Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 6. 2. 2006 8:51

Týna
♥♥-----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 51

článek o milenkách - KDE HLEDAT

Kdo si che přečíst článek o milenkách, který podle mě napsala avalonka tak může v dnešním prvním čísle magazínu deníku MFD ONA DNES. STr. 14 titulek "Už nikdy nechi být milenkou".

Není tady

 

#2 6. 2. 2006 9:23

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

Týna napsal(a):

Kdo si che přečíst článek o milenkách, který podle mě napsala avalonka tak může v dnešním prvním čísle magazínu deníku MFD ONA DNES. STr. 14 titulek "Už nikdy nechi být milenkou".

Juj, to bude mít avalonka asi radost...smile

Není tady

 

#3 6. 2. 2006 10:19

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

No to tedy mám radost...! :-(   :-)))

Tak jste mě odhalili, no - já si myslela, že to někdo najde... :-)

Tak teď tu stojím na pranýři a čekám, až mě moje milovaná Pandorra, Michaela, Axi a Blanch odepíší... :-)))))

Ale oni stejně neměli zájem ten článek číst, takže jsem vlastně v klidu :-*


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#4 6. 2. 2006 10:36

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

avalonko,
klid, ono ac to tak nevypada, ja jsem velmi tolerantni tvor a i kdyz s nazory druhych nekdy nesouhlasim, neberu jim je smile To, ze moji vlastnost vse rici "na plnou hubu" mnozi zamenuji za utok a nedovedou rozdejchat, to tebe trapit nemusi, protoze to neni tvuj pripad smile Nu a jelikoz je venku -18, nas kopec se leskne jak zrcadlo, tak stejne nehrozi, ze bych se vydala na nakupy.
Nakonec si umim predstavit, co jsi napsala a muj nazor na to znas. Tesi mne, ze te zajimal smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#5 6. 2. 2006 10:41

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

Pandorro, posílám ti velkou pusu, neb jsi prima! :-*


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#6 6. 2. 2006 10:53

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

avalonko,

jo jo smile Tvrdim furt ze jsem sqela a naprosto uuuzasnaaaaa smile Jen fakt nechapu, proc to fsechny tak neskutecne drazdi sad Ze by mi to lidi neprali??? Ze by to lidi sami sobe neprali???..... Protoze kdo se stara sam o sobe, ulehcuje praci ostatnim, neb nemusejic se starat o nej, maji cas se starat taky sami o sebe sad Leckdo se ohani znamou pravdou: Miluj sveho blizniho jako sebe sameho, nicmene druhou cast tohoto moudra naplnit neumi, tudiz nema sanci naplnit ani tu prvni yikes(
Holka, ale vis, co mne moc zajima? Ohlasy, ktere na tvuj clanek budou. Na to jsem fakt moooooooc zvedava, doufam, ze se podelis. A taky ze se neutopis v te rece narku, ktera se na tebe nejspis vylije sad


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#7 6. 2. 2006 10:59

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

Pandorro,

proč se divíš, že tu někoho štveš?

Vždy kdo nás naprosto nejvíc rozčiluje? Ten, který nám nastavuje zrcadlo. Ty nastavuješ zrcadlo nevyzrálosti a hlouposti mnoha z nás a ne každý je připraven se do toho zrcadla podívat... :-)

Kdysi jsem psala právě o tomhle článek - že je vždycky mnohem snazší hodnotit a kritizovat (či mít rád) druhé než dělat to samé u sebe. Obrátit se k sobě stojí námahu a vyžaduje velkou odvahu. Určitě víš, o čem mluvím - taky jsi asi nebyla vždycky tak moudrá jako teď. Je to lidská závist, zbabělost, malost.

Jak jsi mi kdysi krásně napsala, o nikom si nemyslíš, že je blb - tak tam já ještě bohužel nejsem, i když už jsem také výrazně pokornější než dřív. Ale ne pokorná dost. Takže mě tenkrát tato tvoje věta šlápla na kuří oko. Myslela jsem si, jak jsem to úžasně napsala, jak jsem tě pochválila a tys mi dala pohlavek za ucho. Nebylo to příjemné, ale pleskla jsi mě na pravém místě - došlo mi, co mám za problém... :-)

Co se týče ohlasů - toho se ani tak nebojím. Vím, za jakých omezujících podmínek jsem svůj článek psala - že se opravdu nedaly vystihnout všechny nuance mileneckých vztahů, takže když mi někdo napíše "já to ale mám úplně jinak", odpovím "tak to gratujluju" :-)


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#8 6. 2. 2006 12:26

blanch2006_1
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 205

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

Avalonko,
je zbytečné se cítit jako na pranýři, nejsem literární kritik. Nenechala jsem si příležitost ujít a zakoupila MF. Chápu asi pro jaký okruh lidí byl článek napsán, asi i chápu cos tím chtěla říci, ale je to takový ten článek, který přečtu a večer už nevím o čem byl. Ale to jsme si už někde vysvětlili, aniž bychom znění článku znali. Tak alespoň známe Tvé jméno :-) Co mě ale opravdu dostalo - to jak jsi se zeptala přímo milenek. To je fakt dost laciné. Několikrát mě nutili novináři, abych jim předala otázky ze svého oboru a odpověděla na ně a oni je vydávali, za dotazy čtenářů. Dost otřepané. Tys to ještě vylepšila tím, žes "ukradla" příběhy z Babinetu. Příběh Marcely H. - to jsem psala o své kamarádce a o životě v čekárně, příběh Kateřiny S. - to je příběh té druhé milenky, opět mé kamarádky, o které jsem psala, no a třetí příběh sice není ode mne, ale je ze stejného pramene. Bylo to určeno pro Babinet, ne pro zveřejnění v novinách - to je holt to riziko psaní na net. Nicméně, pokud to někoho osloví a pokud to dokonce nějakou milenku odradí od dobrodružství s ženáčem, je Ti odpuštěno :-))

Není tady

 

#9 6. 2. 2006 13:33

adélka
Host

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

tady máte adresu, kde si můžete článek přečíst

http://ona.idnes.cz/ona_vztahy.asp?r=on … vztahy_eck

 

#10 6. 2. 2006 13:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

Pandorro,
já to slyšela trochu jinak - "Miluj svého bližního a kde můžeš, natři ho" http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png a mám ti nějak pocit, že se to dneska nějak uplatňuje spíš, než to původní rčení... Není to tím, že pro samou lásku k sobě už na ty druhé nezbývá?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#11 6. 2. 2006 14:50

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

helena
vis, nemohu mluvit za druhe, ale tak jak ja to vnimam, myslim, ze to neni o tom, ze nezbyva na druhe. Clovek, ktery ma rad sam sebe, dovede rozeznat hranici mezi zdravym sebevedomim a sobectvim, ten nepotrebuje nikoho "natirat". Nepotrebuje se na nikoho prilepit ani se o nikoho opirat, tim spis "otirat". Je si vedom sve hodnoty, nehleda ji v tom, ze ublizuje druhym, jen aby si dokazal, jaky je king. Je sam sebou a bere za sebe i plnou odpovednost. Netvori si svet z klamnych predstav, unese, ze ho opusti partner, nakope sef ci okrade zlodej v metru. Nezatmi se mu pred ocima, kdyz o sobe slysi neco neprijemneho, spis o tom premysli a vyhodnocuje, jak i to vyuzit pro vlastni duchovni rust.
Kdyz blize poznas zivoty vsech velikanu, vetsinou zjistis, ze to byli v jadru skromni lide, vedomi si sve hodnoty. Neresili sve Ego, proto se mohli plne venovat sve praci. Kdyz si prectes zivotopisy diktartoru nebo ruznych radoby "velikanu", zjistis, ze to byli vetsinou slabosi, v detstvi tyrani, zneuznani a plni nenavisti...
Samozrejme kazde pravidlo ma sve vyjimky, ale ty jen potvrzuji jeho platnost.
Mit se rad, na tom neni podle mne nic spatneho, spis naopak, ale nema to nic spolecneho s narcisismem, za kterym je obycejne nejaka nejistota, ktera se zdravou sebelaskou nema nic spolecneho.
Nicmene je to jen muj nazor a nikomu ho nevnucuji smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#12 6. 2. 2006 15:53

poblinka
♥♥♥----
Místo: Olomouc
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 131

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

JoJO..Pan jenže nás nikdo od dětství neučil,mít rád sám sebe.Patřím ke generaci dnešních 40-nic.A to bylo  jen pořád ..jsi ženská krb rodiny ..napřed manžel pak děti..musíš být všem oporou..jen mně maminka nějak zapomněla naučit,abych taky myslela na sebe.Myslím že to nás naučil až život.6e když nejsem v pohodě já pak jsem protivná a zákonitě tím trpí i mé okolí.Ted vím ,že na prvním místě musím být já a pak teprve to ostatní.Snažím se to naučit i svoje kluky.Vychovat z nich sebevědomé,samostatné  lidi,kteří znají svoji cenu.Ale někdy je to děs a stojí to spoustu energie;)snad není zbytečná.Já vím ..nejlepší je osobní příklad..se snažím co mi síly stačí.

Avalonko..ten článek je fajn...

Není tady

 

#13 6. 2. 2006 16:00

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

poblinka

"na prvnim miste musim byt ja.."
Ano, spravne smile Jenze tahle veta musi byt taky spravne pochopena, jinak je to v haji sad Vetsinou to lide chapou jako sobectvi, vubec je nenapadne, ze ustvana, vycerpana a nestastna zena asi tezko kolem sebe siri pohodu a lasku... Je treba nejdriv byt sama sebou, stanovit hranice, kam az muzu zajit a kam az dovolim zajit tem ostatnim, vyhradit si cas pro sebe a na sebe, umet cerpat sily, dobijet baterky a pak uz neni problem davat. Pak cim vic clovek dava, tim vic dostava zpet. Je to proste, nechapu, proc to lide nechapou.....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#14 6. 2. 2006 19:51

Žena 2
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 176

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

Avalonko,
popíši Ti průběh dnešního dne.Ráno před odjezdem do práce jsem se dozvěděla o článku v novinách.Aniž bych ho četla neodpustila jsem si svému ženáčovi napsát SMS a si magazín koupí  a přečte str.14., že je psán na základě i mé výpovědi.Nevím proč, zda ze strachu před veřejným skandálem, je přece jen vážená osoba, udělal to.Já si koupila časopis cestou a přečetla si jej.Na rozdíl od Blanch se mi moc líbil nebo je o holé pravdě.A mít tu možnost napíši jej sama jen s tím rozdílem, že by byl trochu trvdší.Že jsi můj příběh použila mě nepohoršilo, ale naopak potěšilo.Nejsem exibionista, ale když jsem psala na net bylo mi jasné, že jsem na náměstí plném lidí.Já své chyby schovávat nechci a a jsou mementem pro
ostatní.Klidně jsem přilepila fotku ke svému nicku.
Odpoledne přišla reakce ženáče ,bohužel jsem s ním měla služební rozhovor."Tak ten článek jsem si přečetl, ale nejsem z něj moudrý"Nepochopil vůbec nic.Byl asi zmatený cizím jménem, jiným věkem,cizím městem a tím že dítě žije.Je to smutné, ale dítě se nenarodí.
Dokonce mluvil jako kniha s velmi klidným, chladným hlasem.Nuž co?, to je dovětek pod čarou k Tvému článku, ale i pro mne.Zřejmě se mu hodně ulevilo, že zůstal utajen.
Jetli článek kohokoliv pohoršil mě opravdu hodně pomohl.A pomůžeš-li by jednomu člověku mělo to význam.Ženáči jsem jen sdělila, že tohle je to co jsem mu chtěla někdy říci, ale děkuji redaktorce, že to udělala za mne a je mi líto,že to nepochopil nebo to hovoří o mé fatální chybě, kterou si sama těžce přiznávám.
Hodně štěstí v další práci.


Nebojte se hledat cesty ve tmě nebo světlo nosíte v sobě a to vás povede.

Není tady

 

#15 6. 2. 2006 20:16

Žena 2
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 176

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

Blanch,
je to můj příběh a nejsem nijak pohoršena jeho zveřejněním.Mnohem t잚í bylo se otevřít mému současnému příteli, který nechápal co se se mnou děje.Proč jsem uzavřená a přes jeho nesmírnou lásku ke mně nejsem schopna se mu otevřít.Na net jsem příběh psala pro veřejnost, tak proč ne do novin.Jaký je mezi tím rozdíl.Následky byly mnohem horší.Ztráta trhu v zaměstnání, ztráta kompaktibility provozu,2 měsíce pracovní neschopnost,...


Nebojte se hledat cesty ve tmě nebo světlo nosíte v sobě a to vás povede.

Není tady

 

#16 6. 2. 2006 20:23

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

poblinka napsal(a):

JoJO..Pan jenže nás nikdo od dětství neučil,mít rád sám sebe.Patřím ke generaci dnešních 40-nic.A to bylo  jen pořád ..jsi ženská krb rodiny ..napřed manžel pak děti..musíš být všem oporou..jen mně maminka nějak zapomněla naučit,abych taky myslela na sebe.Myslím že to nás naučil až život.6e když nejsem v pohodě já pak jsem protivná a zákonitě tím trpí i mé okolí.Ted vím ,že na prvním místě musím být já a pak teprve to ostatní.Snažím se to naučit i svoje kluky.Vychovat z nich sebevědomé,samostatné  lidi,kteří znají svoji cenu.Ale někdy je to děs a stojí to spoustu energie;)snad není zbytečná.Já vím ..nejlepší je osobní příklad..se snažím co mi síly stačí.

Avalonko..ten článek je fajn...

Poblinko - děkuju. Na internetu se snesla taková smrš reakcí (moudrá Pandorraa to předpokládala, já jí nevěřila, halt se mám stále co učit :-), že jsem z toho dočista ztumpachověla.

Ty reakce byly od "je to super článek" až po "opravdu se najde někdo, kdo takovéhle :-X čte?". Víš, já myslím, že jsem doslova a do písmene píchla do vosího hnízda. Ani jsem netušila, pro kolik lidí je nevěra aktuálním tématem a kolik hrozně odlišných emocí s ní mají lidé spojených. Každý si ten článek vyložil po svém, takže nejhorší reakce jsem zaznamenala od mužů. Možná se bojí, že jim ty jejich čičinky zatnou tipec a to se jim přirozeně vůbec nelíbí.

Psaní tohohle článku, to, že mne přivedl na báječný babinet, vaše příběhy, moje rezonance s nimi, i ty nejhorší reakce byly trochu bolestnou ale hodně cennou zkušeností.

Takže ti ještě jednou děkuju za pochvalu - opravdu mne potěšila.

A s tvým názorem "já na prvním místě" zcela a naprosto souhlasím. Když budeš milovat sebe, vytvoříš si ohromnou hromadu lásky, empatie a energie, kterou pak můžeš rozdávat ostatním. Posílám pusu! :-*


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#17 6. 2. 2006 20:25

blanch2006_1
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 205

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

To Žena 2 - Mě článek nepohoršil, jen nepřekvapil. Myslím, že nic objevného a obávám se, že kdybych se rozhodovala, zda ženáče jo či ne, tak by mě to moc nepomohlo. Rovněž použití příběhů mě nepohoršilo, spíše forma - "zeptali jsme se tedy přímo milenek" .... Ne nezeptali. Jen to obšlehli z netu. Nejsem spisovatel, ale pro mne v tom článku není náboj. Není tam nic, co by utkvělo v paměti. Není tam nic o tom, co skutečně milenky i podvedené ženy prožívají. Všichni tady píší o pekle co prožili, ale v tom článku to vypadá jen jako taková horší procházka, trochu v dešti. Nevím jak to vyjádřit, ale články, které mě zaujmou, tak si vystřihnu nebo na ně upozorním známé, nebo si je pamatuji. Určitě to znáte z filmů, shlédnete film a i když se mi hned nelíbí, pokud mi leží další dny v hlavě a pořád se k němu vracím, tak byl dobrý. Vyburcoval mě k přemýšlení. Tady nic, známé pravdy. A nebo a to je možné už jsem tak ztvrdlá zkušeností, co mám za sebou, že toto byl pro mne slabý odvar. Tak se omlouvám všem, kterým to ten impuls k přemýšlení dalo.

To Avalonka - Avalonko promiň, ale z některých Tvých příspěvků si myslím, že mᚠna víc a když k tomu připočtu bohatost zdrojových podkladů, mohl to být alarmující článek. Čekala jsem to :-(

Není tady

 

#18 6. 2. 2006 20:30

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

Žena 2 napsal(a):

Avalonko,
popíši Ti průběh dnešního dne.Ráno před odjezdem do práce jsem se dozvěděla o článku v novinách.Aniž bych ho četla neodpustila jsem si svému ženáčovi napsát SMS a si magazín koupí  a přečte str.14., že je psán na základě i mé výpovědi.Nevím proč, zda ze strachu před veřejným skandálem, je přece jen vážená osoba, udělal to.Já si koupila časopis cestou a přečetla si jej.Na rozdíl od Blanch se mi moc líbil nebo je o holé pravdě.A mít tu možnost napíši jej sama jen s tím rozdílem, že by byl trochu trvdší.Že jsi můj příběh použila mě nepohoršilo, ale naopak potěšilo.Nejsem exibionista, ale když jsem psala na net bylo mi jasné, že jsem na náměstí plném lidí.Já své chyby schovávat nechci a a jsou mementem pro
ostatní.Klidně jsem přilepila fotku ke svému nicku.
Odpoledne přišla reakce ženáče ,bohužel jsem s ním měla služební rozhovor."Tak ten článek jsem si přečetl, ale nejsem z něj moudrý"Nepochopil vůbec nic.Byl asi zmatený cizím jménem, jiným věkem,cizím městem a tím že dítě žije.Je to smutné, ale dítě se nenarodí.
Dokonce mluvil jako kniha s velmi klidným, chladným hlasem.Nuž co?, to je dovětek pod čarou k Tvému článku, ale i pro mne.Zřejmě se mu hodně ulevilo, že zůstal utajen.
Jetli článek kohokoliv pohoršil mě opravdu hodně pomohl.A pomůžeš-li by jednomu člověku mělo to význam.Ženáči jsem jen sdělila, že tohle je to co jsem mu chtěla někdy říci, ale děkuji redaktorce, že to udělala za mne a je mi líto,že to nepochopil nebo to hovoří o mé fatální chybě, kterou si sama těžce přiznávám.
Hodně štěstí v další práci.

Ženo,

na tohle není co říct. Jen veliké DÍKY - tobě patří můj největší dík, protože jsem byla v průběhu dne totálně zdeptaná. Na internetu někdo napsal, že jsem příběhy "vykradla z babinetu" - ale já tam přeci na férovku napsala, že jsem redaktorka a sbírám vhodný materiál k tématu. Nic jsem neskrývala.

Ano - tvůj případ by MĚL být mementem. Ty tři uvedené případy jsou tak smutné, tak bolestné, že jen takhle "přehnaně přepjaté" příběhy mohou mladé naivní holky snad (možná) odradit. Mladé naivní holky, protože PRO NĚ BYL URČENÝ MŮJ ČLÁNEK. Ne pro nespokojené manželky (které milence rozvést nechtějí), ne pro vypočítavé mrchy (které ženáče jen stahují o prachy) a ne pro jakoukoli jinou ženu, jejíž milenecký příběh je odlišný.

To se stále snažím všem vysvětlit. Na rozsah článku nebylo možno pojmout všechny varianty - na to by opravdu musela být přetlustá kniha.

Je mi líto, že jsi měla tak smutný život. A o to víc smekám, že mᚠodvahu se ke svému příběhu přihlásit. Není moc takových...

Přeju ti velkou hromadu štěstí dobudoucna. Jsi velmi laskavá!


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#19 6. 2. 2006 20:31

Žena 2
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 176

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

Blanch,
však i já jsem napsala, že bych byla tvrdší.Ale snad jen pro tu zkušenost.Avalonka je mladá, až to prožije, dej bůh a ne, bude to tvrdší a rafinovanější.Ještě že nemusí psát o lidožravých žralocích.


Nebojte se hledat cesty ve tmě nebo světlo nosíte v sobě a to vás povede.

Není tady

 

#20 6. 2. 2006 20:35

Žena 2
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 176

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

Avalonko, i Tobě díky a konec komplimentů.Máme před sebou ještě velký kus života a práce.


Nebojte se hledat cesty ve tmě nebo světlo nosíte v sobě a to vás povede.

Není tady

 

#21 6. 2. 2006 20:38

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

Blanch,

jak jsem psala Ženě - od začátku jste věděly (už z názvu mnou vytvořeného tématu), že budu psát článek na základě vašich příběhů. Byla jsem i natolik solidní, že jsem vám napsala (protože jsi myslím ty před časem zmínila, že "avalonka utekla se svým článkem") že článek vyjde a vaše hluboké a cenné životní zkušenosti jste mi nepsaly nadarmo.

Samozřejmě, že byly vaše příběhy pro mne inspirací, proto jsem je použila. Jsou totiž natolik smutné, že by mohly - jak psala Pandorra - "aspoň jedné holce otevřít oči". A holky moc vám všem děkuju - obohatily jste mne ani nevíte jak!

Pokud ti můj článek "nevlezl pod kůži", je mi to líto a to je asi vše. Nikdy se člověk nezavděčí nikomu a cílem mého článku nebyla hlubinná sonda do duše milenky. Smyslem bylo nastínit princip a navrhnout pár rad.

Ty jsi už v duševním a osobnostním vývoji hodně daleko - ale ONA DNES musí být čtivá pro všechny ženy bez rozdílu. Od primářky po dojičku krav (a nic proti dojičkám - já mlíčko ráda :-) Divila by ses, kolik mi dnes od mých kamarádek přišlo mailů - jak jsem na to přesně kápla a že si to takhle do souvislostí nikdy nedaly. Můžeš je nazývat hlupačkami, ale já vím, že mnoha lidem unikají i pro ostatní naprosto zřejmé souvislosti.

Ale děkuju za tvůj názor - každopádně je inteligentní :-)


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#22 6. 2. 2006 20:54

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

Milá Pandorro a Avalonko, čtu vaše příspěvky, jak perlíte své krásné myšlenky, které vykouzlily na mé tváři úsměv a navodily pohodu.
Moc se mi líbí vaše příspěvky a moc vás zdravím. Il.


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#23 6. 2. 2006 21:10

blanch2006_1
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 205

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

Avalonko, k nazývání někoho hlupákem mám daleko. To jsme si přeci kdysi dávno vysvětlili s Tebou. Axisem i Pan. A vůbec se nedivím, žes dostala plno mailů. Ale jak píše Žena, nedej bůh, a fakt Ti to nepřeji, abys to prožila. Pak bys možná pochopila, co jsem dost neobratně chtěla říci. A ještě k těm smutným příběhům, víš proč nejsou veselé? Protože Ty které dobře skončily (příběhy, proto to tvrdé y) už tady většinou nepokračují. S mnoha přispěvovateli jsme si vyměnili mail a po čase máme pocit, že už jsme všechno řekli, časem se nám už ani nechce k tomu vracet, ne proto, že by to ještě bolelo, ale je to za námi a život jde dál. Škoda, žes nepřišla na nᚠbabineácký sraz. Viděla bys, že to není o smutku, nadávání, pláči. Možná, že jsme ztvrdli, posílili, nabyli zkušenosti, zmoudřeli???? A i když jsme upadli, tak jsme se zvedli a jdeme hrdě dál a s úsměvem. Přeji všem, aby v sobě tu sílu jít dál našli. Život utíká a škoda každého probrečeného dne.

Není tady

 

#24 6. 2. 2006 21:39

kamolina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 302

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

Mě se článek moc líbil... Osobně potvrzuji, že život milenky je předem prohraná bitva. Nejhorší na to je, že vkládáte svůj osud do cizích rukou. Čekáte a doufáte, až někdo rozhodne, jak to s Vámi bude dál. Vždycky je tu ale volba. Já naštěstí nestrávila takový čas v čekárně jako mnohé, které tady přispívali, ale musím zkonstatovat, že i přes to to byl vyčerpávající zážitek. Znám ze svého okolí spoustu mužů, co žijí "dvojí život". Někteří z nich mají dokonce dvě rodiny už řadu let a jedna o druhé neví. Je to smutné. Zejména, když jsou tam děti... Na druhou stranu byl pro mě tento vztah obrovskou školou života a jsem za něj ráda. Chyba je vždy na obou stranách a my nejsme až tak slabé a bezmocné, jak si mnohdy myslíme.


Díky


... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

 

#25 6. 2. 2006 22:11

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: článek o milenkách - KDE HLEDAT

Ilseli,
diky, od tebe mne pochvala skutecne tesi dvojnasob, protoze patris k lidem, jejichz laskavych slov zde si vazim.

avalonko,
tak jsem si precetla nejen clanek, ale prokousla se i casti - ano, jen casti,  protoze vsechno bych nezvladal ani s devitkou u spanku - tech reakci na netu a musim rici, ze jsi z toho meho soukromeho srovnani vysla lepe, nez vetsina tech, kteri tvuj clanek komentovali. "Potrefeni houseri a husy" se ozvali a verim, ze pokud devcatum nerekne nic text, ta snuska vetsinou silackych a hloupych kecu je snad popostrci smile
Je smutne, kdyz lide tak trestuhodne zjednodusuji....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů