Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 30. 6. 2009 10:42

verunielka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2008
Příspěvky: 290

Re: Laserová operace očí - Gemini

Já byla před rokem, byla jsem v Olomouci, mají tam ten přístroj starší než v Gemini a trochu to bolelo.Ne přímo ten zákrok, ale až potom,musel ajsme mít dva dny zadělané oči a až po dvou dnech jsem to sundala.A musela jsem nosit černé brýle a pak po ted už nevím asi po týdnu jsem je sundala.A vidím zatím dobře dumbom
Určitě bych šla zase kdyby nastal nějaký problém, ale nejspíš už do lepšího centra.
Trá to mín myslím tu pooperační dobu ale je to dražší. dumbom

Není tady

 

#27 31. 7. 2009 8:49

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 3960
Web

Re: Laserová operace očí - Gemini

Tak jsem objednaná na Lexum do Prahy, na lasik optimum, rozhodla jsem se teda že si nechám obě oči najednou, ale ted jsem dostala trošku strach, jestli budu moc po tom normálně fungovat, jak moc je to potom bolestivé, není lepší si nechat teda každé oko zvlášt? řekli mi nepříjemné pocity v očích 5-6 hodin po operaci , ale jak moc nepříjemné? dá se to? vy co to máte za sebou poradte prosím, mám fakt hroznej strach......

Není tady

 

#28 31. 7. 2009 14:13

Adalka
♥------
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 6

Re: Laserová operace očí - Gemini

lulu24 opravdu neboj,žádný strach! mám doma stejně "starého" syna a i to mě děsilo,jak to zvládnu. Teď s odstupem času vím,že obě oči najednou jsou nejlepší varianta. A ty nepříjemné pocity? Já osobně viděla jak v mlze a měla suché oči,což vyřešily umělé slzy. A trvalo to jen ten den zákroku.  Držím palečky a opravdu neboj,za ten výsledek to stojí!!!fuckyou


lulu24 napsal(a):

Tak jsem objednaná na Lexum do Prahy, na lasik optimum, rozhodla jsem se teda že si nechám obě oči najednou, ale ted jsem dostala trošku strach, jestli budu moc po tom normálně fungovat, jak moc je to potom bolestivé, není lepší si nechat teda každé oko zvlášt? řekli mi nepříjemné pocity v očích 5-6 hodin po operaci , ale jak moc nepříjemné? dá se to? vy co to máte za sebou poradte prosím, mám fakt hroznej strach......

Není tady

 

#29 13. 8. 2009 9:59

thepirates
♥------
Registrovaný: 13. 8. 2009
Příspěvky: 1

Re: Laserová operace očí - Gemini

Poradí někdo výborného očního lékaře pro 5letou dceru?
Navštívili jsme už 3lékaře a každý nám říká něco jiného...v současné době je to už i na operaci.Záleží mi i na tom,aby lékař/ka měli pěkný přístup k dětem.Děkuji

Není tady

 

#30 8. 9. 2009 13:32

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 3960
Web

Re: Laserová operace očí - Gemini

TAk už mám operaci za sebou, je to skoro jako zázrak , fakt vidíte z minuty na minutu, žádný bolesti, žádný komlikace nic. za hodinu jsem nevěděla o ničem, jen že si teda stále dávám na oči pozor, abych se nepíchla nebo tak, protože na dotek citlivý jsou. ale super, kdo o tom uvažujete vůbec se nebojte! já byla na Lexum Praha a jsem nadšená!

Není tady

 

#31 8. 9. 2009 19:11

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Laserová operace očí - Gemini

lulu24 napsal(a):

TAk už mám operaci za sebou, je to skoro jako zázrak , fakt vidíte z minuty na minutu, žádný bolesti, žádný komlikace nic. za hodinu jsem nevěděla o ničem, jen že si teda stále dávám na oči pozor, abych se nepíchla nebo tak, protože na dotek citlivý jsou. ale super, kdo o tom uvažujete vůbec se nebojte! já byla na Lexum Praha a jsem nadšená!

skvělé tummenupp .

Není tady

 

#32 23. 10. 2015 21:56

eviik.s
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2014
Příspěvky: 18

Re: Laserová operace očí - Gemini

Ahoj já jsem se rozhodla pro operaci laserem, ze 4 dioptrii je najednou nula. Žádné problemy ani komplikace nebyli, doktor mi vše vysvětlil takže i zákrok proběhl v naprostem klidu smile Osoboně mužu řict že bych do toho šla znovu smile

Není tady

 

#33 23. 2. 2016 15:34

CherryAnn
♥♥-----
Registrovaný: 13. 4. 2011
Příspěvky: 41

Re: Laserová operace očí - Gemini

Také jsem po operaci, teď to bude rok a skvělé, nejlepší rozhodnutí mého života smile Měsíc po operaci byl ještě krušný, protože jsem pořád měla suché oči ale teď už naprostá pohoda.

Není tady

 

#34 11. 6. 2016 13:57

kouzlo
♥------
Registrovaný: 4. 6. 2014
Příspěvky: 1

Re: Laserová operace očí - Gemini

Prosím, má někdo zkušenosti s umělými čočkami v očích? V Gemini tímto způsobem řeší současnou krátkozrakost a dalekozrakost. Laserem jde prý řešit pouze jednu vadu a na druhou musí pacient stejně nosit brýle.

Není tady

 

#35 11. 6. 2016 19:00

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Laserová operace očí - Gemini

kouzlo napsal(a):

Prosím, má někdo zkušenosti s umělými čočkami v očích? V Gemini tímto způsobem řeší současnou krátkozrakost a dalekozrakost. Laserem jde prý řešit pouze jednu vadu a na druhou musí pacient stejně nosit brýle.

ano, vynikající - dostala jsem úplně zdarma díky šedému zákalu, operováno v Kroměříži skvělý přístup, všechno bez chybičky, dvě kolegyně operované v Gemini taky velmi spokojené.
Celý zákrok na jednom oku trvá cca 10 minut, naprosto bez bolesti, oko ti umrtví a nemusíš se bát.  Jen je potřeba počítat s delší dobou čekání na samotnou operaci kvůli rozkapávání očí. Po zákroku jsem ihned bezvadně viděla.

Upravil(a) Bety (11. 6. 2016 19:03)


Strach je malá smrt...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů