Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 5. 2. 2006 17:19

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

zima v kostech

Nevím co si mám myslet o svém tušení. Jsem člověk, který nechodí v zimě v zimních botách, na přeběhnutí z auta mi vždy stačily normální boty, které nosím celý rok. Teplé kabáty jsem nikdy nevedla, zimu jsem vždy překlepala v normálním nezatepleném koženém kabátě.

Loni na podzim mě posedla touha si koupit něco hodně teplého - tlustý teplý kabát a boty. Úplně mě vevniř cosi hnalo k nejteplejším botám a kabátům v obchodech. Dané věci jsem si pořídila a v duchu jsem si říkala co si s tím asi počnu. Kamarádkám jsem říkala, že cítím tuhou zimu, jinak si svoje chování nedovedu vysvětlit.

Zapomněla jsem na své nakupovací puzení. Až nyní mi začínají přátelé připomínat, jak jsem říkala, že cítím tuhou zimu. A prý je ta letošní ta nejstudenější od r.1961. Je to možné či si to jen namlouvám?

Není tady

#2 5. 2. 2006 19:19

Kralka
♥♥♥----
Místo: Ústecký kraj

Re: zima v kostech

Třeba si převtělená rosnička ... hmm

Není tady

#3 5. 2. 2006 21:33

Marek_
♥♥♥♥♥♥-

Skôr si dostala "echo" z "druhej strany"...

Moudrý jedná, aniž zasahuje a učí beze slov. Takto věci povstávají, uvedeny do pohybu a on se od nich neodvrací. Dává jim život, ale nepřivlastňuje si je. Koná, avšak nevytváří závislost. Završuje dílo, aniž si činí nárok na zásluhy.
Poněvadž na ničem neulpívá, nikdo mu nic nemůže vzít.

Není tady

#4 6. 2. 2006 14:45

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-

Ano, každý z nás dostane občas, jak píše xXx Echo z druhé strany. Někomu se to stáv častěji, někomu zřídka.
Určitě si to nenamlouváš, prostě , to tak, je. Cítila jsi to.  Každý z nás občas něco cítí. Takovéhle předtuchy bych si vážila.

Není tady

#5 6. 2. 2006 18:03

Pešta
♥♥♥♥---

Tak si honem kup malinké plavečky at máme teplé léto!

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí