Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 4. 2009 19:54

REŇAS
Host

OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Co říkáte na humbuk,kolem návštěvy Obami? Člověk to slyší,pomalu celé zprávy.. Už mi to začíná připadat,jako humbuk kolem kdysi SSSR.. A co vy,kteří žijete v Praze,jak na vás působili veškerá nařízení atd. nebo jste snad někdo z těch fandů,kteří se šli kouknout? Já se přiznám,jsem znechucená tím humbukem kolem něj a i kdybych bydlela v Praze,netlačila bych se mezi davy,abych ho mohla vidět a taky by mě zajímalo,jestli nᚠprezident,má takové zajištění,jako on,například v USA.. roll No,připadá mi,že z něj dělají,pomalu "pána boha.." Prosím,zda by to mohlo zůstat tady,chodí tu asi víc babinetek než na politickou..DÍK.

 

#2 5. 4. 2009 19:57

majkafa
Host

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Obama je má srdeční záležitost. Je pro mě velikou ctí, že navštívil krajinu, ve které žiju. Sledovala jsem to téměř celé na ČT24. Projev nádherný, od srdce, hluboký hold českému národu.
Jsem šastná. hjarta

 

#3 5. 4. 2009 20:03

REŇAS
Host

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Tak to Ti Majkafo,přeji. Děkuji za názor. I o tom,to je,že názory se můžou zásadně různit. Já to cítím,jinak než srdečně,ale to,už jsem psala. wink

 

#4 5. 4. 2009 20:07

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Zrovma sem si  Reňas říkala ,kdo to sem ,kdy napíše!! :lo
Ano .vypadá božsky,určo je to příjemný chlap!!!. i Michel vypadá taky skvěle....ale stačí se podívat v televizi .ovšem to co se tady dělo ,fakt na palici...2x jsem dnes chytla a stála na křižovatce............protože jela vládní kolona!!dumbom taky bych si tak chtěla projíždět Prahou ..Nikde ,nikdo.. lol
ano ,humbuku až moc!! no už je tu zas klid a pohoda,člověk se bál pomalu vyjít i na ulici ,aby se blbě neusmál  a ti jeho vodstřelovači,tě nesejmuli lol


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#5 5. 4. 2009 20:41

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

REŇAS napsal(a):

Co říkáte na humbuk,kolem návštěvy Obami? Člověk to slyší,pomalu celé zprávy.. Už mi to začíná připadat,jako humbuk kolem kdysi SSSR.. A co vy,kteří žijete v Praze,jak na vás působili veškerá nařízení atd. nebo jste snad někdo z těch fandů,kteří se šli kouknout? Já se přiznám,jsem znechucená tím humbukem kolem něj a i kdybych bydlela v Praze,netlačila bych se mezi davy,abych ho mohla vidět a taky by mě zajímalo,jestli nᚠprezident,má takové zajištění,jako on,například v USA.. roll No,připadá mi,že z něj dělají,pomalu "pána boha.." Prosím,zda by to mohlo zůstat tady,chodí tu asi víc babinetek než na politickou..DÍK.

Humbuk by to byl kdyby tady byl 3x do měsíce. To co se dělo mi přišlo naprosto normální. A když tě to nezajímalo, tak ses mohla koukat na něco jiného  nebo TV vypnout!

Upravil(a) aprill (5. 4. 2009 20:55)

Není tady

 

#6 5. 4. 2009 21:09

REŇAS
Host

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Aprill, nějaká taková odpověď se dala od Tebe čekat..už mě to nepřekvapuje,na druhou stranu,je to samozřejmě tvůj názor,takže dík i za něj. Já rozhodně nebyla přilepená k TV,třeba koukáním na ČT 24,jak psala Majkaf,ale koukám,občas i na zprávy,víš a čekám,něco jiného než téma Obama,rozebírání jaké má jeho žena šaty a kde si on pomalu uprdne..neboj,jsem trpělivá,dočkala jsem se i jiných témat a naštěstí,je,už po všem. Ještě,že to není,3 krát do roka,já bych se určitě z něj nepo..,vše kolem toho mi připadalo přehnané,ale kdo to cítí jinak,tak klidně,je to jeho názor..a cítí to prostě jinak. Ovšem,jak říkám,zajímalo,opr.-by mě, zda kolem prez.Klause je takový humbuk u nich a jinde,například.

Upravil(a) REŇAS (5. 4. 2009 21:10)

 

#7 5. 4. 2009 21:14

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

REŇAS napsal(a):

Aprill, nějaká taková odpověď se dala od Tebe čekat..už mě to nepřekvapuje,na druhou stranu,je to samozřejmě tvůj názor,takže dík i za něj. Já rozhodně nebyla přilepená k TV,třeba koukáním na ČT 24,jak psala Majkaf,ale koukám,občas i na zprávy,víš a čekám,něco jiného než téma Obama,rozebírání jaké má jeho žena šaty a kde si on pomalu uprdne..neboj,jsem trpělivá,dočkala jsem se i jiných témat a naštěstí,je,už po všem. Ještě,že to není,3 krát do roka,já bych se určitě z něj nepo..,vše kolem toho mi připadalo přehnané,ale kdo to cítí jinak,tak klidně,je to jeho názor..a cítí to prostě jinak. Ovšem,jak říkám,zajímalo zda kolem prez.Klause je takový humbuk u nich a jinde,například.

Až bude nᚠprezident na stejné úrovni jako americký,  tak bude humbuk i u tam! Když je tady Obama, tak se pravděpodobně ve zprávách nedočkáš, že Vocásková  z Hornídolní vykradla trafiku dumbom .

Není tady

 

#8 5. 4. 2009 21:24

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Všeho moc škodí! V Přerově bordel, policistů mraky, vrtulník celý den nad barákem,nebyla slyšet televize,nikam se nesmělo, v Praze se vítá a miliony jen lítají. Na nic není....dítě mi nechají umírat, že nejsou peníze ve zdravotnictví....tak nevím, z čeho bych se měla radovat. Nebo jsem asi jiná.....

Není tady

 

#9 5. 4. 2009 21:48

REŇAS
Host

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Ono i ty zprávy jsou pro veřejnost,coby široké spektrum,takže né každý čeká ve zprávách,že bude poslouchat jen o Obamovi,takže já si raději počkám,až si poslechnu o té Vocáskové z Horní-dolní. Kdo nebo co určuje,který nebo čí prezident je na jaké příčce či úrovni,jak si Aprill psala.. Pro mně,osobně je samozřejmě víc,jakožto češku ten náš..ale taky se z něj neposadím na pr...,mám na něj,třeba taky své názory,ale pořád je pro mně víc než ten nynější v USA.. Ale,když napíše Majkaf,že je to její srdeční záležitost,"neradí"že jsem se neměla dívat na TV,aniž dotyčná ví,jak moc jsem byla přilepená u TV a naco jsem čekala,tak to beru ,každý to bude cítit asi jinak.

Aneri, s tím souhlasím,všeho moc škodí.. mrazí mě,jak jsi to myslela s tím dítětem..to jako vážně,se jedná o Tvé dítko? To je,něco nepředstavitelného,hrozné.. grater Nevím,co říct..,pro Tebe pussa

 

#10 5. 4. 2009 22:02

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Obama je člověk jako každý jiný, není to žádný génius (tedy oproti Bushovi ano, ale to je každý), ale má nespo.rné charisma a jednou si ho nejmocnější země světa zvolila, tak se to musí respektovat a projevit mu úctu. Nejsem fanouškem mávání vlaječkama, ale ta státní návštěva je poměrně zajímavá, takže je mi trochu líto, že jsem se nešel podívat smile Chápu obě strany. Někomu nemusí sedět to lezení do zadku s odkazem na doby naštěstí minulé. Ale zase někdo se rád půjde podívat na státníka - a jakého jiného státníka chcete, než prezidenta supervelmoci?

Každopádně když už přijel, tak se mu musí zajistit bezpečnost. Kdyby ho zastřelili zrovna u nás, tak by to pro naši zemi byla ostuda obřích rozměrů.

Upravil(a) PetrV (5. 4. 2009 22:03)

Není tady

 

#11 5. 4. 2009 22:25

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Aneri, jak to myslíš, že ti umírá dítě, ty mě děs횠 .....


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#12 5. 4. 2009 22:53

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Ano, mám syna 30 let a nechávají ho umírat zaživa na infekce. Má poruchu krvetvorby, čekají, až dostane leukemii, pak možná pomůžou ! Zítra volám lékaři a pokud ho nezačnou léčit, podám žalobu, ale to je mimo téma.....
Toto je důležitější.....

Není tady

 

#13 5. 4. 2009 22:54

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

http://video.google.com/videoplay?docid … &hl=en   

dlouhé, ale kde je pravda???

Není tady

 

#14 6. 4. 2009 0:01

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Aneri běž s tím do pr_dele......... děkuji za ban.


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#15 6. 4. 2009 6:34

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Kdo Obamu nechce vítat, tak  nemusí, v tom je rozdíl proti minulosti. Může se koukat na jiný program, jít ven apod.
Jsem z Prahy, pár objížděk jsem absolvovat již v sobotu musela, no co. Ráda jsem si jeho projev poslechla. A článků o Obamovi a komplotu je na youtube hafo, totéž o 11.9......
Jsem ráda, že tu byli a ta naše politická ostuda s odovoláním vlády, je neodradila.

Není tady

 

#16 6. 4. 2009 6:53

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#17 6. 4. 2009 7:19

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Když volili v USA prezidenta, taky jsem byla pro Obamu. Vypadá, že tam zpočátku vnese trochu vzruchu a čerstvého vzduchu, ale rozhodně se nemíním posadit na zadek z jeho návštěvy. Zrovna včera jsme se o tom bavili. Je to zajímavý člověk, dovede upoutat pozornost, ale než bych ho sledovala celý den, to si radši vyrazím na bruslích se psem. Bydlet v Praze, možná bych se šla podívat blíž, ale na druhou stranu nemám ráda davy a nechat na sebe mířit ostřelovače taky není moje hoby. Takže pro mě asi tak - je to zajímavý člověk, ale rozhodně při jeho návštěvě neztrácím rozum.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#18 6. 4. 2009 7:23

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Jeňýku, trošku tolerance k jiným názorům wink

Osobně si na Obamu tvořím názor. Pěkně mluví (dyk je to politik), ale jasně ukážou až činy. Zatím mě moc nenadchnul tím, jak chce řešit krizi. Cpát peníze do bankovního systému, který evidentně nefunguje je jako ty peníze vyhazovat z okna. Bohužel se vyhazují veřejné peníze (peníze lidí) do soukromých bank a firem, které na těch lidech chtějí "vydřít duši". Je to postavené na hlavu a dle mého nemorální.

Na projev Obamy jsem se se zájmem díval a víc než jako cokoliv mi to připomínalo televizní "šou", jako divadelní představení, na efekt. Slova měla jen umocňovat atmosféru a přivést lidi do "transu". Připadá mi to, že kdyby jen otvíral pusu bez vypuštění slova, mělo by to stejný efekt. Když jsem to poslouchal, říkal jsem si: "Slova, nic než slova." Jaderné odzbrojení je běh na dlouhou tra (to řekl i on sám), čili žádný jasně a v dohledné době kontrolovatelný výsledek. Činy, až činy ukáží...


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#19 6. 4. 2009 10:06

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Souhlasím s Kalikem. Obama je zatím jen charismatický populista. Uvidíme, jak se zachová v praxi. V otázce války bude umírněnější než Bush, ale v otázce řešení ekonomické krize asi nebude mít zrovna nejlepší recepty.

Není tady

 

#20 6. 4. 2009 10:50

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Aneri napsal(a):

Všeho moc škodí! V Přerově bordel, policistů mraky, vrtulník celý den nad barákem,nebyla slyšet televize,nikam se nesmělo, v Praze se vítá a miliony jen lítají. Na nic není....dítě mi nechají umírat, že nejsou peníze ve zdravotnictví....tak nevím, z čeho bych se měla radovat. Nebo jsem asi jiná.....

Aneri, je mi líto nemocného dítěte. Ale tak nějak si musíš zvyknout na bezbřehou demokracii tedy jak já tomu říkám cochcárnu. Demokracie je skutečně o něčem jiném.
No lítaj milliony to mᚠpravdu, nikoli však z naší kapsy. I když částečně jo. Ale pak se zeptám na jedno cos dělala před 20 lety? On každej špás něco stojí...


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#21 6. 4. 2009 10:54

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

KALIK napsal(a):

Jeňýku, trošku tolerance k jiným názorům wink

Osobně si na Obamu tvořím názor. Pěkně mluví (dyk je to politik), ale jasně ukážou až činy. Zatím mě moc nenadchnul tím, jak chce řešit krizi. Cpát peníze do bankovního systému, který evidentně nefunguje je jako ty peníze vyhazovat z okna. Bohužel se vyhazují veřejné peníze (peníze lidí) do soukromých bank a firem, které na těch lidech chtějí "vydřít duši". Je to postavené na hlavu a dle mého nemorální.

Na projev Obamy jsem se se zájmem díval a víc než jako cokoliv mi to připomínalo televizní "šou", jako divadelní představení, na efekt. Slova měla jen umocňovat atmosféru a přivést lidi do "transu". Připadá mi to, že kdyby jen otvíral pusu bez vypuštění slova, mělo by to stejný efekt. Když jsem to poslouchal, říkal jsem si: "Slova, nic než slova." Jaderné odzbrojení je běh na dlouhou tra (to řekl i on sám), čili žádný jasně a v dohledné době kontrolovatelný výsledek. Činy, až činy ukáží...

Jak na dlouhou tra já slyšel že to je jen na 4 roky!
No Obama je dle mě spojení Kinga a Kenedyho. Mladý a s vizí. Záleží jak si ho pohlídaj sami amíci.
A nějak jste zapomněli na další slova z jeho projevu. Co nám sem cpe svoje vězně z Gguantanáma? a co životní prostředí? když podepíšou Kjótský protokol, pak Amerika bude muset změnit hodně svoji výrobu. A to nemluvím o dalším co jsem tam slyšel.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#22 6. 4. 2009 11:24

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

No, říkám si, na co uhlíková daň, když vliv člověka na množství uhlíku v atmosféře je vlivem člověka minimální (alespoň je to jedna z teorií)? Na co uhlíkovou daň, když oteplování Země není způsobeno člověkem (viz. oteplování celé sluneční soustavy)? Aby to nakonec neskončilo tak, že budou zabíjeni lidé jen proto, že tvoří CO2 při dýchání wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#23 6. 4. 2009 12:18

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

KALIK napsal(a):

No, říkám si, na co uhlíková daň, když vliv člověka na množství uhlíku v atmosféře je vlivem člověka minimální (alespoň je to jedna z teorií)? Na co uhlíkovou daň, když oteplování Země není způsobeno člověkem (viz. oteplování celé sluneční soustavy)? Aby to nakonec neskončilo tak, že budou zabíjeni lidé jen proto, že tvoří CO2 při dýchání wink

A taky pouštěj plyny lol vissla

Upravil(a) Pisatel (6. 4. 2009 12:18)


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#24 6. 4. 2009 13:10

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

Pisateli, to není žádná pr..., páč metan obsažený v prdech je asi 20x silnější skleníkový plyn než CO2 big_smile

Upravil(a) KALIK (6. 4. 2009 13:13)


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#25 6. 4. 2009 14:09

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: OBAMA..a jeho návštěva u nás..

KALIK napsal(a):

Pisateli, to není žádná pr..., páč metan obsažený v prdech je asi 20x silnější skleníkový plyn než CO2 big_smile

Vidíš tak a mᚠtedy zakázáno, pak krávy ....... takže  jak dál pane.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů