Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 4. 2009 17:12

Jarka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 292

DVD shrink - jak na něj a v něm

Zdravím všechny chytré hlavičky,
stáhla jsem si program DVD shrink, abych v něm mohla zmenšit velikost filmu na DVD, aby se mi věšel na formát 4.7 GB, ale nějak nevím, jak na to. Jsem v tomhle směru úplný analfabet a nápověda tohohle programu je bohužel jen v angličtině (samotný program mám v češtině. Můžete mi někdo poradit, jak zmenšit film, který má třeba 7.2 Gb na 4.7 GB a pak ho v neru vypálit (doufám, že aspoň v tom neru to bude beze změny.

Není tady

 

#2 5. 4. 2009 17:45

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: DVD shrink - jak na něj a v něm

Otevři si Shrink, nahoře Otevřít soubory, najdeš si ten film a dᚠPlná záloha disku, vlevo pak uvidíš velikost, můžeš odebírat Menu, nastavit stupeň komprese atd., pak Zálohovat DVD.
No a pak si ho, tu zmenšenou zálohu, vypálíš.
Snad jsem na nic nezapomněl.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#3 6. 4. 2009 6:35

Jarka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 292

Re: DVD shrink - jak na něj a v něm

Díky, teď už bych to zvládnout mohla :-)

Není tady

 

#4 7. 4. 2009 13:59

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: DVD shrink - jak na něj a v něm

Ještě lepší program, jednodušší a hlavně vypálí i zakodovaná DVD, je DVDFab Platinum, jen je trošíčku problém ho stáhnout, bo je placený nebo jen v kratičké zkušební verzi. Je ale uživatelsky velmi přístupný a jednoduchý a hlavně vypálí to, co jiné neumí,třeba Akohol...

Upravil(a) Regina (7. 4. 2009 14:00)


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů