Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#926 16. 6. 2009 20:59

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

majkafa napsal(a):

Co tam děláš? big_smile

Uzivam si svobody smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#927 16. 6. 2009 22:25

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

Bubák přijel, vyměnil u vany baterii, přivrtal háky na květináče, dostal jahodový knedlíky s tvarohem a poslala jsem ho domů. Jednou, poprvé, co jsem s ním, jsem ho využila. Mám dobrej pocit, sex nebyl a ani nebude. Jednou jsem se zachovala jako mrcha, no, mrcha, prostě jsem ho využila, jel sem jen kvůli mně, udělal, co jsem po něm chtěla a krom těch knedlíků z toho neměl nic.
A ráno se potkám s panem modrookým, už se těším.................... pa, pa, dobrou noc všem


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#928 16. 6. 2009 22:53

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

Modroočko, přeji hezký zítřejší den. smile

 

#929 16. 6. 2009 23:00

Soleil
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 7. 2007
Příspěvky: 885

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

Modroočko, budu na tebe zítra myslet - a to dobře dopadne s panem Modrookým! A pak nám dej vědět! A doufám že tvoje zpráva bude v chlívku "Co vám dnes udělalo radost" a ne ve skuhracím lol! Dobrou noc všem sova

Není tady

 

#930 16. 6. 2009 23:20

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

Očko, proč muž, se kterým (jak se mi zdá..., nečetla jsem, což odpus...), jsi trávila hodně "posledního času", má jméno Bubák..., proč mu (jak se mi zdá a dtto...) neřekneš NAZDAR, nebo-li "pusu a šáteček", a hlavně (jak se mi zdá do třetice...), mᚠvýčitky svědomí, že už koukᚠpo dalším? va
To není rejpanec, jenom zvědavost, možná irelevantní, vzhledem k mé neinformovanosti... kapitulation gloria rock

Upravil(a) ViktorkaLove (16. 6. 2009 23:21)

Není tady

 

#931 17. 6. 2009 7:44

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

Modroočka napsal(a):

...sex nebyl a ani nebude... krom těch knedlíků z toho neměl nic.

Ty děláš, jako by nám chlapům šlo jen o to jedno big_smile
Kolikrát ty knedlíky potěšej víc... lol


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#932 17. 6. 2009 7:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

jako by nám chlapům šlo jen o to jedno
A ne? Buď o to první nebo o ty knedlíky... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png Obojí už je moc dobrýho najednou http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#933 17. 6. 2009 8:17

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

helena napsal(a):

jako by nám chlapům šlo jen o to jedno
A ne? Buď o to první nebo o ty knedlíky... Obojí už je moc dobrýho najednou

To jo... moje žena mi kdysi uvařila ovocný knedlíky, který vypadaly i chutnaly spíš jako tenisáky... big_smile ... tak jsme je vyhodili a "najedli jsme se lásky", jak jsem tomu tenkrát v začátcích říkal... lol


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#934 17. 6. 2009 9:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

Jéé - znᚠto, jak se novomanželé na svatební cestě ubytujou v malým penzionku a nevyjdou z pokoje den, dva, tři... Pak se konečně objeví a majitel se ptá: "A vy nic nepotřebujete? Ani jíst?" "Ne, my se živíme plody lásky." "Aha - ale tak neházejte slupky těch plodů z okna - dusí se mi slepice..."


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#935 17. 6. 2009 9:42

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

Mikeš napsal(a):

helena napsal(a):

jako by nám chlapům šlo jen o to jedno
A ne? Buď o to první nebo o ty knedlíky... Obojí už je moc dobrýho najednou

To jo... moje žena mi kdysi uvařila ovocný knedlíky, který vypadaly i chutnaly spíš jako tenisáky... big_smile ... tak jsme je vyhodili a "najedli jsme se lásky", jak jsem tomu tenkrát v začátcích říkal... lol

Nedá mi to: Buchtu za buchtu? rodna

Není tady

 

#936 17. 6. 2009 14:54

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

Dnes mi udelalo radost, ze jsem konecne dal moji expritelce jasne najevo, ze lezení po mě, jako to predvedla tusim v pondeli rano, je naprosta zbytecnost a ze nevim, co tim jako chce dokazat, ze ji uz nemiluji a ze by bylo vhodne, kdyby se odstehovala. Po dvoudennim pobytu v lesich Vysociny jsem naprosto klidny a vyrovnany clovek tummenupp

Preji Vam vsem jen chvilky pohody wink


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#937 17. 6. 2009 14:56

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

Mě právě způsobilo radost pár kousků čokolády... což se brzy změní v neradost lol

Není tady

 

#938 17. 6. 2009 15:04

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

L_aura napsal(a):

Mě právě způsobilo radost pár kousků čokolády... což se brzy změní v neradost lol

Já sněd půlku čokolády před hodinou a radost mám furt big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#939 17. 6. 2009 15:05

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

Mikeš napsal(a):

Modroočka napsal(a):

...sex nebyl a ani nebude... krom těch knedlíků z toho neměl nic.

Ty děláš, jako by nám chlapům šlo jen o to jedno big_smile
Kolikrát ty knedlíky potěšej víc... lol

Mikšíčku, nevím, nevím, ale myslím, že chlapům jde fakt hlavně o sex a o žvanec.

Jinak dnes hezký ráno, pár milých SMS, návrh na posezení a pokec, Bubák asi něco tuší, nevím jak, ani jsem mu nenaznačila, nic, ale dnes snaživý telefonát, no jo, no, že by o mě bylamezi chlapama bitka? lollollollollollol
Sakra, něco tak věkem ke mně by se nenašlo? Proč mě chtějí jen ti o moc mladší a nebo ti o dost starší? To nechápu, asi fakt vypadám jako matka a pečovatelka. Budu muset nasazovat po venku obličej ála mrcha bezcitná.
Ale jasně, zájem opačnýho pohlaví mě těší a zájem těch mladších mi dokonce lichotí, nicméně mláďata jsou bez šancí lollollol


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#940 17. 6. 2009 15:25

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

Modroočko, tebe aspoň mladší i starší.
Mě jenom mladší. dumbom
Ale přibližně věkově ke mně - nic, prostě nic.grater

 

#941 17. 6. 2009 18:22

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

L_aura napsal(a):

Mě právě způsobilo radost pár kousků čokolády... což se brzy změní v neradost lol

Ale notak Lauro, nechces snad abych tu popsal celou stranu A4 o prospesnosti cokolady pro lidsky organizmus, ze ne ? Ty to prece taky vis a nebud na sebe tak prisna. Zivot nekdy stoji za houby a proc bychom si ho obcas neosladili nejakou tou dobrotou, ktere se jen tezce odolava a navic zpusobuje pocity stesti ? Hmmm.... ? wink


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#942 17. 6. 2009 19:09

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

Když se mi rozpouští dobrá čoláda na jazyku, tak to je největší slast, sice bych to neměla jíst, ale dávám si jen kousek, vychutnám si to a pak nemám takový výčitky, ale čokoláda fakt přivádí pocity štěstí, někde jsem o tom kdysi dokonce četla, takže Lauro, žádný výčitky.................


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#943 17. 6. 2009 19:28

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

Holki a klucy, nebudete mi verit, ale prave me snad osvitil sam Svaty a dostal jsem vyborny napad, pro podnikani. Musim se sam pochvalit, ze jsem velice sikovny a podnikavy kluk, pac to uz za me nikdo neudela, jsem na sebe pysny, na papire jsem si spocital jen tak narychlo, jak by to mohlo fungovat a s vysledkem jsem velice spokojen tummenupptummenupptummenupp Boze, ja se snad pujdu wozrat lol Ba ne, ja nepiji alkohol wink


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#944 17. 6. 2009 21:06

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

mne dela cim dal vetsi radost moje prace, do ktere jsem se skoro zamilovala. Bavi me to cim dal vic.


42!

Není tady

 

#945 17. 6. 2009 21:28

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

baba.jaga napsal(a):

mne dela cim dal vetsi radost moje prace, do ktere jsem se skoro zamilovala. Bavi me to cim dal vic.

stolt ja jsem na tom podobne. Prace je zenskeho rodu, akorat neprudi smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#946 17. 6. 2009 22:04

hrosanek
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

morpheus napsal(a):

baba.jaga napsal(a):

mne dela cim dal vetsi radost moje prace, do ktere jsem se skoro zamilovala. Bavi me to cim dal vic.

stolt ja jsem na tom podobne. Prace je zenskeho rodu, akorat neprudi smile

A nemůže být blondýna. tongue

 

#947 18. 6. 2009 7:14

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

Radost, nevím, jestli je to na radost nebo na skuhrání. Vzala jsem si dovču, jak jsem se v sobotu ráno na vejletě v Jidřichivě Hradci nachladila, tak od pondělka se to na mě plížilo, včera mě to chytlo  a dnes to kulminuje. Tak se válím doma. Ale Bubák mi včera volal 4x, dělá si o mě starosti, ale nepřijede, srab jeden, se bojí, že by ode mě něco chytil, pan Modrooký mi hned ráno psal, že mě neviděl a že pro mě něco měl, nějaký DVD s muzikou. Tak mě ten zájem těší, ale dnes jsem hnusná, oteklá, nos jako bambuli, vlasy jako čaroddejnice, zabalená v županu........... krasavice k pohledání lollollol

A práce, no, chodím tam celkem ráda, už se to zase usadilo a je fakt, že bez práce byc zcvokla, mám ji ráda, mrchu, i když na ni nadávám a zrovna tahle práce mě moc nebaví, už ji moc dobře znám, chtělo by to změnu, brala bych něco tvůrčího, kreativního, účetnictví a podobný ptákoviny jsou moc přízemní tongue


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#948 18. 6. 2009 7:36

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

Modroočko, účetnictví že je přízemní? Šmarjá. To asi dělᚠjenom jednu agendu. Protože účetnictví je tak úžasně kreativní. Život přináší tolik nečekaných situací, které žádné účetní standardy nevymyslí, že vymyslet, jak to správně zaúčtovat, to jsou tak úžasné možnosti pro kreativce, o jakých se ve spoustě jiných zaměstnání ani nezdá.
Miluju účetnictví. hjarta

Jinak přeji brzké uzdravení. smile

 

#949 18. 6. 2009 8:01

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

Majko, jasně, je to tak trochu kreativní, ale myslím tím jiný druh kreativity, mě by bavilo dělat do reklamy, nebo do zařizování interiérů, prostě cokoliv, kde něco tvořím, vymýšlím, je za mnou něco vidět...............

Účetnictví jsem nikdy dělat nechtěla, přesto 15 let nedělám nic jinýho. Ale dělám u obrovské firmy, s celostátní půsbností, takže nejde dělat komplet celou účetní agendu, máme to rozdělený do sektorů, nicméně jsem toho prošla dost, máme určitý specifika, který u malých firem nejsou. Vloni jsme měli za krkem NKÚ, no, vysvětlovat jim proč jsem postupovala tak a tak, a ne jinak, to bylo veselý, ten kluk, co tam od nich byl, diskutovali jsme o tom, jestli je správný můj postup, on to viděl jinak, ale nakonec můj postup uznal, umlátila jsem ho argumentama, no jo, mᚠpravdu, o tom to taky je, když si něco můžeš vykládat několika způsoby, zvolit ten správný. ty to vidíš tak, ale ten druhý to chápe jinak.
Ale už jsem došla do stádia, že bych potřebovala změnu.
A dík, piju čaj, kurýruju se, zítra musím zase do práce.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#950 18. 6. 2009 8:11

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost? 8

JJ, to chápu, člověk má  někdy potřebu změny.
Jednu dobu jsem měla silnou potřebu změny, ale zůstala jsem a teď jsem moc spokojená. Ale třeba jednu přijde čas ... big_smile

A co mě potěšilo? Hotová konsolidovaná závěrka. Jupííí. Já jsem thááák šikovná. big_smile

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů