Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 28. 9. 2009 20:20

Barbra4
♥♥-----
Registrovaný: 25. 9. 2009
Příspěvky: 34

Re: Jak se vyrovnat s umiranim hodne blizkeho cloveka?

Rosamunda napsal(a):

Barbro, neboj ono to časem přebolí nebo se to aspoň otupí, mě zemřela před 4 lety druhá máma (tchýně), dodnes na ni s láskou a trochu i smutkem vzpomínám stejně jako na druhého tátu (tchána), který šel po roce za ní. Chodím za nimi na hřbitov občas se mi zdá, že jsou tu se mnou a oni opravdu jsou, mám je ve vzpomínkách. Taky jsem si původně myslela, že takovéhle dvě rány za sebou nevydržím, ale čas je velký čaroděj a lékař. Myslím na Tebe a posílám hjarta

Moc ti děkuji za tvoje slova. Počítám týdny a měsíce kdy se to stalo. Čas tak rychle běží a přece pomalu. Někdy jsem docela v klidu a smířená a jindy bych nejraději mlátila hlavou do zdi jen abych přehlušila tu bolest. Nikdy jsem netušila, že mě bude tak moc chybět. Pořád čekám, že to je jen špatnej sen, že se probudím a on bude zase sedět na gauči a přepínat programy v televizi. Omlouvám se, dnes je mě obzvlášt mizerně.

Není tady

 

#52 28. 9. 2009 21:55

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Jak se vyrovnat s umiranim hodne blizkeho cloveka?

Barbro, drž se, drž se, drž se. hjartahjartapussapussa Nejlepší je asi upnout se na zbytek rodiny - děti, vnoučata - oni Ti určitě rádi pomohou tu ztrátu zvládnout. Hlavně pokud možno nezůstávej sama doma, pokus se být s blízkými jak nejčastěji to jde. Snaž se zaměstnat, abys na to nemusela pořád myslet. Vím, že ty moje rady zní jako klišé, ale co vím, tak fungují. Měj se hezky, myslím na Tebe.

Upravil(a) Rosamunda (28. 9. 2009 21:56)


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#53 29. 9. 2009 20:18

Barbra4
♥♥-----
Registrovaný: 25. 9. 2009
Příspěvky: 34

Re: Jak se vyrovnat s umiranim hodne blizkeho cloveka?

Rosamunda napsal(a):

Barbro, drž se, drž se, drž se. hjartahjartapussapussa Nejlepší je asi upnout se na zbytek rodiny - děti, vnoučata - oni Ti určitě rádi pomohou tu ztrátu zvládnout. Hlavně pokud možno nezůstávej sama doma, pokus se být s blízkými jak nejčastěji to jde. Snaž se zaměstnat, abys na to nemusela pořád myslet. Vím, že ty moje rady zní jako klišé, ale co vím, tak fungují. Měj se hezky, myslím na Tebe.

Díky moc. Mám práci - zatím - tak musím vstávat aplnit povinnosti, to mě taky zaměstnává mozek. A děti i vnoučata mě pomáhají to jo. Taky na zahradě dřu jao mezek jen abych nemyslela. Ale stejně ho všude vidím a povídám si s ním. Někdy mu i maličko pohrozím, to když se chystala bouřka a já měla obavy z krup. Pomohlo to u nás žádný nebyly.

Není tady

 

#54 29. 9. 2009 21:44

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Jak se vyrovnat s umiranim hodne blizkeho cloveka?

Barbra4 napsal(a):

Rosamunda napsal(a):

Barbro, drž se, drž se, drž se. hjartahjartapussapussa Nejlepší je asi upnout se na zbytek rodiny - děti, vnoučata - oni Ti určitě rádi pomohou tu ztrátu zvládnout. Hlavně pokud možno nezůstávej sama doma, pokus se být s blízkými jak nejčastěji to jde. Snaž se zaměstnat, abys na to nemusela pořád myslet. Vím, že ty moje rady zní jako klišé, ale co vím, tak fungují. Měj se hezky, myslím na Tebe.

Díky moc. Mám práci - zatím - tak musím vstávat aplnit povinnosti, to mě taky zaměstnává mozek. A děti i vnoučata mě pomáhají to jo. Taky na zahradě dřu jao mezek jen abych nemyslela. Ale stejně ho všude vidím a povídám si s ním. Někdy mu i maličko pohrozím, to když se chystala bouřka a já měla obavy z krup. Pomohlo to u nás žádný nebyly.

To je ale zajímavý, mě když zemřela druhá maminka (tchýně), tak jsem nějaký čas měla pocit, že je tu se mnou pořád, cítila jsem ji za sebou a u dědy zrovna tak. Oni tu asi s námi ještě nějaký čas jsou, aby viděli, že jsme to přežili ve zdraví a pak nás už jen sledují zpovzdálí, možná zeshora, možná odjinud. smile


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#55 29. 9. 2009 23:30

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak se vyrovnat s umiranim hodne blizkeho cloveka?

Před týdnem mi umřela babička. Když napíšu, čekali jsme to, (i když nás smrt stejně zaskočila, prostě na tu člověk prostě není připravenej)Dožila se krásných 85 let a už byla unavená životem.
Když se narodila moje dcera a já ji pozorovala, říkala jsem, je podobná prababičce. Ted když malou vidím , prostě nevím, grimasa, pohled - vidím v ní jak kdyby koukala babička.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#56 29. 9. 2009 23:43

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Jak se vyrovnat s umiranim hodne blizkeho cloveka?

Dík všem za útěchu, tak ještě vydržet pohřeb.

Není tady

 

#57 20. 11. 2010 9:57

maia
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 7. 2006
Příspěvky: 129

Re: Jak se vyrovnat s umiranim hodne blizkeho cloveka?

Ros, tys mi pred rokem a neco psala, at napisu, kdyby neco. Tak mamka pred 6 tyzdnami zomrela. grater

Upravil(a) maia (20. 11. 2010 9:57)


Môžeš stokrát opakova "teplo", ale pokiaž neurobíš oheň, teplo nebude.
rómske príslovie

Není tady

 

#58 20. 11. 2010 13:38

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Jak se vyrovnat s umiranim hodne blizkeho cloveka?

maia napsal(a):

Ros, tys mi pred rokem a neco psala, at napisu, kdyby neco. Tak mamka pred 6 tyzdnami zomrela. grater

Maio pussapussapussa hodně síly přeju hjarta

Není tady

 

#59 20. 11. 2010 13:45

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Jak se vyrovnat s umiranim hodne blizkeho cloveka?

Maminka mi umrela loni par dni po svych sedesatych narozeninach, velice nahle a necekane. Je to uz rok a pul a jaks taks uz to prebolelo, chce to cas. Ale pocit prazdnoty uz bude navzdycky. Moc mi chybi...

Není tady

 

#60 20. 11. 2010 15:16

maia
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 7. 2006
Příspěvky: 129

Re: Jak se vyrovnat s umiranim hodne blizkeho cloveka?

fidorka, dakujem, zatial to nezvladam velmi.
sakura, moja mamka mala tiez 60. A taky chybi...


Môžeš stokrát opakova "teplo", ale pokiaž neurobíš oheň, teplo nebude.
rómske príslovie

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů