Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#901 19. 6. 2009 21:03

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

Bebe napsal(a):

holky jsem kopyto jak se dostanu na rajčeti k fotkám , název alba vím i heslo. Když zadám svůj e-mail tak heslo mám blbě. sad

Holka tak to Ti neporadím.
Právě jsem lustrovala všechny fotky co mám a řeším jestli ofču fiknout a nebo nee.

Není tady

 

#902 19. 6. 2009 21:03

Bebe
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 1089

Re: Babinet Ostrava - 4.

Tak už se mi povedlo přihlásit na Rajče , ale nemůžu se dostat do toho našeho albíčka Babinetího,
Xeníííí help kapitulation


http://www.gify.nou.cz/mini_ikon7_soubory/484.gif

Není tady

 

#903 19. 6. 2009 21:05

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Romča napsal(a):

Bebe napsal(a):

holky jsem kopyto jak se dostanu na rajčeti k fotkám , název alba vím i heslo. Když zadám svůj e-mail tak heslo mám blbě. sad

Holka tak to Ti neporadím.
Právě jsem lustrovala všechny fotky co mám a řeším jestli ofču fiknout a nebo nee.

va , co tě k tomu vede? já jsem se taky nedávno vylepšila a ušmikla si ofinu ( více než je zdrávo) a moc mi to slušelo kapitulation

Není tady

 

#904 19. 6. 2009 21:05

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

Bebe napsal(a):

já jsem zde kapitulation , PC okupovali děti , sad, břuch mě nebolí tummenupp , asi se dám na chlast ten mi dělá dobře než domácí kuchyně. smile

bebe nic se nedá dělat budeš muset začít chl****t .Paní od sociálky znáš , tak to prubni.

Není tady

 

#905 19. 6. 2009 21:06

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

aprill napsal(a):

Romča napsal(a):

Bebe napsal(a):

holky jsem kopyto jak se dostanu na rajčeti k fotkám , název alba vím i heslo. Když zadám svůj e-mail tak heslo mám blbě. sad

Holka tak to Ti neporadím.
Právě jsem lustrovala všechny fotky co mám a řeším jestli ofču fiknout a nebo nee.

va , co tě k tomu vede? já jsem se taky nedávno vylepšila a ušmikla si ofinu ( více než je zdrávo) a moc mi to slušelo kapitulation

Víš že já pořád něco řeším.pošlu vám foto a posuďte.

Není tady

 

#906 19. 6. 2009 21:08

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

wink

Upravil(a) Romča (19. 6. 2009 21:24)

Není tady

 

#907 19. 6. 2009 21:08

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Romča napsal(a):

Bebe napsal(a):

já jsem zde kapitulation , PC okupovali děti , sad, břuch mě nebolí tummenupp , asi se dám na chlast ten mi dělá dobře než domácí kuchyně. smile

bebe nic se nedá dělat budeš muset začít chl****t .Paní od sociálky znáš , tak to prubni.

tummenupp ,přístě vám udělám přednášku o abúzu alkoholu

Není tady

 

#908 19. 6. 2009 21:18

Bebe
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 1089

Re: Babinet Ostrava - 4.

Romi, mi se líbí i ta kratičká ofinka i tu co máš včil, lol no nic jsem ti neporadila , jsi kočka tak i tak  wink Záleží jak se čuješ ty.


http://www.gify.nou.cz/mini_ikon7_soubory/484.gif

Není tady

 

#909 19. 6. 2009 21:18

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Bebe napsal(a):

Romi, mi se líbí i ta kratičká ofinka i tu co máš včil, lol no nic jsem ti neporadila , jsi kočka tak i tak  wink Záleží jak se čuješ ty.

souhlasím, sluší ji obojí

Není tady

 

#910 19. 6. 2009 21:22

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

aprill napsal(a):

Bebe napsal(a):

Romi, mi se líbí i ta kratičká ofinka i tu co máš včil, lol no nic jsem ti neporadila , jsi kočka tak i tak  wink Záleží jak se čuješ ty.

souhlasím, sluší ji obojí

to jste mi teda poradily díík lol asi to tak postupně sešmiknu do polodlouha, teda má kadeřnice

Není tady

 

#911 19. 6. 2009 21:24

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Romča napsal(a):

aprill napsal(a):

Bebe napsal(a):

Romi, mi se líbí i ta kratičká ofinka i tu co máš včil, lol no nic jsem ti neporadila , jsi kočka tak i tak  wink Záleží jak se čuješ ty.

souhlasím, sluší ji obojí

to jste mi teda poradily díík lol asi to tak postupně sešmiknu do polodlouha, teda má kadeřnice

s tou kadeřnicí to je dobrý nápad, já jsem taky musela s pravdou ven, když jsem potřebovala "nutně" ostříhat vissla

Není tady

 

#912 19. 6. 2009 21:26

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

Nechci dopadnout jako má skorošvagrová - říkala svému muži Paťo ustřihi mi to u prstu a Paťa šmikl nad prstem a Heduška myslela pod prstem stolt

Není tady

 

#913 19. 6. 2009 21:28

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

Bebe pan B už spí či co? Přijede po týdnu a mamča sedí u pc? va

Není tady

 

#914 19. 6. 2009 21:29

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Romča napsal(a):

Nechci dopadnout jako má skorošvagrová - říkala svému muži Paťo ustřihi mi to u prstu a Paťa šmikl nad prstem a Heduška myslela pod prstem stolt

informační šum, jeden myslel a ....., to měla Heduš radost, co ?
Koukám ven a vidím, že Medard měl pravdu, padze a padze butter .

Není tady

 

#915 19. 6. 2009 21:31

Bebe
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 1089

Re: Babinet Ostrava - 4.

Nespí , kouká na telku . Se taky divím že neprudí, nemá rád když ťukám do klávesnice. Pchee a já píšu tak rychle lol vissla


http://www.gify.nou.cz/mini_ikon7_soubory/484.gif

Není tady

 

#916 19. 6. 2009 21:33

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

aprill napsal(a):

Romča napsal(a):

Nechci dopadnout jako má skorošvagrová - říkala svému muži Paťo ustřihi mi to u prstu a Paťa šmikl nad prstem a Heduška myslela pod prstem stolt

informační šum, jeden myslel a ....., to měla Heduš radost, co ?
Koukám ven a vidím, že Medard měl pravdu, padze a padze butter .

Jeje Heduš myslela že bude vdovou lol lol lol dlouhé blond vlasy a ofča do půl čela. dumbom
Asi budu zítra dělat FS v šuplících a vařit.
U nás nastala výměna dětí - spíš škatule hejbejte se lol

Není tady

 

#917 19. 6. 2009 21:33

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Bebe napsal(a):

Nespí , kouká na telku . Se taky divím že neprudí, nemá rád když ťukám do klávesnice. Pchee a já píšu tak rychle lol vissla

Asi je unaven a nevnímá tongue. U nás spí všichni co jsou doma.

Není tady

 

#918 19. 6. 2009 21:34

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

Bebe napsal(a):

Nespí , kouká na telku . Se taky divím že neprudí, nemá rád když ťukám do klávesnice. Pchee a já píšu tak rychle lol vissla

Tak pozdrabuj pana B  wink
a Aprill pana M. lol

Není tady

 

#919 19. 6. 2009 21:34

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Romča napsal(a):

aprill napsal(a):

Romča napsal(a):

Nechci dopadnout jako má skorošvagrová - říkala svému muži Paťo ustřihi mi to u prstu a Paťa šmikl nad prstem a Heduška myslela pod prstem stolt

informační šum, jeden myslel a ....., to měla Heduš radost, co ?
Koukám ven a vidím, že Medard měl pravdu, padze a padze butter .

Jeje Heduš myslela že bude vdovou lol lol lol dlouhé blond vlasy a ofča do půl čela. dumbom
Asi budu zítra dělat FS v šuplících a vařit.
U nás nastala výměna dětí - spíš škatule hejbejte se lol

Výměna-kus za kus? Já se na FS, obrFS chystám o prázdninách. Už se těším.

Není tady

 

#920 19. 6. 2009 21:35

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

aprill napsal(a):

Bebe napsal(a):

Nespí , kouká na telku . Se taky divím že neprudí, nemá rád když ťukám do klávesnice. Pchee a já píšu tak rychle lol vissla

Asi je unaven a nevnímá tongue. U nás spí všichni co jsou doma.

I ty? A nebo doma nejsi?
Že by jsi ještě nedorazila z babi srazu hmm domů.

Není tady

 

#921 19. 6. 2009 21:36

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

aprill napsal(a):

Romča napsal(a):

aprill napsal(a):


informační šum, jeden myslel a ....., to měla Heduš radost, co ?
Koukám ven a vidím, že Medard měl pravdu, padze a padze butter .

Jeje Heduš myslela že bude vdovou lol lol lol dlouhé blond vlasy a ofča do půl čela. dumbom
Asi budu zítra dělat FS v šuplících a vařit.
U nás nastala výměna dětí - spíš škatule hejbejte se lol

Výměna-kus za kus? Já se na FS, obrFS chystám o prázdninách. Už se těším.

Škatule hejbejse - mladej u otce a přiškatulkoval se mi tady Tom wink

Není tady

 

#922 19. 6. 2009 21:36

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Romča napsal(a):

Bebe napsal(a):

Nespí , kouká na telku . Se taky divím že neprudí, nemá rád když ťukám do klávesnice. Pchee a já píšu tak rychle lol vissla

Tak pozdrabuj pana B  wink
a Aprill pana M. lol

Až se vzbudí, pozdrav vyřídím. Je vysílen, protože dnes nakupoval. Nějak mu nedošlo, že je nás méně. Teď jsem si vzpoměla, že nemá pugét va, včera říkal, že bude ! Možná kytku vyměnil za květák butter  nebo jeden květák je za tu kytku.

Není tady

 

#923 19. 6. 2009 21:37

Bebe
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 1089

Re: Babinet Ostrava - 4.

Taky asi půjdu už http://smajlici-1.ic.cz//spanek/1/017.gif , se mi zavírají očička, i když???? kdoví kdy se tu zas dostanu co???  lol


http://www.gify.nou.cz/mini_ikon7_soubory/484.gif

Není tady

 

#924 19. 6. 2009 21:37

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Romča napsal(a):

Škatule hejbejse - mladej u otce a přiškatulkoval se mi tady Tom wink

Aspoň ti není smutno!

Není tady

 

#925 19. 6. 2009 21:38

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

aprill napsal(a):

Romča napsal(a):

Bebe napsal(a):

Nespí , kouká na telku . Se taky divím že neprudí, nemá rád když ťukám do klávesnice. Pchee a já píšu tak rychle lol vissla

Tak pozdrabuj pana B  wink
a Aprill pana M. lol

Až se vzbudí, pozdrav vyřídím. Je vysílen, protože dnes nakupoval. Nějak mu nedošlo, že je nás méně. Teď jsem si vzpoměla, že nemá pugét va, včera říkal, že bude ! Možná kytku vyměnil za květák butter  nebo jeden květák je za tu kytku.

na co kytku? neprošvihli jsme nic?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů