Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#651 11. 5. 2009 20:02

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Blokování

PetrHl napsal(a):

morpheus napsal(a):

Aaaa, tak uz vim kdo je broucek sedmitecny tummenupp

jsi bystrej kluk big_smile

Ja to fiiim rodnarodnarodna lol


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#652 11. 5. 2009 20:02

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Blokování

PPavlaa: "a víš, že bych to od tebe ani nečekala Terci ?

Ale Pavli, dej pokoj big_smile.
Automaticky jsem Yellow považovala za velmi inteligentní a šikovnou holku. Myslím, že se v životě neztratí.
No, stalo se jí, co se stalo. Správné to asi nebylo, ostatně ona na to přijde. Život je pestrý.
Já jí to bravurní finanční zvládání situace opravdu ze srdce přeji, kéž by bylo spokojených lidí víc.

Není tady

 

#653 11. 5. 2009 20:03

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Blokování

Tercila napsal(a):

Taurus: "že na mě to působilo tak, že aprill prostě chtěla ublížit a podařilo se jí tnout do živýho a na to yellow reagovala"

Víš, taurus, ale pokud si vědomě a cíleně pořídím děátko s ženatým mužem a ještě to na sebe vyslepičím půlce národa, tak snad budu natolik "statečná", že snesu i nějakou tu poznámku, no ni? smile Když takové holce nevadí to, co záměrně provedla jeho manželce a dětem (a to já považuji za setsakryš špatnou věc - samozřejmě i od toho chlapa), tak ji snad nějaká nejapná poznámka od neznámého nicku na monitoru nemůže tak vykolejit, ne? smile

šmááárjá, tak ve finále ona ho chudáka znásilnila, zneužila a pořídila si s ním zcela zákeřně dítě usch
on byl chudák zřejmě celou dobu v komatu ....


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#654 11. 5. 2009 20:03

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Blokování

Tercila napsal(a):

Taurus: "že na mě to působilo tak, že aprill prostě chtěla ublížit a podařilo se jí tnout do živýho a na to yellow reagovala"

Víš, taurus, ale pokud si vědomě a cíleně pořídím děátko s ženatým mužem a ještě to na sebe vyslepičím půlce národa, tak snad budu natolik "statečná", že snesu i nějakou tu poznámku, no ni? smile Když takové holce nevadí to, co záměrně provedla jeho manželce a dětem (a to já považuji za setsakryš špatnou věc - samozřejmě i od toho chlapa), tak ji snad nějaká nejapná poznámka od neznámého nicku na monitoru nemůže tak vykolejit, ne? smile

Tercil, ahoj,
samozřejmě by ji to nemělo vykolejit, stejně jako by Aprill nemělo nic vykolejit k té nejapné poznámce

Není tady

 

#655 11. 5. 2009 20:05

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Blokování

PPavlaa napsal(a):

Tercila napsal(a):

Taurus: "že na mě to působilo tak, že aprill prostě chtěla ublížit a podařilo se jí tnout do živýho a na to yellow reagovala"

Víš, taurus, ale pokud si vědomě a cíleně pořídím děátko s ženatým mužem a ještě to na sebe vyslepičím půlce národa, tak snad budu natolik "statečná", že snesu i nějakou tu poznámku, no ni? smile Když takové holce nevadí to, co záměrně provedla jeho manželce a dětem (a to já považuji za setsakryš špatnou věc - samozřejmě i od toho chlapa), tak ji snad nějaká nejapná poznámka od neznámého nicku na monitoru nemůže tak vykolejit, ne? smile

šmááárjá, tak ve finále ona ho chudáka znásilnila, zneužila a pořídila si s ním zcela zákeřně dítě usch
on byl chudák zřejmě celou dobu v komatu ....

Pavli klíííd, Tercila to určitě takto nemyslela storstark

Není tady

 

#656 11. 5. 2009 20:06

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Blokování

Pavli, nečteš pořádně big_smile, zmínila jsem i toho chlapa:D.
Na úplnou rovinu, mně je jí líto (ale ne povýšeně, jak by mi mohla dopsat Pandorra) big_smile, spíš proto, že ještě v životě bude muset hooodně překážek přeskočit.... neutral

Není tady

 

#657 11. 5. 2009 20:07

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Blokování

Petr: samozřejmě by ji to nemělo vykolejit, stejně jako by Aprill nemělo nic vykolejit k té nejapné poznámce

Jasně,  Petře, no však říkám, je to jen pokec - u monitoru při kafi smile

Není tady

 

#658 11. 5. 2009 20:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Blokování

PetrHl napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Tercila napsal(a):

Taurus: "že na mě to působilo tak, že aprill prostě chtěla ublížit a podařilo se jí tnout do živýho a na to yellow reagovala"

Víš, taurus, ale pokud si vědomě a cíleně pořídím děátko s ženatým mužem a ještě to na sebe vyslepičím půlce národa, tak snad budu natolik "statečná", že snesu i nějakou tu poznámku, no ni? smile Když takové holce nevadí to, co záměrně provedla jeho manželce a dětem (a to já považuji za setsakryš špatnou věc - samozřejmě i od toho chlapa), tak ji snad nějaká nejapná poznámka od neznámého nicku na monitoru nemůže tak vykolejit, ne? smile

šmááárjá, tak ve finále ona ho chudáka znásilnila, zneužila a pořídila si s ním zcela zákeřně dítě usch
on byl chudák zřejmě celou dobu v komatu ....

Pavli klíííd, Tercila to určitě takto nemyslela storstark

dy jsem v klidu, nějákej ten pátek se známe, vytočená přece vypadám jinak vissla


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#659 11. 5. 2009 20:11

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Blokování

Tercila napsal(a):

Petr: samozřejmě by ji to nemělo vykolejit, stejně jako by Aprill nemělo nic vykolejit k té nejapné poznámce

Jasně,  Petře, no však říkám, je to jen pokec - u monitoru při kafi smile

jj, proto by to mělo být kafíčko - v klídku si poklábosit (zanadávat na chlapy lol) a ne do sebe jedovatě šít a posílat se do míst kde končí záda

Není tady

 

#660 11. 5. 2009 20:12

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Blokování

Tercila napsal(a):

Pavli, nečteš pořádně big_smile, zmínila jsem i toho chlapa:D.
Na úplnou rovinu, mně je jí líto (ale ne povýšeně, jak by mi mohla dopsat Pandorra) big_smile, spíš proto, že ještě v životě bude muset hooodně překážek přeskočit.... neutral

jo, ze stejného důvodu je mi ji líto taky, nebude to mít lehký ... právě proto se mi nelíbilo, jak do ní zaryla aprill ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#661 11. 5. 2009 20:18

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Blokování

Petře, ale my to nadávání na chlapy stíháme v poho, neboj big_smile tummenupp. Víš přece, že ženská bez problému stihne daleko víc věcí najednou, než muž. big_smile
Tak - ono se to tak někdy strhne, víš, úplně pokaždé člověk nepromýšlí slovo od slova, které písne...a někdy něco vyzní jinak a .... je to. smile
A mimochodem, Itálie někdy i pročistí vzduch, tomu věř smile.

Upravil(a) Tercila (11. 5. 2009 20:19)

Není tady

 

#662 11. 5. 2009 20:21

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Blokování

Tercila napsal(a):

Taurus: "že na mě to působilo tak, že aprill prostě chtěla ublížit a podařilo se jí tnout do živýho a na to yellow reagovala"

Víš, taurus, ale pokud si vědomě a cíleně pořídím děátko s ženatým mužem a ještě to na sebe vyslepičím půlce národa, tak snad budu natolik "statečná", že snesu i nějakou tu poznámku, no ni? smile Když takové holce nevadí to, co záměrně provedla jeho manželce a dětem (a to já považuji za setsakryš špatnou věc - samozřejmě i od toho chlapa), tak ji snad nějaká nejapná poznámka od neznámého nicku na monitoru nemůže tak vykolejit, ne? smile

Může jí to vykolejit, proč by nemohlo? smile


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#663 11. 5. 2009 20:21

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Blokování

PetrHl napsal(a):

aprill napsal(a):

Milé dopisovatelky a dopisovatelé, jsem moc ráda, že jste mé osobě věnovali tolik času tummenupptummenupptummenupp ,  protože dva dny řešit nesmrtelnost chrousta, to se hned tak nevidí.  Za to Vám můžu slíbit, že budu stále akční a stále stejná. Buďte ve střehu a číhejte, protože sama nevím kdy znovu něco pěkného a pravdiného napíšu stolt . Jen dávejte bacha, aby když budete číhat náhodou někdo nelovil ve vašich vodách, to by bylo nemilé gratergratergratergratergrater .

PS:  Pokud budu mít čas přečíst to moudro co jste napsali, tak vám odpovím, samozdřejmě že trefně, jinak to ani neumím vissla .
Bude-li mít někdo zájem vysvětlit komu, kdy a z jakých důvodů se odebírají děti a kam se umisují, ráda vysvětlím vissla .

Milé slunéčko nedotknutelné,
je prima že sis našla čas abys nám sdělila, že tvé zásoby jedu jsou již vrchovaté smile

Krásný zbytek dne a bacha i v tvých vodách může někdo lovit wink

Petře, dobrý postřeh wink tummenupp
K Aprill - velebnosti chce se mi.... usch


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#664 11. 5. 2009 20:22

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava
Registrovaný: 9. 10. 2008
Příspěvky: 460

Re: Blokování

nedají si říct a nedají si říct,...


Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

 

#665 11. 5. 2009 20:23

Verčulka
Letňátka 2008
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 4987

Re: Blokování

.

Upravil(a) Verčulka (11. 5. 2009 20:31)


http://www.ticker.7910.org/as1cCxl0g410010MjAyMzA2ZHwwMTI1ZHxKaXJ1bGth.gif
Jiřík se narodil 25.7.2008 ve 22:47, 4350g a 51cm
http://www.ticker.7910.org/an1cHpI0g410010Nzc3NzRkenw3NjA4MDVkYXxFdmEgYSBEb21pbmlr.gif
Eva 16.7.2010 13:08 2150g 43cm
Dominik 16.7.2010 13:10 2300g 45cm

Není tady

 

#666 11. 5. 2009 20:23

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Blokování

Tercila napsal(a):

Petře, ale my to nadávání na chlapy stíháme v poho, neboj big_smile tummenupp. Víš přece, že ženská bez problému stihne daleko víc věcí najednou, než muž. big_smile
Tak - ono se to tak někdy strhne, víš, úplně pokaždé člověk nepromýšlí slovo od slova, které písne...a někdy něco vyzní jinak a .... je to. smile
A mimochodem, Itálie někdy i pročistí vzduch, tomu věř smile.

..a pak už to jede...cool

Není tady

 

#667 11. 5. 2009 20:23

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Blokování

Charlota napsal(a):

nedají si říct a nedají si říct,...

a ty jsi tu kdo?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#668 11. 5. 2009 20:29

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Blokování

LENNNA napsal(a):

Charlota napsal(a):

nedají si říct a nedají si říct,...

a ty jsi tu kdo?

lollollol dnes je tu docela veselo

Není tady

 

#669 11. 5. 2009 20:33

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Blokování

Nojo... Tak teda... Je mi líto, ale vzhledem k tomu, že jste opět klasicky nezapomněli zaplevelit další vlákno příspěvky, které sem opravdu nepatří a nemají k původnímu tématu co říci a udělali z toho další chat, jsem nucen toto vlákno uzavřít a násilně vás odkázat tam, kam diskuse tohoto typu patří - tedy na CHAT. Omlouvám se těm, kteří konstruktivně přispěli k tématu "Blokování".


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů