Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 4. 2009 18:18

Innka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 5. 2007
Příspěvky: 1101

Strach z cizích, bezpečí u prsa..

Ahoj maminky, jdu na radu, nebo na zkušenosti s tím,co se nám teď děje..Matyáška pořád kojím, přes den tak 5x, v noci usne v 20:00 vzbudí se kolem 00:30 a do rána kojím taky tak 4-5x..
Nᚠproblém začal před 14 dny, kdy jsme byli na návštěvě u kamarádky a Maty se hrozně bál jejího manžela (netuším proč)..od té doby, když vidí někoho cizího, nebo se prostě někoho bojí, začně kňourat, neustále dokola opakovat ňam ňam a lovit mi ve výstřihu...po pár dnech se mi potvrdilo, že to dělá proto, že se bojí a prsa se cití v bezpečí..Ale začíná to už být neúnosný, dělá to čímdál víc před cizíma lidma..ti si pak myslí, že matka asi trápí dítě hlady, když žadoní a ona mu nedá a já nemůžu všem vysvětlovat, že nemá hlad, že se bojí..
Odstavit úplně nechci, protože máme alergii na BKM, tak bych ale chtěla přestat aspoň přes den, a kojit jen v noci..nevím jestli to na ten strach teda pomůže..máte s tím někdo prosím zkušenosti??

Není tady

 

#2 21. 4. 2009 20:12

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: Strach z cizích, bezpečí u prsa..

innko u nas je to nemlich to stejne, prso mi vytahuje kde se da, obcas docela trapas...
ja si ale nemyslim ze by to maly delal ze strachu, spis to byva kdyz je nesvuj a nebo se potrebuje uklidnit, ale nevim jak to budu odnaucovat. kdybys mela radu, rada si ji poslechnu:-)


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#3 21. 4. 2009 20:21

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Strach z cizích, bezpečí u prsa..

Kojila jsem 20 měsíců, Marky jsou dva - a ted když se stytí (ani tolik nebojí) nebo prostě jen tak, jak je u mě, zajíždí mi rukou do výstřihu.
Já bych mu řekla , že prsko až doma (že už je velký kluk) a být nekompromisní. Párkrát si pobrečí, den, dva, ale přejde ho to rychle neboj.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#4 21. 4. 2009 21:15

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: Strach z cizích, bezpečí u prsa..

Innko já z podobného důvodu odstavila v devíti měsících, Adam už mlíko nepotřeboval, ale ududlával se u mě a kojení už bylo jen o jeho psychice, jakmile se začal vztekat nebo se uhodil, něčeho lekl atd..... sáčkoval se mi na prsíčka, skoro se nenapil, jen se uklidnil a letěl pryč, za chvilku zase....... dítě ve věku tvého synka už by v noci nemělo tolik pít, už by to chtělo nerušený delší spánek (i pro tebe samozřejmě), budí se jen ze zvyku a že ví, že se u tebe ududlá, tohle bude o tvých nervech to utnout.... ve dne bych dala jasná pravidla, mlíčko pouze doma v soukromí, ideálně v jeho věku už jen ráno a večer. Ale myslím že už sama cítíš že to je spíš o tobě co mu povolíš......... a ta bojácnost je celkem normální, Adam dodnes nekousnul mého tatínka protože má vousy, mojí maminku protože má brýle a mojí tchýni protože má v bytě tmavou chodbu, ale bude hůř, bude vymrnčávat u kde čeho a pokud jeho výmysly neutneš, začne teror......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů