Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 10. 7. 2012 9:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Petr Chobot

Toto je ale riziko pri mnohých hromadných akciách, podža mňa... hlavne rpe žudí s oslabenou ochranou apod.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#52 10. 7. 2012 12:14

Rufus
♥------
Registrovaný: 10. 7. 2012
Příspěvky: 21

Re: Petr Chobot

Dobrý den,
pane KopecnyV, nechecete blíže specifikovat, jak se vytváří taková ochrana. Resp, kdybych se chtěl meditace ze šamanem zůčastnit, co mám dělat, abych se ubránil parazitické energii, jak jste ji nazval? Díky.
Nebo pokud máte někdo jiný také návody, jak si vytvořit takovou ochranu, tak sem s nimi. Díky předem.
Rhjarta

Upravil(a) Rufus (10. 7. 2012 12:16)

Není tady

 

#53 11. 7. 2012 11:09

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Petr Chobot

Seli, on ale myslel asi, že ako šaman byto mal ma PCH pod kontrolou.

Ahoj, V - nevím, jak ti mám říkat, s takovým nickem? smile To tvoje vyprávění je fascinující...připomíná mi jednoho, který vyprávěl, jak během plyšáku nesledoval nic jiného, než energie a co to bylo za ohňostroje.
Musela to být nádhera.....já energie nevidím. Líbilo by se mi to, ale to se asi musí nějak trénovat, ne?
Ale minimálně něco vnímám, takže to, co vidíš ty, mi přijde vlastně jako rozvinutí toho, co vnímám já a proto zcela představitelný.
Jak se prosímtě projevují parazitický energie (myslím v organismu, kam zalezou) odkud pocházejí a co to vlastně je? Nějaké zbytky? Něco jako viry - živé/neživé?
Ochranu se neptám, mám zřejmě od přírody, ale zajímají mě jako fenomén. Já vnímám, jak a kudy energie teče v živých tvorech (kde třeba mají energetický blok) venku jestli je spíš zemská, nebo vesmírná, nebo míchaná, jestli tě jakoby načechrá, neboli je jin - či naopak.
Parazitický netušim......


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#54 11. 7. 2012 23:34

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Petr Chobot

Taky mám problém s oslovením, cos mě nutí vykat, ale protože si tu všichni tykáme, zůstanu u toho.
Pane Kopecny V.,
zdravím Tě a jsem ráda , že jsi vnesl do tohoto tématu tento nový rozměr . Není nad vlastní zkušenost. Jedna věc je o takových věcech vědět, tušit, co a jak funguje, jiná věc je to všechno vnímat, jak to popisuješ.  Toto mi bohužel nebylo dáno .
Jsem ráda, že PCH neodsuzuješ, jen si pro sebe budu pamatovat tvá slova o tom, že se nemáme otevírat bez ochrany. Otázka je, jestli bych uměla vygenerovat ochranu dostatečně silnou a dlouhou, abych si nechtěně neublížila. jsem v tomto dost důvěřivá, přestože o nebezpečí vím. Myslím takovou situaci, meditaci, kde je tolik lidí.

Není tady

 

#55 12. 7. 2012 0:06

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Petr Chobot

Lupi a nebudou ty parazitující energie něco jako bloudící dušičky těch , co nedokázaly odejít a nabalily na sebe za ten čas  svého bytí další negace, hledají hostitele a když je člověku dobře, uvolní se, otevře a hups a už ho má, pokud si neudělá ochranu, nebo o ni nepožádá. ?

Není tady

 

#56 13. 7. 2012 15:28

KopecnyV
♥------
Registrovaný: 4. 7. 2012
Příspěvky: 4

Re: Petr Chobot

Práce na ochraně aury těla
Tak jako proutkař který pracuje jenom jedním smyslem, dá se říct hmatem,tak je potřeba rozvinout všechny smysly,ale i vidět,slyšet i cítit.On ten proutek je jenom potom berlička.Hmatáte potom rukama cítíte energie jak magnety proti sobě,kladné, zápo*né, pichlavé,hřející,nejenom to i myšlenky dovedou pěkně bodat.Chce to jenom trénovat.Potom trénovat i imaginaci,dokážete v představě při zavřených očích vydělat z krabičky sirku po sirce a opět je složit zpátky?Na povel si představovat kolem sebe barvy,kombinovat je,hrát si s nimi,a to potom i při otevřených očích?Dále se vciovat do lidí dokázat číst jejich nálady,bolesti strach,obavy,vlohy,potom i jejich nemoci.Vzdálenost a čas nehraje roli.Kam zaměříte myšlenku tam jako by jste tělesně byli.To je jenom část cvičení na obnovu genetické paměti.Ono potom se spoléhat na něčí ochranu je trochu zcestné,každý máme v sobě Tvůrce je jenom na nás jak jej z angažujeme například ke své ochraně.někdo se spoléhá na okolí zapojí do toho magií,nebo požádá o pomoc z jiných vyšších sfér,duchovních,nebo svých kamarádů v okolí.Nejlepší je zapojit svou duši a srdce to přesně ví co je třeba.Je potřeba kolem sebe vytvořit obal,a už jakýkoliv barevný zhutněný,nebo si půjčíte tuto energií ze země,nebo zhvězd,silové pole,které jen propustí síly,energie co Vám neublíží,Síly co by chtěly škodit se odrazí.Lze si představit člověka s kým vejdete v kontakt a můžete si ho svým vnitřním vypěstovaným zrakem proskenovat,potom si ho můžete připustit více k tělu.a více se mu otevřít.To je všechno jenom o pocitech.A to ještě být přitom jenom jako pozorovatel sám sebe z ptačí pespektivy,to používám když jedu autem co je v zatáčkách..Potom máte čas zareagovat na změny v ochranném poli.Posílit energii,nebo odvrátit útok magie ,nebo astrálních sil.V tomto životě a mojim těle je můj úkol studovat postupy doktorů ,ješitný systém zdravotnictví.A důsledky chování rodičů a následné v pisování těchto důsledků do aur dětí.Jinak nediagnostikuji,neléčím,nevyhledávám geopatogenní zóny ap.,Jenom se snažím zdokonalovat v práci se živly a ve vidění.Jsem jenom pozorovatel.a je to můj vnitřní bohatší svět a bavím se.Jak reaguje okolí,když na něco upozorním.Sedíte v tramvaji a pozorujete lidi kolem vidíte jejich starosti ,energie okolo nich,nemoci,v některých dobro,v jiných zlo.

Ohledně parazitických energií -je jich rozmanité množství,některé si vytváříme okolo sami sebe,jiné se vyživujií našim strachem,obavami,jsou to rozmanité barevné energetické útvaryVelké,malé chomáče pitoreskních,bizardních útvarů od housenek ,obláčků či jiných i zvířecích útvarů,forem,žijících si svým životem,některé s vyšší nebo nižží inteligencí.Některé parazitické inteligence jsou vzájemně propojené do větších celků,a vyživují jiné formy života a jsou jim podřízeny.Převážná část této ukořistěné energie proudí do různých míst zeměkoule,nebo i mimo naší zeměkouli a slouží k doplnění životní síly  vyšších parazitických životních forem.Prokousávají se naším energetickým obalem až k jednotlivým orgánům,nebo obsadí celý páteřní kanál těla,které jsou následně oslabeny.Je jenom na člověku jak má čisté myšlení,dovede se ovládat,hlídat své myšlenky,aby nikomu neubližovali.A nejenom to pokud už nějaké ty útvary člověk vytvořil,aby je též dokázal rozpustit,aby neškodily i jiným lidem,Současná realita je že v astrální sféře to vře těmito energiemi a je jen na nás tyto útvary rozpustit,pročistit.Nezávidím další generaci.Živé,neživé věci,rostliny,hvězdy,kameny ap. s vámi v myšlenkách komunikují.Odpovídají Vám v různých náznacích,obrazech,zvuky.Těším se jenom na to ,kdy  budou tyto schopnosti i více dostupné všem.I když to bude za cenu globálních přetřesů.Kam dale ce je schopen člověk zajít drancovat a ničit vše živé a tuto zem?Vítězslav.K.

Není tady

 

#57 14. 7. 2012 18:59

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Petr Chobot

Vítězslave, co popisuješ znám z vyprávění lidí, kteří vidí a dobře vyciují.
Buď to člověk dostane do vínku, nebo hodně poctivě trénuje. Popravdě musím říct, že to není moje priorita, zahlcují mě jiné věci a pak už jsem líná na nějaká pravidelná cvičení.
Psal jsi, že pracuješ se živly. Jedna milá osůbka mě(nás) naučila harmonizaci pomocí živlů. Tak to si dělávám, když jsem rozhozená a cestou do práce si to přehrávám mentálně, bez práce rukou.  Naučila nás i další cvičení, vím, že je jich velmi mnoho, ale to co s občas zacvičím mi prozatím stačí, kdo ví, co čas přinese.
Tvé příspěvky si moc užívám, tak by bylo fajn, kdybys pokračoval.stolthjarta

Není tady

 

#58 20. 7. 2012 19:44

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: Petr Chobot

KopecnyV napsal(a):

Práce na ochraně aury těla
Tak jako proutkař který pracuje jenom jedním smyslem, dá se říct hmatem,tak je potřeba rozvinout všechny smysly,ale i vidět,slyšet i cítit.On ten proutek je jenom potom berlička.Hmatáte potom rukama cítíte energie jak magnety proti sobě,kladné, zápo*né, pichlavé,hřející,nejenom to i myšlenky dovedou pěkně bodat.Chce to jenom trénovat.Potom trénovat i imaginaci,dokážete v představě při zavřených očích vydělat z krabičky sirku po sirce a opět je složit zpátky?Na povel si představovat kolem sebe barvy,kombinovat je,hrát si s nimi,a to potom i při otevřených očích?Dále se vciovat do lidí dokázat číst jejich nálady,bolesti strach,obavy,vlohy,potom i jejich nemoci.Vzdálenos:hjarta:t a čas nehraje roli.Kam zaměříte myšlenku tam jako by jste tělesně byli.To je jenom část cvičení na obnovu genetické paměti.Ono potom se spoléhat na něčí ochranu je trochu zcestné,každý máme v sobě Tvůrce je jenom na nás jak jej z angažujeme například ke své
ochraně.někdo se spoléhá na okolí zapojí do toho magií,nebo požádá o pomoc z jiných vyšších sfér,duchovních,nebo svých kamarádů v okolí.Nejlepší je zapojit svou duši a srdce to přesně ví co je třeba.Je potřeba kolem sebe vytvořit obal,a už jakýkoliv barevný zhutněný,nebo si půjčíte tuto energií ze země,nebo zhvězd,silové pole,které jen propustí síly,energie co Vám neublíží,Síly co by chtěly škodit se odrazí.Lze si představit člověka s kým vejdete v kontakt a můžete si ho svým vnitřním vypěstovaným zrakem proskenovat,potom si ho můžete připustit více k tělu.a více se mu otevřít.To je všechno jenom o pocitech.A to ještě být přitom jenom jako pozorovatel sám sebe z ptačí pespektivy,to používám když jedu autem co je v zatáčkách..Potom máte čas zareagovat na změny v ochranném poli.Posílit energii,nebo odvrátit útok magie ,nebo astrálních sil.V tomto životě a mojim těle je můj úkol studovat postupy doktorů ,ješitný systém zdravotnictví.A důsledky chování rodičů a následné v pisování těchto důsledků do aur dětí.Jinak nediagnostikuji,neléčím,nevyhledávám geopatogenní zóny ap.,Jenom se snažím zdokonalovat v práci se živly a ve vidění.Jsem jenom pozorovatel.a je to můj vnitřní bohatší svět a bavím se.Jak reaguje okolí,když na něco upozorním.Sedíte v tramvaji a pozorujete lidi kolem vidíte jejich starosti ,energie okolo nich,nemoci,v některých dobro,v jiných zlo.

Ohledně parazitických energií -je jich rozmanité množství,některé si vytváříme okolo sami sebe,jiné se vyživujií našim strachem,obavami,jsou to rozmanité barevné energetické útvaryVelké,malé chomáče pitoreskních,bizardních útvarů od housenek ,obláčků či jiných i zvířecích útvarů,forem,žijících si svým životem,některé s vyšší nebo nižží inteligencí.Některé parazitické inteligence jsou vzájemně propojené do větších celků,a vyživují jiné formy života a jsou jim podřízeny.Převážná část této ukořistěné energie proudí do různých míst zeměkoule,nebo i mimo naší zeměkouli a slouží k doplnění životní síly  vyšších parazitických životních forem.Prokousávají se naším energetickým obalem až k jednotlivým orgánům,nebo obsadí celý páteřní kanál těla,které jsou následně oslabeny.Je jenom na člověku jak má čisté myšlení,dovede se ovládat,hlídat své myšlenky,aby nikomu neubližovali.A nejenom to pokud už nějaké ty útvary člověk vytvořil,aby je též dokázal rozpustit,aby neškodily i jiným lidem,Současná realita je že v astrální sféře to vře těmito energiemi a je jen na nás tyto útvary rozpustit,pročistit.Nezávidím další generaci.Živé,neživé věci,rostliny,hvězdy,kameny ap. s vámi v myšlenkách komunikují.Odpovídají Vám v různých náznacích,obrazech,zvuky.Těším se jenom na to ,kdy  budou tyto schopnosti i více dostupné všem.I když to bude za cenu globálních přetřesů.Kam dale ce je schopen člověk zajít drancovat a ničit vše živé a tuto zem?Vítězslav.K.

hjarta

Upravil(a) Ilseli (22. 7. 2012 8:51)


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#59 10. 2. 2013 18:46

KopecnyV
♥------
Registrovaný: 4. 7. 2012
Příspěvky: 4

Re: Petr Chobot

Zdravím Vás všechny,po dlouhé pomlce,chtěl bych ,opět zde uložit nějaké myšlenky, postřehy, a obrazy z mé mysly,komunikuji i na Levanetu,kde shledávám i zásahy mimozemských entit,z ohledu některých diskutujících,u kterých pozorují napojení parazitických entit.Hemží se to tam i některými osoby,jejichž ego se topí ve vlastních konstrukcích myšlenek jenž jenom člověka odvracejí od jeho pravé duchovní cesty,někteří tu cestu mají přímo před očima a nevidí ji,neb slepí jsou.Nabídnuli jim nějaké řešení,nereagují,chovají se jak ovce a dál se chovají netečně ve svým vykonstruovaném světě.U některých lidí jsem jim myšlení nakopnul optimismem,jenž jim dovolil myšlenky dál rozvinout.
Našel jsem tam i osoby jejichž aura se k mé nedala přirovnat,tolik světla,některé dušinky se teprve probouzely a nebyli si vědomy svých takových duchovních hodnot a síly svého duchovního těla,neb jim zas chybí vnitřní zrak.A obrací se na okolí,do všelijakých meditačních spolků,aniž by se nejdřív domluvili se svým já.Někteří se spoléhají,že jim to někdo naservíruje jak na talíři a odpracuje  vnitřně vše za ně,což je sp횠 dlážděna cesta do pekel.Někteří začli dobře svou cestu a vzdali to už v půli,a nechali se strhnout míněním jiných,začli s překlady knih a už je nedokončili.Jak lehce se dá několika slovy nakydat na nějakého světlého člověka hnůj a vzit potom tuto nakydanou skutečnost jako za svou.A nikdo si tuto pravdu duchovně v sobě ,v srdci neověří.Škoda, že takového člověka nevidíte v barvách,i myšlenky těchto kydačů dovedou pěkně bolet.To je jenom na okraj,taková moje nostalgie,ukončím to myšlenkou snad bude líp.

Chci navázat na moje vidění osoby pana Petra Chobota,co jsem ho viděl uzavřeného v černé energií jenž se tvářila neprostupně a v sevření cizí entity,a napojené vědomím na ně. ,,Drakoniánce." Tato entita se v poslední době stáhla do pozadí,ještě před vánočním vystoupení Petra Chobota v Praze,na tlak vesmírné aliance obrů,proto teď shledávám jeho vědomí napojené  na tuto entitu obrů,která nám jako zemi již několikrát pomohla v historií.A myšlenky nám zdělené touto osobou považuji za pravdivé a otevřené,Zde již nezáleží z jakého těla byly tyto zprávy,myšlenky předány.Neb nám nepřísluší hodnotit jeho činy,za jejichž pozadím stáli i jiné entity,s jejich záměrem.I jeho aura zprůsvitněla,černá barva zmizela,jeho osoba se stala přistupnější,stal se takovým otevřenějším,i když shledávám v jeho auře některé nedostatky,ale ty mě už tak nevadí,neb vidím,že sdělení myšlenek Atlantů ,obrů je přednější a aktuálnější svým obsahem i když se někde ve svých slovech opakuje,nebo i když jsou některé informace již neaktuální,aspoň pro mne.I to mě nevadí,vidím zde posun do budoucna lepším směrem,že nejsme sami v tomto vesmíru, a že máme možnost se k nějaké entitě  svým vědomím obratít o pomoc.Za což jim patří dík.Nech je naše budoucnost vydlážděna optimistickými myšlenkami,a naše cesta ozářena činy ,jak fyzickými tak duchovními činy.Abychom se nemuseli za své chování stydět.

Není tady

 

#60 12. 2. 2013 12:02

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Petr Chobot

Pane Konečný,
když se na Vás nacítím, tak vidím, že Vᚠživot je plný takových vykontstruovaných iluzí, jaký ve svém světě vidíte kolem sebe. Jistě znáte, že to, co Vám ukazuje okolí, je pouze odrazem Vás samotného.
Snažíte se být už daleko, předaleko, a cítíte se už být oprávněn posuzovat ostatní. Ale místo, abyste zaměřil svoji pozornost na sebe a vyřešení sebe sama, snažíte se vyřešit ostatní. Takhle to ale nefunguje: až teprve změníte sám sebe, změní se svět kolem Vás. Pak už kolem Vás nebudou žádní slepí.
Pozor na pýchu.

A se daří


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#61 12. 2. 2013 17:12

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Petr Chobot

http://www.youtube.com/watch?v=FiRDBh-6Wvk - Teal Scott

Upravil(a) Tulipánka (12. 2. 2013 17:12)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#62 16. 2. 2013 22:12

Babaji
♥------
Registrovaný: 16. 2. 2013
Příspěvky: 1

Re: Petr Chobot

---

Upravil(a) Babaji (25. 11. 2014 9:03)

Není tady

 

#63 16. 2. 2013 22:12

Babaji
♥------
Registrovaný: 16. 2. 2013
Příspěvky: 1

Re: Petr Chobot

---

Upravil(a) Babaji (25. 11. 2014 9:03)

Není tady

 

#64 20. 2. 2013 23:10

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Petr Chobot

jejda, to bylo zajímavé čtení,Babají - Luboši.

Je pozoruhodné, jak rozdílně se dá vnímat jeden člověk- v tomto případě P CH.
Nezbývá, než respektovat zkušenost každého jednoho z nás.
S tím Kristem to mám asi jako ty.

Není tady

 

#65 21. 2. 2013 17:46

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Petr Chobot

Tvé vyprávění se mi líbilo.
Hezky vymyšlený příběh. Dokonce i Sendero luminoso. hm
Ale proč dvakrát?

Upravil(a) Eva. (21. 2. 2013 17:48)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#66 21. 2. 2013 22:28

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Petr Chobot

Evo, nevím to jistě, ale myslím, že podle Tvých příspěvků jsi věřící- tedy že věříš v Boha.
Ty ses s ním už setkala? Víš jistě, že existuje? zpochybňuje někdo tvoji víru?
Ty jsi prostě neskutečná, na jedné straně ústa plná lásky a na druhé straně co neprožiješ, na co si nemákneš, tomu neumíš dát ani šanci.

tys nikdy neodeslala dvakrát jeden příspěvek,? To je hned.

Vcelku se vyhýbám reakcím na Tvé příspěvky, neobohacují mě, ale tohle jsem musela.

Není tady

 

#67 22. 2. 2013 8:30

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Petr Chobot

Když si člověk šlehne nějakou halucinogenní látku, jako to udělal Luboš, je asi běžné, že jeho hlava a následně reakce těla vyplodí cokoliv.
Já bych se bála.
Věřím v existenci něčeho, někoho, komu pracovně říkám Bůh.
Ráda žiju svůj život s čistou hlavou, pokud je to možné.
Nechápu, pokud tady a dokonce na duchovním se někdo veřejně pochlubí se svými zážitky pod vlivem drogy, která je v našem státě ilegální a ještě to vydává za duchovno.
Jo a do Peru jet chci. Ale proto, abych se podívala na památky a vnímala duchovno. A ne proto, abych prošla Peru s myslí zahalenou drogou.

Upravil(a) Eva. (22. 2. 2013 9:17)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#68 26. 2. 2013 12:10

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Petr Chobot

Luboši, díky za sdílení tvých zážitků.
O Ayahuasce už jsem hodně četla, zatím přesně nevím, jak se k tomu postavit. Podle mého názoru je součástí kultury jihoamerických národů a jen oni vědí, jak s ní zacházet, aby prospívala.
Každopádně si teď myslím, že patří přesně tam, kde jsi se s ní ty setkal a patří do rukou tamějších šamanů. Pak jistě funguje přesně tak, jak to popisuješ.
A funguje správně stolt

Z tohoto pohledu je naprosto jasné, že rozumět Chobotovi prostě každý nemůže smile Ale to není jeho problém.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#69 1. 3. 2013 22:28

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Petr Chobot

Pan,
výstižné a jasnétummenupptummenuppgodlike

Není tady

 

#70 18. 7. 2017 7:06

Kamillka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 9. 2016
Příspěvky: 30

Re: Petr Chobot

Ony jsou různé zážitky s vizemi vyšší moci získat bez jakékoliv Ayahuasky a podobných sarapatiček. Jenže to se člověk musí snažit a mít trepělivost. A znalosti. A většina těch co chodí k různým Chobotům chce často zprostředkované zážitky bez vlastního úsilí, bez vlastní snahy. A to je to co není dobré.
Podívejte na praxi lidí co se skutečně snaží. Pro angličtináře.

Code:

http://www.lawbright.com/logdos/

Stránka Oxfordské lóže Golden down, jejíž členové kromě jiného provádějí vyvolávání vyšších bytostí. Viz Evocation .........

A ještě jedna stránka pro angličtináře, diskuzní server takových individuí.

Code:

http://wizardforums.com/

Upravil(a) Kamillka (18. 7. 2017 7:08)

Není tady

 

#71 16. 2. 2018 16:49

Rovana
♥------
Registrovaný: 16. 2. 2018
Příspěvky: 15

Re: Petr Chobot

Vojtěch napsal(a):

KALIK napsal(a):

Vojtěchu a vy jste kdo?

Nějak nerozumím Vaší otázce... z mých příspěvků výše je snad zřejmé, že jsem bratr "oběti učení Petra Chobota". A.

Strašně blábolíte.
Chobot má zdravé názory ohledně islámu, má dobré názory na politiku atd.
Že nějaký duševně chorý člověk vnímal něco jinak, je bohužel jeho problém, nikoliv Chobotův. Je vidět, ani Vy, ani Vᚠbratr jste něco důležitého vůbec nepochopili. Každý na to opravdu holt nemá. Ale vinit z vlastní "nedostatečnosti" někoho jiného a veřejně ho špinit, to je... vlastně u takových lidí normální.

Upravil(a) Rovana (16. 2. 2018 16:52)

Není tady

 

#72 16. 2. 2018 16:54

Rovana
♥------
Registrovaný: 16. 2. 2018
Příspěvky: 15

Re: Petr Chobot

Rufus napsal(a):

Dobrý den,
pane KopecnyV, nechecete blíže specifikovat, jak se vytváří taková ochrana. Resp, kdybych se chtěl meditace ze šamanem zůčastnit, co mám dělat, abych se ubránil parazitické energii, jak jste ji nazval? Díky.
Nebo pokud máte někdo jiný také návody, jak si vytvořit takovou ochranu, tak sem s nimi. Díky předem.
Rhjarta

Hlavně používejte svůj mozek. A rozum vemte do hrsti.

Není tady

 

#73 16. 2. 2018 17:09

Rovana
♥------
Registrovaný: 16. 2. 2018
Příspěvky: 15

Re: Petr Chobot

KopecnyV napsal(a):

Chci navázat na moje vidění osoby pana Petra Chobota,co jsem ho viděl uzavřeného v černé energií jenž se tvářila neprostupně a v sevření cizí entity,a napojené vědomím na ně. ,,Drakoniánce." Tato entita se v poslední době stáhla do pozadí,ještě před vánočním vystoupení Petra Chobota v Praze,na tlak vesmírné aliance obrů,proto teď shledávám jeho vědomí napojené  na tuto entitu obrů,která nám jako zemi již několikrát pomohla v historií.A myšlenky nám zdělené touto osobou považuji za pravdivé a otevřené,Zde již nezáleží z jakého těla byly tyto zprávy,myšlenky předány.Neb nám nepřísluší hodnotit jeho činy,za jejichž pozadím stáli i jiné entity,s jejich záměrem.I jeho aura zprůsvitněla,černá barva zmizela,jeho osoba se stala přistupnější,stal se takovým otevřenějším,i když shledávám v jeho auře některé nedostatky,ale ty mě už tak nevadí,neb vidím,že sdělení myšlenek Atlantů ,obrů je přednější a aktuálnější svým obsahem i když se někde ve svých slovech opakuje,nebo i když jsou některé informace již neaktuální,aspoň pro mne.I to mě nevadí,vidím zde posun do budoucna lepším směrem,že nejsme sami v tomto vesmíru, a že máme možnost se k nějaké entitě  svým vědomím obratít o pomoc.Za což jim patří dík.Nech je naše budoucnost vydlážděna optimistickými myšlenkami,a naše cesta ozářena činy ,jak fyzickými tak duchovními činy.Abychom se nemuseli za své chování stydět.

Podívejte, já myslím, že není nutno nějakému přemýšlení lidí dávat nálepku jakéhosi "duchovna". Ten člověk prostě normálně vnímá, je inteligentní, bystrý, všímá si koloběhu života a vyvozuje nějaké závěry.
Je to výborné. Až na to, že ho málokdo z těch "mocných" poslouchá.

Není tady

 

#74 16. 2. 2018 17:25

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Petr Chobot

Škoda, že vy bystrá nejste, jinak byste postřehla, že reagujete na příspěvky, které jsou 5 let staré, takže se dá těžko předpokládat, že tu někdejší pisatel ještě je, aby si s vámi pokecal. wink


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#75 16. 2. 2018 17:43

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Petr Chobot

Myslím, že partner/ka k pokecání je naprostá zbytečnost... vissla


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů