Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 6. 2. 2006 8:45

pipi
Host

Co s tím?

Moc mi pomáhají vaše názory v jiných diskuzích, proto jsem se odhodlala napsat. S přítelem jsme spolu 7 let, z toho poslední tři roky spolu bydlíme a budujeme společnou domácnost - navenek ideální pár,  zrekonstruovali jsme byt teď byla na řadě svatba a děti...  Přítel je moc hodný a vždy, když bylo třeba, tak mi pomohl. Doteď jsem si myslela, že je vše ok, že mi nic nechybí. Teď jsem se však sblížila s kolegou - je nám spolu moc krásně, jsem s ním šastná jako nikdy. Moc si rozumíme - nevím jak to napsat. Chce, abych žila s ním. Trvá to dva měsíce. Teď mám pocit jakoby to s přítelem nebyla ani láska, spíš krásné a dlouhé přátelství. Příteli jsem o tom řekla - vím,  je to sobecké, ale já bych mu prostě nedokázala neustále lhát a doma se přetvařovat. Jsem zoufalá, nevím co bude dál, uvažuji o tom, že odejdu a začnu nový život...., co s tím?

 

#2 6. 2. 2006 8:59

Kralka
♥♥♥----
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 26. 1. 2006
Příspěvky: 248

Re: Co s tím?

Co s tím, jen bych přemýšlela co je lepší ... Láska, které do roka, nebo do dvou vyprchá ... Nebo dlouholeté přátelství. Kolegu z práce znᚠdva měsíce a svého přítele 7 let. Proč myslíš, že to bude s kolegou lepší??? Pokud nejde o extremy (že chlap ženskou řeže, nebo jinak týrá), je to v každém vztahu stejné s menšímy rozdíly. Jeden chlap je domácí kutil, ale s mytím nádobí, vařením Ti nepomůže. Jeden vaří uklízí, ale neumí vyměnit, ani žárovku. Jeden Ti nosí kytky, ale v posteli nic moc. Nevím já bych zůstala u toho starého přítele. Jsi na něj zvyklá, víš co můžeš čekat, víš co má rád a on to ví o Tobě taky. Byla chyba, že jsi mu řekla o  kolegovi. Tím sis vlastně podepsala ortel sad

Není tady

 

#3 6. 2. 2006 9:42

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Co s tím?

O kolegovi jsi měla zásadně mlčet. Ulevila sis svému svědomí tím, žes to příteli řekla? A je ti teď líp? A jak myslíš, že je příteli, když to teď ví? To tě nenapadlo, co? ....hlavně, že to břímě nevěry nemusíš nést sama...přeces mu to řekla......Přemýšlej o tom, jakého chlapa pro život chceš a jaké mᚠna výběr. Nezapomeň, že s kolegou jde o nový románek a tudíž nevidíš jeho chyby a mᚠmožná pocit, že se vznášíš....Musíš se umět rozhodnout jako dospělá a taky nést následky svého rozhodnutí...hodně štěstí. Nedivila bych se, kdyby tě přítel kopl do zadní části těla...

Není tady

 

#4 6. 2. 2006 10:22

anela
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 397

Re: Co s tím?

a taky nepíšeš, co na to tvůj přítel. To je docela podstatné.

Není tady

 

#5 6. 2. 2006 13:45

EvaRi
Host

Re: Co s tím?

Pipi,jseš sobec,sobec,sobec. Sama odejdi od přítele a nech ho žít ,bude mu určitě bez Tebe lépe. Bože, bože, to je hloupé žes mu řekla o kolegovi.

 

#6 6. 2. 2006 14:44

kolka
Host

Re: Co s tím?

pipi a ty jsi přtele doslova podvedla a pak jsi mu to řekla nebo jste zatím jen s kolegou kamarádi??
Jinak plný souhlas s Kralkou:všude to je po čase stejné, to jen ty začátky jsou tak kuezelné ale pak vše zevšední nebo zestejní chceš-li

 

#7 6. 2. 2006 19:32

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Co s tím?

:

kolka napsal(a):

pipi a ty jsi přtele doslova podvedla a pak jsi mu to řekla nebo jste zatím jen s kolegou kamarádi??
Jinak plný souhlas s Kralkou:všude to je po čase stejné, to jen ty začátky jsou tak kuezelné ale pak vše zevšední nebo zestejní chceš-li

Tady mi jenom nesedí ten"podpis":tentokrát  se při podlehnutí pokušení  ...dotyčná asi krásněji necítí...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů