Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#601 7. 10. 2011 11:16

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Zvláštní sny

Tak teda arcanum... se mi úplně zatajil dech. Tos trefila. tummenupp
Moc všechno řeším rozumově, to vím, dávám si na to bacha a někdy to vcelku jde, jenže někdy i když si řeknu, že to nechám volně plynout... tak pak řeším, jestli to plyne dobře. tongue
A teď právě nad něčím moc přemýšlím i když vím, jak to cítím a že bych to měla nechat nejspíš plynout... otáčím to z každý strany... abych neudělala chybu... a moc a nejspíš zbytečně se v tom kvůli aktivitě mýho mozku plácám. hmm
Díky. smile

Není tady

 

#602 7. 10. 2011 11:24

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Zvláštní sny

Crabat napsal(a):

Páni, krásně sis to vysvětlila, stačilo zformulovat myšlenky a je to tady. Vlastní výklad je stejně vždycky ten nejsprávnější, protože zachycuje ony energie z podvědomí i vědomí. Kdežto druhý vidí jen příběh, ne jaký dopad na nás má zpětně. Tam může pouze ze zkušenosti odhadovat. Jeho výhodou pak zůstává toliko indiferentnost.

Držím palce. tummenupp tummenupp

Díky smile, mě to fakt začalo docvakávat až jak jsem to tu psala. big_smile

Není tady

 

#603 7. 10. 2011 11:44

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Zvláštní sny

A tak to funguje ve všem, Javeno. Jestliže máme potřebu někomu něco říct, měli bychom pak poodstoupit a totéž, co jsme právě vyjádřili, si aplikovat na svou situaci. Ona potřeba v nás totiž vzniká jen příbuzností tématu. A ten druhý nám umožní vidět věc odosobněně. Proto to, co sdělujeme, platí především pro nás, až teprve v druhé řadě pro něj. A zrovna tak, když se ptáme. Není to proto, že bychom nevěděli, jen si nejsme sami sebou jistí, jelikož neumíme (anebo se neodvážíme) sami do sebe nahlédnout. pussa


Crabat

Není tady

 

#604 7. 10. 2011 12:09

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Zvláštní sny

javena napsal(a):

Tak teda arcanum... se mi úplně zatajil dech. Tos trefila. tummenupp
Moc všechno řeším rozumově, to vím, dávám si na to bacha a někdy to vcelku jde, jenže někdy i když si řeknu, že to nechám volně plynout... tak pak řeším, jestli to plyne dobře. tongue
A teď právě nad něčím moc přemýšlím i když vím, jak to cítím a že bych to měla nechat nejspíš plynout... otáčím to z každý strany... abych neudělala chybu... a moc a nejspíš zbytečně se v tom kvůli aktivitě mýho mozku plácám. hmm
Díky. smile

wink


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#605 17. 11. 2011 15:59

pírko
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 7. 2007
Příspěvky: 182

Re: Zvláštní sny

Dobrý den, poradí mi někdo jak si mam vyložit sen který se mi zda už třetí den po sobě?

První noc se mi zdálo, že nademnou místo nebe bylo rozbouřené moře. Já stála a koukala vzhůru na ty obrovské vlny až to z nebe smetlo sousedům dům a probudila jsem se. A teď dva dny po sobě, opět moře ale ne už na nebi ale v hrizontu jsem viděla jak se valí smrš vln a a smetla vše se zemí a já na to jen koukám zoufalá, že nidko tomu neunikne, že není kam a jen čekám. To je vše!

Děkuji!


http://www.mytickerz.com/tickers/ypz5apoievjo441n.png

Není tady

 

#606 17. 11. 2011 18:45

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zvláštní sny

Pírko, voda jsou emoce - hrozí ti evidentně nějaká citová bouře.
proč by smetla barák zrovna sousedům to nevím (možná jen demonstrovala svoji sílu?) ale hledala bych každopádně nějakej přetlak, něco, co v sobě dusím - nějaký vztek (nejspíš, když je to bouře) nebo smutek. Roztrpčení, hněv, nespokojenost.
A možná hrozí opravdu "všechno smést", neboli převrátit ti život vzůru nohama.
Ale ono je to někdy dobrý smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#607 15. 12. 2011 15:16

koniklec
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2010
Příspěvky: 451

Re: Zvláštní sny

Já sny buď zaspím hned zapomenu. Jediné opravdu živé sny jsou ale vemi reálné. Často v nich na někoho křičím, někdy mám v tom snu chu i uhodit nebo skutečně do odtyčného buším. To si ale, myslím, umím vyložit sama - v reálu nikdy na nikoho nekřičím, přitom mám v sobě dost věcí, které řeším, které mě trápí. Ty situace ve snu jsou reálné a postavy taky, jen se v tom snu chovám úplně jinak než v reálu. Po probuzení jsem úplně vyčerpaná a celá rozhozená. Často se po probuzení cítím i provinile. Takovéhle sny mám už pár let. Takže asi ve mě bublají emoce. Počítám, že takovýhle vnitřní přetlak nebude nic zdravého. Ale jak to uvolnit? V reálu na nikoho řvát nechci smile.

Není tady

 

#608 19. 2. 2014 11:19

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Zvláštní sny

Holky, mně se dnes zdál po*ný sen. Stála jsem v noci doma na balkoně (ale nebyl to úplně nᚠbalkon a nebyl to úplně ten výhled, co mám doopravdy). Najednou jsem viděla, jak po střechách baráků, co jsem z toho okna viděla, letěl oheň - z jednoho na druhý, ale ty baráky nezačaly hořet, jen ten oheň přeskakoval a dělal zkraty. Já honem zalezla domů, přeběhlo to i přes nás. Pak jsem vyšla na balkon a viděla jsem snášet se takový černý stín -  pak jsem poznala, že je to pták - nakonec byli tak tři, nějací havrani. Chtěla jsem je odehnat, ale oni se nedali, doráželi na mě.
Fuj, to bylo hnusný. Nemohla jsem pak usnout.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#609 19. 2. 2014 11:32

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Zvláštní sny

Oheň jasně plápolající viděti - bezvýhradné štěstí, blahobyt, požehnání dětem


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#610 19. 2. 2014 11:58

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Zvláštní sny

Já ti nevím Helo. Ale líbilo by se mi to. Ovšem ten oheň rychle zhas (něco jako zápalná šňůra)....Spíš jakoby to byl takový zlý předěl.
Syn jel do Prahy, raděj jsem mu řekla, a je opatrný....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#611 19. 2. 2014 12:04

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Zvláštní sny

Když jsem dřív bydlela ve zvýšeném přízemí, tak se mi jednou zdálo, že jsem se probudila a za oknem stál na římse chlap se sekerou v ruce. Krve by se ve mně nedořezal! V první chvíli po probuzení jsem vůbec nevěděla, jestli to byla pravda nebo sen. Srdce mi bušilo až v krku - sama v bytě, černá noc, hrůza. Pak jsem si uvědomila, že se mi to asi fakt jen zdálo, ale trvalo mi hodně dlouho než jsem zas usnula.

Není tady

 

#612 20. 2. 2014 22:40

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Zvláštní sny

Tak syn se v pořádku vrátil, nic se nestalo. Jen prostě blbý sen.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#613 15. 2. 2015 8:20

petulka26
♥------
Registrovaný: 15. 2. 2015
Příspěvky: 1

Re: Zvláštní sny

Mohla byste mi prosím některá vyložit sen který se mi dnes v noci zdál. Jsem z toho úplně rozhozená. Nevím co předcházelo, začátek snu si nepamatuji. Bylo to hrozně zvláštní, celá naše rodina (nebyli jsme to my, viděla jsem úplně cizí lidi), ale cítila jsem že to my jsme, byla v obýváku, najednou se všude začala rozlévat žhavá láva, všichni jsme vyskočili na stůl, ale nebylo úniku, všichni jsme se v té lávě utopili, probudila jsem se hrůzou a od té doby ten sen nemůžu pustit z hlavy.

Není tady

 

#614 15. 2. 2015 10:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Zvláštní sny

Obávaš sa podvedome niečoho? Valí sa na vás nejaká katastrofa?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů