Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 9. 4. 2009 17:32

REŇAS
Host

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Už jsem chtěla na chvilku zmizet,když jsem na netu,právě natrefila na čerstvý článek,jak jistý pán Suchý,čekal,už od půlnoci,u zátaras,jen,aby Obamovi mohl potřást rukou či případně plánoval  ho pohladit po hlavě...což se mu povedlo a to foto,prý obletělo celý svět..jéžiš,ještě,že ho nechtěl pohladit jinde,to by už asi vypadalo jinak...tongue

 

#77 10. 4. 2009 14:36

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Marek_ napsal(a):

dokument "Podraz jménem Obama"... anglicky, české titulky...

http://video.google.com/videoplay?docid … 7435048689

Že by? smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#78 16. 4. 2009 3:46

abba
Host

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

A co se tyka Obamy.  Okay, priletel statnik, dejme mu poctu jako statnikovi ale nelezme mu do zadku. Neni zadny duvod, zatim nic nedokazal.  Ja jsem volila McCaina a o Obamovi a jeho rasisticke manzelce si myslim sve....

 

#79 16. 4. 2009 3:50

abba
Host

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Klubko napsal(a):

A kdyže tady ten Obama byl? vissla

tummenupptummenupptummenupp

 

#80 16. 4. 2009 3:51

abba
Host

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

REŇAS napsal(a):

Už jsem chtěla na chvilku zmizet,když jsem na netu,právě natrefila na čerstvý článek,jak jistý pán Suchý,čekal,už od půlnoci,u zátaras,jen,aby Obamovi mohl potřást rukou či případně plánoval  ho pohladit po hlavě...což se mu povedlo a to foto,prý obletělo celý svět..jéžiš,ještě,že ho nechtěl pohladit jinde,to by už asi vypadalo jinak...tongue

big_smilebig_smilebig_smile

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů