Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#251 19. 4. 2009 9:24

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Blokování

PetrHl napsal(a):

Morphe, hele, víš kolik bys měl volného času, kdybys tady dostal banána? big_smile

Petre, cas bych neusetril. Lze se sem prihlasit anonymne a jak rikal Zephyr o te zmene IP, mam kazdou novou otevrenou session jinou adresu. Tak nevim, "zabanovani" neni optimalni reseni hmm Ale je pravda, ze se mi vratila holka ze Slovenska a myslim, ze se ji budu vic venovat a neprudit zde na Babi smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#252 19. 4. 2009 10:36

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Blokování

majkafa napsal(a):

A když někdo odpovědět nechce, tak se může ptát třeba tisíckrát a on neodpoví. Protože nemusí, nemusí. smile Fakt, malé děti hadr.

No, Majko, mně zase připadá, že když dá majitel do pravidel, že se u psaní příspěvků musí všichni dloubat v nose, tak to budeš obhajovat a budeš to dělat, protože to tak rozhodl majitel, nebude tě zajímat, proč požaduje takovou blbost. To je myšleno v nadsázce, s tím nosem, ale tím chci říct, že někdo odkýve všechno, aby se vrchnosti zavděčil a hlavně si to s ní svým nesouhlasem nerozházel. Já si to klidně rozházím, protože mám svoje názory a rozhodně nebudu přizvukovat někovu v něčem jen proto, aby mě nevyhodil. Dovolím si ten luxus si za svým názorem stát a žádat vysvětlení, proč se po mně něco chce, tím spíš, když to není zrovna moc fér pravidlo. A pokud si ten, co pravidla určuje za nimi stojí a má pro to i pádné a rozumné argumenty, tak se nemusí bát odpovědět. Pokud se bojí a nechce odpovědět, tak zřejmě proto, že nemá ani argumenty a ani to neumí vysvětlit, proč to chce. Odpověď "proto" používájí děti. Ne dospělí, inteligentní lidi.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#253 19. 4. 2009 10:45

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: Blokování

Modroočko - jestli to chápu správně, pátrᚠpořád po odpovědi, proč moderátor smí veřejně kritizovat ostatní, zatímco ty nesmíš kritizovat moderátora? No tak mi nejdřív ukaž kde někdo z moderátorů někodo kritizoval va a proč majitel chce aby to tak nebylo? Možná se mu nelíbí když se někdo snaží urážet lidi, kteří mu zdarma pomáhají. Možná to bude mít něco společného s tím, že osobní spory (a to kohokoliv s kýmkoliv) se mají řešit v rovině SZ a ne si tady propírat špinavé prádlo přede všemi wink Možná to bude osuviset s tím že když se tady užvatelé nebudou chovat k moderátorům jako lidem, ale jako k rozožce, tak to prostě nikdo dělat nebude.
Mimochodem - na tvoje proč existuje tisíc odpovědí, to že je necheš slyšet, to není problém těch, kteří odpovídají.

Toto je pouze a jen můj názor a nemá nic společného s vedením Babinetu ani s ostatními moderátory wink


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#254 19. 4. 2009 11:11

Zephyr
♥♥♥----
Místo: Příšov
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 189
Web

Re: Blokování

No, vážení soudruzi funkcionáři, čekal jsem aspoň věcné vyjádření k faktům, která jsem napsal, ale úspěšně jste to zamluvili. Tak tedy čest práci.


Пoxopoнный слышен звoн,
долгий звoн!
Гopькой скорби слышны звуки,
гopькой жизни кoнчeн сон...

Není tady

 

#255 19. 4. 2009 11:13

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Blokování

Zephyr napsal(a):

No, vážení soudruzi funkcionáři, čekal jsem aspoň věcné vyjádření k faktům, která jsem napsal, ale úspěšně jste to zamluvili. Tak tedy čest práci.

v tomto případě souhlasím

Hledala jsem neslušnou kritiku od Pavly, ale nenašla.
A Definitiv, dostávala jsem jen odpověď - proto, protože je top v pravidlech. Mně zajímalo,  hypoteticky, proč se nemůžu veřejně hájit, když mě bude moderátor kritizovat veřejně. Nemyslím konkrétní případ.

Upravil(a) Modroočka (19. 4. 2009 11:18)


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#256 19. 4. 2009 11:20

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Blokování

A ještě se zeptám, pokud budu s moderátorem diskutovat jako s účastníkem diskuze a budu mu oponovat, hájit svůj postoj, názor a tak podobně, bere se to jako konflikt s moderátorem nebo jen jako normální diskuze. A opět podotýkám, slušnou formou, ne urážky.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#257 19. 4. 2009 11:39

Vanda
Host

Re: Blokování

Definitiv napsal(a):

Možná to bude osuviset s tím že když se tady užvatelé nebudou chovat k moderátorům jako lidem, ale jako k rozožce, tak to prostě nikdo dělat nebude.

Definitiv, chodím sem už dost dlouho na to, abych mohla říct, že jsem si nevšimla, že by se někdo k moderátorům takhle choval - to je o pocitech toho kterého moderátora, jak moc si to vezme osobně, jaký dokáže mít nadhled. (Vážím si v tomhle směru třeba Oty.) Spíš z ostatních příspěvků cítím trochu obavy ze zneužití postavení moderátora v obyčejné, normální diskusi. Proto možná i to volání po tom, aby se moderátor nemohl diskusí zúčastňovat. (Malý příklad: myslíš si - a nemusíš mi odpovídat - že například Klokan bude stejně objektivní k příspěvkům Charloty jako k mým, nebo třeba k Miši, zřejmě jeho ex? Jinde nejsou sympatie tak zjevné, proto tenhle příklad, promiň, Klokane.)

Upravil(a) Vanda (19. 4. 2009 11:43)

 

#258 19. 4. 2009 11:43

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Blokování

Modroočka napsal(a):

A ještě se zeptám, pokud budu s moderátorem diskutovat jako s účastníkem diskuze a budu mu oponovat, hájit svůj postoj, názor a tak podobně, bere se to jako konflikt s moderátorem nebo jen jako normální diskuze. A opět podotýkám, slušnou formou, ne urážky.

Tak mi to nedá, a už se musím taky zapojit. Modroočko, pominu fakt, že na Tvé otázky Ti tady bylo odpovězeno nesčetněkrát, nejen Jirkou, který argumentoval pravidly, což Ti jako odpověď nestačilo, tak následně ostatními moderátory, kteří mimo jiné vyjádřili i své názory, proč je to tak a tak...Tobě to prostě pořád nestačí, mám pocit, že se pohybuješ v rovině "co by - kdyby"  - ty prostě řešíš něco, co vůbec nenastalo, ale teoreticky by eventuálně nastat mohlo....a tak dále...jestli si rozumíme. Není to kapánek zbytečné? Proč tady pořád dokola píšeš, že moderátoři můžou urážet uživatele? Kde jsi na toto přišla? Toto se totiž opravdu neděje, což už Ti ale bylo taky sděleno, jenže ty si z odpovědí bereš jen to, co chceš, bohužel.

Konkrétně k Tvé otázce, kterou tady cituju, míchᚠdohromady dvě věci - moderátora jako takového, který dohlíží na fóra a pak moderátora, který normálně klasicky diskutuje na fórech, to je totiž přece rozdíl. Jasně, že pokud si dva vyměnují informace v rámci diskuze, tak je to prostě diskuze, a je úplně jedno, jestli je to moderátor nebo není,  já si myslím, že toto snad chápe úplně každý. Tady se řeší jiná věc, a sice ta, že z moderátorů jste si opravdu udělali "rohožky" - někteří, ne všichni samozřejmě, jak poznamenala tuším Def, uživatelé si na nich vybíjejí své vzteky, pořád dokola zahlcují vlákna o tom, proč to udělal tak, a co si to dovolil...přitom, jak už tady bylo taky zdůrazněno, každé rozhodnutí  není výsledkem samostatného moderátora, ale skupiny, vše se konzultuje.  Mě osobně je to jedno, já už několikrát řekla, že to, co si kdo o mě říká, a přitom mě nezná, mě nemůže rozházet. Neřeším to. Já nevím, proč mᚠtakový problém přijmout něco jako fakt, přece všude musí být někdo, kdo je svým způsobem autorita, když už nebereš nás, budiž, ale ty nebereš ani majitele tohoto fóra, a to už něco signalizuje.

A v neposlední řadě, všimla sis jedné věci? Toto vlákno má tuším cca 10 stran, přičemž zhruba 95 % příspěvků je Tvých. Když vezmu v potaz, že je zaregistrováno cca 15 tisíc uživatelů, a všichni měli možnost se vyjádřit, a neudělali to...takže to asi až tak špatné tady nebude, viď?

Budu psát jen za sebe, moderátorkou jsem tady od začátku, obětuju tomu hodně svého času a dělám to proto, že mám Babinet ráda. Záleží mi na něm. Jedno je fakt, špatně se pracuje tam, kde jedinou odměnou jsou právě vlákna urážející, kde se o mě vyjadřují lidé, kteří mě vůbec neznají...nicméně pro mě osobně je to stonásobně vyváženo tím, že chodí mejly, SZ a podobně, kde jsou ohlasy i milé, kde uživatelé dokážou ocenit nelehkou práci.

Prostě nikdy se nezavděčíš všem lidem, chápeš? Pravidla, jaké jsou nastavena, se tvořila hodně hodně dlouho. Jsou ty nejlepší, co zatím tady byla. Ale to vše už tady bylo řečeno. Nikde není psáno, že se i ona budou postupně upravovat, podle toho, jak se bude situace vyvíjet.

Není tady

 

#259 19. 4. 2009 12:25

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Blokování

morpheus napsal(a):

PetrHl napsal(a):

Morphe, hele, víš kolik bys měl volného času, kdybys tady dostal banána? big_smile

Petre, cas bych neusetril. Lze se sem prihlasit anonymne a jak rikal Zephyr o te zmene IP, mam kazdou novou otevrenou session jinou adresu. Tak nevim, "zabanovani" neni optimalni reseni hmm Ale je pravda, ze se mi vratila holka ze Slovenska a myslim, ze se ji budu vic venovat a neprudit zde na Babi smile

prima, dobrý nápad. Ne kvuli pruzení, ale zbytečně zabytému času smile

Není tady

 

#260 19. 4. 2009 12:27

Zephyr
♥♥♥----
Místo: Příšov
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 189
Web

Re: Blokování

Modroočka napsal(a):

Zephyr napsal(a):

No, vážení soudruzi funkcionáři, čekal jsem aspoň věcné vyjádření k faktům, která jsem napsal, ale úspěšně jste to zamluvili. Tak tedy čest práci.

v tomto případě souhlasím

Hledala jsem neslušnou kritiku od Pavly, ale nenašla.
A Definitiv, dostávala jsem jen odpověď - proto, protože je top v pravidlech. Mně zajímalo,  hypoteticky, proč se nemůžu veřejně hájit, když mě bude moderátor kritizovat veřejně. Nemyslím konkrétní případ.

A já s tím budu otravovat pořád, dokud tady nedostanu veřejnou odpověď.
Uvedl jsem odkaz na vlákno, kde moderátor Ota hrubě zneužil své pravomoci a Jiří Kouba přes své sliby nedokázal (a ani se o to nepokusil) zjednat nápravu. Tak tedy znovu: Viz sekce Psychologická, vlákno "Je vám taky někdy smutno" a příspěvky od č.190 výše. Je toto jednání slučitelné s prací moderátora nebo není? Vyzývám oba výše uvedené k vyjádření.


Пoxopoнный слышен звoн,
долгий звoн!
Гopькой скорби слышны звуки,
гopькой жизни кoнчeн сон...

Není tady

 

#261 19. 4. 2009 12:33

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Blokování

Zephyr napsal(a):

A já s tím budu otravovat pořád, dokud tady nedostanu veřejnou odpověď.
Uvedl jsem odkaz na vlákno, kde moderátor Ota hrubě zneužil své pravomoci a Jiří Kouba přes své sliby nedokázal (a ani se o to nepokusil) zjednat nápravu. Tak tedy znovu: Viz sekce Psychologická, vlákno "Je vám taky někdy smutno" a příspěvky od č.190 výše. Je toto jednání slučitelné s prací moderátora nebo není? Vyzývám oba výše uvedené k vyjádření.

Nemusíš tu tak křičet, předpokládám, že většina lidí tady umí číst dobře.. S Otou a Jirkou se budeš muset domluvit sám, s tím Ti nikdo jiný nepomůže. Odkaz na Pravidla najdeš nahoře na stránce diskusních fór. Ještě něco ?


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#262 19. 4. 2009 12:37

Zephyr
♥♥♥----
Místo: Příšov
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 189
Web

Re: Blokování

klokan napsal(a):

Zephyr napsal(a):

A já s tím budu otravovat pořád, dokud tady nedostanu veřejnou odpověď.
Uvedl jsem odkaz na vlákno, kde moderátor Ota hrubě zneužil své pravomoci a Jiří Kouba přes své sliby nedokázal (a ani se o to nepokusil) zjednat nápravu. Tak tedy znovu: Viz sekce Psychologická, vlákno "Je vám taky někdy smutno" a příspěvky od č.190 výše. Je toto jednání slučitelné s prací moderátora nebo není? Vyzývám oba výše uvedené k vyjádření.

Nemusíš tu tak křičet, předpokládám, že většina lidí tady umí číst dobře.. S Otou a Jirkou se budeš muset domluvit sám, s tím Ti nikdo jiný nepomůže. Odkaz na Pravidla najdeš nahoře na stránce diskusních fór. Ještě něco ?

Jiřího jsem se opakovaně dotazoval už loni, dokonce i osobně tváří v tvář. Tehdy sršel sliby. Tady ale strká hlavu do písku a nereaguje - kdyby mi to kdokoliv z nich ráčil aspoň vysvětlit v soukromé korespondenci, nevytahoval bych to tady veřejně. Teď už je ostatně situace vyřešená sama, protože ban mi s 31.prosincem 2008 vypršel. Přesto mě zajímá, jestli je podle názoru zdejších (a taky podle názoru tvého) takový člověk vhodný na post moderátora a jestli náhodou neselhal. Zkusíš být konkrétní, nebo se budeš dál vytáčet?


Пoxopoнный слышен звoн,
долгий звoн!
Гopькой скорби слышны звуки,
гopькой жизни кoнчeн сон...

Není tady

 

#263 19. 4. 2009 12:37

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Blokování

Modroočka napsal(a):

Hledala jsem neslušnou kritiku od Pavly, ale nenašla.

Nechci to prohledávat extra zpětně, protože diskuse jsou obsáhlé.. Ale myslím, že jsem tu někde už i psal, že závadné věci byly smazány - tudíž je najít nemůžeš. Je to tak složité k pochopení, nebo mám někde najít nějaký slovník, abych to přeložil do nějaké Tebou srozumitelné (prosím, případně uveď, jaké) řeči? Přeji hezkou neděli. pussa


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#264 19. 4. 2009 12:49

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Blokování

Zephyr napsal(a):

Jiřího jsem se opakovaně dotazoval už loni, dokonce i osobně tváří v tvář. Tehdy sršel sliby. Tady ale strká hlavu do písku a nereaguje - kdyby mi to kdokoliv z nich ráčil aspoň vysvětlit v soukromé korespondenci, nevytahoval bych to tady veřejně. Teď už je ostatně situace vyřešená sama, protože ban mi s 31.prosincem 2008 vypršel. Přesto mě zajímá, jestli je podle názoru zdejších (a taky podle názoru tvého) takový člověk vhodný na post moderátora a jestli náhodou neselhal. Zkusíš být konkrétní, nebo se budeš dál vytáčet?

To, zdali některý moderátor selhal, či neselhal, je věcí nikoliv mojí, ale jeho a admina. Takže - řečeno lidově - pláčeš hezky, ale na špatném hrobě.. S dovolením, svůj názor na danou věc si udělám, až budu mít čas si to jmenované téma přečíst (protože právě tam nějak často nechodím a nevím, oč jde) a i poté si svůj názor ponechám pro sebe - opravdu to není má věc. Týká se to konkrétních lidí - je tedy třeba obrátit se na ně.


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#265 19. 4. 2009 12:50

Vanda
Host

Re: Blokování

Zephyre, myslím, že Ota je fakt dobrý moderátor, a nevšimla jsem si, že by si zrovna na něj stěžoval někdo jiný než ty. A tu nápravu si představuješ jak? Snížit kapesné?
Ty sám se nedokážeš omluvit, když přestřelíš, tak si napřed zame před svým prahem.

Upravil(a) Vanda (19. 4. 2009 12:51)

 

#266 19. 4. 2009 12:55

Zephyr
♥♥♥----
Místo: Příšov
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 189
Web

Re: Blokování

Vanda napsal(a):

Zephyre, myslím, že Ota je fakt dobrý moderátor, a nevšimla jsem si, že by si zrovna na něj stěžoval někdo jiný než ty. A tu nápravu si představuješ jak? Snížit kapesné?
Ty sám se nedokážeš omluvit, když přestřelíš, tak si napřed zame před svým prahem.

Ad poslední věta - mýlíš se. A navíc jakožto soukromá osoba tu nejsem nikomu povinen skládat účty, a stejně jsem se omluvil několikrát.
Náprava teď už není možná - možná byla tehdy, postačovalo by prosté přiznání chyby a zrušení banu. Teď aspoň to přiznání chyby. Víš vůbec, o čem je řeč? Četla jsi to nebo ne? Pokud ne, tak se ani neobtěžuj s odpovědí.

A pro Klokana: Signifikantní, jak najednou nemᚠnázor, nezajímá tě to, není to tvá věc... Na jiné věci, které se tě bezprostředně netýkají, mᚠnázorů plno - ale ty se píšou lehčeji, že?


Пoxopoнный слышен звoн,
долгий звoн!
Гopькой скорби слышны звуки,
гopькой жизни кoнчeн сон...

Není tady

 

#267 19. 4. 2009 12:57

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Blokování

Zephyre...je to už delší dobu, přesto si na Tvé věty, urážky a podobně (viz slepice, rajdy - lepší varianty, Tvé vyjádření nejhrubšího zrna, které tehdy otřáslo celým Babinetem, ani znovu nepíšu, jsem si jistá, že víš, které myslím) tady většina déle registrovaných  pamatují  moc dobře - Tvůj nenávistný postoj k ženám je tady moc dobře znám. Mluvím teď za sebe -jako žena - ne jako moderátorka - za tohle bys od normálního chlapa dostal tak akorát přes hubu. Nevím, co bylo mezi Tebou a Otou, předpokládám dle Tvých slov, že Ti asi dal jasně najevo, co si myslí....no pokud se nemýlím, a je to skutečně tak, ani se nedivím.

Ale jinak je to jen můj názor, k tomuto se opravdu můžou vyjádřit jen Tebou dva zmiňovaní, kteří jak jistě vidíš, momentálně nejsou přítomni, takže si budeš holt muset počkat, tady vyřvávání opravdu nepomůže, nicméně chci vyzvednou fakt, že Otu moc dobře znám, je to mírumilovný člověk a nemyslím si, že si zaslouží takové veřejné pranýřování.

Není tady

 

#268 19. 4. 2009 12:58

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Blokování

Vanda napsal(a):

Zephyre, myslím, že Ota je fakt dobrý moderátor, a nevšimla jsem si, že by si zrovna na něj stěžoval někdo jiný než ty.

Vando, to totiz odporuje pravidlum, ne ? Nemohla jsi si to vsimnout, kdyz se to zde verejne "NESMI". Takze asi tak...


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#269 19. 4. 2009 13:00

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Blokování

Zephyr napsal(a):

Náprava teď už není možná - možná byla tehdy, postačovalo by prosté přiznání chyby a zrušení banu. Teď aspoň to přiznání chyby. Víš vůbec, o čem je řeč? Četla jsi to nebo ne? Pokud ne, tak se ani neobtěžuj s odpovědí.

A pro Klokana: Signifikantní, jak najednou nemᚠnázor, nezajímá tě to, není to tvá věc... Na jiné věci, které se tě bezprostředně netýkají, mᚠnázorů plno - ale ty se píšou lehčeji, že?

Když obviňuješ, buď, prosím, konkrétní. Jinak na to není, co říct. Své jsem Ti napsal. Ale dovol mi jednu jednoduchou otázku: ČEHO tedy vlastně chceš dosáhnout, když uvádíš, že náprava není možná? CO si tedy vlastně přeješ ?


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#270 19. 4. 2009 13:01

Zephyr
♥♥♥----
Místo: Příšov
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 189
Web

Re: Blokování

AndreaP. napsal(a):

Zephyre...je to už delší dobu, přesto si na Tvé věty, urážky a podobně (viz slepice, rajdy - lepší varianty, Tvé vyjádření nejhrubšího zrna, které tehdy otřáslo celým Babinetem, ani znovu nepíšu, jsem si jistá, že víš, které myslím) tady většina déle registrovaných  pamatují  moc dobře - Tvůj nenávistný postoj k ženám je tady moc dobře znám. Mluvím teď za sebe -jako žena - ne jako moderátorka - za tohle bys od normálního chlapa dostal tak akorát přes hubu. Nevím, co bylo mezi Tebou a Otou, předpokládám dle Tvých slov, že Ti asi dal jasně najevo, co si myslí....no pokud se nemýlím, a je to skutečně tak, ani se nedivím.

Ale jinak je to jen můj názor, k tomuto se opravdu můžou vyjádřit jen Tebou dva zmiňovaní, kteří jak jistě vidíš, momentálně nejsou přítomni, takže si budeš holt muset počkat, taky vyřvávání opravdu nepomůže, nicméně chci vyzvednou fakt, že Otu moc dobře znám, je to mírumilovný člověk a nemyslím si, že si zaslouží takové veřejné pranýřování.

Co bylo mezi mnou a Otou, si můžeš přečíst, odkaz jsem tam napsal, stále to tu je. Kdybys to přečetla, viděla bys, oč se jedná - nevybíravě mě napadl, já mu odpověděl ve stejném duchu a on mě za to zablokoval - ozvali se proti tomu i jiní.
Vyjádření vůči ženám podle mě byla na místě (až na to jedno, to uznávám), neb to byla pouze reakce na jejich výpady vůči mně, takže tady lžeš.
A mimochodem výsledkem vaší "práce" je i to, že takřka všechna vlákna v některých sekcích jsou zaplevelená chatem zcela mimo téma.

Upravil(a) Zephyr (19. 4. 2009 13:06)


Пoxopoнный слышен звoн,
долгий звoн!
Гopькой скорби слышны звуки,
гopькой жизни кoнчeн сон...

Není tady

 

#271 19. 4. 2009 13:03

Zephyr
♥♥♥----
Místo: Příšov
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 189
Web

Re: Blokování

klokan napsal(a):

Zephyr napsal(a):

Náprava teď už není možná - možná byla tehdy, postačovalo by prosté přiznání chyby a zrušení banu. Teď aspoň to přiznání chyby. Víš vůbec, o čem je řeč? Četla jsi to nebo ne? Pokud ne, tak se ani neobtěžuj s odpovědí.

A pro Klokana: Signifikantní, jak najednou nemᚠnázor, nezajímá tě to, není to tvá věc... Na jiné věci, které se tě bezprostředně netýkají, mᚠnázorů plno - ale ty se píšou lehčeji, že?

Když obviňuješ, buď, prosím, konkrétní. Jinak na to není, co říct. Své jsem Ti napsal. Ale dovol mi jednu jednoduchou otázku: ČEHO tedy vlastně chceš dosáhnout, když uvádíš, že náprava není možná? CO si tedy vlastně přeješ ?

Co si přeju? Odpověď na otázku, jestli je jednání, na něž jsem odkázal, v souladu s prací moderátora. Popř. jestli šlo nebo nešlo o selhání, resp. zneužití funkce. Vyjadřuju se srozumitelně?


Пoxopoнный слышен звoн,
долгий звoн!
Гopькой скорби слышны звуки,
гopькой жизни кoнчeн сон...

Není tady

 

#272 19. 4. 2009 13:07

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Blokování

Zephyr napsal(a):

Co bylo mezi mnou a Otou, si můžeš přečíst, odkaz jsem tam napsal, stále to tu je. Kdybys to přečetla, viděla bys, oč se jedná - nevybíravě mě napadl, já mu odpověděl ve stejném duchu a on mě za to zablokoval - ozvali se proti tomu i jiní.
Vyjádření vůči ženám podle mě byla na místě (až na to jedno, to uznávám), neb to byla pouze reakce na jejich výpady vůči mně, takže tady lžeš. A mimochodem výsledkem vaší "práce" je i to, že takřka všechna vlákna v některých sekcí jsou zaplevelená chatem zcela mimo téma.

Vážně? Takže tím, že jsem Ti slušně napsala svůj názor, postřeh, tak lžu? Hmmm, zajímavé...

Není tady

 

#273 19. 4. 2009 13:09

Zephyr
♥♥♥----
Místo: Příšov
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 189
Web

Re: Blokování

AndreaP. napsal(a):

Zephyr napsal(a):

Co bylo mezi mnou a Otou, si můžeš přečíst, odkaz jsem tam napsal, stále to tu je. Kdybys to přečetla, viděla bys, oč se jedná - nevybíravě mě napadl, já mu odpověděl ve stejném duchu a on mě za to zablokoval - ozvali se proti tomu i jiní.
Vyjádření vůči ženám podle mě byla na místě (až na to jedno, to uznávám), neb to byla pouze reakce na jejich výpady vůči mně, takže tady lžeš. A mimochodem výsledkem vaší "práce" je i to, že takřka všechna vlákna v některých sekcí jsou zaplevelená chatem zcela mimo téma.

Vážně? Takže tím, že jsem Ti slušně napsala svůj názor, postřeh, tak lžu? Hmmm, zajímavé...

Jednoduchá taktika vytrhování slov z kontextu - na takovouhle "diskusi" přistupovat nemíním.


Пoxopoнный слышен звoн,
долгий звoн!
Гopькой скорби слышны звуки,
гopькой жизни кoнчeн сон...

Není tady

 

#274 19. 4. 2009 13:09

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Blokování

Zephyr napsal(a):

Co si přeju? Odpověď na otázku, jestli je jednání, na něž jsem odkázal, v souladu s prací moderátora. Popř. jestli šlo nebo nešlo o selhání, resp. zneužití funkce. Vyjadřuju se srozumitelně?

Ano, tato otázka je velmi srozumitelná. Práci moderátorů sledují v současné době dva administrátoři, shodou okolností majitelé serveru. Právě tito lidé dokážou odpovědět na tuto Tvoji otázku.


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#275 19. 4. 2009 13:10

Zephyr
♥♥♥----
Místo: Příšov
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 189
Web

Re: Blokování

klokan napsal(a):

Zephyr napsal(a):

Co si přeju? Odpověď na otázku, jestli je jednání, na něž jsem odkázal, v souladu s prací moderátora. Popř. jestli šlo nebo nešlo o selhání, resp. zneužití funkce. Vyjadřuju se srozumitelně?

Ano, tato otázka je velmi srozumitelná. Práci moderátorů sledují v současné době dva administrátoři, shodou okolností majitelé serveru. Právě tito lidé dokážou odpovědět na tuto Tvoji otázku.

To jsem rád, že si konečně rozumíme. A na vyjádření alespoň tohoto jednoho administrátora přímo k věci si rád počkám.


Пoxopoнный слышен звoн,
долгий звoн!
Гopькой скорби слышны звуки,
гopькой жизни кoнчeн сон...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů