Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#951 18. 6. 2009 8:19

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

majkafa napsal(a):

JJ, to chápu, člověk má  někdy potřebu změny.
Jednu dobu jsem měla silnou potřebu změny, ale zůstala jsem a teď jsem moc spokojená. Ale třeba jednu přijde čas ... big_smile

A co mě potěšilo? Hotová konsolidovaná závěrka. Jupííí. Já jsem thááák šikovná. big_smile

No, to jsi fakt šikulka tummenupp
Nás čeká roční uzávěrka v září, mimořádná, se fakt těším va nastává u nás přechod z určitého druhu firmy na jiný. Mělo to být v poletí, ale muselo se to odložit, snad se další termín uskuteční. Uvidíme, bude to náročný, tenhle rok je u nás ve firmě rok velkých změn a reorganizací, takže mám rušno, pracovně se to už jakžtakž usadilo, zvládli jsme ten nápor, už jen ta mimořádná uzávěrka.

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#952 18. 6. 2009 9:36

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko

Na poslední chvíli , jsem "počachrovali" se sš školama a vyšlo to tummenupp

Není tady

#953 18. 6. 2009 17:01

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Web

1. Nova vune od *** smile ( reklama neni povolena wink respektuji pravidla )
2. Dva nove projekty ktere me vytizi na dalsich 30% a tim padem se bude lepe zapominat na moji byvalou smile
3. Cely den Nightwish do sluchatek, malem jsem si z nich krupnul smile

Proste bozi den smile

Stejnou radost preji i vsem Babinetkam a Babinetakum wink

"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

#954 18. 6. 2009 18:02

Blossom
Host

majkafa napsal(a):

Modroočko, účetnictví že je přízemní? Šmarjá. To asi dělᚠjenom jednu agendu. Protože účetnictví je tak úžasně kreativní. Život přináší tolik nečekaných situací, které žádné účetní standardy nevymyslí, že vymyslet, jak to správně zaúčtovat, to jsou tak úžasné možnosti pro kreativce, o jakých se ve spoustě jiných zaměstnání ani nezdá.
Miluju účetnictví. hjarta

Jinak přeji brzké uzdravení. smile

Ad účetnictví...snaživě jsem si udělala účetní kurs, abych tomu aspoň trochu rozuměla...a došla jsem k názoru, že účetnictví je věda pro medvěda. Tedy, aby bylo správně pochopeno - není to obor pro mě, protože vyžaduje pečlivost, a tou na mě pámbu strašlivě šetřil... big_smile
Jinak myslím, že obojí je pravda: ĄUčetnictví může být jak suchopárným nudným oborem, tak velmi kreativní činností. Já bych to dělat nemohla, ale hluboce si vážím těch, kteří se  v tom vyznají, kteří tomu rozumí, a kterým ta čísla proti sobě dokonce doopravdy vycházejí va va va  (já to můžu sčítat stokrát, a vždycky mi to vyjde jinak!!lol lol lol  ,

#955 18. 6. 2009 18:08

Blossom
Host

Chci se s vámi podělit o svou radost - teď jsem byla dva dny na jedné akci, která naší firmě přinesla významné ocenění. Bude to mít i dlouhodobý dopad na prodejnost našeho zboží a na fungování firmy celkově.
Věděla jsem dopředu, že jsme něco vyhráli, volali mi totiž, že mě tam potřebují na předávání cen. A dopadlo to velmi, velmi dobře smile
Mám velkou radost, každého potěší pochvala a ocenění, tedy i mě.  Takže bych to tady s vámi aspoň virtuálně chtěla oslavit: 
storstark  storstark  storstark  storstark  storstark  storstark  storstark  storstark 
(Kdyby se na někoho přípitek nedostal, hlaste se, přidám smile  storstark

Upravil(a) Blossom (18. 6. 2009 18:08)

#956 18. 6. 2009 18:09

majkafa
Host

Blahopřeji. Skvělýýý! storstark

#957 18. 6. 2009 18:10

Blossom
Host

majkafa napsal(a):

Blahopřeji. Skvělýýý! storstark

Dík!! smile

#958 18. 6. 2009 18:13

majkafa
Host

Blossom, až se rozrostete do velkých rozměrů a budete mít i nějaké dcerky, spočítám ti konsolidovanou závěrku, ju? Jsem jedna z mála v Česku, co ji umí, protože není moc firem, které mají povinnost dělat ji ze zákona. Ani ty velké kolosy, nebo jsou většinou vlastněny zahraničními matkami. Počítej se mnou. Věrím ti. big_smile

Upravil(a) majkafa (18. 6. 2009 18:14)

#959 18. 6. 2009 18:23

Blossom
Host

majkafa napsal(a):

Blossom, až se rozrostete do velkých rozměrů a budete mít i nějaké dcerky, spočítám ti konsolidovanou závěrku, ju? Jsem jedna z mála v Česku, co ji umí, protože není moc firem, které mají povinnost dělat ji ze zákona. Ani ty velké kolosy, nebo jsou většinou vlastněny zahraničními matkami. Počítej se mnou. Věrím ti. big_smile

My se ale nějak víc rozrůstat nebudeme, to nemám v úmyslu (ono je to velmi ošidné v oboru, který bývá jako na houpačce, a je moc těžké to totiž po rozšíření zas zmenšovat, to už mám vyzkoušené ... sad .

Spíš ve stejném rozsahu se pokouším o zlepšování obsahu a fungování firmy... a celkem se daří smile

Ale ráda tě beru za slovo v tom, že pokud bychom potřebovali něco účetnického řešit, vím, kde se můžu zeptat, na koho obrátit, dík.

PS: Dcerku už jednu mám, a to živou wink  (někdy až moc  tongue ) , a ta mi zatím stačí big_smile stolt

#960 18. 6. 2009 18:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Super, Blossom, taká správa v týchto časoch dvojnásobne poteší... stolt

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#961 18. 6. 2009 18:29

majkafa
Host

Blossom, klíďo píďo. Když budu vědět, poradím. A když ne, tak se zeptám těch, co vědí a taky poradím.
Když nevím, zastávám zásadu - když jsem blbá, tak se zeptám. smile V praxi se mi osvědčuje. Nemůžeme vědět všechno.
Já mám taky dcerku a vypadá to, že zdědila účetní nadání. Tvrdím, že pro účetnictví musí být vrozené vlohy, že je to stejný dar jako zpěv, schopnost hrát na hudební nástroj anebo malování.
Praxe mi to už léta potvrzuje. Kdo to nemá v sobě, ani sto škol mu nepomůže.

Držím palce, a se daří.

#962 18. 6. 2009 18:36

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

No, Majko, já asi vlohy mám, jinak bych to nemohla dělat, jiná věc je, že už mě to nebaví. Máme novou kolegynui, no, novou, od listopadu. Pořád se ptá - kam naúčtovat to, kam ono, vysvětlit jí, že musí rozlišit, co je co a že i tak se musí rozhodovat sama, protože někdy to lze strčit tam i tam. Vysvětlit jí, že konkrétní věci nemáme nárok na odpočet DPH a že jedno, jestli je to barva, na natření té věci, nebo nový zámek k té věci, nebo oprava té věci, že prostě u této věci nemáme nárok. Ona to nechápe. Ptá se jestli barvu taky se znakem K, nebo jen zámek. Vysvětluju jí, že i kdyby to bylo třeba h.v.o na tu věc, tak pořád znak K, protože u této věci není nárok na odpočet. Ona vlohy nemá.

Není tady

#963 18. 6. 2009 18:36

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

A Blossom, taky moc gratuluju tummenupptummenupptummenupp

Není tady

#964 18. 6. 2009 18:50

morpheus
Babinet Klub
Web

Selima napsal(a):

Super, Blossom, taká správa v týchto časoch dvojnásobne poteší... stolt

V jakych casoch ? Podle me je doba stejna jako pred rokem, pred dvema, jen lide zacinaji trosku jinak premyslet kvuli zinscenovane krize, ktera vlastne neexistuje. A co muj vcerejsi napad ? Podle meho, je to o tom, ze jen vidim diru v systemu, kterou jiny nevidi, popr. se mu zda ze neni dost velka...visslavisslavisslavissla

Jinak Blossom : Taky gratuluji tummenupp

Upravil(a) morpheus (18. 6. 2009 18:50)

"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

#965 18. 6. 2009 19:09

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Morfe, ty jsi šikulda, ono je to právě o tom, mít nápad a využít daný možnosti.

Není tady

#966 18. 6. 2009 19:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Tiež gratulujem... wink

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#967 19. 6. 2009 8:39

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

ráno mi udělala radost sms - už jsme dorazili do calgary. další obrovskou radost a úlevu budu mít v září, až dostanou zprávu - už jsme v praze

Není tady

#968 19. 6. 2009 16:46

morpheus
Babinet Klub
Web

Zitra mozna jedu na Vysocinu wink Jeste to nemam potvrzene, ale mam radost ze vseho, ze zivota, z prace, z lidi okolo me, mozna mi ten rozchod vazne prospel. Az se nestacim divit, kolik volneho casu mam pro sebe a co vsechno si mohu dovolit. Jenze si myslim, ze takovy svobodny zivot me velmi brzy prestane bavit visslavisslavissla

Není tady

#969 19. 6. 2009 16:52

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno

Čau Morfiku, to si piš. My akční, když nemáme problémy, začneme si je z nudy vyrábjet sami, no ne? pussa

Není tady

#970 19. 6. 2009 17:05

morpheus
Babinet Klub
Web

ViktorkaLove napsal(a):

Čau Morfiku, to si piš. My akční, když nemáme problémy, začneme si je z nudy vyrábjet sami, no ne? pussa

Tobe take pusinku pussa Jo, jo, pravdu dis - ja jsem jeste k tomu tzv. "samonasírací", takze vazne vrazedna kombinace lol i kdyz ted by se vse mohlo zmenit, kdovio proc jsem byval samonasiraci ... ? visslavisslavissla Jsem zvedav, kdy na me dolehne krize, ale doufam, ze nejhorsi mam za sebou, pac to co jsem prozival bych vazne nepral zadne z vas. Proc jsou ty babice se vsim tak nespokojene ? To mi nejak rozum nepobira, asi jsem fakt blbej ... dumbom

Není tady

#971 19. 6. 2009 17:37

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥

Sehnala jsem botky ,který jsem scháněla delší dobu tummenupp
a syn udělal zkoušky z autoškoly. tummenupp

http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

#972 19. 6. 2009 18:57

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

...mně udělaly radost třešně, konečně dozráááály, chodila jsem je kontrolovat a je to tu. Teď budu mít radost počítám tak dva týdny, nejvíc mi chutnají rovnou ze stromu tummenupp

dum spiro spero

Není tady

#973 19. 6. 2009 19:42

morpheus
Babinet Klub
Web

sisi21 napsal(a):

Sehnala jsem botky ,který jsem scháněla delší dobu tummenupp
a syn udělal zkoušky z autoškoly. tummenupp

Sisi Ty mas tak velkeho potomka ? vavavavavavava
Jinak tummenupptummenupptummenupp

Není tady

#974 19. 6. 2009 19:43

morpheus
Babinet Klub
Web

xxxx napsal(a):

...mně udělaly radost třešně, konečně dozráááály, chodila jsem je kontrolovat a je to tu. Teď budu mít radost počítám tak dva týdny, nejvíc mi chutnají rovnou ze stromu tummenupp

Hehe a zes nerekla, svedl bych Te nekam na zakazane, ty chutnaji nejlepe a hlavne vnoci, pak jen papas a poslouchas jak ze stromu padaji pecky, to me prijde strasne dobrodruzne a take velmi romanticke - jen to brisko potom visslavisslavisslavissla

Není tady

#975 19. 6. 2009 21:45

Blossom
Host

Mám rovnou dva příspěvky do radovacího chlívku smile :
Dnes přišel synovi dopis z krajské nemocnice. Znepokojilo mě to. Když přišel domů a obálku jsem mu předávala, ptala jsem se ho: Něco se děje? Mᚠnějaké zdravotní problémy? Odpověděl ne, to mě jen zvou, přihlásil jsem se jako dárce krve. Překvapilo mě to (příjemně) , ptala jsem se, jak jsi na to přišel? Odpověděl lakonicky - Přišlo mi to jako dobrej nápad.... ... pussa

A za druhé - zítra vyrážím na víkend na kola do Českosaského Švýcarska! Těším se, jupííííííííííííí !!!!!!!!!!

NÁŠ TIP:

Zápatí