Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 7. 4. 2009 11:59

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Podezřele červená obloha ... pomůže síbíčko?

Všimli jste si té červeně červené oblohy nad Českem? Taky vám to připadá nepřirozené? Ti nahoře se nás snaží ukonejšit, že je to skrzevá jakousi sopku na Aljašce*), ale můžeme jim ještě věřit? A pokud ne, pomohou ještě síbíčka**), nebo bude muset být vyvinuto něco jiného? A stihne se to vyvinout?
Každopádně bych to nebrala na lehkou váhu vissla

*)  Viz http://www.novinky.cz/domaci/165731-cer … jasce.html
**) Viz http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=28749

Upravil(a) Míša Kulička (7. 4. 2009 12:00)

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#2 7. 4. 2009 12:02

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Web

Re: Podezřele červená obloha ... pomůže síbíčko?

Neviděla, ale právě jsem si přečetla článek na seznamu. A co je psáno, to je dáno a musí se tomu věřit. Takže hotovo fertig! smile
P.S. Pro jistotu kvačím do kantýny pro hořický. lol

Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

#3 7. 4. 2009 12:03

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Jejda, díky moc. Ještě, že Tě máme .... tummenupp

Není tady

#4 7. 4. 2009 12:06

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Holky, neřikejte, že už nemáte nějaké převratné výsledky pozorování ... něco, co by mohlo pomoct k rozvoji síbíček? ... nebo aspoň - máčené, polomáčené či nemáčené?

"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton

Není tady

#5 7. 4. 2009 12:07

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Hani napsal(a):

Neviděla, ale právě jsem si přečetla článek na seznamu. A co je psáno, to je dáno a musí se tomu věřit. Takže hotovo fertig! smile
P.S. Pro jistotu kvačím do kantýny pro hořický. lol

Vidíš fertigu, já ti zajistila před nedávnem minimálně 20 denní ochranu proti všem těmto vlivům..., ale ty ne, ty to musíš zhamtat všechno naráz a pak se budeš divit, jak budeš nechtěně osvícená a ovládnutá.... lol

Není tady

#6 7. 4. 2009 12:09

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

Rozhodně polomáčené!!!!!!!! Vzhledem k tomu, že jsem důkladně prozkoumala s náplní i bez náplně, tlustý i hubený, máčený i nemáčený, mohu naprosto, ale naprosto zodpovědně říci: Polomáčené hubené!!! Jejich účinek jeví se téměř zázračným. Nejen že zahání svinstva z oblohy, ale navíc přitahuje příjemné lidi, kteří chtějí ochutnat. Mají jen jednu vadu - nikdy jich není dost. rodna

Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

#7 7. 4. 2009 12:11

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

Macex napsal(a):

Vidíš fertigu, já ti zajistila před nedávnem minimálně 20 denní ochranu proti všem těmto vlivům..., ale ty ne, ty to musíš zhamtat všechno naráz a pak se budeš divit, jak budeš nechtěně osvícená a ovládnutá.... lol

Ó, ne ne, já nebyla osvícená, ale rozsvícená. lol A ne ovládnutá, ale zvládající - trubky mi samy levitovaly směr otevřená papula. lol Já za to fakt nemožu...... gloria

Není tady

#8 7. 4. 2009 12:15

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Hani napsal(a):

Rozhodně polomáčené!!!!!!!! Vzhledem k tomu, že jsem důkladně prozkoumala s náplní i bez náplně, tlustý i hubený, máčený i nemáčený, mohu naprosto, ale naprosto zodpovědně říci: Polomáčené hubené!!! Jejich účinek jeví se téměř zázračným. Nejen že zahání svinstva z oblohy, ale navíc přitahuje příjemné lidi, kteří chtějí ochutnat. Mají jen jednu vadu - nikdy jich není dost. rodna

Předpokládám, že mluvíš o lidech, páč je miluješ a rozdala by ses.... lol

Myslím si ale, že z hlediska globálního aspektu, je efektivnější používat na ochranu nemáčené, páč s přibývajícím teplem dělají máčené či polomáčené - velký či polovelký bordel na okně.... lollollol

Není tady

#9 7. 4. 2009 12:16

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Hani napsal(a):

Macex napsal(a):

Ó, ne ne, já nebyla osvícená, ale rozsvícená. lol A ne ovládnutá, ale zvládající - trubky mi samy levitovaly směr otevřená papula. lol Já za to fakt nemožu...... gloria

No, když jsem je kupovala v tom šamanském krámku, tak jsem netušila, že ta funkce "levitace", která tam byla uvedena jako důvod speciálního příplatku, že zkrátka opravdu tak dokonale funguje....lol

Není tady

#10 7. 4. 2009 12:21

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Také mě víc vyhovují nemáčené, páč je od ranného mládí trpělivě olupuju a čokoládu si nechávám nakonec ...
Hmmm, zajímavé, kdyby ty trubky levitovaly, nemusela bych si od nich upatlávat tlapičky gloria

Není tady

#11 7. 4. 2009 12:23

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Míša Kulička napsal(a):

Také mě víc vyhovují nemáčené, páč je od ranného mládí trpělivě olupuju a čokoládu si nechávám nakonec ...
Hmmm, zajímavé, kdyby ty trubky levitovaly, nemusela bych si od nich upatlávat tlapičky gloria

Eslivá to nebude úchylka, s tím by se mělo něco dělat... To bude asi takový vnitřní boj tvého ducha s tím, že jedna část se snaží využít mocné síly tohoto zařízení a druhá část se ho snaží rozebrat a roznimrat do posledního detailu a zničit.... lol

Není tady

#12 7. 4. 2009 12:26

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Vždycky mě bavily rozbory různých zařízení ... zvláště, byly-li pro můj vybraný jazýček poživatelné lol

Není tady

#13 7. 4. 2009 12:40

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

No tak to ne, milé ježibabky!
Tak vy jste za tím vším, jo? Ještěže má jedna aspoň nějakou tu sopečku k dispozici - i když na Aljašce! dumbom
Já totiž milovala na Polabí nejvíc ty kráásně červený a všelijak různě růžový a oranžový západy slunce, leč všimla jsem si, že mi nějak ubejvaj. Už jsem chtěla meditovat, kdo mi je ukrad a to vy a vaše síbíčka!! butterdumbom
Já věděla, proč to nežeru! cool

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#14 7. 4. 2009 12:44

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

Lupišu, ty zas plácᚠnesmysle. Jak ti můžeme my tady na Moravě krást český západy slunce? No uznej! Měla bys poslat Máli, a ti toho zloděje vyčmuchá a sežere, páč západy se teda nekradou, je to nemorální! Za odměnu jí dej hořickou trubku. rodna

Není tady

#15 7. 4. 2009 12:47

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

Macex napsal(a):

Předpokládám, že mluvíš o lidech, páč je miluješ a rozdala by ses.... lol

Myslím si ale, že z hlediska globálního aspektu, je efektivnější používat na ochranu nemáčené, páč s přibývajícím teplem dělají máčené či polomáčené - velký či polovelký bordel na okně.... lollollol

Nóóó, jak bych to..... no samozřejmě! stolt lol

A pamatuj si, že hořajdy nedělají binec nikdy a v žádné podobě! Navíc správně - při levitaci není potřeba tlapiček. Jen bych potřebovala vymyslet, jak je bezručně rozbalit. vissla

Dávám si kafe a hořický - tož na zdraví! storstark

Není tady

#16 7. 4. 2009 13:08

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Hani napsal(a):

Dávám si kafe a hořický - tož na zdraví! storstark

Ani nevíš, jak na tebe myslím, brouku ... a na ty hořický vissla

Není tady

#17 7. 4. 2009 14:39

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Hani napsal(a):

Lupišu, ty zas plácᚠnesmysle. Jak ti můžeme my tady na Moravě krást český západy slunce? No uznej!

Vodsíbíčkováváte tak důkladně, že je vodsíbíčkujete až tady! dumbomgratergrater

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#18 7. 4. 2009 14:45

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

lupina montana napsal(a):

Hani napsal(a):

Lupišu, ty zas plácᚠnesmysle. Jak ti můžeme my tady na Moravě krást český západy slunce? No uznej!

Vodsíbíčkováváte tak důkladně, že je vodsíbíčkujete až tady! dumbomgratergrater

Právěže ne - síbíčka jsou jenom na ty letadlový pruhy ... ale na červenou voblohu asyk néééé, na to muší bejt něco jinýho, jenže Maškovi je to asyk fuk gratergratergrater

Není tady

#19 7. 4. 2009 15:23

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

#20 7. 4. 2009 15:35

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Regina napsal(a):

http://www.novinky.cz/domaci/165731-cervenou-oblohu-nad-ceskem-zpusobuje-vybuch-sopky-na-aljasce.html

Regi, dík, ale stejnej odkaz je v úvodu smile

Není tady

#21 8. 4. 2009 13:04

DaiTerr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Valašsko

Míša Kulička napsal(a):

Všimli jste si té červeně červené oblohy nad Českem? Taky vám to připadá nepřirozené? Ti nahoře se nás snaží ukonejšit, že je to skrzevá jakousi sopku na Aljašce*), ale můžeme jim ještě věřit? A pokud ne, pomohou ještě síbíčka**), nebo bude muset být vyvinuto něco jiného? A stihne se to vyvinout?
Každopádně bych to nebrala na lehkou váhu vissla

*)  Viz http://www.novinky.cz/domaci/165731-cer … jasce.html
**) Viz http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=28749

Zdá se, že na té Aljašce je to jakési úplně na houby, protože ty "sopky tam bouchají" už třetí, nebo čtvrtý rok .. winkbig_smile A kuřata maj čtyři nohy ... wink

Upravil(a) DaiTerr (8. 4. 2009 13:08)

Nehledejme dokonalých květů.. nebo všechny květy jsou dokonalé.  Všichni jsme naprosto dokonalí a naše cesta životem - to je postupné uvědomování si této dokonalosti.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí