Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 4. 2009 12:01

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Zimolez Kamčatský

Prosím, jedli jste už tuto "ranou borůvku"?
Je nenáročná, přežívá mrazy a daří se jí všude ...

díky

Není tady

 

#2 14. 4. 2009 17:05

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Zimolez Kamčatský

Já jsem to měla nasazené, všechno vždycky sežrali ptáci!! Jedla jsem jestli 3 bobulky. Jo, chutí připomínají borůvku. Měla jsem 3 kusy ale pak jsem to vykopala...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 27. 4. 2009 23:51

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Zimolez Kamčatský

A proč jsi to vykopala? je to přece tak pěkné na obrázku. Zajímalo by mě, jak to chutná a pokud to dost plodí a dávala bys pozor na ty ptáky, tak to musí být dobré

Není tady

 

#4 28. 4. 2009 18:03

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Zimolez Kamčatský

lavský napsal(a):

dávala bys pozor na ty ptáky

lol tak to teda já mám lepší věci na práci než dávat pozor na ty ptáky... a taky jsem nesehnala nikoho, kdo by na ně dával pozor, když jdu do práce... lol lol lol


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#5 28. 4. 2009 22:43

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Zimolez Kamčatský

Bety napsal(a):

lavský napsal(a):

dávala bys pozor na ty ptáky

lol tak to teda já mám lepší věci na práci než dávat pozor na ty ptáky... a taky jsem nesehnala nikoho, kdo by na ně dával pozor, když jdu do práce... lol lol lol

jako myslel jsem nějaká stará CD média na špagátu na stromek, nebo strašáka vyrobit

Není tady

 

#6 7. 10. 2009 23:18

Myšák
♥♥♥----
Místo: Litomyšlsko
Registrovaný: 1. 2. 2009
Příspěvky: 129

Re: Zimolez Kamčatský

Švagr si je nemůže vynachválit, tak se to taky chystám sadit. I když osobně jsem je nejedla. Ale co, zahrada je velká dost. Plánuju i muchovník a další dřeviny, jen pro ně nejdřív musím udělat místo.

Není tady

 

#7 10. 10. 2009 7:55

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Zimolez Kamčatský

Zimolez kamčatský chutná jako borůvka, pokud nemáte součsně srovnání s opravdovou borůvkou. Je celkem chutný, ale mám dva keříčky, a jeden z nich je kapku trpký. Asi v nich budou rozdíly, při nákupu se ale jmenujou stejně. Spíš kdyby šsl namnožit z nějakého osvědčeného keře.
Amelanchier jsem zasadila taky, ale je pro mne trochu zklamáním. Kvete sice hezkými kvítky, ale jsou řídké a drobnější, a navíc v době, kdy kvetou ostatní stromy, takže trochu zaniká. Keř je to řídký, a plodů je málo a nic moc. Spíš pro ptáky, ale i to je potřeba.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů