Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 4. 2009 22:48

Madlamme
♥------
Registrovaný: 11. 4. 2009
Příspěvky: 4

Kupujete časáky o bydlení?

Jaké časáky kupujete, holky?

Já začínám shromažďovat inspiraci, chystáme se doma na rekonstrukci. Líbí se mi Bydlení, taky docela Marianne bydlení a přemýšlím, co ještě kupovat. Je to vcelku drahý, tak nechci vyhazovat z bůhdarma.

Byla bych vcelku zvědavá na Elle Decor. NEmůžu ho ale nikde sehnat. Něco málo jsem našla na jejich stránkách,  ale moc tam toho teda neni.
Máte ho? A co na něj řikáte? A teda taky - kde jste ho koupily?

Není tady

 

#2 12. 4. 2009 6:49

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: Kupujete časáky o bydlení?

jestli nechceš utrácet za časopisy, tak se mrkni na internet -  Idnes, lidovky, novinky - mají rubriku bydlení a když ji projedeš zpětně, tak získᚠspousty inspirace.

Není tady

 

#3 12. 4. 2009 10:36

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: Kupujete časáky o bydlení?

dřív jsem to kupovala hodně,takovejch peněz co jsem do toho vrazila a do finále mi to stejně nic nepřineslo a jsme si to doma udělali tak jak nám se to líbilo..

Není tady

 

#4 12. 4. 2009 10:36

Madlamme
♥------
Registrovaný: 11. 4. 2009
Příspěvky: 4

Re: Kupujete časáky o bydlení?

to jo, díky smile. jen, já s tím zase nejsem takový kamarád. mám ráda, když si na to můžu sáhnout, vystřihnout si obrázek a tak. ty časáky si archivuju a občas to procházim a tak. jsem na tohle tošku úchyl a s netem mě to moc neba.
ale díky, mrknu na to.

Není tady

 

#5 12. 4. 2009 12:24

REŇAS
Host

Re: Kupujete časáky o bydlení?

Madlamme napsal(a):

to jo, díky smile. jen, já s tím zase nejsem takový kamarád. mám ráda, když si na to můžu sáhnout, vystřihnout si obrázek a tak. ty časáky si archivuju a občas to procházim a tak. jsem na tohle tošku úchyl a s netem mě to moc neba.
ale díky, mrknu na to.

Tak,tohle chápu,mám taky ráda,když si ty mé vybrané časopisy,můžu donést domů,ještě nové,"voňavé",hodím se do pohody a můžu nimi listovat.. Je fakt,že spoustu,fakt tipů, nejen ohledně bydlení,člověk najde na netu a taky toho využívám,ale stejně asi 2-3 časopisy,2 nejsou o bydlení,kupovat budu. No a pak starší ročníky,věnuji do knihovny. Jinak,v knihovně si půjčuji časák BYDLENÍ...ten změnil po letech vizហa zdá se mi dobrý. Pro malou inspiraci k bydlení, já kupuji Katka- Nᚠútulný byt.. Marianne bydlení,ten,už nekupuji a kouknu na něj,na net.

 

#6 12. 4. 2009 13:51

pajaja
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 31. 10. 2007
Příspěvky: 568
Web

Re: Kupujete časáky o bydlení?

Dříve jsem kupovala české časopisy,ale pak se mi dostaly do rukou časopisy o bydlení a zahradě v Itálii,Francii,od té doby naše nekupuju.Když jedeme na dovolenou,tak se zase těším až si přivezu balík časáků a budu se v tom rochňat a plánovat.Většinou zůstává u plánů,ale i tak jsou krásné a není to jen reklama na každé druhé stránce.

Není tady

 

#7 12. 4. 2009 15:49

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Kupujete časáky o bydlení?

Marianne bydlení najdes i na netu. a pak staci myslim katalogy ve studiich (podlahovejch,koupelnovejch atd.) co jsou volne k rozebrani...


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#8 12. 4. 2009 16:39

Madlamme
♥------
Registrovaný: 11. 4. 2009
Příspěvky: 4

Re: Kupujete časáky o bydlení?

no vida, katalogy ze studií! to mě vůbec nenapadlo, díky!

Není tady

 

#9 16. 4. 2009 23:18

H2SO4
♥♥-----
Registrovaný: 15. 4. 2009
Příspěvky: 30

Re: Kupujete časáky o bydlení?

Madlamme napsal(a):

Jaké časáky kupujete, holky?

Já začínám shromažďovat inspiraci, chystáme se doma na rekonstrukci. Líbí se mi Bydlení, taky docela Marianne bydlení a přemýšlím, co ještě kupovat. Je to vcelku drahý, tak nechci vyhazovat z bůhdarma.

Byla bych vcelku zvědavá na Elle Decor. NEmůžu ho ale nikde sehnat. Něco málo jsem našla na jejich stránkách,  ale moc tam toho teda neni.
Máte ho? A co na něj řikáte? A teda taky - kde jste ho koupily?

"udělej si sám" není špatnej, jsou tam někdy moc pěkný nápady včetně návodu

Není tady

 

#10 4. 5. 2009 12:39

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Kupujete časáky o bydlení?

Obávám se , že všechny.
Těžko doporučit, protože zrovna marianna bydlení - mě moc nezajímá - jsou tam většinou nějaké polštářky, dečky, ozdůbky a takové voloviny -jarní výzdoba a podobné.
Mě spíše zajímaly technické informace - stavební materiály, topení, a spec. časopisy - Kuchyně, Koupelny. Ale všechny informace se prolínají a doplňují. na internetu je také dost dobrých informací - důmabyt - mraky fotek atd.

Není tady

 

#11 1. 7. 2013 22:08

JohankaDl
♥♥-----
Registrovaný: 5. 2. 2013
Příspěvky: 70

Re: Kupujete časáky o bydlení?

Já většinou koukám na internetu, pěkný je nepovolená reklama smile

Upravil(a) tina (7. 7. 2013 21:20)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů