Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 22. 4. 2009 15:58

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

Račice dračice napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Kaliku, Ty když si chceš zašukat, tak musíš umejt nádobí (nanosit uhlí, vytřít chodbu, vyluxovat aj.)??? big_smile

Vivat tvé manželce Mikši, když jsis to ještě zatím za ta léta neuvědomil..... big_smile big_smile

U vás doma je taky sex odměnou pro muže za provedené domácí práce? big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#27 22. 4. 2009 16:03

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

Mikeš napsal(a):

Račice dračice napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Kaliku, Ty když si chceš zašukat, tak musíš umejt nádobí (nanosit uhlí, vytřít chodbu, vyluxovat aj.)??? big_smile

Vivat tvé manželce Mikši, když jsis to ještě zatím za ta léta neuvědomil..... big_smile big_smile

U vás doma je taky sex odměnou pro muže za provedené domácí práce? big_smile

Mikši, neber to tak doslova, ale komplexně tongue big_smile

Pokud vím, tak i ty doma dělᚠvečeře, pečeš cukroví atd...vždy jsi to tady na Babi taky psal...
Není to něco po něčem (následný sex po umytém nádobí big_smile ), ale v rámci toho, že jsi takový, jaký jsi, tedy, že dělᚠtřebas i tyhle věci, tak je tvá žena s tebou ráda, má tě (i) za to ráda a proto taky s tebou spí.... no né... big_smile

až budeš patrón, který po každovečerní-popracovní návštěvě hospy, hodí nohy na stůl a zařve : "mámo, já mám hlad" a doma za celé dny nehne ani prstem...., myslíš, že ten sex se ti ještě dostane ?? big_smile big_smile

Tak si zkus odpovědět na svou otázku sám reta

Upravil(a) Račice dračice (22. 4. 2009 16:04)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#28 22. 4. 2009 16:12

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

Martinka1 napsal(a):

Slyšela jsem: "manželství z vypočítavosti může fungovat - pokud výpočty byly správné" lol

50% výpočtů bylo špatných = proto manželství nefungovala (50% se rozvádí)
těch dalších 50% se bojí rozvést :-)

Není tady

 

#29 22. 4. 2009 16:14

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

katafyge napsal(a):

Nicolas napsal(a):

katafyge napsal(a):

Nico dumbom teba treba zahluši lol lol lol
      šíriš tu osvetu dumbom

Již jsem nemohl déle snést ta četná trápení, smutné příběhy a mylné představy.
Osvěta je třeba!

pozor  yikes  to je nejasná správa o konci sveta !  veežmi nebezpečné stolt dumbom

    Nico smile , kde si doteraz bol gloria,   ja ten babinet asi zle čítam va
     vežmi osviežujúce tummenupp , dnes som to potrebovala godlike

Byl jsem doposud jen ve tvých nenaplněných snech.
A taky v dobách, kdy jsi tu ještě asi nechodila diskutovat.

Není tady

 

#30 22. 4. 2009 16:17

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

Porozumie mužskému svetu netreba, treba donies pivo, rozpusti vlasy, zhodi podprdu a uži si ho. Sú na svete veci ako kvázikryštály, bermudský trojuholník a mužská duša, ktorým sa ani nesnažím porozumie. Ide o to, ako s nimi ži.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#31 22. 4. 2009 16:18

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

Selima napsal(a):

Porozumie mužskému svetu netreba, treba donies pivo, rozpusti vlasy, zhodi podprdu a uži si ho. Sú na svete veci ako kvázikryštály, bermudský trojuholník a mužská duša, ktorým sa ani nesnažím porozumie. Ide o to, ako s nimi ži.

lolgodlike

Není tady

 

#32 22. 4. 2009 16:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

Nicolas napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

tina napsal(a):

no, když tu budu tvrdit, že můj muž je romantik, který si se mnou rád povídá, naplňují ho rozhovory o filmech a literatuře, tak vám to asi bude k smíchu a budete říkat, že jsem holka naivní... smile
ale přídám ještě pár aktivit, u kterých se milovat (neříkám šu..., to dělají ostatní, my se zásadně milujeme big_smile) nechce, a to:
- dobré jídlo
- pivko s kamarády
a možná jsem ještě něco zapomněla, kdyžtak doplním...

Ale jo, my taky pořád jenom se nemilujeme... děláme i jiné věci... :-) Třeba rádi spolu koukáme na filmy na počítači... při tom taky ne... se nemilujeme big_smile

Mluvme za sebe, ne za partnera :-)

Tak to musíš na chlapinet. Inak, tvoja otázka znela: Jak to mají vaši muži... takže potom nerozumiem, prečo nás zároveň vyzývaš, aby sme hovorili za chlapov a vzápätí to zatrhneš. Nestresuje a ten tvoj blog nejako príliš?

Upravil(a) Selima (22. 4. 2009 16:20)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#33 22. 4. 2009 16:24

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

To mᚠpravdu.
Správně jsem měl napsat, at nepíše v množném čísle "rádi spolu koukáme", ale co dělá rád Martiny snoubenec. A at se ho doma třeba zeptá.

Není tady

 

#34 22. 4. 2009 16:26

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

Selima napsal(a):

Porozumie mužskému svetu netreba, treba donies pivo, rozpusti vlasy, zhodi podprdu a uži si ho. Sú na svete veci ako kvázikryštály, bermudský trojuholník a mužská duša, ktorým sa ani nesnažím porozumie. Ide o to, ako s nimi ži.

godlike
Seli tummenupp se tu třískám smíchy .. ale technická kapitulation  mi poraď jak si mám rozpustit krátký vlasy ??? lollollol
Jinak můj osobní názor ...chtějí se dobře najíst, napít ...a hlavně nic NEŘEŠIT ... a to vošukat je asi bonus navíc nebo co wink

Upravil(a) Amriana (22. 4. 2009 16:26)


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#35 22. 4. 2009 16:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

Aj tak to je informácia z druhej ruky, navyše môže by zodpovedaná mierne účelovo. Neprikladala by som tomu privežký význam.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#36 22. 4. 2009 16:35

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

NO... zajímalo by mě, co chtějí ti muží, jejichž partnerky tady brečí, že jejich chlap š.kat nechce ani za nic! lol a že jsem jich tady na babinetu četla pěkných pár vláken...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#37 22. 4. 2009 17:13

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

Nicolasi, zajímavé téma, ale tak trochu zbytečná námaha. Ženy, které si toto plně uvědomují, toho dosáhly svojí letitou zkušeností, a ty, ketré na to ještě nepřišly, tak si na to musí přijít samy. Protože jim to tu můžeš říkat horem dolem, ale stejně ti věřit nebudou.... protože přeci on ten jejich miláček je miluje.... no akdyž náhodou narazí na rozčarování v podobě třeba kamarádů, nebo fotbalu, tak jsou sice naštvané, ale hooodně rychle na to zapomenou sotva se ten jejich začne o ně zajímat big_smile


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#38 22. 4. 2009 17:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

Amriana napsal(a):

Selima napsal(a):

Porozumie mužskému svetu netreba, treba donies pivo, rozpusti vlasy, zhodi podprdu a uži si ho. Sú na svete veci ako kvázikryštály, bermudský trojuholník a mužská duša, ktorým sa ani nesnažím porozumie. Ide o to, ako s nimi ži.

godlike
Seli tummenupp se tu třískám smíchy .. ale technická kapitulation  mi poraď jak si mám rozpustit krátký vlasy ??? lollollol
Jinak můj osobní názor ...chtějí se dobře najíst, napít ...a hlavně nic NEŘEŠIT ... a to vošukat je asi bonus navíc nebo co wink

wink Ja mám tiež len polodlhé, ale snažím sa ich rozpusti... a pohadzova nimi.. tongue s tou podprdou to je ale iné kafe... To je "tusnami unleashed".

Upravil(a) Selima (22. 4. 2009 17:17)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#39 22. 4. 2009 17:34

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

Selima napsal(a):

Amriana napsal(a):

Selima napsal(a):

Porozumie mužskému svetu netreba, treba donies pivo, rozpusti vlasy, zhodi podprdu a uži si ho. Sú na svete veci ako kvázikryštály, bermudský trojuholník a mužská duša, ktorým sa ani nesnažím porozumie. Ide o to, ako s nimi ži.

godlike
Seli tummenupp se tu třískám smíchy .. ale technická kapitulation  mi poraď jak si mám rozpustit krátký vlasy ??? lollollol
Jinak můj osobní názor ...chtějí se dobře najíst, napít ...a hlavně nic NEŘEŠIT ... a to vošukat je asi bonus navíc nebo co wink

wink Ja mám tiež len polodlhé, ale snažím sa ich rozpusti... a pohadzova nimi.. tongue s tou podprdou to je ale iné kafe... To je "tusnami unleashed".

určite si na tento druh - ohrozenia na živote - asi nikto nesažoval tummenupp

Není tady

 

#40 22. 4. 2009 17:52

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

jak je možné, že (některé) holky tento zásadní rozdíl nejsou schopny pochopit ?....................

Je to úplně stejně možné, jako to, že totéž nechápou o holkách "kluci" smile


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#41 22. 4. 2009 18:10

majkafa
Host

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

Ženy a muži si nemusí porozumět. Na to máme kamarádky - kamarády. Stačí, když se budou milovat. Pak bude vše OK. smile

 

#42 22. 4. 2009 23:00

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

KALIK napsal(a):

S tím bych nesouhlasil. Pokud přepočítᚠodvedené finanční prostředky (do ženy) na práci, energii na přemlouvání partnerky, dělání všech pozorností (mytí nádobí, ...) k naladění partnerky, zjistíš, že chlapy jsou velmi nerozumní tvorové, kteří žijí v bludu, i když se prezentují jako logicky myslící jedinci. big_smile

mě přemlouvat nemusí big_smile big_smile big_smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#43 23. 4. 2009 6:42

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

zajímalo by mě, co chtějí ti muží, jejichž partnerky tady brečí, že jejich chlap š.kat nechce ani za nic!
Jak se píše kdesi vedle - "hlavně KLID!" http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Jsou i tací, kteří to šu.kání určitým způsobem "obětují", protože je pro ně prioritní, aby se po nich "nic nechtělo" (čímž nemyslím nemravnosti, ale všechno ostatní http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#44 23. 4. 2009 9:19

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

mashanka napsal(a):

jak je možné, že (některé) holky tento zásadní rozdíl nejsou schopny pochopit ?....................

Je to úplně stejně možné, jako to, že totéž nechápou o holkách "kluci" smile

tummenupp to je logicky správná odpověď. Akorát mě napadá, že kluci se o pochopení tak urputně nesnaží (ale milují - viz. Majkafa - nebo jen chtějí se.x). Výjimkou je krátké období, kdy žena muže opustí.

Není tady

 

#45 23. 4. 2009 9:43

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

....." kdy žena muže opustí"......
... to jako jí teprva pak začne chápat s přáním a se má v dalším životě bez něj dobře? lol lol
... nebo si spíš uvědomí, že mu najednou chybí ten konfort, co u ní měl?  big_smile wink


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#46 23. 4. 2009 14:34

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

Nicolas napsal(a):

mashanka napsal(a):

jak je možné, že (některé) holky tento zásadní rozdíl nejsou schopny pochopit ?....................

Je to úplně stejně možné, jako to, že totéž nechápou o holkách "kluci" smile

tummenupp to je logicky správná odpověď. Akorát mě napadá, že kluci se o pochopení tak urputně nesnaží (ale milují - viz. Majkafa - nebo jen chtějí se.x). Výjimkou je krátké období, kdy žena muže opustí.

Kluci se snaží o pochopení možná ještě urputněji, než holky, nicméně, neúspěšně - nemají na to prostě talent, pochopit ženskou big_smile


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#47 23. 4. 2009 21:25

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

Kalik " dělání všech pozorností (mytí nádobí, ...) "

big_smile big_smile já jsem věděla, že se tu zasměju big_smile big_smile.

Není tady

 

#48 23. 4. 2009 23:47

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

Nicolas napsal(a):

Veškeré kecy okolo - dobře se mi s tebou povídá, inspiruješ mě, jsi prostě úžasná, je mi s tebou dobře apod...mají jen jeden účel. A ten účel je....dostat ženu do postele. To, že s ženou úžasný chlapík tráví čas, je jen intermezzo (například proto, aby si honil ego, jak je chytrý nebo sečtělý nebo kolik má peněz), výplň času mezi jednou a další sou.loží :-)
Ale to neznamená, že to špatně nebo dobře. Prostě to mají muži (většinou) jinak než ženy.

Čoveče tohle je zcela precizně napsáno. big_smile

Dámám bych taky doporučil řídit se větou...... Chlapům jde VŽDYCKY jen o to jedno, na vás jen záleží kterýho si k tomu vyberete a vybírejte dobře podle "přidaný hodnoty" kterou k tomu pánové nabízí.

Tou přidanou hodnotou už je pak myšleno to divadýlko který coby chlapáci kolem toho předvádíme...... auta, básničky, výlety, večeře při svíčkách........ po delším manželství pak umytý nádobí, umytí nohou, převlečení trenýrek a pravidelné čištění zubů. wink

Jen si nejsem jistej jestli je dobrý to tady všechno takhle veřejně prezentovat. Aby se pak nestalo že složím nějaký slečně básničku jak se podobá jarnímu vánku a že bych se s ní chtěl brouzdat ranní rosou..... načež ona mi odvětí že jí chci stejně jen obsouložit nebo to četla na internetu a a si táhnu za manželkou. va
Nojo ono už je stejně pozdě..... zlatý časy když tyhle internety nebyli! lol


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#49 24. 4. 2009 7:34

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

Jeňýk napsal(a):

Jen si nejsem jistej jestli je dobrý to tady všechno takhle veřejně prezentovat. Aby se pak nestalo že složím nějaký slečně básničku jak se podobá jarnímu vánku a že bych se s ní chtěl brouzdat ranní rosou..... načež ona mi odvětí že jí chci stejně jen obsouložit nebo to četla na internetu a a si táhnu za manželkou. va

Jeňýku, Nicolas měl určitě na mysli případy, kdy onu dámu obluzuje nezadaný muž, a ne nějaký ženatý obšourník big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#50 24. 4. 2009 7:57

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Porozumět mužskému světu aneb chtějí muži ženy jen voš.ukat?

No tak to mě podrž, když to tady čtu...
To mě fakticky rozesmálo...Ve fázi vzteku jsem M řekla, sakra proč mi říkáš, že nevíš proč jsi měl milenku když pak kajícně tvrdíš, že jsi ji ani nemiloval...
Proč prostě neřekneš, že jsi ji chtěl voš..., protože má větší kozy ... nebo tak něco.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů