Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 6. 2. 2006 9:37

Kathy
Host

špinění a antikoncepce

Dobrý den,

Mám takový problém. Beru antikoncepci Pramino už aspoň rok a teďka se mi stalo, že jsem začala špinit. Menstruaci mám  dostat ve středu (nebo ve čtvrtek) 9.2.2006 a začala jsem špinit v sobotu 4.2.2006. Nevím co se děje. Může mi někdo poradit, zda je to normální nebo zda to může vést k nějakému problému?? Nemůžu být třeba těhotná??? I když za celý  měsíc to do mě manžel udělal jen jednou???? Budu ráda za každou odpověď.
Jinak se celkově cítím mizerně. Bolest prsů, trochu bolest hlavy, bolest kloubů, a hlavně nervozita ( toto mám každý měsíc před menstruací), jen tento měsíc mě bolí prsa víc, než jindy.
Ještě bych chtěla dodat, že antikoncepci jsem si brala pravidelně a ani hodinový zpoždění u mě neproběhlo a léky jsem také žádné nebralal (antibiotika už vůbec). Nemůžu být těhotná, že ne???

Předem děkuji za každou odpověď

Kathy

#2 6. 2. 2006 12:25

Kralka
♥♥♥----
Místo: Ústecký kraj

Re: špinění a antikoncepce

Já jsem měla také takové problémy, po nějaké době mi začala antikoncepce dělat to co tobě, že jsem špinila. Musela jsem ji, na radu lékaře, měnit. Nejdříve Cilest, Minisiston, Trisiston, Diane a teď mám náplasti ...

Upravil(a) Kralka (6. 2. 2006 12:26)

Není tady

#3 6. 2. 2006 13:16

Kathy
Host

Takže myslíte, že je to v pohodě??? Že nejsem v tom??? No toto je moje druhá antikoncepce. První byla Trisiston, který jsem brala asi 6let a poslední rok mám Pramino. Celou dobu v pohodě a až teďka mi to provedlo, to co mi to provedlo. Takže mám počkat a mentruace se dostaví jako vždycky???

Jinak děkuji strašně za odpověď.

Kathy

#4 6. 2. 2006 14:29

Kralka
♥♥♥----

No mě se to nikdy neustálilo, vždy jsem musela měnit ... Ale je určitě lepší, když to brobereš s gynekologem ...

Není tady

#5 6. 2. 2006 19:34

Kathy
Host

Takže si myslíš, že na 100% nejsem těhotná??? Ještě bych nechtěla... a docela jsem z toho nervozni, protože se mi to ještě nikdy nestalo... :-(.

Děkuji Katka

#6 7. 2. 2006 5:32

Kralka
♥♥♥----

Kathy napsal(a):

Takže si myslíš, že na 100% nejsem těhotná??? Ještě bych nechtěla... a docela jsem z toho nervozni, protože se mi to ještě nikdy nestalo... :-(.

Děkuji Katka

udělej si test ... anitikoncepce není 100% ...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí