|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Stránky: 1 … 34 35 36 37 38 … 44
Téma zavřeno
aprill napsal(a):
Romča napsal(a):
aprill napsal(a):
http://www.medard-online.cz/index.php , doufám, že to nějaká ......... nepochopí jako reklamu
.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- for dne
Vypadá to hrůzostrašně.
Asi si budu muset koupit do hospůdky nějaké štrykované ponožečky , až mi není zima na palečky.vypadá a už padze. fuj
budu muset změnit ošacení a na pití si dám svařáček.
chčije a chčije ještě že jsem si vzala svetýrek
svařáček asi joo
u pivka by mi byla zima
Není tady
uvidíme co dobrého budou mít v nabídce. možná i dortíček na nervíčky by byl dobrý!
Není tady
Aprill, na kánoi snad nepojedem
, manžel už je na cestě domů, z práce, když tak by pro nás přijel autíí, teda doufám
A nevím co si oblíknu
, mě se.. to počasí!

Není tady
aprill napsal(a):
uvidíme co dobrého budou mít v nabídce. možná i dortíček na nervíčky by byl dobrý!
Uvidíme, když máme to výročí 
Není tady
Bebe napsal(a):
Aprill, na kánoi snad nepojedem
, manžel už je na cestě domů, z práce, když tak by pro nás přijel autíí, teda doufám
![]()
A nevím co si oblíknu, mě se.. to počasí!
To by bylo super! Ani já netuším co si vezmu, gumáky nemám, pršíplášť taky ne
.
Není tady
aprill napsal(a):
Bebe napsal(a):
Aprill, na kánoi snad nepojedem
, manžel už je na cestě domů, z práce, když tak by pro nás přijel autíí, teda doufám
![]()
A nevím co si oblíknu, mě se.. to počasí!
To by bylo super! Ani já netuším co si vezmu, gumáky nemám, pršíplášť taky ne
.
Jo , jo slečna Daisy se má 
Není tady
Asi se žehlit nebudu, nemělo by to cenu
.
Není tady
Romča napsal(a):
aprill napsal(a):
Bebe napsal(a):
Aprill, na kánoi snad nepojedem
, manžel už je na cestě domů, z práce, když tak by pro nás přijel autíí, teda doufám
![]()
A nevím co si oblíknu, mě se.. to počasí!
To by bylo super! Ani já netuším co si vezmu, gumáky nemám, pršíplášť taky ne
.
Jo , jo slečna Daisy se má
No Romi on ještě neví, že by mohl pro nás zajet,j eště není doma. možná mě pošle do pr...., no ale když bude fééést padat , či dokonce povodně
, tak snad přijede no ni? A to jsem mu tááák dobře navařila dneska 

Není tady
Bebe napsal(a):
Romča napsal(a):
aprill napsal(a):
To by bylo super! Ani já netuším co si vezmu, gumáky nemám, pršíplášť taky ne.
Jo , jo slečna Daisy se má
No Romi on ještě neví, že by mohl pro nás zajet,j eště není doma. možná mě pošle do pr...., no ale když bude fééést padat , či dokonce povodně
, tak snad přijede no ni? A to jsem mu tááák dobře navařila dneska
To je dobře, že se staráš o teplo rodinné krbu
. Doufám, že nebude tak lít, že bychom musely pana B. volat
.
Není tady
aprill napsal(a):
Asi se žehlit nebudu, nemělo by to cenu
.
Šetři elektřinu a vlas, budeme jak zmoklé slípky.
Není tady
Bebe napsal(a):
Romča napsal(a):
aprill napsal(a):
To by bylo super! Ani já netuším co si vezmu, gumáky nemám, pršíplášť taky ne.
Jo , jo slečna Daisy se má
No Romi on ještě neví, že by mohl pro nás zajet,j eště není doma. možná mě pošle do pr...., no ale když bude fééést padat , či dokonce povodně
, tak snad přijede no ni? A to jsem mu tááák dobře navařila dneska
Muži si musí hýčkat své ženy.Co kdyby jsi mu odplavala 
Kdo by mu vařil dobrůtky.
Není tady
Jdu si na hubu namalovat nějaký krásný obličej
, když už budu samá vlna
a nos červený jako alkoholik .
Není tady
aprill napsal(a):
Jdu si na hubu namalovat nějaký krásný obličej
, když už budu samá vlna
a nos červený jako alkoholik .
Krásko ať tě neminu. 
Není tady
Romča napsal(a):
aprill napsal(a):
Jdu si na hubu namalovat nějaký krásný obličej
, když už budu samá vlna
a nos červený jako alkoholik .
Krásko ať tě neminu.
Budu se hlásit
.
Teď žasnu nad technikou
, píšu si se synátorem, který ráno přistal v Canadě
.
Není tady
aprill napsal(a):
Romča napsal(a):
aprill napsal(a):
Jdu si na hubu namalovat nějaký krásný obličej
, když už budu samá vlna
a nos červený jako alkoholik .
Krásko ať tě neminu.
Budu se hlásit
.
Teď žasnu nad technikou, píšu si se synátorem, který ráno přistal v Canadě
.
Tak super, vot těchnika 
Není tady
Beru paryzol a mizím . Mám výborný nový paryzol - můžeš s ním chodit i když fouká vítr
.
Není tady
Tak jsem prolustrovala ty fotky z prvního srazu a bylo to jak jsme říkaly 
Beata,já, Aprill, Stelička,Xeňa , Andri, Nela a Bebe.
Holky a musím říct že zrajeme jako víno
čím dál tím mladší

Jste někde píchly kajaky , či co? Říkalo se za hodinu

Upravil(a) Romča (19. 6. 2009 20:06)
Není tady
Romča napsal(a):
Tak jsem prolustrovala ty fotky z prvního srazu a bylo to jak jsme říkaly
Beata,já, Aprill, Stelička,Xeňa , Andri, Nela a Bebe.
Holky a musím říct že zrajeme jako víno![]()
![]()
čím dál tím mladší
![]()
![]()
Jste někde píchly kajaky , či co? Říkalo se za hodinu![]()
Kajak jsem nepíchla, selhala technika
.
Není tady
Prohlížšely jste fotky, jo? Já jsem taky přemýšlela, kde ty fotky z prvého strazu mám. Musím prohledat počítač. Bylo by to zajímavé se podívat, akorát já už Vás tak dlouho neviděla, že nedokážu posoudit, jestli jste se změnily. 
Předpokládám, že jste se dnes bavily dobře, že?
Není tady
Nela napsal(a):
Prohlížšely jste fotky, jo? Já jsem taky přemýšlela, kde ty fotky z prvého strazu mám. Musím prohledat počítač. Bylo by to zajímavé se podívat, akorát já už Vás tak dlouho neviděla, že nedokážu posoudit, jestli jste se změnily.
Předpokládám, že jste se dnes bavily dobře, že?
Vzpomínaly jsme kolik nás poprvé bylo, já si myslím, že docela hodně a holky došly k číslu cca 10 osůbek.
Není tady
já jsem zde
, PC okupovali děti ,
, břuch mě nebolí
, asi se dám na chlast ten mi dělá dobře než domácí kuchyně. 

Není tady
Já si myslím, že asi to bude kolem 10. To tak uteklo, to není možné, tak jsem fotky našla, za tři roky mi teda přibylo vrásek. 
Není tady
Nela napsal(a):
Já si myslím, že asi to bude kolem 10. To tak uteklo, to není možné, tak jsem fotky našla, za tři roky mi teda přibylo vrásek.
nemohu posudit, protože si málem už nevzpomínám jak vypadáš 

, ale vždycky ti to moc slušelo 
Není tady
holky jsem kopyto jak se dostanu na rajčeti k fotkám , název alba vím i heslo. Když zadám svůj e-mail tak heslo mám blbě. 

Není tady
Bebe napsal(a):
holky jsem kopyto jak se dostanu na rajčeti k fotkám , název alba vím i heslo. Když zadám svůj e-mail tak heslo mám blbě.
netuším, nejsem technicky zdatná
Není tady
Téma zavřeno
Stránky: 1 … 34 35 36 37 38 … 44