Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 13. 4. 2009 21:18

petulka28
♥------

zapomenutý prášek a nezvyklé krvácení

Zdravím, potřebovala bych poradit...Beru HA Cilest 1 rok, předtím 2 roky pauza, předtím jsem ho brala 4 roky.
Beru ji pravidelně, nikdy jsem neměla žádné zvláštní problémy, menstruace pravidelná a krátká.
Tento měsíc jsem zapomněla vzít jednu tabletku - 16. v pořadí.. Vynechala jsem jí a vzala si další den. Do dobrání platíčka mi zbývalo ještě 5 tablet. Jenže den poté, co jsem vynechala, se náhle objevilo krvácení. Jedná se o slabé krvácení,  které trvá do teď..tj. již 8 dnů. Menstruaci jsem měla dostat původně dnes, myslela jsem, že se mi třeba to mírné krvácení změní v klasické, ale nic, stále trvá to samé.. Nové platíčko mám začít brát ve čtvrtek.
Již jednou asi před půl rokem  se mi stalo to samé, vynechala jsem tabletku, ale nic takové se mi nedělo. Ani krvácení, ani špinění, menstruaci jsem dostala normálně po dobrání platíčka v obvyklém dnu.
Nemáte někdo podobnou zkušenost? Je to jen nějaká normální reakce nebo se jedná o něco jiného a měla bych jít třeba k doktoru?
Ještě bych chtěla podotknout, že těhotná být 100% nemůžu.
Díky za odpovědi.

Není tady

#2 16. 4. 2009 21:06

monísek8
♥♥-----

Re: zapomenutý prášek a nezvyklé krvácení

Ahoj Petulko,myslim že by si měla zajit k doktorovi,taky beru HA,prášky vynechávám poměrně často nebo je beru se zpožděním,sem na tohle docela lajdák,ale nikdy se žádné krvácení neobjevilo a ještě aby to trvalo takhle dlouho,podle mě byses měla poradit s lékařem,ten tomu určo bude rozumět víc..smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí