Oznámení

25.ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

25.ledna : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.ledna : Dieta po vánocích? Leden, na váhu zásadně (ne)vlezem!

4.ledna : Účinný a ekologický domácí prostředek na mytí nádobí vyrobíte za zlomek ceny

#1 10. 4. 2009 21:43

tes1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Jak vysvětlit prckovi, že ségra má jiného tátu

Ahoj, mám skoro 10 letou cácorku z prvníh manželství. Nyní jsem několik let podruhé vdaná a mám 1,5 ročního syna. Otec dcery si pro ní jezdí velice nepravidelně, párkrát za rok. Vůbec netuším, jak vysvětlit synovi až se jednou zeptá, že naše Nini má jinýho tátu, když máme našeho tátu doma. A co to vlastně pro ní jezdí za pána. Kdo se ocitl v takové situaci a jak to řešil? kapitulation Zrovna dnes si pro ni přijel po cca 2 měsících a malý brečel , že mu Nini jede pryč. Fakt nevím jak to vysvětlit třeba dvou nebo tříletýmu prckovi aby to pobral - díky za rady a zkušenosti  smile

Upravil(a) tes1 (10. 4. 2009 21:44)

http://lilypie.com/pic/2009/11/04/XKso.jpghttp://lbyf.lilypie.com/CUegp1.png
http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/Qa8frKc.jpghttp://lb5f.lilypie.com/Qa8fp1.png

Není tady

#2 14. 4. 2009 10:43

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet

Re: Jak vysvětlit prckovi, že ségra má jiného tátu

Moc bych to hloubkove neanalyzovala. Respektive bych z toho nedelala zalezitost k reseni. Prosla jsem si touto situaci z pohledu segry (mam nevlastniho brachu ale priznam se, ze to nevlastni nepouzivam, je to proste bracha) a pamatuju si, ze kdyz se zacal vyptavat, kam to jedu, tak jsme mu to normalne vysvetlili. Ze jedu tam a tam a ze mame spolecneho jednoho rodice atd.
Takze az se zacne ptat, tak mu to rekni, tak jak to je. Realita je realita. smile

I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

#3 23. 4. 2009 12:40

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥

ahoj, tak u nas jsem ja v pohledu Niny, mame s brachou stejnou mamku a bracha je o sest let mladsi, kdyz me bylo tak 12-13, brachovi 6 asi, tak mu to vysvetlila jak se patří a jak to je, začal se i víc ptát. do té doby jsem prostě chodila každých 14 dní ke strejdovi Jardovi(můj vlastni tata) a bratr to nějak neřešil co si já pamatuji. a jednou jsme takhle jeli z hor a brácha začal pátrat v 6ti, kdo je ten strejda Jarda a proc tam chodim,  a tak mamka mu to vysvětlila, že je to můj táta,ale že prostě já mám dva tatínky, že je ale vše jinak tak jak má být a nový tatínek je i můj ... Je pravda, ze si pamatuju, že jednou kdyz byl nastvany na me uz nevim proc (asi v 10ti) tak to pouzil proti me, at si jdu za svym tatou a vypadnu, ale pak uz to nikdy nepouzil. Nyni je mu 19 a vycházíme spolu dobře, jak s bráchou tak s tátou nevlastním(pro me je vic tata nez muj vlastni, ktereho jsem ted nevidela asi dva roky, ani mou dceru jeste nevidel a to bydli taky v praze:( ) no to je vedlejsi. Proste to zalezi na situaci jak to u vas chodi, ale do tech 3 let bych nevysvetlovala detaily, deti to pochopki podle me jinak a nechapu dva tatinky atd...

Není tady

#4 23. 4. 2009 12:42

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥

a jinak taky jsme nikdy nepouzivali nevlastni brácha... mame stejnou mamu, tak me to prijde jako vlastni...

Není tady

#5 27. 4. 2009 9:48

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Prostě mu řekni, že dřív, než jsi jeho tátu poznala, jsi žila s jiným - nevidím v tom problém

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#6 27. 4. 2009 12:44

javena
♥♥♥♥♥♥-

Klučina je ještě malý, přiměřeně věku.
Sestra jede za SVÝM tátou. TVŮJ táta s námi bydlí. Ono chvíli potrvá, než mu docvaknou ty vztahový propletence, ale pokud s ním budete jednat narovinu, přiměřeně věku, bude to brát normálně.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí