Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#876 19. 6. 2009 12:42

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

aprill napsal(a):

Romča napsal(a):

aprill napsal(a):

http://www.medard-online.cz/index.php , doufám, že to nějaká ......... nepochopí jako reklamu kapitulation .

lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol tummenupp - for dne

Vypadá to hrůzostrašně.
Asi si budu muset koupit do hospůdky nějaké štrykované ponožečky , až mi není zima na palečky.

vypadá a už padze. fuj
budu muset změnit ošacení a na pití si dám svařáček.

chčije a chčije ještě že jsem si vzala svetýrek
svařáček asi joo tummenupp u pivka by mi byla zima

Není tady

 

#877 19. 6. 2009 12:44

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

uvidíme co dobrého budou mít v nabídce. možná i dortíček na nervíčky by byl dobrý!

Není tady

 

#878 19. 6. 2009 12:54

Bebe
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 1089

Re: Babinet Ostrava - 4.

Aprill, na kánoi snad nepojedem lol , manžel už je na cestě domů, z práce, když tak by pro nás přijel autíí, teda doufám wink

A nevím co si oblíknu dumbom , mě se.. to počasí!


http://www.gify.nou.cz/mini_ikon7_soubory/484.gif

Není tady

 

#879 19. 6. 2009 12:55

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

aprill napsal(a):

uvidíme co dobrého budou mít v nabídce. možná i dortíček na nervíčky by byl dobrý!

Uvidíme, když máme to výročí wink

Není tady

 

#880 19. 6. 2009 13:00

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Bebe napsal(a):

Aprill, na kánoi snad nepojedem lol , manžel už je na cestě domů, z práce, když tak by pro nás přijel autíí, teda doufám wink

A nevím co si oblíknu dumbom , mě se.. to počasí!

To by bylo super! Ani já netuším co si vezmu, gumáky nemám, pršíplášť taky ne butter .

Není tady

 

#881 19. 6. 2009 13:09

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

aprill napsal(a):

Bebe napsal(a):

Aprill, na kánoi snad nepojedem lol , manžel už je na cestě domů, z práce, když tak by pro nás přijel autíí, teda doufám wink

A nevím co si oblíknu dumbom , mě se.. to počasí!

To by bylo super! Ani já netuším co si vezmu, gumáky nemám, pršíplášť taky ne butter .

Jo , jo slečna Daisy se má stolt

Není tady

 

#882 19. 6. 2009 13:12

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Asi se žehlit nebudu, nemělo by to cenu dumbom .

Není tady

 

#883 19. 6. 2009 13:16

Bebe
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 1089

Re: Babinet Ostrava - 4.

Romča napsal(a):

aprill napsal(a):

Bebe napsal(a):

Aprill, na kánoi snad nepojedem lol , manžel už je na cestě domů, z práce, když tak by pro nás přijel autíí, teda doufám wink

A nevím co si oblíknu dumbom , mě se.. to počasí!

To by bylo super! Ani já netuším co si vezmu, gumáky nemám, pršíplášť taky ne butter .

Jo , jo slečna Daisy se má stolt

No Romi on ještě neví, že by mohl pro nás zajet,j eště není doma. možná mě pošle do pr...., no ale když bude fééést padat , či dokonce povodně lol, tak snad přijede no ni? A to jsem mu tááák dobře navařila dneska tongue


http://www.gify.nou.cz/mini_ikon7_soubory/484.gif

Není tady

 

#884 19. 6. 2009 13:18

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Bebe napsal(a):

Romča napsal(a):

aprill napsal(a):


To by bylo super! Ani já netuším co si vezmu, gumáky nemám, pršíplášť taky ne butter .

Jo , jo slečna Daisy se má stolt

No Romi on ještě neví, že by mohl pro nás zajet,j eště není doma. možná mě pošle do pr...., no ale když bude fééést padat , či dokonce povodně lol, tak snad přijede no ni? A to jsem mu tááák dobře navařila dneska tongue

To je dobře, že se staráš o teplo rodinné krbu tummenupp  .  Doufám, že nebude tak lít, že bychom musely pana B. volat wink .

Není tady

 

#885 19. 6. 2009 13:22

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

aprill napsal(a):

Asi se žehlit nebudu, nemělo by to cenu dumbom .

Šetři elektřinu a vlas, budeme jak zmoklé slípky.

Není tady

 

#886 19. 6. 2009 13:24

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

Bebe napsal(a):

Romča napsal(a):

aprill napsal(a):


To by bylo super! Ani já netuším co si vezmu, gumáky nemám, pršíplášť taky ne butter .

Jo , jo slečna Daisy se má stolt

No Romi on ještě neví, že by mohl pro nás zajet,j eště není doma. možná mě pošle do pr...., no ale když bude fééést padat , či dokonce povodně lol, tak snad přijede no ni? A to jsem mu tááák dobře navařila dneska tongue

Muži si musí hýčkat své ženy.Co kdyby jsi mu odplavala lol
Kdo by mu vařil dobrůtky.

Není tady

 

#887 19. 6. 2009 13:36

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Jdu si na hubu namalovat nějaký krásný obličej lol , když už budu samá vlna kapitulation  a nos červený jako alkoholik .

Není tady

 

#888 19. 6. 2009 13:50

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

aprill napsal(a):

Jdu si na hubu namalovat nějaký krásný obličej lol , když už budu samá vlna kapitulation  a nos červený jako alkoholik .

Krásko ať tě neminu. wink

Není tady

 

#889 19. 6. 2009 13:55

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Romča napsal(a):

aprill napsal(a):

Jdu si na hubu namalovat nějaký krásný obličej lol , když už budu samá vlna kapitulation  a nos červený jako alkoholik .

Krásko ať tě neminu. wink

Budu se hlásit lol .
Teď žasnu nad technikou va, píšu si se synátorem, který ráno přistal v Canadě tummenupp .

Není tady

 

#890 19. 6. 2009 14:00

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

aprill napsal(a):

Romča napsal(a):

aprill napsal(a):

Jdu si na hubu namalovat nějaký krásný obličej lol , když už budu samá vlna kapitulation  a nos červený jako alkoholik .

Krásko ať tě neminu. wink

Budu se hlásit lol .
Teď žasnu nad technikou va, píšu si se synátorem, který ráno přistal v Canadě tummenupp .

Tak super, vot těchnika tummenupp

Není tady

 

#891 19. 6. 2009 14:06

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Beru paryzol a mizím . Mám výborný nový paryzol - můžeš s ním chodit i když fouká vítr tummenupp .

Není tady

 

#892 19. 6. 2009 20:05

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Babinet Ostrava - 4.

Tak jsem prolustrovala ty fotky z prvního srazu a bylo to jak jsme říkaly va

Beata,já, Aprill, Stelička,Xeňa , Andri, Nela a Bebe.
Holky a musím říct že zrajeme jako víno lol lol lol čím dál tím mladší lol lol lol




Jste někde píchly kajaky , či co? Říkalo se za hodinu dumbom lol

Upravil(a) Romča (19. 6. 2009 20:06)

Není tady

 

#893 19. 6. 2009 20:31

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Romča napsal(a):

Tak jsem prolustrovala ty fotky z prvního srazu a bylo to jak jsme říkaly va

Beata,já, Aprill, Stelička,Xeňa , Andri, Nela a Bebe.
Holky a musím říct že zrajeme jako víno lol lol lol čím dál tím mladší lol lol lol




Jste někde píchly kajaky , či co? Říkalo se za hodinu dumbom lol

Kajak jsem nepíchla, selhala technika kapitulation .

Není tady

 

#894 19. 6. 2009 20:38

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Babinet Ostrava - 4.

Prohlížšely jste fotky, jo?   Já jsem taky přemýšlela, kde ty fotky z prvého strazu mám.  Musím prohledat počítač.  Bylo by to zajímavé se podívat, akorát já už Vás tak dlouho neviděla, že nedokážu posoudit, jestli jste se změnily. smile

Předpokládám, že jste se dnes bavily dobře, že?


"Člověk si uvědomí, že byl šťastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#895 19. 6. 2009 20:40

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Nela napsal(a):

Prohlížšely jste fotky, jo?   Já jsem taky přemýšlela, kde ty fotky z prvého strazu mám.  Musím prohledat počítač.  Bylo by to zajímavé se podívat, akorát já už Vás tak dlouho neviděla, že nedokážu posoudit, jestli jste se změnily. smile

Předpokládám, že jste se dnes bavily dobře, že?

Vzpomínaly jsme kolik nás poprvé bylo, já si myslím, že docela hodně a holky došly k číslu cca 10 osůbek.

Není tady

 

#896 19. 6. 2009 20:45

Bebe
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 1089

Re: Babinet Ostrava - 4.

já jsem zde kapitulation , PC okupovali děti , sad, břuch mě nebolí tummenupp , asi se dám na chlast ten mi dělá dobře než domácí kuchyně. smile


http://www.gify.nou.cz/mini_ikon7_soubory/484.gif

Není tady

 

#897 19. 6. 2009 20:49

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Babinet Ostrava - 4.

Já si myslím, že asi to bude kolem 10.    To tak uteklo, to není možné, tak jsem fotky našla,  za tři roky  mi teda přibylo vrásek. lol


"Člověk si uvědomí, že byl šťastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#898 19. 6. 2009 20:55

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Nela napsal(a):

Já si myslím, že asi to bude kolem 10.    To tak uteklo, to není možné, tak jsem fotky našla,  za tři roky  mi teda přibylo vrásek. lol

nemohu posudit, protože si málem už nevzpomínám jak vypadáš kapitulationkapitulationkapitulation, ale vždycky ti to moc slušelo tummenupp

Není tady

 

#899 19. 6. 2009 20:58

Bebe
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 1089

Re: Babinet Ostrava - 4.

holky jsem kopyto jak se dostanu na rajčeti k fotkám , název alba vím i heslo. Když zadám svůj e-mail tak heslo mám blbě. sad


http://www.gify.nou.cz/mini_ikon7_soubory/484.gif

Není tady

 

#900 19. 6. 2009 21:01

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Babinet Ostrava - 4.

Bebe napsal(a):

holky jsem kopyto jak se dostanu na rajčeti k fotkám , název alba vím i heslo. Když zadám svůj e-mail tak heslo mám blbě. sad

netuším, nejsem technicky zdatná

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů