Oznámení

10.června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

10.června : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

24.dubna : Téměř bez práce: Domácí tymiánový chléb.

#276 19. 4. 2009 13:12

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Re: Blokování

Zephyr napsal(a):

AndreaP. napsal(a):

Zephyr napsal(a):

Co bylo mezi mnou a Otou, si můžeš přečíst, odkaz jsem tam napsal, stále to tu je. Kdybys to přečetla, viděla bys, oč se jedná - nevybíravě mě napadl, já mu odpověděl ve stejném duchu a on mě za to zablokoval - ozvali se proti tomu i jiní.
Vyjádření vůči ženám podle mě byla na místě (až na to jedno, to uznávám), neb to byla pouze reakce na jejich výpady vůči mně, takže tady lžeš. A mimochodem výsledkem vaší "práce" je i to, že takřka všechna vlákna v některých sekcí jsou zaplevelená chatem zcela mimo téma.

Vážně? Takže tím, že jsem Ti slušně napsala svůj názor, postřeh, tak lžu? Hmmm, zajímavé...

Jednoduchá taktika vytrhování slov z kontextu - na takovouhle "diskusi" přistupovat nemíním.

Tak to jsme dva, Zephyre. Nic proti Tobě, opravdu ne, ale hádat se s Tebou při neděli opravdu nebudu. Jen jsem chtěla vědět, proč lžu tím, že napíšu svůj názor...ale na to je asi složitá odpověď.

Není tady

#277 19. 4. 2009 13:13

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava

Zephyr napsal(a):

A mimochodem výsledkem vaší "práce" je i to, že takřka všechna vlákna v některých sekcích jsou zaplevelená chatem zcela mimo téma.

....v tomto jedinem s tebou malinko souhlasim ,....jenže to má taky svůj důvod ,...když je na x? vlaken pouze hrst moderátorů kteří tuhle práci dělají ve svém volném čase , nemohou být neustále všude

Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

#278 19. 4. 2009 13:16

Zephyr
Zablokovaný
Místo: Příšov
Web

Charlota napsal(a):

Zephyr napsal(a):

A mimochodem výsledkem vaší "práce" je i to, že takřka všechna vlákna v některých sekcích jsou zaplevelená chatem zcela mimo téma.

....v tomto jedinem s tebou malinko souhlasim ,....jenže to má taky svůj důvod ,...když je na x? vlaken pouze hrst moderátorů kteří tuhle práci dělají ve svém volném čase , nemohou být neustále všude

Pravda. Pak se ovšem ptám, kde berou čas na žabomyší války a pronásledování vybraných nepohodlných.

Пoxopoнный слышен звoн,
долгий звoн!
Гopькой скорби слышны звуки,
гopькой жизни кoнчeн сон...

Není tady

#279 19. 4. 2009 13:26

Charlota
♥♥♥♥---

Zephyr napsal(a):

Charlota napsal(a):

Zephyr napsal(a):

Pravda. Pak se ovšem ptám, kde berou čas na žabomyší války a pronásledování vybraných nepohodlných.

Pokud se cítíš Ty být tím nepohodlným ,

Není tady

#280 19. 4. 2009 13:33

Zephyr
Zablokovaný
Web

Charlota napsal(a):

Zephyr napsal(a):

Charlota napsal(a):

Pokud se cítíš Ty být tím nepohodlným ,

To už je tvá interpretace... reta

Пoxopoнный слышен звoн,
долгий звoн!

Není tady

#281 19. 4. 2009 13:43

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Web

Charlota napsal(a):

Zephyr napsal(a):

Charlotte Gray : Ja s nim souhlasim uplne. Nevim, co delaji moderatori tu, ale na foru, ktere ja navstevuji a psal jsem tu uz o nem se moderatori ( jsou 4 ) staraji o odkloneni vlakna jinam, pokud se v diskusi dostaneme uplne mimo hlavni tema, ale se slusnym upozornenim, linkem na pokracujici diskusi a s novym nazvem vlakna, ktery voli moderator. Rovnez jsou presunovany jednotlive prispevky tam, kam patri opet s upozornenim, ze prispevek byl presunut tam a tam. Zde jsem uz na to poukazoval, jeste jako predesly nick, konkretniho moderatora/ku, ze toto forum to umoznuje, ten vsak nijak nereagoval(a) ( domnivam se, ze to neumel(a) ).

"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

#282 19. 4. 2009 14:02

majkafa
Host

Modroočka napsal(a):

No, Majko, mně zase připadá, že když dá majitel do pravidel, že se u psaní příspěvků musí všichni dloubat v nose, tak to budeš obhajovat a budeš to dělat, protože to tak rozhodl majitel, nebude tě zajímat, proč požaduje takovou blbost. To je myšleno v nadsázce, s tím nosem, ale tím chci říct, že někdo odkýve všechno, aby se vrchnosti zavděčil a hlavně si to s ní svým nesouhlasem nerozházel. Já si to klidně rozházím, protože mám svoje názory a rozhodně nebudu přizvukovat někovu v něčem jen proto, aby mě nevyhodil. Dovolím si ten luxus si za svým názorem stát a žádat vysvětlení, proč se po mně něco chce, tím spíš, když to není zrovna moc fér pravidlo. A pokud si ten, co pravidla určuje za nimi stojí a má pro to i pádné a rozumné argumenty, tak se nemusí bát odpovědět. Pokud se bojí a nechce odpovědět, tak zřejmě proto, že nemá ani argumenty a ani to neumí vysvětlit, proč to chce. Odpověď "proto" používájí děti. Ne dospělí, inteligentní lidi.

Díkybohu mám své vlastní názory a nepotřebuju se NIKDY zavděčovat žádným vrchnostem, i kdyby mě to mělo stát třeba práci. A zavděčovat se majiteli Babinetu skutečně zapotřebí nemám.
Co myslíš, nemohl by to být pouze můj názor? lol V tomto případě ho mám prostě jenom shodný s majitelem Babinetu. Nic jiného za tím není.
S tím zavděčením jsi mě rozesmála. lol
A tím končím, nebudu dělat kafemlejnek, jako ho děláš ty. Škoda, že se nevidíš.

#283 19. 4. 2009 14:11

Charlota
♥♥♥♥---

Nedělička neděle , to je krásné žití , jak si kdo svět ustele , tak ho bude  míti !

Upravil(a) Charlota (19. 4. 2009 14:14)

Není tady

#284 19. 4. 2009 14:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

AndreaP. napsal(a):

Modroočka napsal(a):

A ještě se zeptám, pokud budu s moderátorem diskutovat jako s účastníkem diskuze a budu mu oponovat, hájit svůj postoj, názor a tak podobně, bere se to jako konflikt s moderátorem nebo jen jako normální diskuze. A opět podotýkám, slušnou formou, ne urážky.

Tak mi to nedá, a už se musím taky zapojit. Modroočko, pominu fakt, že na Tvé otázky Ti tady bylo odpovězeno nesčetněkrát, nejen Jirkou, který argumentoval pravidly, což Ti jako odpověď nestačilo, tak následně ostatními moderátory, kteří mimo jiné vyjádřili i své názory, proč je to tak a tak...Tobě to prostě pořád nestačí, mám pocit, že se pohybuješ v rovině "co by - kdyby"  - ty prostě řešíš něco, co vůbec nenastalo, ale teoreticky by eventuálně nastat mohlo....a tak dále...jestli si rozumíme. Není to kapánek zbytečné? Proč tady pořád dokola píšeš, že moderátoři můžou urážet uživatele? Kde jsi na toto přišla? Toto se totiž opravdu neděje, což už Ti ale bylo taky sděleno, jenže ty si z odpovědí bereš jen to, co chceš, bohužel.

Konkrétně k Tvé otázce, kterou tady cituju, mícháš dohromady dvě věci - moderátora jako takového, který dohlíží na fóra a pak moderátora, který normálně klasicky diskutuje na fórech, to je totiž přece rozdíl. Jasně, že pokud si dva vyměnují informace v rámci diskuze, tak je to prostě diskuze, a je úplně jedno, jestli je to moderátor nebo není,  já si myslím, že toto snad chápe úplně každý. Tady se řeší jiná věc, a sice ta, že z moderátorů jste si opravdu udělali "rohožky" - někteří, ne všichni samozřejmě, jak poznamenala tuším Def, uživatelé si na nich vybíjejí své vzteky, pořád dokola zahlcují vlákna o tom, proč to udělal tak, a co si to dovolil...přitom, jak už tady bylo taky zdůrazněno, každé rozhodnutí  není výsledkem samostatného moderátora, ale skupiny, vše se konzultuje.  Mě osobně je to jedno, já už několikrát řekla, že to, co si kdo o mě říká, a přitom mě nezná, mě nemůže rozházet. Neřeším to. Já nevím, proč máš takový problém přijmout něco jako fakt, přece všude musí být někdo, kdo je svým způsobem autorita, když už nebereš nás, budiž, ale ty nebereš ani majitele tohoto fóra, a to už něco signalizuje.

A v neposlední řadě, všimla sis jedné věci? Toto vlákno má tuším cca 10 stran, přičemž zhruba 95 % příspěvků je Tvých. Když vezmu v potaz, že je zaregistrováno cca 15 tisíc uživatelů, a všichni měli možnost se vyjádřit, a neudělali to...takže to asi až tak špatné tady nebude, viď?

Budu psát jen za sebe, moderátorkou jsem tady od začátku, obětuju tomu hodně svého času a dělám to proto, že mám Babinet ráda. Záleží mi na něm. Jedno je fakt, špatně se pracuje tam, kde jedinou odměnou jsou právě vlákna urážející, kde se o mě vyjadřují lidé, kteří mě vůbec neznají...nicméně pro mě osobně je to stonásobně vyváženo tím, že chodí mejly, SZ a podobně, kde jsou ohlasy i milé, kde uživatelé dokážou ocenit nelehkou práci.

Prostě nikdy se nezavděčíš všem lidem, chápeš? Pravidla, jaké jsou nastavena, se tvořila hodně hodně dlouho. Jsou ty nejlepší, co zatím tady byla. Ale to vše už tady bylo řečeno. Nikde není psáno, že se i ona budou postupně upravovat, podle toho, jak se bude situace vyvíjet.

Máš pravdu, len: Ako budeme roylišovať "moderátora ako moderátora" od "moderátora ako diskutujúceho"? Policajti aspoň nosia uniformu, keď sú v službe. Ty píšeš niečo o tom, ako to všetci chápeme, blabla... a ja sa pýtam - je to niekde v pravidlách, že môžem verejne kritizovať mdoerátora v diskusii(reps. jeho názor), ale nie v jeho funckii moderátora? Ak sa to tu celý čas točí okolo pravidiel, tak by som uvítala, keby to v nich bolo zakotvené a jasne definované, lebo - ako sa ukazuje - spoliehať sa na to, že "Všetci to chápeme" je ošemetné, ak nie rovno bláznivé.

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#285 19. 4. 2009 15:37

kopretinka
♥------

klokan napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Hledala jsem neslušnou kritiku od Pavly, ale nenašla.

Nechci to prohledávat extra zpětně, protože diskuse jsou obsáhlé.. Ale myslím, že jsem tu někde už i psal, že závadné věci byly smazány - tudíž je najít nemůžeš. Je to tak složité k pochopení, nebo mám někde najít nějaký slovník, abych to přeložil do nějaké Tebou srozumitelné (prosím, případně uveď, jaké) řeči? Přeji hezkou neděli. pussa

Tohle je lež jako věž. Ban byl za vlákno o moderátorech. Nejedná se o obsáhlou diskuzi. Klidně ji prohledej zpětně.
A žádné závadné věci nebyly mazány. Na vlákně o moderátorech nebylo smazáno byť jediné písmenko. Natož něco závadného. Jako moderátor uvádíš špatné informace. Špiníš tím banované.

Není tady

#286 19. 4. 2009 15:43

kopretinka
♥------

AndreaP. napsal(a):

Zephyre...je to už delší dobu, přesto si na Tvé věty, urážky a podobně (viz slepice, rajdy - lepší varianty, Tvé vyjádření nejhrubšího zrna, které tehdy otřáslo celým Babinetem, ani znovu nepíšu, jsem si jistá, že víš, které myslím) tady většina déle registrovaných  pamatují  moc dobře - Tvůj nenávistný postoj k ženám je tady moc dobře znám. Mluvím teď za sebe -jako žena - ne jako moderátorka - za tohle bys od normálního chlapa dostal tak akorát přes hubu. Nevím, co bylo mezi Tebou a Otou, předpokládám dle Tvých slov, že Ti asi dal jasně najevo, co si myslí....no pokud se nemýlím, a je to skutečně tak, ani se nedivím.

Ale jinak je to jen můj názor, k tomuto se opravdu můžou vyjádřit jen Tebou dva zmiňovaní, kteří jak jistě vidíš, momentálně nejsou přítomni, takže si budeš holt muset počkat, tady vyřvávání opravdu nepomůže, nicméně chci vyzvednou fakt, že Otu moc dobře znám, je to mírumilovný člověk a nemyslím si, že si zaslouží takové veřejné pranýřování.

Napadání Zephyra bych nechala stranou. Na Babinetu byly moderátorky, které nejen že dopustily aby se uživatelé Babietu naváželi do Zephyra, ale samy se toho aktivně zúčastnily. Urážek a ponižování ze stran moderátorů tady bylo napsano dost. Moderátoři zde jsou vše, jen ne profesionálové.
Zajímalo by mě vyjádření admina k tomu, že si moderátoři dovolili místo určení hranic v diskuzi sami jmenovaného urážet a bez postihů. Moderátory dělaly i nadále.

Není tady

#287 19. 4. 2009 15:51

kopretinka
♥------

Charlota napsal(a):

Zephyr napsal(a):

Charoloto ty převlékáš kabát jak se ti zrovna hodí. Na jednom vlákně na Nevěře jsi nedávno nadávala na práci moderátorů. Někteří nesouhlasili s obrázkem co se tam vyskytl.
Ty sama jsi tam plísnila moderátory. PPavlaa ti vysvětlila, že jich je málo a nemohou stíhat vše sledovat. Ty jsi se do ní obula s tím, že pokud někdo chce vykonávat funkci moderátora, MUSÍ vše stíhat a mít přehled.
Kdo bude chtít může se podívat na tohle vlákno a sám si tě přečíst. Pokud tvůj přítel moderátor Klokan nebude rychlejší a nesmaže to. Protože tím se shazuješ ty sama.

Není tady

#288 19. 4. 2009 15:54

kopretinka
♥------

Charlota napsal(a):

Nedělička neděle , to je krásné žití , jak si kdo svět ustele , tak ho bude  míti !

Jsi mimo téma. Koleduješ si o zabanování, porušuješ tím pravidla Babinetu.

Není tady

#289 19. 4. 2009 16:56

tendruhej
♥♥♥----

Je to stejné, jako v jakékoliv jiné skupině lidí:
I mezi moderátory jsou lidé hloupí i chytří, hodní i zlí, stateční i zbabělí, slepice i volové.
Nikdo nikomu nesmí brát právo na vyjádření svého názoru, toto právo stojí totiž nad jakýmykoliv pravidly.

Nebo jinak:
Každé pravidlo může mít více výkladů, pokud se však k němu začínají objevovat výhrady, je špatné, tudíž zbytečné.

Otázky se nedělí na dětské a ostatní, na otázky se prostě odpovídá, je to slušnost.

Soudě dle počtu příspěvků zabanovaných sem tito chodili rádi, něktří se na ně těšili, teď tu chybí.

Upravil(a) tendruhej (19. 4. 2009 17:06)

Není tady

#290 19. 4. 2009 17:20

kopretinka
♥------

Vanda napsal(a):

Zephyre, myslím, že Ota je fakt dobrý moderátor, a nevšimla jsem si, že by si zrovna na něj stěžoval někdo jiný než ty. A tu nápravu si představuješ jak? Snížit kapesné?
Ty sám se nedokážeš omluvit, když přestřelíš, tak si napřed zameť před svým prahem.

Ota smazal na kuchyňce uživatele, který psal, že drží hladovku za banovanou. Důvod zde byl uveden, že příspěvek byl mimo téma. Prý chce zabránit zaplevelení.
Kdo si pročte kuchyňku ví, že příspěvků mimo téma je tam víc a zůstanou Otou nepovšimnuté. Sám Ota zapleveluje vlákno řečmi, jestli bude pes jiné uživatelky udělán k obědu. Nebo je na to přiliš starý.
Proč sám zapleveluje, proč některé jiné příspěvky mimo téma ponechává a příspěvek týkající se zabanované maže ?!
Jestli tohle není zaujatost, co potom tedy ?

Upravil(a) kopretinka (19. 4. 2009 17:21)

Není tady

#291 19. 4. 2009 17:32

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov

kopretinka napsal(a):

klokan napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Hledala jsem neslušnou kritiku od Pavly, ale nenašla.

Nechci to prohledávat extra zpětně, protože diskuse jsou obsáhlé.. Ale myslím, že jsem tu někde už i psal, že závadné věci byly smazány - tudíž je najít nemůžeš. Je to tak složité k pochopení, nebo mám někde najít nějaký slovník, abych to přeložil do nějaké Tebou srozumitelné (prosím, případně uveď, jaké) řeči? Přeji hezkou neděli. pussa

Tohle je lež jako věž. Ban byl za vlákno o moderátorech. Nejedná se o obsáhlou diskuzi. Klidně ji prohledej zpětně.
A žádné závadné věci nebyly mazány. Na vlákně o moderátorech nebylo smazáno byť jediné písmenko. Natož něco závadného. Jako moderátor uvádíš špatné informace. Špiníš tím banované.

Vzhledem k tomu, že jsi studiem těchto fór zjevně strávila slušnou dobu, měla bys zkusit moderovat, neboť vidím, že vše víš a vše znáš.. Nešpiním nikoho - odpovídám na dotaz "Hledala jsem neslušnou kritiku" - toto bylo skutečně mazáno. Čti, prosím to, co je napsáno a ne to, co se někde "myslí". Díky. smile
Mimochodem, dovol otázku: ČEHO chceš dosáhnout Ty ?

Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

#292 19. 4. 2009 17:37

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočko, budiž Ti tohle povídání s Klokanem dobrou školou života big_smile.

Není tady

#293 19. 4. 2009 17:38

Zephyr
Zablokovaný
Web

tendruhej napsal(a):

Nikdo nikomu nesmí brát právo na vyjádření svého názoru, toto právo stojí totiž nad jakýmykoliv pravidly.

To asi moderátorskému gestapu s Obergruppenführerem Koubou v čele nevysvětlíš.

Пoxopoнный слышен звoн,
долгий звoн!

Není tady

#294 19. 4. 2009 17:41

Zephyr
Zablokovaný
Web

klokan napsal(a):

kopretinka napsal(a):

klokan napsal(a):

Vzhledem k tomu, že jsi studiem těchto fór zjevně strávila slušnou dobu, měla bys zkusit moderovat, neboť vidím, že vše víš a vše znáš.. Nešpiním nikoho - odpovídám na dotaz "Hledala jsem neslušnou kritiku" - toto bylo skutečně mazáno. Čti, prosím to, co je napsáno a ne to, co se někde "myslí". Díky. smile
Mimochodem, dovol otázku: ČEHO chceš dosáhnout Ty ?

Je mi líto, příteli, ale nemluvíš pravdu. Možná neúmyslně, ale kdo ví... To vlákno jsem sledoval podrobně a dlouho a vskutku z něj nebyla smazána ani čárka. Tudíž ban následoval, jak potvrdil Kouba ve svém vlákně o banech, pouze za jmenovitou kritiku konkrétních moderátorek.

Пoxopoнный слышен звoн,
долгий звoн!

Není tady

#295 19. 4. 2009 17:43

klokan
♥♥♥♥♥♥-

Zephyr napsal(a):

Je mi líto, příteli, ale nemluvíš pravdu. Možná neúmyslně, ale kdo ví... To vlákno jsem sledoval podrobně a dlouho a vskutku z něj nebyla smazána ani čárka. Tudíž ban následoval, jak potvrdil Kouba ve svém vlákně o banech, pouze za jmenovitou kritiku konkrétních moderátorek.

Odpovídám na dotaz "Hledala jsem...." - je to dostateně "česky" ? Mimochodem, žádám Tě, aby ses držel v mezích slušnosti.

Není tady

#296 19. 4. 2009 17:45

Zephyr
Zablokovaný
Web

klokan napsal(a):

Zephyr napsal(a):

Odpovídám na dotaz "Hledala jsem...." - je to dostateně "česky" ? Mimochodem, žádám Tě, aby ses držel v mezích slušnosti.

Já vím, nač jsi odpovídal, česky rozumím dobře. A je mi líto, ale lhal jsi.

Пoxopoнный слышен звoн,
долгий звoн!

Není tady

#297 19. 4. 2009 17:49

klokan
♥♥♥♥♥♥-

Zephyr napsal(a):

klokan napsal(a):

Zephyr napsal(a):

Nemíním se tu hádat jak malé děcko.. Přestaň s tím falešným obviňováním, nebo ho dokaž. Mluvíme oba dva o něčem jiném a Ty mne napadáš, tak jak se Ti to hodí.

Není tady

#298 19. 4. 2009 18:00

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

klokan napsal(a):

Zephyr napsal(a):

klokan napsal(a):

Nemíním se tu hádat jak malé děcko.. Přestaň s tím falešným obviňováním, nebo ho dokaž. Mluvíme oba dva o něčem jiném a Ty mne napadáš, tak jak se Ti to hodí.

Ne, to ty pouze odpovídáš, jak se ti hodí do krámu (a pouze na to, na co se ti hodí), vytáčíš se usch

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#299 19. 4. 2009 18:03

klokan
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

klokan napsal(a):

Zephyr napsal(a):

Ne, to ty pouze odpovídáš, jak se ti hodí do krámu (a pouze na to, na co se ti hodí), vytáčíš se usch

Z Tvé strany se nyní jedná jen o obvinění. A ještě k tomu docela zoufalé.. Čeho si žádáš?

Není tady

#300 19. 4. 2009 18:09

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

klokan napsal(a):

LENNNA napsal(a):

klokan napsal(a):

Z Tvé strany se nyní jedná jen o obvinění. A ještě k tomu docela zoufalé.. Čeho si žádáš?

Klokane, podle tvé prezentace... nemyslíš, že by od tebe někdo něco žádal, že ne? wink

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí