niagárských vodopádů a těším se až pošle fotky, že jsem si před chvílí dala kafčo s kámoškou, co se známe čtvrt století, ale osobně se vídáme max 3x do roka - chvála godlike za internet a mobil lol cool musím si to užít než mi někdo přišlápne krček dumbom a má nálada bude ta tam tongue

************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

#986 21. 6. 2009 11:36

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Romča napsal(a):

Modroočka napsal(a):

lollollol

Taky po mně nedávno syn něco chtěl a tak jsem se ho ptala jestli se taky tak bude o mě pěkně starat na mé staré roky.Odpověď: Mami neboj nějaké dobré zařízení Ti zaplatím. lol To mám taky hodného syna , že? lol lol lol

JJ, Romčo, máme to ale hodný děti, fakt godlikegodlikegodlike

Není tady

#987 21. 6. 2009 13:15

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Teď mi došla od modrookého další hezká SMS a Bubák zase jen prudí, píše mi na ICQ a prudí a prudí. A když se ohradím, urazí se. Je to fakt Bubák. A už prudí i na Skypu.

Není tady

#988 21. 6. 2009 13:36

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Modroočka napsal(a):

Teď mi došla od modrookého další hezká SMS a Bubák zase jen prudí, píše mi na ICQ a prudí a prudí. A když se ohradím, urazí se. Je to fakt Bubák. A už prudí i na Skypu.

cítí, že se něco děje, něco co by jeho pozici mohlo ohrozit tongue .

Není tady

#989 21. 6. 2009 13:51

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

aprill napsal(a):

Modroočka napsal(a):

cítí, že se něco děje, něco co by jeho pozici mohlo ohrozit tongue .

Jeho pozice? Ta už není žádná, ale on to asi pořád nechápe.

Není tady

#990 21. 6. 2009 17:17

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

A pustila jsem si tentokrát trochu tvrdší ráži, než je Pavarotti, hrají mi Saxon, konečeně jsem začala doma něco dělat, takže u toho uklízím, s touhle palbou to jde skvěle. Bubák se jel projet na kole a už nevolá a nepíše, Modrooký psal SMS, že dělá na zahrádce, takže tak něja. S Modrookým se uvidím zítra ráno, s Bubákem asi, až bude mít náhodou cestu kolem k synovi. i když dnes se zval, že by za mnou přijel nebo že mám přijet k němu na oběd, jenže mě už se nechce, s ním už nic. Už mi netvrdí, že je syn nemocný, jasně jsem mu řekla, že vím, že bral synek drogy a ne že náhle onemocněl, takže už mě aspoň v tomhle nebalamutí. On se musí synovi věnovat, aby kluk všechno měl a o nic se nemusel starat, aby se nerozladil a nezačal zase brát drogy. No, já bych řekla, že nejlepší lék je kluka zaměstnat a hlavně ho nechat si vydělat sám na to, co chce, aby se ve 27 letech naučil mít povinnosti a zodpovědnost a aby pochopil, že věci nedostane samozřejmě jen proto, aby nebral. Ale co už, Bubák si vybral, že se bude věnovat synovi a já musím pokaždé počkat, až kluka obhospodaří. Sám Bubák mi řekl, že kdyby kluka nevyhodili ze dvou škol a získal by výuční list, asi by normálně pracoval. Takhle mu vyřídili plný ID, protože by kluk musel leda kopat kanály a to by ho jednak nebavilo a jednak stresovalo, ale ho stresuje každá práce, i mytí nádobí. V tom to je, kluk může chodit po hospodách, diskotékách a akcích, ale nesmí se stresovat prací, no. Takže proto jsem Bubáka odstavila taky. Kašlal na mě, tak teď už mu nepomůže žádná snaha. I když musím říct, že teda se snaží celkem dost. Ale pozdě. Tak jsem se pěkně vykecala, mám dobrou náladu, rýma vypadá, že do rána se dá na ústup a budu zase jako rybička.
A mám radost jen tak, že je mi líp, že je u nás hezky, že se mám na co těšít a že jsem v pohodě.

Není tady

#991 21. 6. 2009 20:07

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Web

Ahoj Holki, tento vikend byl ve znameni splnenych prani. Ridil jsem Mercedes, vecer kdyz uz nebyli policajti, pac jsem sebou nemel papiry. Nechal jsem se najmout panickou na nakaceni dreva, protoze jeji manza je liny jako prase a ma na to "lidi" Asik mu je to jedno, ze za dobre odvedenou praci, zaplaceni 3000 za vikend jsem jeste shrabnul odmenu tu nejsladsi rodnarodnarodnarodnarodna

Neni co psat dal...vsak vy si domyslite wink

Chjo...skoda ze je vdana, ale pry mohu kdykoli, jenze me to takte nevyhovuje, zjistil jsem, ze mam silne vyvinuty smysl pro opecovavani zen gratergratergratergratergratergratergrater Asik se budu muset lecit u pna doktora vissla

"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

#992 21. 6. 2009 20:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

morfe, ty zvíře big_smile

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#993 21. 6. 2009 20:12

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

no to si panička užila hřebečka lol čuňáku godlike

....jinak mě ted přinesl muž hrst lesních jahůdek, byl běhat se psem a přiběhl s lehce pomačkanýma jahodama, poklad je to hjarta

dum spiro spero

Není tady

#994 21. 6. 2009 20:17

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Jéžiš, proč zvíře, proč čuňák? já mu to přeju, Morfe, dobrýýýýýýýýýýý tummenupptummenupptummenupp

Upravil(a) Modroočka (21. 6. 2009 20:17)

Není tady

#995 21. 6. 2009 20:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

morf radši zdrhnul ... možná je zmoženej, kdo ví, jestli mu tak dalo zabrat to dřevo, nebo ta baba va

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#996 21. 6. 2009 20:18

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočka napsal(a):

Jéžiš, proč zvíře, proč čuňák? já mu to přeju, Morfe, dobrýýýýýýýýýýý tummenupptummenupptummenupp

já ne, já mu to závidím rodna teda ne tu babu big_smile

Není tady

#997 21. 6. 2009 20:20

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Jasně, však a si kluk užije, je mladej, tak co...............

Není tady

#998 21. 6. 2009 20:21

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

Modroočka napsal(a):

...je doufám to nevyznělo že mu to nepřeju...přeju je to mladej kluk at si zařádí je svobodnej...paničku nekomentuju, nevim jak moc na ní dlabe páníček, že potřebuje takový povyraženíčko....vissla

dum spiro spero

Není tady

#999 21. 6. 2009 20:24

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočka napsal(a):

dy neříkáme, že ne. ber to trochu s humorem wink

Není tady

#1000 21. 6. 2009 20:27

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

Modroočka napsal(a):

dy neříkáme, že ne. ber to trochu s humorem wink

No, vono to skoro vypadalo, jako byste mu to nepřály lollollol

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí