Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 7. 4. 2009 15:31

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Zvláštní sny

a tady můžete plynule navázat smile

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#2 7. 4. 2009 20:27

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Zvláštní sny

holky, která umíte vykládat sny ? počebovala bych pomooooc grater

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#3 7. 4. 2009 20:37

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

holky, která umíte vykládat sny ? počebovala bych pomooooc grater

Ja bych o jedne vedela. TY.  cool

Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

#4 7. 4. 2009 20:49

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

hir, tak tenhle sen teda nechápu ani náhodou a nechci ho sem ani psát, vypadala bych jako blázen cool
ale možná to je už to poslední stádium lol

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#5 7. 4. 2009 20:54

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥

Blazen neblazen,co kdyby jsi ho sem vmetla,traba nas neco napadne. Se nebojim ze by jsi na tom byla tak spatne.  lol

Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

#6 7. 4. 2009 22:49

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB

Pavlo, právě nelogické sny v sobě skrývají mnoho poučení, zkus Lupinu, umí to výborně.

Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

#7 8. 4. 2009 7:38

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Web

Nebo to napiš sem a uvidí se co se dá vymyslet wink

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#8 8. 4. 2009 8:58

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Mně se dnes zdálo, že jsem po zemi viděla poházená písmena ve tvaru slov, např. závist, strach, vzpomínky , a já chodila a na co jsem ukázala, to zmizelo. Moc jsem se na sebe zlobila, když to zmizí, jakobych byla méně člověkem. Naštěstí jsem se vzbudila a nutila se zůstat vzhůru, co kdyby sen znova navázal a já smazala něco moc důležitého? Tak jsem se prozměnu setkala se svou dávno mrtvou babičkou (rok 1984) a kecaly jsem spolu, jakby se nechumelilo, a najednou se tam oobjevil nějaký starý pán a tvrdil, že je její syn!A vůbec jsem ho neznala, i když to by měl být ve skutečnosti můj otec nebo strýc.
Jsem zblblá z Velikonoc, už 14 dní mluvíme o Ježíškovi a zmrtvýchvstání a o Jidášovi atd....
Dneska se nesmíte škaredit!Nebo vám to zůstane.
Zítra se nesmíte hádat a i nic půjčovat!!!!Zítra se má sázet a sít, bo všechno poroste.A až dozní poslední zvony, než odletí do Říma, zacinkejte penězi, aby se vás držely!

Naopak v pátek ani neuklízet, ani  nevařit a hledat poklady!

Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

#9 8. 4. 2009 9:27

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Web

Regina napsal(a):

Mně se dnes zdálo, že jsem po zemi viděla poházená písmena ve tvaru slov, např. závist, strach, vzpomínky , a já chodila a na co jsem ukázala, to zmizelo. Moc jsem se na sebe zlobila, když to zmizí, jakobych byla méně člověkem. Naštěstí jsem se vzbudila a nutila se zůstat vzhůru, co kdyby sen znova navázal a já smazala něco moc důležitého? Tak jsem se prozměnu setkala se svou dávno mrtvou babičkou (rok 1984) a kecaly jsem spolu, jakby se nechumelilo, a najednou se tam oobjevil nějaký starý pán a tvrdil, že je její syn!A vůbec jsem ho neznala, i když to by měl být ve skutečnosti můj otec nebo strýc.
Jsem zblblá z Velikonoc, už 14 dní mluvíme o Ježíškovi a zmrtvýchvstání a o Jidášovi atd....
Dneska se nesmíte škaredit!Nebo vám to zůstane.
Zítra se nesmíte hádat a i nic půjčovat!!!!Zítra se má sázet a sít, bo všechno poroste.A až dozní poslední zvony, než odletí do Říma, zacinkejte penězi, aby se vás držely!

Naopak v pátek ani neuklízet, ani  nevařit a hledat poklady!

Kdybych si to měla všechno pamatovat, tak bych nedělala nic jinýho, než se snažit si to všechno vybavit big_smile

Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

#10 8. 4. 2009 11:50

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Regina napsal(a):

Mně se dnes zdálo, že jsem po zemi viděla poházená písmena ve tvaru slov, např. závist, strach, vzpomínky , a já chodila a na co jsem ukázala, to zmizelo. Moc jsem se na sebe zlobila, když to zmizí, jakobych byla méně člověkem. Naštěstí jsem se vzbudila a nutila se zůstat vzhůru, co kdyby sen znova navázal a já smazala něco moc důležitého?

Regi, ten tvůj první sen mi evokuje slovní spojení, které tu už někdy dřív na babi zaznělo: "na co ukážeš/podíváš se, to zmizí", myšleno jako negativní emoce, případně kostlivci smile Což asi není potřeba dále rozvádět. wink Btw. nedělá člověka člověkem právě ego a tyhle věci? Pak by i to bytí méně člověkem mohlo sedět wink

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#11 9. 4. 2009 8:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Andromeda napsal(a):

Nebo to napiš sem a uvidí se co se dá vymyslet wink

ok, ale ne že se mi budete smát dumbom
zdálo se mi, že můj syn dostal menstruaci. něják jsem v tom snu tím ani nebyla moc překvapená, prostě jsem s ním řešila, jestli místo boxerek co nosí by na tuhle dobu nebylo lepší mu nakoupit slipy ... a vysvětlovala jsem mu, jak tam má tu vložku přilepit, kam s křidýlkama rodna
A pak jsem to v práci řešila s holkama, že to dostal a rozebírala jsem s nimi, jestli to nemá od močáku. Ale uvnitř jsem věděla, že ne, že to prostě dostal. Pak to něják přestalo, když jsem se probudila. Pak jsem usnula a zdálo se mi, že moje kamarádka, která se pokouší už asi rok a půl otěhotnět (má jen jedno dítě, ale dcera má už 14) je těhotná. Přišla se za mnou podívat do práce, seděly jsme, příjemně si pokecaly, jedly u toho bonbony, měla už pěkně velké bříško. A pak najednou skok, nepamatuju si jak to v tom snu bylo, prostě jsem najednou byla někde jinde, byla noc, bylo tam ještě pár  lidí co znám, byli jsme někde venku, měli rozdělaný oheň, něco někam převáželi na loďce. Pak jsme si vzali všechny věci, ale něco tam nechali. Nevím co to bylo, jen, že jsme tam všichni stáli a delší dobu na to koukali, bylo to přikrytý nějákou bílou látkou, snad prostěradlem, taková hromádka. A my tam stáli, beze slova na to všichni koukali, pak jsme neasedli do auta a jeli pryč, někam, kde to neznám, ale věděla jsem, že tam prostě jet musím. Cítila jsem takový zvláštní pocit, trochu obavy, nechtělo se mi tam, ale věděla jsem, že tam musím. Někam jsme přijeli, šli do nějákýho baráku do patra, snad hotel ? nevím. Nahoře v patře jsme byli ubytovaní, ale byla tam špatná střecha, mezerema v ní jsem se dívala na to, jak je noc a září hvězdy. A  taky špatná podlaha, byla z prken a mezi nimi byly mezery, dost velké, bála jsem se, že se pod námi prolomí, nebo že mi mezi ty díry zajede noha.
Povlíkali jsme si postele a já si našla postel mezi chlapma, nešla jsem si lehnout mezi ženský, měla jsem pocit, že když budu mezi chlapama, nic se mi nemůže stát, takovej zvláštní pocit bezpečí. No a pak jsem se na sebe podívala do zrcadla a byla jsem porostlá chlupama. Prostě jako chlap, normálně jsem měla na hrudi chlupy a na nich třpytky .. nemohla jsem ty třpytky dostat z těch chlupů, byla jsem z toho špatná.

Jo a jak se mi zdálo o té kamarádce, že je těhotná, tak v tom snu byla i jedna paní, kterou mám moc ráda, je už starší, asi kolem 60 let. A měla malé děti, jenže těch dětí bylo asi 7, měly nekolik měsců a já je hlídala a pořád se s tím jedním mazlila, pořád ho chovala a byla jsem vedle z toho jak je hrozně hodný a vůbec nebrečí. A celkově to byl takovej nějákej klídek, když jsem měla všechny ty děti nakrmit, žádně z nich nebrečlo, všechny byly naprosto pohodový, čekaly až nakrmím jedno, pak druhý.

Já vím, že je to děsná slátanina hloupostí, jenže mě se takový kraviny zdají pořád. Pak se v noci budím, ráno jsem nevyspaná, připadám si, že mě snad přejel buldozer. Zkoušela jsem, co mi tu někdo kdysi radil jít spát s tím, že se chci vyspat a nechci aby se mi něco zdálo, ale pomohlo to jen na chvíli roll

Upravil(a) PPavlaa (9. 4. 2009 9:03)

Není tady

#12 9. 4. 2009 10:27

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj

Regííí.... dneska se mi o tobě zdálo big_smile Setkali jsme se a bylo to moooc fajn, takové hřejivé hjarta a hezky jsme pokecaly pussa

Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

#13 9. 4. 2009 12:08

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Ppavlo, tak mě zaujala ta tématika mužství a ženství, která se tam hodně opakuje, potom i mateřství... A taky, že často v něm máš věci jakoby naopak, nemáš tendenci se třeba chovat mužským způsobem a neutlačuješ v sobě to ženské? To je tak co mě asi zaujalo a napadlo, jinak o tom spaní jsem ti tuším snad radila i já, ale asi je tohle důležitější téma, tak si tě to stejně našlo...

Uvidíme, co v tom uvidí ostatní... wink

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#14 9. 4. 2009 12:24

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Andromedo, já nevím ... já doufám, že žádnej babochlap nejsem smile

Ony jsou to většinou slátaniny úplných nesmyslů ... třeba se mi zdá, že jsem na pláži úplně sama, na břehu se v písku válí ryba. Je obrovská, větší jak já a já se ji snažím dostat zpátky do té vody, aby tam neumřela. A vidím to její nešťastný oko, snažím se ji dotlačit zpátky a nejde to. A ona má pak najednou v tom oku (vidím furt jen jedno va) takovou zvláštní smířlivost s tím, že tam umře. Před tím v tom snu mám pocit, že se bojí, že tam být nechce. A pak najednou prostě takovej klid, smíření s tím, co má být a nezlobí se, že jsem ji nepomohla. A já uvnitř cítím šílenej vztek, že to vzdala, že nebojuje, že se s tím takhle smířila, až začnu brečet a pak se prostě vzbudím ubrečená roll

Občas to jsou i sny o lidech, kteří pro mě dřív hodně znamenali, ale už v mém životě nejsou. U někoho je ten sen příjemnej, cítím se moc dobře, u někoho cítím jen odpor, strach, paniku ... ale vždycky je ten sen živej natolik, že mě dokáže na několik dalších dní naprosto rozhodit ...

Není tady

#15 9. 4. 2009 12:51

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj

Pavli, mě napadlo, že chceš všechno vyřešit, každýmu pomoct, ale to je přeci blbost. Nemůžeš pomáhat všem a řešit všechno za všechny. Dej si pauzu. Jak už to tady někdo psal: nejsme povinni vybírat každý protihráčův míč. Možná to je o tom, přijmout i svojí nedokonalost.

Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

#16 10. 4. 2009 10:43

sugar
♥♥♥♥---

Od té doby, co nakukuji do vlákna o snech, už se mi zase zdál jeden divný: dcera (9 let) měla zkažený zub a já jsem jí "vytrhala" všechny zuby, ten zkažený jsme vyměnili a můj děda jí je zase všechny zasazoval do dásní. Blbost nebo to může něco znamenat? smile

Není tady

#17 10. 4. 2009 10:58

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

big_smile sugar klid, mě se na dnešek zdálo, že sem přišel na velikonoce můj šéf. na drzo, choval se tu jako doma, já byla naštvaná, jak se tu roztahuje a nevěděla, jak ho slušně vyhodit big_smile normálně si lezl do ledničky, vykotil se mi sem na gauč big_smile drzoun dumbom

Není tady

#18 10. 4. 2009 11:46

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥

Tenhle sen je reakce na něco co tě ohrožovalo, nějaká "autorita", která se promítla do šéfa.

Není tady

#19 10. 4. 2009 12:02

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

*

Upravil(a) PPavlaa (10. 4. 2009 12:45)

Není tady

#20 10. 4. 2009 12:06

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥

NO jistě, hledej na situacích ze včera, kdy se ti stalo něco podobného jako se šéfem - a máš odraz ze snu jako vyšitý...

Není tady

#21 12. 4. 2009 20:05

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Web

mně se po dlouhé době zdál sen na stejný způsob - kluk, ke kterýmu mě to děsně táhne, ale nejsem schopná mu to říct. náhodou se potkáme na jednom místě a dojde to až tak daleko, že mu o svých citech řeknu. jeho odpověď je ze začátku plná optimismu, ale svojí řeč pokaždý zakončí odmítnutím (v jednom případě mi řekl, že když se podívá na nějakou holku, málokdy se mu stane, že nemůže skoro až dýchat, že se mu to vlastně nikdy nestalo, ale až se mnou... - odmlčel se a dodal - "s tebou taky ne". v tom druhém případě můj "výlev" ani nijak nekomentoval, jen řekl, že bysme se měli vrátit mezi ostatní). zkrátka nakonec přišla studená sprcha a já se pokaždé probudím a už se mi ani nechce usnout hmm
hrůza, nejdřív mě ten sen navnadí na to sladké a pak bum - hořkost jak sviňa dumbom

Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

#22 14. 4. 2009 8:21

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Tak už zase mě ve snu pronásledovali dva velcí hadi ... tak 8 m mohli mít ... Teda nepronásledovali, ale vyskytli se v místě, kde jsem ve snu pobývala a tak nějak jsme vedle sebe žili, dokonce jsem na jednoho omylem šlápla  a on mi nic neudělal ... už jsem necítila hrůzu, ale respekt teda jo. Vyhýbala jsem se jim. Ale pak jsem viděla, jak jeden z nich zaútočil na jednu mně blízkou osobu ... vztyčil se do výšky, začal kroužit a jakoby tancovat a několikrát ho obtočil ... dostala jsem strach, ale ten příbuzný vypadal, že nemá žádné obavy ... pak jsem se vzbudila někde jinde a uvědomila si, že to byl sen, ale vlastně jsem pořád spala a i to probuzení se mi zdálo ...

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#23 14. 4. 2009 8:44

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Andromeda napsal(a):

Ppavlo, tak mě zaujala ta tématika mužství a ženství, která se tam hodně opakuje, potom i mateřství... A taky, že často v něm máš věci jakoby naopak, nemáš tendenci se třeba chovat mužským způsobem a neutlačuješ v sobě to ženské? To je tak co mě asi zaujalo a napadlo, jinak o tom spaní jsem ti tuším snad radila i já, ale asi je tohle důležitější téma, tak si tě to stejně našlo...

Uvidíme, co v tom uvidí ostatní... wink

Jj.....přesně tohle mě napadlo taky, Pavli....
S tou rybou - to je krásnej a smutnej sen. Ryba je obyvatelem hlubin, takže ve snech symbolizuje něco, co bydlí v tobě hluboko. Možná opravdu chtěla jen, abys u ní seděla a byla s ní, dokud neumře, ale zase jsi reagovala jako chlap, všímáš si? pussa
Ježíš, mně je z toho snu smutno i za tebe roll
A ten šéf nemusí být jen doopravdický šéf; může to být něco, nějaká myšlenka, nebo spíš celej názor, kterej ti šéfuje v hlavě a teď ti to dává pěkně sežrat: ryby z hlubin, děvenko? To si vyhoď z hlavy...tady jsem pánem já a budeš dělat to, co ti řeknu.....
TAk nějak to vidím já. smile

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#24 14. 4. 2009 8:49

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Míša Kulička napsal(a):

Tak už zase mě ve snu pronásledovali dva velcí hadi ... tak 8 m mohli mít ... Teda nepronásledovali, ale vyskytli se v místě, kde jsem ve snu pobývala a tak nějak jsme vedle sebe žili, dokonce jsem na jednoho omylem šlápla  a on mi nic neudělal ... už jsem necítila hrůzu, ale respekt teda jo. Vyhýbala jsem se jim. Ale pak jsem viděla, jak jeden z nich zaútočil na jednu mně blízkou osobu ... vztyčil se do výšky, začal kroužit a jakoby tancovat a několikrát ho obtočil ... dostala jsem strach, ale ten příbuzný vypadal, že nemá žádné obavy ... pak jsem se vzbudila někde jinde a uvědomila si, že to byl sen, ale vlastně jsem pořád spala a i to probuzení se mi zdálo ...

Kulíšu, ale tohle je naprosto skvělý! pussapussa http://sirmi.ic.cz/smajl/60.gifhttp://sirmi.ic.cz/smajl/122.gif

Není tady

#25 14. 4. 2009 8:51

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

sugar napsal(a):

Od té doby, co nakukuji do vlákna o snech, už se mi zase zdál jeden divný: dcera (9 let) měla zkažený zub a já jsem jí "vytrhala" všechny zuby, ten zkažený jsme vyměnili a můj děda jí je zase všechny zasazoval do dásní. Blbost nebo to může něco znamenat? smile

Sugar - a nemáš ty pocit, že by dcera potřebovala zkrotit? Že je moc agresivní? smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí