Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 4. 2009 11:51

ilonalinda
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2009
Příspěvky: 17

domaci nasili od syna

cetla jsem nektere pribehy je toho moc japrozivam psychicke tyrani ze strany meho23leteho syna chytaji ho zachvaty vztaku ze rozbiji veci.jindy by se rozdal a je rozumny ale staci mu neco vycist nebo nevyhovet a uz je zle .nemam odvahu zavolat policii ti nic nevyresi ani zachranku kdyz sili nevim jestli by mu pomohly je to horsi a horsi furt si neco vymysli at jsou to veci nebo jidlo .jednou rekl jeden tatinek vraha v televizi "co muzu delat furt je to moje dite a to se tezko odsuzuje"ja si na to vzdy vzpomenu i kdyz tolerovat do nekonecna to nejde.nevim si rady.ilona

Není tady

 

#2 22. 4. 2009 11:56

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: domaci nasili od syna

Vystěhuj ho.

Není tady

 

#3 22. 4. 2009 12:03

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: domaci nasili od syna

ilonalinda napsal(a):

cetla jsem nektere pribehy je toho moc japrozivam psychicke tyrani ze strany meho23leteho syna chytaji ho zachvaty vztaku ze rozbiji veci.jindy by se rozdal a je rozumny ale staci mu neco vycist nebo nevyhovet a uz je zle .nemam odvahu zavolat policii ti nic nevyresi ani zachranku kdyz sili nevim jestli by mu pomohly je to horsi a horsi furt si neco vymysli at jsou to veci nebo jidlo .jednou rekl jeden tatinek vraha v televizi "co muzu delat furt je to moje dite a to se tezko odsuzuje"ja si na to vzdy vzpomenu i kdyz tolerovat do nekonecna to nejde.nevim si rady.ilona

Ja mam skoro 18 leteho syna.Taky ma zachvaty vzteku.Nikdo by to do nej nerekl,protoze na prvni pohled vypada jako andel.Ma jemne zenske rysy.Ted se to u nej uklidnilo co jsem si nasla pritele,ale pred tim to byla opravdu hruza.Asi ma respekt vi,ze mam ochranou ruku.Predtim vedel,ze sama nic nezmuzu.
Pokud je tvemu synovi 23 let tak ho opravdu vystehuj.Porad se na MU co dal.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#4 22. 4. 2009 12:11

ilonalinda
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2009
Příspěvky: 17

Re: domaci nasili od syna

ale jak kdyz se nehne nikam nema zadne kamarady jezdi nakole  je to blbe ale preji si aby se nevratil nic nedela zadne povolani chci mu pomoct aby sel treba na urad prace ale proste kde by musel nekoho poslouchat tam nejde mozna ze jsem udelala chybu ze jsem ho vubec mela

Není tady

 

#5 22. 4. 2009 12:20

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: domaci nasili od syna

ilonalinda napsal(a):

ale jak kdyz se nehne nikam nema zadne kamarady jezdi nakole  je to blbe ale preji si aby se nevratil nic nedela zadne povolani chci mu pomoct aby sel treba na urad prace ale proste kde by musel nekoho poslouchat tam nejde mozna ze jsem udelala chybu ze jsem ho vubec mela

A co otec styka se s nim?Mas to opravdu tezke a co,kdyby ses odstehovala ty a jeho nechala samotneho at se stara sam.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6 22. 4. 2009 12:28

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: domaci nasili od syna

Nemá nějakou duševní poruchu? Takto se nechová normální člověk! Možná potřebuje psychiatra. To myslím úplně vážně.

Není tady

 

#7 22. 4. 2009 12:34

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: domaci nasili od syna

ilonalinda napsal(a):

ale jak kdyz se nehne nikam nema zadne kamarady jezdi nakole  je to blbe ale preji si aby se nevratil nic nedela zadne povolani chci mu pomoct aby sel treba na urad prace ale proste kde by musel nekoho poslouchat tam nejde mozna ze jsem udelala chybu ze jsem ho vubec mela

To myslíš jako vážně? Chlap ve 23 letech a Ty ho živíš??? Nedává Ti nic na domácnost? Nepracuje a ani není registrovaný na Úřadu práce?
Ještě mi řekni, že za něj platíš zdravotní pojištění!!!

(Pokud ne a neplatí si ho sám, tak má už asi dost velké dluhy, co)...

Vystěhovat, vyměnit zámky a vymazat trvalé bydliště...

Ne, chyba nebyla, že jsi ho měla... ale že nemá žádné povinnosti, jenom práva... a to je teď na Tobě - abys mu dala hranice... ve 23 letech se to dělá blbě - ale líp než třeba v 50-ti...

Není tady

 

#8 22. 4. 2009 12:38

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: domaci nasili od syna

... a je fakt, že jestli nemá tátu, nebo se o něj nestará... tak u koho se měl naučit poslouchat, když mu máma všechno dovolí...

Autorita = pro dítě rodiče... když dítě nemá v rodičích autoritu... nebude ji vidět v dospělosti ani v nikom jiném...

Není tady

 

#9 22. 4. 2009 12:51

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: domaci nasili od syna

Jak říká jeden pan psychiatr:

Když mají naše děti nohy pod naším stolem , tak nás musí respektovat, a jím je 5,10 nebo 25.

Jak psala Martinka , nemá vybudované hranice.Tak mu je tvrdě nastol a pokud se Ti to nebude líbit , tak si běž a ukaž co umíš.
Čím mu budeš dýl předmetávat cestu servisem , živením a placení , tím hůř pro něj.

Není tady

 

#10 22. 4. 2009 12:55

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: domaci nasili od syna

Ilonalinda: jako mámu mě úplně přejel mráz po zádech při této tvojí větě: "jezdi nakole  je to blbe ale preji si aby se nevratil ".Proč se rovnou tedy vzájemně nepovraždíte?!Po tom co si napsala,se tě ptám,cos to za rodiče,jak si vychovala svoje dítě?Odpověz si po pravdě sama,já osobně si iluze o tobě nedělám a doma mᚠto,co si zasloužíš.Chudák kluk,kdyby měl alespoň jednoho kvalitního rodiče,nemusel by být takový jakého si ho "vychovala ".

Není tady

 

#11 22. 4. 2009 12:56

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: domaci nasili od syna

Vystěhovat. Je dospělý, svéprávný, zdravý. Tak proč bys mu měla dělat služku, nebo otroka...


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#12 22. 4. 2009 15:00

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: domaci nasili od syna

Kuty napsal(a):

Ilonalinda: jako mámu mě úplně přejel mráz po zádech při této tvojí větě: "jezdi nakole  je to blbe ale preji si aby se nevratil ".Proč se rovnou tedy vzájemně nepovraždíte?!Po tom co si napsala,se tě ptám,cos to za rodiče,jak si vychovala svoje dítě?Odpověz si po pravdě sama,já osobně si iluze o tobě nedělám a doma mᚠto,co si zasloužíš.Chudák kluk,kdyby měl alespoň jednoho kvalitního rodiče,nemusel by být takový jakého si ho "vychovala ".

Nevieš nič o tom, čo to je ma problémové diea... tak neodsudzuj. Výchova nie je všespasitežná, nehovoriac o tom, že od istého veku vychováva už aj škola, partia, spolužiaci, tréneri...
A k téme: nech si synátor nájde prácu, prihlási sa na ÚP, podiža na chode domácnosti, inak: vymeníš zámok a odchod. Nie je problém dokáza, že neprispieva na spoločnú domácnos, čo je zakotvené aj v zákone. Zruši trvalé bydlisko a - pápá lálá.

Upravil(a) Selima (22. 4. 2009 15:51)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#13 22. 4. 2009 15:41

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: domaci nasili od syna

Romča napsal(a):

Jak říká jeden pan psychiatr:

Když mají naše děti nohy pod naším stolem , tak nás musí respektovat, a jím je 5,10 nebo 25.

Jak psala Martinka , nemá vybudované hranice.Tak mu je tvrdě nastol a pokud se Ti to nebude líbit , tak si běž a ukaž co umíš.
Čím mu budeš dýl předmetávat cestu servisem , živením a placení , tím hůř pro něj.

Ted už ty hranice synovi nestanoví ve 23 letech je pozdě sad. Jediný co může stanovit hranice sobě ...co je ještě ochotná snášet a co už ne ..a když to bude vědět atk začít jednat ..radikálně .. i když ji to bude jako mámu bolet ...Tady už bych se asi nesnažila pomoct - tj hledat s ním práci atd ..tady si myslím že už to chce radikální řešení ...

Upravil(a) Amriana (22. 4. 2009 15:42)


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#14 22. 4. 2009 15:44

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: domaci nasili od syna

Kuty napsal(a):

Ilonalinda: jako mámu mě úplně přejel mráz po zádech při této tvojí větě: "jezdi nakole  je to blbe ale preji si aby se nevratil ".Proč se rovnou tedy vzájemně nepovraždíte?!Po tom co si napsala,se tě ptám,cos to za rodiče,jak si vychovala svoje dítě?Odpověz si po pravdě sama,já osobně si iluze o tobě nedělám a doma mᚠto,co si zasloužíš.Chudák kluk,kdyby měl alespoň jednoho kvalitního rodiče,nemusel by být takový jakého si ho "vychovala ".

Kuty odsoudit je tak snadný sad. pro mě naopak když tohle napíše máma ...tak už musí bejt opravdu na dně a neví kudy kam .. tak proč jí to ještě opepřuješ moralizováním ?? Myslíš, že to je přínosný to cos napsala ? Něco kromě výčitek svědomí nějaký řešení ??


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#15 22. 4. 2009 15:47

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: domaci nasili od syna

Amriana napsal(a):

Kuty napsal(a):

Ilonalinda: jako mámu mě úplně přejel mráz po zádech při této tvojí větě: "jezdi nakole  je to blbe ale preji si aby se nevratil ".Proč se rovnou tedy vzájemně nepovraždíte?!Po tom co si napsala,se tě ptám,cos to za rodiče,jak si vychovala svoje dítě?Odpověz si po pravdě sama,já osobně si iluze o tobě nedělám a doma mᚠto,co si zasloužíš.Chudák kluk,kdyby měl alespoň jednoho kvalitního rodiče,nemusel by být takový jakého si ho "vychovala ".

Kuty odsoudit je tak snadný sad. pro mě naopak když tohle napíše máma ...tak už musí bejt opravdu na dně a neví kudy kam .. tak proč jí to ještě opepřuješ moralizováním ?? Myslíš, že to je přínosný to cos napsala ? Něco kromě výčitek svědomí nějaký řešení ??

Kuty to hrubě napsala... ale v podstatě s obsahem (nikoli formou) s ní souhlasím.
Ten kluk to někde vzít musel... kdyby mu máma nastavila hranice dřív, neměla by s ním teď takové problémy...

Teď už to nastavení hranic půjde mnohem hůř...

Upravil(a) Martinka1 (22. 4. 2009 15:47)

Není tady

 

#16 22. 4. 2009 15:54

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: domaci nasili od syna

Martinka1 napsal(a):

Amriana napsal(a):

Kuty napsal(a):

Ilonalinda: jako mámu mě úplně přejel mráz po zádech při této tvojí větě: "jezdi nakole  je to blbe ale preji si aby se nevratil ".Proč se rovnou tedy vzájemně nepovraždíte?!Po tom co si napsala,se tě ptám,cos to za rodiče,jak si vychovala svoje dítě?Odpověz si po pravdě sama,já osobně si iluze o tobě nedělám a doma mᚠto,co si zasloužíš.Chudák kluk,kdyby měl alespoň jednoho kvalitního rodiče,nemusel by být takový jakého si ho "vychovala ".

Kuty odsoudit je tak snadný sad. pro mě naopak když tohle napíše máma ...tak už musí bejt opravdu na dně a neví kudy kam .. tak proč jí to ještě opepřuješ moralizováním ?? Myslíš, že to je přínosný to cos napsala ? Něco kromě výčitek svědomí nějaký řešení ??

Kuty to hrubě napsala... ale v podstatě s obsahem (nikoli formou) s ní souhlasím.
Ten kluk to někde vzít musel... kdyby mu máma nastavila hranice dřív, neměla by s ním teď takové problémy...

Teď už to nastavení hranic půjde mnohem hůř...

Podle mě to nejde ..hranice musí dítě poznat do puberty a respektovat je ..pak už se skoro nic dělat nedá ... a nějaký kdyby ... no ... ty jsou zbytečný podle mě ..nestalo se je to průser a říct někomu .. je to kvůli tomu, žes to dělala blbě je sice možná pravda ale nepomůže to vyřešit to co je ted ... V Kutyině příspěvku nebylo žádný řešení toho co je ted ..jen odsouzení toho co bylo špatně ... proto se mi to nelíbilo ... ani nejde o formu jak byl napsanej, ale spíš o to, že opravdu pro současnost v něm není nic podnětnýho ..je to jen kopanec do někoho kdo je asi docela na dně ..

Upravil(a) Amriana (22. 4. 2009 15:57)


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#17 22. 4. 2009 15:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: domaci nasili od syna

Martinka, svrbeli ma prsty, aby som ti napísala, že ti želám problémové diea, s ktorým budeš napriek najlepším snahám musie chodi k detskému psychiatrovi a po psychologických poradcoch... ale neželám; už kvôli tomu dieau. Nechcem by zlá, ale podža Tvojich písmeniek to s Tebou nebude ma žahké ani úplne bezproblémové diea. Tank, ktorý všetko vie, všade bol aspoň 5x, všetko videl a na všetko má riešenie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#18 22. 4. 2009 16:01

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: domaci nasili od syna

Selima napsal(a):

Martinka, svrbeli ma prsty, aby som ti napísala, že ti želám problémové diea, s ktorým budeš napriek najlepším snahám musie chodi k detskému psychiatrovi a po psychologických poradcoch... ale neželám; už kvôli tomu dieau. Nechcem by zlá, ale podža Tvojich písmeniek to s Tebou nebude ma žahké ani úplne bezproblémové diea. Tank, ktorý všetko vie, všade bol aspoň 5x, všetko videl a na všetko má riešenie.

Seli - a o co tady jde, když ne o to, nabídnout řešení? A si z nabídky vezme každý, co chce... kvůli tomu se nebudu cenzurovat, když se někomu moje nabídka nelíbí, jiných vláken je tu dost, aby si vzal to, co se mu líbí :-)

Není tady

 

#19 22. 4. 2009 16:03

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: domaci nasili od syna

Já nesouhlasím s tím, co napsala Kuty.  Život  není jen bílý nebo černý.   Někdy se rodiče mohou snažit ze všech sil a prostě  to nejde.  Ilona se  tím určitě trápí, jinak by to tady  neřešila.   A to, že jí někdo napíše, že je to vina rodičů,  to ji tedy vůbec nepomůže.   Lehké je odsoudit, jen aby to  samé nepotkalo za pár let i někoho, kdo odsuzuje.  sad

Nastavení hranic je určitě prvořadé, ale jsou situace, kde to prostě nejde a neuděláte vůbec nic.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#20 22. 4. 2009 16:14

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: domaci nasili od syna

Nela napsal(a):

Já nesouhlasím s tím, co napsala Kuty.  Život  není jen bílý nebo černý.   Někdy se rodiče mohou snažit ze všech sil a prostě  to nejde.  Ilona se  tím určitě trápí, jinak by to tady  neřešila.   A to, že jí někdo napíše, že je to vina rodičů,  to ji tedy vůbec nepomůže.   Lehké je odsoudit, jen aby to  samé nepotkalo za pár let i někoho, kdo odsuzuje.  sad

Nastavení hranic je určitě prvořadé, ale jsou situace, kde to prostě nejde a neuděláte vůbec nic.

Nastavit hranice - SVOJE HRANICE - sama sobě - a hájit si je proti druhým - to jde vždycky. To je jenom výmluva...

Tady je jasný, že na chování syna má minimálně částečně vliv i výchova - a částečně taky chování matky v současnosti.

Holky, přece není normální, když zdravého 23-letého chlapa necháte bydlet zadarmo, dáváte mu zadarmo jíst a předpokládám že i nějaké peníze na útratu...

- neměl by chodit do práce, vydělávat a pokud žije s matkou - přispívat na provoz domácnosti a jídlo?

A tohle je na matce. Aby řekla - synu, pokud tu chceš bydlet, budeš chodit do práce a každý měsíc mi dávat tolik a tolik peněz. Pokud ne, vystěhuj se. Tečka.

Pokud to syn nevydrží, musí ho vystěhovat. Jinak jsou to jenom plané řeči... a činy mluví hlasitěji než slova.

Syn nebude mít žádnou motivaci, když máma sice bude vyhrožovat, ale nebude NIC DĚLAT, pořád ho nechá doma bydlet, bude ho živit a šatit a dávat mu peníze - a on nebude muset dělat nic...

I policajty se na něj bojí zavolat... no pokud se chová tak nevhodně, že pokud by se takhle choval cizí člověk že by na něj policajty zavolala - tak mu možná dělá medvědí službu, že to neudělá... aspoň by si chlapec uvědomil, že to co dělá, není v pořádku...

Není tady

 

#21 22. 4. 2009 16:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: domaci nasili od syna

Nastavi hranice ide práve dos ažko u niekoho, kto JE EŠTE POD ZÁKONOM, OD TEBA ZÁVISLÝ A TY ZAŇHO ZODPOVEDNÁ. Viem o tom niečo, my sme siahli aj po Detskom diagnostickom centre. Neviem, ako ti vysvetli, Marti, že sú veci v živote, kde ti je celá vôža a konštelácie a teória naprt. Môžeš urobi, čo považuješ za najlepšie, ale napriek tomu z toho môže by tragédia. C´est la vie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#22 22. 4. 2009 16:40

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: domaci nasili od syna

Ano, to je samozřejmě, že nebudu  slepě podporovat někoho, kdo nechce pracovat, nebudu mu dávat peníze, ale to jsem si nikde v předchozích příspěvcích nepřečetla, že by mu Ilona dávala peníze a omlouvala jeho chování. Spíš mám pocit, že je ta situace pro ni zcela nezvladnutelná a neví, jak z toho ven.  Což je asi velmi těžké poradit, protože je to už  dospělý člověk a takový na žádné matčiny prosby, výtky apod. nebude reagovat.

Já jen chci říct, že to není asi lehké  vyhodit  své dítě.  Prostě nekdy je to v člověku a druhý se může snažit a  snažit a stejně s tím nic neudělá.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#23 22. 4. 2009 16:41

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: domaci nasili od syna

podařilo se mi 2x zaslat stejný příspěvek - tudíž mažu.

Upravil(a) Nela (22. 4. 2009 16:42)


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#24 22. 4. 2009 18:41

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: domaci nasili od syna

To je jasný, že je těžký vyhodit svoje dítě...
Tohle jsme před časem řešili s kamarádkou a jejím 17-letým synem (ještě studujícím)... ne že by byl násilník nebo tak něco... Ale docházka do školy minimální atd. Kamarádka byla na prášky, soužití nesnadné.

Naštěstí ona, ač rozvedená, si peníze dovede vydělat. Takže synáčka odstěhovala (koupila ještě jeden byt) s ním, že pokud bude chodit do školy, bude mu ten byt platit... když ho vylejou, bude se starat sám.

Samozřejmě že je to jiná situace... ale stejně, která z vás by svého 17-letého syna (studujícího a nedospělého podle zákona) vystěhovala do jiného bytu, a se stará sám... i když mu kámoška byt a studim zatím platí...

Až studovat přestane, bude si platit sám - i kdyby mu měli odpojit elektriku a vodu :-)

Kámošce v tom držím palce :-)

Není tady

 

#25 22. 4. 2009 19:49

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: domaci nasili od syna

Martinka1 napsal(a):

To je jasný, že je těžký vyhodit svoje dítě...
Tohle jsme před časem řešili s kamarádkou a jejím 17-letým synem (ještě studujícím)... ne že by byl násilník nebo tak něco... Ale docházka do školy minimální atd. Kamarádka byla na prášky, soužití nesnadné.

Naštěstí ona, ač rozvedená, si peníze dovede vydělat. Takže synáčka odstěhovala (koupila ještě jeden byt) s ním, že pokud bude chodit do školy, bude mu ten byt platit... když ho vylejou, bude se starat sám.

Samozřejmě že je to jiná situace... ale stejně, která z vás by svého 17-letého syna (studujícího a nedospělého podle zákona) vystěhovala do jiného bytu, a se stará sám... i když mu kámoška byt a studim zatím platí...

Až studovat přestane, bude si platit sám - i kdyby mu měli odpojit elektriku a vodu :-)

Kámošce v tom držím palce :-)

Ale ona za toho 17 leteho  odpovida,kdyz neco provede odnese to ona.Kdyby tohle zjistila socialka tak bude mit pekny prusvih.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů