Ozn�men�

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#26 3. 4. 2009 13:44

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB

Re: Kdo volí virtuální svět?

viktorko, pro někoho je ten správný adrenalin nikoli zdolat ale oblafnout - v politice mᚠtakových příkladů...

Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

#27 3. 4. 2009 14:48

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

ViktorkaLove napsal(a):

Ach jo, pro Tul: grater kapitulation
Kdybych tak teď mohla zvolit VIRTUÁLNÍ svět!!!
Jen pro zajímavost... "vyšší post" mi mé virtuální plány vyčíslil (prej podle nejnovějšího, ha-ha), na 14 melounů, to jsem se ještě zasmála, ale pak... školka je pro mne za stávajících okolností v nedohlednu. Ale už vím, kolik dotací od pracáku, magistrátu a jiných institucí, taky vím, což jsem nevěděla, že soukr. stacionářů s nepřetžitým provozem, jak jsem si já před pěti lety vymyslela, je tady habaděj...
OK. Jdu si najít ňákou "plošinovku" či jak se to jmenuje, kde se staví školky a vraždí konkurence... styrka dumbom

Viktorko,
nesmutni pussa . Zkus Den D - ČT 1. Mají tam 4 investory a chodí tak k nim soutěžící se svými nápady a když investora přesvědčí, dostanou peníze! Co to alespoň zkusit???

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#28 3. 4. 2009 15:38

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno

Tul, to možná ano, jenže... Už jsem 3 x šla do takových konkurzů (podobných), vždy mě vybrali, ale nikdy jsem se nezůčastnila. Tož podle pravidla "Třikrát a dost" už asik nemám šanci..., ale ou-vej, to není pláč, to je jen takový černý humor, zvaný pohřební, pohřebáček, přesněji, pohřbím svůj sen na netu do rakvičky s nápisem RIP... pussa

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí