|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

Všimli jste si té červeně červené oblohy nad Českem? Taky vám to připadá nepřirozené? Ti nahoře se nás snaží ukonejšit, že je to skrzevá jakousi sopku na Aljašce*), ale můžeme jim ještě věřit? A pokud ne, pomohou ještě síbíčka**), nebo bude muset být vyvinuto něco jiného? A stihne se to vyvinout?
Každopádně bych to nebrala na lehkou váhu 
*) Viz http://www.novinky.cz/domaci/165731-cer … jasce.html
**) Viz http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=28749
Upravil(a) Míša Kulička (7. 4. 2009 12:00)
Není tady
Neviděla, ale právě jsem si přečetla článek na seznamu. A co je psáno, to je dáno a musí se tomu věřit. Takže hotovo fertig! 
P.S. Pro jistotu kvačím do kantýny pro hořický. 
Není tady

Jejda, díky moc. Ještě, že Tě máme .... 
Není tady

Holky, neřikejte, že už nemáte nějaké převratné výsledky pozorování ... něco, co by mohlo pomoct k rozvoji síbíček? ... nebo aspoň - máčené, polomáčené či nemáčené?
Není tady

Hani napsal(a):
Neviděla, ale právě jsem si přečetla článek na seznamu. A co je psáno, to je dáno a musí se tomu věřit. Takže hotovo fertig!
P.S. Pro jistotu kvačím do kantýny pro hořický.
Vidíš fertigu, já ti zajistila před nedávnem minimálně 20 denní ochranu proti všem těmto vlivům..., ale ty ne, ty to musíš zhamtat všechno naráz a pak se budeš divit, jak budeš nechtěně osvícená a ovládnutá.... 
Není tady
Rozhodně polomáčené!!!!!!!! Vzhledem k tomu, že jsem důkladně prozkoumala s náplní i bez náplně, tlustý i hubený, máčený i nemáčený, mohu naprosto, ale naprosto zodpovědně říci: Polomáčené hubené!!! Jejich účinek jeví se téměř zázračným. Nejen že zahání svinstva z oblohy, ale navíc přitahuje příjemné lidi, kteří chtějí ochutnat. Mají jen jednu vadu - nikdy jich není dost. 
Není tady
Macex napsal(a):
Vidíš fertigu, já ti zajistila před nedávnem minimálně 20 denní ochranu proti všem těmto vlivům..., ale ty ne, ty to musíš zhamtat všechno naráz a pak se budeš divit, jak budeš nechtěně osvícená a ovládnutá....
Ó, ne ne, já nebyla osvícená, ale rozsvícená.
A ne ovládnutá, ale zvládající - trubky mi samy levitovaly směr otevřená papula.
Já za to fakt nemožu...... 
Není tady

Hani napsal(a):
Rozhodně polomáčené!!!!!!!! Vzhledem k tomu, že jsem důkladně prozkoumala s náplní i bez náplně, tlustý i hubený, máčený i nemáčený, mohu naprosto, ale naprosto zodpovědně říci: Polomáčené hubené!!! Jejich účinek jeví se téměř zázračným. Nejen že zahání svinstva z oblohy, ale navíc přitahuje příjemné lidi, kteří chtějí ochutnat. Mají jen jednu vadu - nikdy jich není dost.
Předpokládám, že mluvíš o lidech, páč je miluješ a rozdala by ses.... 
Myslím si ale, že z hlediska globálního aspektu, je efektivnější používat na ochranu nemáčené, páč s přibývajícím teplem dělají máčené či polomáčené - velký či polovelký bordel na okně.... 


Není tady

Hani napsal(a):
Macex napsal(a):
Vidíš fertigu, já ti zajistila před nedávnem minimálně 20 denní ochranu proti všem těmto vlivům..., ale ty ne, ty to musíš zhamtat všechno naráz a pak se budeš divit, jak budeš nechtěně osvícená a ovládnutá....
Ó, ne ne, já nebyla osvícená, ale rozsvícená.
A ne ovládnutá, ale zvládající - trubky mi samy levitovaly směr otevřená papula.
Já za to fakt nemožu......
No, když jsem je kupovala v tom šamanském krámku, tak jsem netušila, že ta funkce "levitace", která tam byla uvedena jako důvod speciálního příplatku, že zkrátka opravdu tak dokonale funguje....
Není tady

Také mě víc vyhovují nemáčené, páč je od ranného mládí trpělivě olupuju a čokoládu si nechávám nakonec ...
Hmmm, zajímavé, kdyby ty trubky levitovaly, nemusela bych si od nich upatlávat tlapičky 
Není tady

Míša Kulička napsal(a):
Také mě víc vyhovují nemáčené, páč je od ranného mládí trpělivě olupuju a čokoládu si nechávám nakonec ...
Hmmm, zajímavé, kdyby ty trubky levitovaly, nemusela bych si od nich upatlávat tlapičky
Eslivá to nebude úchylka, s tím by se mělo něco dělat... To bude asi takový vnitřní boj tvého ducha s tím, že jedna část se snaží využít mocné síly tohoto zařízení a druhá část se ho snaží rozebrat a roznimrat do posledního detailu a zničit.... 
Není tady

Vždycky mě bavily rozbory různých zařízení ... zvláště, byly-li pro můj vybraný jazýček poživatelné 
Není tady
No tak to ne, milé ježibabky!
Tak vy jste za tím vším, jo? Ještěže má jedna aspoň nějakou tu sopečku k dispozici - i když na Aljašce! 
Já totiž milovala na Polabí nejvíc ty kráásně červený a všelijak různě růžový a oranžový západy slunce, leč všimla jsem si, že mi nějak ubejvaj. Už jsem chtěla meditovat, kdo mi je ukrad a to vy a vaše síbíčka!! 

Já věděla, proč to nežeru! 
Není tady
Lupišu, ty zas plácáš nesmysle. Jak ti můžeme my tady na Moravě krást český západy slunce? No uznej! Měla bys poslat Máli, ať ti toho zloděje vyčmuchá a sežere, páč západy se teda nekradou, je to nemorální! Za odměnu jí dej hořickou trubku. 
Není tady
Macex napsal(a):
Předpokládám, že mluvíš o lidech, páč je miluješ a rozdala by ses....
Myslím si ale, že z hlediska globálního aspektu, je efektivnější používat na ochranu nemáčené, páč s přibývajícím teplem dělají máčené či polomáčené - velký či polovelký bordel na okně....
Nóóó, jak bych to..... no samozřejmě!

A pamatuj si, že hořajdy nedělají binec nikdy a v žádné podobě! Navíc správně - při levitaci není potřeba tlapiček. Jen bych potřebovala vymyslet, jak je bezručně rozbalit. 
Dávám si kafe a hořický - tož na zdraví! 
Není tady

Hani napsal(a):
Dávám si kafe a hořický - tož na zdraví!
Ani nevíš, jak na tebe myslím, brouku ... a na ty hořický 
Není tady
Hani napsal(a):
Lupišu, ty zas plácáš nesmysle. Jak ti můžeme my tady na Moravě krást český západy slunce? No uznej!
Vodsíbíčkováváte tak důkladně, že je vodsíbíčkujete až tady! 


Není tady

lupina montana napsal(a):
Hani napsal(a):
Lupišu, ty zas plácáš nesmysle. Jak ti můžeme my tady na Moravě krást český západy slunce? No uznej!
Vodsíbíčkováváte tak důkladně, že je vodsíbíčkujete až tady!
Právěže ne - síbíčka jsou jenom na ty letadlový pruhy ... ale na červenou voblohu asyk néééé, na to muší bejt něco jinýho, jenže Maškovi je to asyk fuk 


Není tady
Není tady

Regina napsal(a):
http://www.novinky.cz/domaci/165731-cervenou-oblohu-nad-ceskem-zpusobuje-vybuch-sopky-na-aljasce.html
Regi, dík, ale stejnej odkaz je v úvodu 
Není tady

Míša Kulička napsal(a):
Všimli jste si té červeně červené oblohy nad Českem? Taky vám to připadá nepřirozené? Ti nahoře se nás snaží ukonejšit, že je to skrzevá jakousi sopku na Aljašce*), ale můžeme jim ještě věřit? A pokud ne, pomohou ještě síbíčka**), nebo bude muset být vyvinuto něco jiného? A stihne se to vyvinout?
Každopádně bych to nebrala na lehkou váhu
*) Viz http://www.novinky.cz/domaci/165731-cer … jasce.html
**) Viz http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=28749
Zdá se, že na té Aljašce je to jakési úplně na houby, protože ty "sopky tam bouchají" už třetí, nebo čtvrtý rok .. 
A kuřata maj čtyři nohy ... 
Upravil(a) DaiTerr (8. 4. 2009 13:08)
Není tady