Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#976 16. 4. 2009 7:53

clare
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: České Budějovice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10977
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

ahojky
omlouvám se, ale nestíhám, jak tu máme teplo, tak máme práce až nad hlavu
věci na čar. mám připravené k focení, ježibabu, pavouka jsem taky našla, snad tam dneska bude a půjde ogumovat, a tu kostru mi manža snese z půdy, a zkusím nějaký ten rámeček, mám i pěkný suš. kytky, tak ti špuntí odpo něco pošlu na ogumování
Gabko super papíry, a to Lo paráda, ten ořez už ti jde, jen jak psala Andrejka, sniž ten odstín
Hani je mi tvý vnučky líto, já přímo nesnáším nemocnici a vše co se kolem ní týče

Není tady

 

#977 16. 4. 2009 7:54

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

A já jsem tady zapoměla napsat, Haničko Tvé ločko mě naprosto dostalo hjartahjartahjartahjartahjartahjarta

Není tady

 

#978 16. 4. 2009 8:01

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Není tady

 

#979 16. 4. 2009 8:02

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

Hani, malé přeji brzké uzdravení smile pussa .

Není tady

 

#980 16. 4. 2009 8:29

EvaR
Babinet Klub
Registrovaný: 3. 4. 2006
Příspěvky: 1906
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

Ahoj holky, tak já nenesu žádný příspěvek do čarodejnic ani nové Lo... nestíhám vůbec nic... včera jsme strávili tři a půl hodiny u zápisu ve školce... něco tak šíleného, nefunkčního ... prostě hrozného jsem dlouho neviděla. Odnesli jsme si tři formuláře... takže teď zase oběhnout doktorku, zaměstnavatele a schánět razítka dumbom

Jinak Lo nádherná... Leda, Gabka,Štěpánka,Hanička, Topi.... krásné tummenupp
Haničko... vnučce také brzké uzdravení pussa.... je to opravdu statečná princezna... jak tam leží v tom nemocničním povlečení... úplně se mi sevřelo srdce hjarta

Tak se mějte babuchy... hezký den reta

Není tady

 

#981 16. 4. 2009 8:37

malinkej
Letňátka 2008
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 14133
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

Topi teda to je krásný tummenupp
Asi nikdo nemá rád nemocnici,ale malá to zvládne an avíc má super babičku která i z nemocniční fotky dokáže udělat takovou krásu!!!! Hani ty jsi fakž úžasn babička!!!A podej zprávy jak jí je hjarta
Gabko to je perfektní,jsi vážně dobrá.Já nějak netihám tvořit.
Berušky přeji krásný den.

Není tady

 

#982 16. 4. 2009 9:11

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

Ahoj holky,
chválím Vaše krásná díla, já si včera smazal svoji dvpoudenní práci -dělala jsem taková jarní, vypiplaný dílko, dokonce se mi to pak už i líbilo...a spadl mi GIMP sad No, jsem úplnej blb! nemám to průběžně uložený...tak jsem se naštvala, že jsem šla pak raději spát sad

Jinak malé Čarodějce přejem také brzké uzdravení! Já taky nemocnice (hlavně dětské) nemusím - Jen doufám, že tam může být s mámou ! U nás je dětskej špitál hrozný, prostřední kluk tam pobýval hodně (byl tam např. hospitalizovaný 4x během 1 roku), vždycky mě dělali problémy, abych tam mohla být s ním...(a to mu byly 3 roky) takže pro mě je vzpomínka na nemocnici noční můra, ale kluk na to paradoxně vzpomíná rád... big_smile Mám i pár fotek, kde je vidět, že to dítě neslo lépe než já big_smile takhle je z infekčního, kde mu půjčili kupu dezinfikovatelných palstových vojáčků a indiánů, neb si nesměl vzít své hračky  big_smile big_smile

http://resize.like.cz/images/1239865911o.jpg

Upravil(a) alenak (16. 4. 2009 9:13)

Není tady

 

#983 16. 4. 2009 9:17

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

Dobré ráno smile
Štěpánko čarodejnice celé já lol vlastně jsi mi připoměla že já mám také skusím nafotit a snad stihnu něco ogumovat gloria
Topi pavouk vynikající fuuuuuuuuuuj mám fobii lol ten papír ze suchých lístků je bombovní tummenupp
Gabuš nádherné jsi šikulka tummenupp
Topi už jsem tě viděla na mmb šikulka povedlo se ti to tummenupp

offtopic Niki už včera k večeru pustili v podstatě to byl banální zákrok jen odstranění bradaviček na očičku (ale já to prožívala minimálně jako slepák lol ) tady spinká po narkoze .Platili jen 120kč za každou 60kč což jsem se divila byly tam dva dny ale oni to berou na noc takže jen jednu noc.
No ale říkala Hanka že ještě menší děti které řezali no docela jí to sebralo když si představila Niki na jejich místě a ty děti jsou tak statečné jen jeden chlapeček plakal.


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#984 16. 4. 2009 9:21

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

alenak napsal(a):

Ahoj holky,
chválím Vaše krásná díla, já si včera smazal svoji dvpoudenní práci -dělala jsem taková jarní, vypiplaný dílko, dokonce se mi to pak už i líbilo...a spadl mi GIMP sad No, jsem úplnej blb! nemám to průběžně uložený...tak jsem se naštvala, že jsem šla pak raději spát sad

Jinak malé Čarodějce přejem také brzké uzdravení! Já taky nemocnice (hlavně dětské) nemusím - Jen doufám, že tam může být s mámou ! U nás je dětskej špitál hrozný, prostřední kluk tam pobýval hodně (byl tam např. hospitalizovaný 4x během 1 roku), vždycky mě dělali problémy, abych tam mohla být s ním...(a to mu byly 3 roky) takže pro mě je vzpomínka na nemocnici noční můra, ale kluk na to paradoxně vzpomíná rád... big_smile Mám i pár fotek, kde je vidět, že to dítě neslo lépe než já big_smile takhle je z infekčního, kde mu půjčili kupu dezinfikovatelných palstových vojáčků a indiánů, neb si nesměl vzít své hračky  big_smile big_smile

http://resize.like.cz/images/1239865911o.jpg

Tak to jsem ráda že tady to bylo bez problémů dokonce byli rádi že tam maminky zůstávají sami říkají že jsoun děti klidnější když tam mají mamku a Niki měla sebou i svůj spací polštářek i plyšáka a dokonce s plyšákem šla i na sál aby se tak nebála pak ho Hance donesli.Hanka dostala křeslo které si večer roztáhla na postel čili jsou tam na to i vybevení.A jinak Nikče se tam děsně líbilo nechtěla domů pro ní to bylo dobrodružství lol


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#985 16. 4. 2009 11:38

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

Ahojky, tak jsme byli v poradně a Matýsek měří 9440 g a 75 cm godlike smile .

Není tady

 

#986 16. 4. 2009 12:08

Gabka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5513

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

ještě jsem vyfotila tohle, to by v č.kitu, taky mohlo být nebo ne? Duší, myslíš, že kdybych ti to poslala, že bys měla čas to ogumovat? par
http://resize.like.cz/images/12398761851.JPG
http://resize.like.cz/images/12398762081a.JPG

Jinak už mě z toho kitu hrabe. Včera jsem odpoledne chodila s malou a fotákem kolem baráku a hledala co by se nám ještě hodilo dumbom a manžel začal vymýšlet semnou big_smile dumbom
Topi, krásný tummenupp
Hani, a je malé brzy dobře hjarta


http://lbyf.lilypie.com/Fg4Gp2.png

Není tady

 

#987 16. 4. 2009 12:10

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

Gabi - hod mi to do meilu, pokusím se večer jo? Ta první je fakt krásná tummenupp


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#988 16. 4. 2009 12:13

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

Chválím všechny hromadně opět jste nezklamali a krásná ločka godlikegodlike
A jmenovitě musím pochválit Top - to se ti vážně moc povedlo, i ořez je supr, hooooodně moc si se zlepšila.
Hani - tak to malá ma za sebou. Já byla se starším klukem v jeho 6 letech na operaci očí (začal šilhat levým okem) byli jsme tam týden a v pohodě mě tam nechali - sice říkali, že pak bude nějaký vyúčtování za můj pobyt, ale do dnešní doby mi nic nepřišlo gloria Na uspání dostal nějaký kapičky do nosu a mohla jsem s ním skoro až na sál. Nejhorší pro mě bylo na pokoji čekat, až se vyspí z narkozy, vyváděl ve spánku psí kusy ,fakt když si na to vzpomenu, bylo mi z toho špatně na zvracení. Měl obě oči zafáčovaný, no hrůza. A ted nemusí nosit brejle nic, vůbec není poznat, že jsme něco takovýho zažili.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#989 16. 4. 2009 13:55

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

Holky, hledala jsem ve svém "archivu" a našla jsem ještě fotky divokých prasat a dravých ptáků (orel, sup a pod.). jen nevím, zda by se to hodilo k čarodějnicím...ti supi a orli jsou dost hezky vyfocení, já jen nevím, zda by se nehodil spíš krkavec a toho, bohužel, nemám sad takže pokud by byl zájem o divočáka či dravce, napište, pošlu big_smile Jinak krom své fotky v řidičáku nemám žádnou čarodějnici big_smile

Není tady

 

#990 16. 4. 2009 13:57

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

Jinak mám ještě jeden dotaz k jednokitové soutěži: je možný dát dvě dílka do soutěže? od neděle se pachtím, vypachtila jsem 3 relativně použitelné  varianty a nemůžu se rozhodnout, kterou vybrat, je to každý úplně jiný...takže bych dala 2 ze tří?

Není tady

 

#991 16. 4. 2009 13:59

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

alenak napsal(a):

Jinak mám ještě jeden dotaz k jednokitové soutěži: je možný dát dvě dílka do soutěže? od neděle se pachtím, vypachtila jsem 3 relativně použitelné  varianty a nemůžu se rozhodnout, kterou vybrat, je to každý úplně jiný...takže bych dala 2 ze tří?

Teď už lze jen jedno....... ostatní tam můžeš také dát.... ale až po soutěži.....

Trpím tímto každou soutěž....dumbomdumbomdumbom

Není tady

 

#992 16. 4. 2009 14:00

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

Přeji fajn odpoledne.....

http://img.mimibazar.cz/foto/6/090416/13/f1891511.jpg

Není tady

 

#993 16. 4. 2009 14:04

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

Štěpánko díky, tak to budu boj - vybrat jedno big_smile ! ne, že yb to byla taková sláva, ta moje díla, ale spíš řeším, zda dát to, co se líbí mému nestandardnímu vkusu nebo to, co, co by se líbilo porotě big_smile big_smile ! jinými slovy, zda popřít sebe a být vyčůraná či ne?! To je dilema, co?! big_smile big_smile

Není tady

 

#994 16. 4. 2009 14:16

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

To mi povídej.... já při své nerozhodnosti s tím bojuju pokaždé....!!!!!

Není tady

 

#995 16. 4. 2009 14:32

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

Nejste náhodou kočky ve znamení vah? lollollol
Já mám problém sesmolit jedno, natož dvě, tři va

Upravil(a) dusička (16. 4. 2009 14:33)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#996 16. 4. 2009 14:34

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

Ahoj smile
Štěpánko paráda tummenupp a moc se mi líbí dílko Topi,krásný tummenupp

tak si užívejte sluníčka smile
http://resize.like.cz/images/1239885190n1.jpg

Není tady

 

#997 16. 4. 2009 14:35

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

dusička napsal(a):

Nejste náhodou kočky ve znamení vah? lollollol
Já mám problém sesmolit jedno, natož dvě, tři va

Jsem štír big_smile
ale můj otec je váha a ten má problém i s otázkou: Kávu nebo čaj?! big_smile

Není tady

 

#998 16. 4. 2009 14:37

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

alenak napsal(a):

dusička napsal(a):

Nejste náhodou kočky ve znamení vah? lollollol
Já mám problém sesmolit jedno, natož dvě, tři va

Jsem štír big_smile
ale můj otec je váha a ten má problém i s otázkou: Kávu nebo čaj?! big_smile

Jsem taky štír, a kolikátýho, jestli někde začátkem štíra, tak můžeš spadat ještě do vah cool


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#999 16. 4. 2009 14:40

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

Duši..... Já jsem Lvice....... Takže bych jako měla mít ve všem jasno.....!!
Ale kazí mi to numerologie....... Můj den narození se nazývá NEPŘEHLEDNOST.......
Mám v tom chaoz.....lol

Luci..... To je nádhera.....!!!!!!!!!!!!!  va tummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupp

Upravil(a) Štěpánka.Š (16. 4. 2009 14:41)

Není tady

 

#1000 16. 4. 2009 14:43

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.18

dusička napsal(a):

alenak napsal(a):

dusička napsal(a):

Nejste náhodou kočky ve znamení vah? lollollol
Já mám problém sesmolit jedno, natož dvě, tři va

Jsem štír big_smile
ale můj otec je váha a ten má problém i s otázkou: Kávu nebo čaj?! big_smile

Jsem taky štír, a kolikátýho, jestli někde začátkem štíra, tak můžeš spadat ještě do vah cool

Bohužel úplnej konec štíra big_smile
Jinak lvi mám doma dva - muže a dceru - vražedná kombinace se štírem big_smile big_smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů