|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Stránky: 1 … 35 36 37 38 39 … 44
Téma zavřeno
Bebe napsal(a):
holky jsem kopyto jak se dostanu na rajčeti k fotkám , název alba vím i heslo. Když zadám svůj e-mail tak heslo mám blbě.
Holka tak to Ti neporadím.
Právě jsem lustrovala všechny fotky co mám a řeším jestli ofču fiknout a nebo nee.
Není tady
Tak už se mi povedlo přihlásit na Rajče , ale nemůžu se dostat do toho našeho albíčka Babinetího,
Xeníííí help 

Není tady
Romča napsal(a):
Bebe napsal(a):
holky jsem kopyto jak se dostanu na rajčeti k fotkám , název alba vím i heslo. Když zadám svůj e-mail tak heslo mám blbě.
Holka tak to Ti neporadím.
Právě jsem lustrovala všechny fotky co mám a řeším jestli ofču fiknout a nebo nee.
, co tě k tomu vede? já jsem se taky nedávno vylepšila a ušmikla si ofinu ( více než je zdrávo) a moc mi to slušelo 
Není tady
Bebe napsal(a):
já jsem zde
, PC okupovali děti ,
, břuch mě nebolí
, asi se dám na chlast ten mi dělá dobře než domácí kuchyně.
bebe nic se nedá dělat budeš muset začít chl****t .Paní od sociálky znáš , tak to prubni.
Není tady
aprill napsal(a):
Romča napsal(a):
Bebe napsal(a):
holky jsem kopyto jak se dostanu na rajčeti k fotkám , název alba vím i heslo. Když zadám svůj e-mail tak heslo mám blbě.
Holka tak to Ti neporadím.
Právě jsem lustrovala všechny fotky co mám a řeším jestli ofču fiknout a nebo nee.
, co tě k tomu vede? já jsem se taky nedávno vylepšila a ušmikla si ofinu ( více než je zdrávo) a moc mi to slušelo
Víš že já pořád něco řeším.pošlu vám foto a posuďte.
Není tady

Upravil(a) Romča (19. 6. 2009 21:24)
Není tady
Romča napsal(a):
Bebe napsal(a):
já jsem zde
, PC okupovali děti ,
, břuch mě nebolí
, asi se dám na chlast ten mi dělá dobře než domácí kuchyně.
bebe nic se nedá dělat budeš muset začít chl****t .Paní od sociálky znáš , tak to prubni.
,přístě vám udělám přednášku o abúzu alkoholu
Není tady
Romi, mi se líbí i ta kratičká ofinka i tu co máš včil,
no nic jsem ti neporadila , jsi kočka tak i tak
Záleží jak se čuješ ty.

Není tady
Bebe napsal(a):
Romi, mi se líbí i ta kratičká ofinka i tu co máš včil,
no nic jsem ti neporadila , jsi kočka tak i tak
Záleží jak se čuješ ty.
souhlasím, sluší ji obojí
Není tady
aprill napsal(a):
Bebe napsal(a):
Romi, mi se líbí i ta kratičká ofinka i tu co máš včil,
no nic jsem ti neporadila , jsi kočka tak i tak
Záleží jak se čuješ ty.
souhlasím, sluší ji obojí
to jste mi teda poradily díík
asi to tak postupně sešmiknu do polodlouha, teda má kadeřnice
Není tady
Romča napsal(a):
aprill napsal(a):
Bebe napsal(a):
Romi, mi se líbí i ta kratičká ofinka i tu co máš včil,
no nic jsem ti neporadila , jsi kočka tak i tak
Záleží jak se čuješ ty.
souhlasím, sluší ji obojí
to jste mi teda poradily díík
asi to tak postupně sešmiknu do polodlouha, teda má kadeřnice
s tou kadeřnicí to je dobrý nápad, já jsem taky musela s pravdou ven, když jsem potřebovala "nutně" ostříhat 
Není tady
Nechci dopadnout jako má skorošvagrová - říkala svému muži Paťo ustřihi mi to u prstu a Paťa šmikl nad prstem a Heduška myslela pod prstem 
Není tady
Bebe pan B už spí či co? Přijede po týdnu a mamča sedí u pc? 
Není tady
Romča napsal(a):
Nechci dopadnout jako má skorošvagrová - říkala svému muži Paťo ustřihi mi to u prstu a Paťa šmikl nad prstem a Heduška myslela pod prstem
informační šum, jeden myslel a ....., to měla Heduš radost, co ?
Koukám ven a vidím, že Medard měl pravdu, padze a padze
.
Není tady
Nespí , kouká na telku . Se taky divím že neprudí, nemá rád když ťukám do klávesnice. Pchee a já píšu tak rychle


Není tady
aprill napsal(a):
Romča napsal(a):
Nechci dopadnout jako má skorošvagrová - říkala svému muži Paťo ustřihi mi to u prstu a Paťa šmikl nad prstem a Heduška myslela pod prstem
informační šum, jeden myslel a ....., to měla Heduš radost, co ?
Koukám ven a vidím, že Medard měl pravdu, padze a padze.
Jeje Heduš myslela že bude vdovou
dlouhé blond vlasy a ofča do půl čela. 
Asi budu zítra dělat FS v šuplících a vařit.
U nás nastala výměna dětí - spíš škatule hejbejte se 
Není tady
Bebe napsal(a):
Nespí , kouká na telku . Se taky divím že neprudí, nemá rád když ťukám do klávesnice. Pchee a já píšu tak rychle
![]()
Asi je unaven a nevnímá
. U nás spí všichni co jsou doma.
Není tady
Bebe napsal(a):
Nespí , kouká na telku . Se taky divím že neprudí, nemá rád když ťukám do klávesnice. Pchee a já píšu tak rychle
![]()
Tak pozdrabuj pana B 
a Aprill pana M. 
Není tady
Romča napsal(a):
aprill napsal(a):
Romča napsal(a):
Nechci dopadnout jako má skorošvagrová - říkala svému muži Paťo ustřihi mi to u prstu a Paťa šmikl nad prstem a Heduška myslela pod prstem
informační šum, jeden myslel a ....., to měla Heduš radost, co ?
Koukám ven a vidím, že Medard měl pravdu, padze a padze.
Jeje Heduš myslela že bude vdovou
![]()
![]()
dlouhé blond vlasy a ofča do půl čela.
Asi budu zítra dělat FS v šuplících a vařit.
U nás nastala výměna dětí - spíš škatule hejbejte se
Výměna-kus za kus? Já se na FS, obrFS chystám o prázdninách. Už se těším.
Není tady
aprill napsal(a):
Bebe napsal(a):
Nespí , kouká na telku . Se taky divím že neprudí, nemá rád když ťukám do klávesnice. Pchee a já píšu tak rychle
![]()
Asi je unaven a nevnímá
. U nás spí všichni co jsou doma.
I ty? A nebo doma nejsi?
Že by jsi ještě nedorazila z babi srazu
domů.
Není tady
aprill napsal(a):
Romča napsal(a):
aprill napsal(a):
informační šum, jeden myslel a ....., to měla Heduš radost, co ?
Koukám ven a vidím, že Medard měl pravdu, padze a padze.
Jeje Heduš myslela že bude vdovou
![]()
![]()
dlouhé blond vlasy a ofča do půl čela.
Asi budu zítra dělat FS v šuplících a vařit.
U nás nastala výměna dětí - spíš škatule hejbejte seVýměna-kus za kus? Já se na FS, obrFS chystám o prázdninách. Už se těším.
Škatule hejbejse - mladej u otce a přiškatulkoval se mi tady Tom 
Není tady
Romča napsal(a):
Bebe napsal(a):
Nespí , kouká na telku . Se taky divím že neprudí, nemá rád když ťukám do klávesnice. Pchee a já píšu tak rychle
![]()
Tak pozdrabuj pana B
a Aprill pana M.
Až se vzbudí, pozdrav vyřídím. Je vysílen, protože dnes nakupoval. Nějak mu nedošlo, že je nás méně. Teď jsem si vzpoměla, že nemá pugét
, včera říkal, že bude ! Možná kytku vyměnil za květák
nebo jeden květák je za tu kytku.
Není tady
Taky asi půjdu už
, se mi zavírají očička, i když???? kdoví kdy se tu zas dostanu co??? 

Není tady
Romča napsal(a):
Škatule hejbejse - mladej u otce a přiškatulkoval se mi tady Tom
Aspoň ti není smutno!
Není tady
aprill napsal(a):
Romča napsal(a):
Bebe napsal(a):
Nespí , kouká na telku . Se taky divím že neprudí, nemá rád když ťukám do klávesnice. Pchee a já píšu tak rychle
![]()
Tak pozdrabuj pana B
a Aprill pana M.Až se vzbudí, pozdrav vyřídím. Je vysílen, protože dnes nakupoval. Nějak mu nedošlo, že je nás méně. Teď jsem si vzpoměla, že nemá pugét
, včera říkal, že bude ! Možná kytku vyměnil za květák
nebo jeden květák je za tu kytku.
na co kytku? neprošvihli jsme nic?
Není tady
Téma zavřeno
Stránky: 1 … 35 36 37 38 39 … 44