Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 19. 4. 2009 14:46

zizi
♥♥♥----

přesazování pokojových rostlin

Poradíte,jakou používáte hlínu na pokojové rostliny?V Tescu mají jen na muškáty a venkovní rostliny.Dá se to použít?Nebo je kvalitnější hlína na rostliny pokojové?Chtěla jsem se zeptat v květinářství,měli tam hlínu na pokojové (byla ale podstatně dražší),ale byla fronta a spěchala jsem.Tak jsem se chtěla zaptat,jestli se vyplatí si připlatit,nebo je to jedno.

Co tě nezabije, to tě posílí.

Není tady

#2 19. 4. 2009 14:54

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí

Re: přesazování pokojových rostlin

Já přesazuju pokojové květiny do substrátu určeného pro pokojové kvetoucí, případně nekvetoucí rostliny.
Kupuju ho ve větších zahradnických centrech - Globus, Baumaxx a podobně, ale nemám představu, zda a o kolik jsou případně dražší, než ty, které zmiňuješ ty.

"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

#3 19. 4. 2009 15:30

zizi
♥♥♥----

Re: přesazování pokojových rostlin

Bylo to pět litrů hlíny.Cenu tam neměli,protože byla fronta,tak mi prodavačka řekla,že je to do padesáti korun,že se mi pak koukne,jak buda na řadě.Mě se to zdálo drahý,byl to jen takovej pytlíček :-))

Co tě nezabije, to tě posílí.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí