Oznámení

2. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

2. listopadu : Univerzální tvarohové těsto, ze kterého připravíte mnoho variant různorodých sladkých dobrot!

2. listopadu : Začátek adventu se každý rok mění. Letos si první svíčku na věnci zapálíme už 28.listopadu

#1 19. 4. 2009 16:36

Marieanna
♥♥♥♥♥--

strach dítěte ze zubaře

ahojky,prosím o pomoc!Naše 8 letá dcera odmítla vyšetření u zubaře.Je to následek bolesti po dvou posledních vyšetření,kdy jí zubařka trhala zuby.Od včerejší noci jí bolí další zoubek,ale na pohotovosti jsme to vzdali.Nešlo to.Sestřička mi řekla,že existují kapičky,které se dají dětem půl hodky před vyšetřením a děti jsou pak klidnější.Máte některá s tímhle zkušenosti?A nebo jak to řešíte,když Vaše zlatíčko trpí ,ale u zubaře s ním musíte bojovat?Přeji krásný zbytek dne a děkuji za každou radu

Není tady

#2 20. 4. 2009 10:07

klementýna
♥♥-----

Re: strach dítěte ze zubaře

to je těžké, zkus tip mé kamarádky, dávla synovi kinedryl (už je to nějaký pátek dnes jsou asi lepší přípravky) a namluvila mu že je to proti bolesti... Synek se cítil trochu unaveně, tak měl pocit že to funguje.  Pokud ani to nepomůže a přemluvit se nenechá, pak máš dvě možnosti. Buď jí popadnout a šup ven se zubem, nebo vyhledat lékaře který pracuje pod narkózou, třeba jen částečnou.  Já jsem vždycky volila variantu A. ny synovi to žádné následky nenechalo, slíbili jsme za odměnu Abíčko a tak, a dneska chodí k zubaři sám. Hlavně to nenech dlouho bolavý zub je pěkná potvora.

Není tady

#3 20. 8. 2009 18:47

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Nevím, jak u dětí, já jsem brala Defobin, psal mi ho obvodní. Udajně se již nevyrábí , je místo něj Elenium. Možná by bylo dobré si nechat napsat nějaké psycholeptikum. Ale prodělala jsem i regresní terapii, neboť se bojím zubaře zvláště pro injekce a stejně to nepomohlo. A přitom mám tak strašně hodného pana doktora, až je mi ho líto, jak se mnou trpí a cítí.
Jakmile dítě zažije bolest spojenou se zuby, bude se asi bát stále.......
Udajně na zubní klinice v Olomouci se provádějí zákroky v narkoze právě u lidí, kteří trpí nepřekonatelným strachem , ale narkozu mi lékař nedoporučil....u dětí by asi také nebyla vhodná, zatěžuje organismus.

Není tady

#4 20. 8. 2009 18:50

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

A opravdu to nenechat , aby se nevytvořil zánět, pak nepomůže injekce, musí se chodit čistit, bývá dren v zubě a bolestí je ještě mnoho.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí