Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 2. 2006 16:44

Renča2
Host

Magnetický trenažer-Orbitrack

Máte někdo zkušenosti s tímto strojem,uvažuji o jeho koupi. Díky za názory.smile

 

#2 4. 2. 2006 21:08

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: Magnetický trenažer-Orbitrack

Ahojky, dostala jsem ho k vánocům a myslím si , že je určitě o moc lepší než třeba rotoped.No jo jen kdybych na něm cvičila pravidelně a nebyla líná. je to , ale opravdu zápřah, po pěti minutách už skoro nemlžu a tam píšou, že se má vydržet dvacet.tak třeba to vypiluju.-)))

Není tady

 

#3 5. 2. 2006 11:52

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Magnetický trenažer-Orbitrack

Ahoj, mám ho doma. Předtím jsem měla rotoped. Na něm jsem neujela ani 2 km za dobu, co jsem ho měla. Orbitrack je daleko lepší. Vydržím na něm tak 20 min a dívám se přitom na televizi. Pořádně se zapotím. Je to dobré také na dech, člověk se natrénuje. Horší je to s výdrží. Kdybych se tak přiměla tak je již x kg dole.
Nebolí po tom kouby, protrénuješ více svalů.

[img]tp://gify.likvid.net/linky/0309_b5hbr.gif[/img]

Není tady

 

#4 5. 2. 2006 12:05

Renča2
Host

Re: Magnetický trenažer-Orbitrack

No,já právě rotoped už mám a vůbec ho nepoužívám,tak jsem chtěla zkusit tento stroj. Díky za názory,určitě do toho jdu a pořídím si ho.smilesmilesmile

 

#5 5. 2. 2006 12:40

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Magnetický trenažer-Orbitrack

Renčo, podívej se na www. insportline.cz, dá se zde koupit nářadí z výstav za poloviční ceny, najdeš nabíádku v sekci druhá jakost. Nakupovala jsem tu na radu někoho z babinetu na vánoce a jsem spokojená a ušetřila jsem dost peněz.


Mája

Není tady

 

#6 5. 2. 2006 16:09

Renča2
Host

Re: Magnetický trenažer-Orbitrack

Májo,moc děkuji za adresu,jsou tam super nabídky. Mám už objednáno:)smilesmilebig_smile  Renča

 

#7 8. 2. 2006 22:12

Žena 2
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 176

Re: Magnetický trenažer-Orbitrack

Ahoj Renčo,
orbitrack je opravdu výborné věc.Jen nám už ve finále nestačila zátěž.Osobně když jsem potřebovala nějaké to kilo dolů.Z 63 na 59-58, bylo to během měsíce.Ale podotýkám, že jsem zvyklá na zátěž.Zprvu jen 2x10 min.A to po 5 ti minutách dopředu a 5ti minutách dozadu.Potom vydýchat a nějaké cvičení ze země,+ 50 shybů.Šlo to samo.Vždy u televizních novin.Dnes na něm utírám prach, protože kila jsou pryč a opravdu jsem vyhoněná z práce.Ale z domu bych jej nikdy nedala, je dobrý opravdu na vše, nohy břicho, ruce dýchání.Doporučuji.
Ve finále jsem na něm delala 40 minut, ale zase po 5ti minutách dopředu x dozadu.Připrav se na to že hodně vypotíš.


Nebojte se hledat cesty ve tmě nebo světlo nosíte v sobě a to vás povede.

Není tady

 

#8 9. 2. 2006 9:27

Renča2
Host

Re: Magnetický trenažer-Orbitrack

Ahoj,děkuji za instrukce,jsem ráda za každou radu. Tak teď už jen čekám až mi ho pošlou a budu moci začít se cvičením.smilesmile

 

#9 9. 2. 2006 13:04

abadon
♥♥♥♥---
Místo: 3. planeta sluneční soustavy
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 339

Re: Magnetický trenažer-Orbitrack

Ahoj koupila jsem si Elliptical v Hypernově. Elliptical je to samý akorát, že od firmy Olpran. Už dřív jsem četla na nějaké diskuzi upozornění, a se nekupují stroje pod 5000 Kč, že jinak začnou dělat rámus. Nevěřila jsem, chtěla jsem podpořit českou firmu a ušetřit. Mě vyšel na 3000 Kč, jezdila jsem na něm asi měsíc (to bylo super) a pak to začalo. Klapot, hluk, rámus, nepředstavitelný rámus. Taka to pracně celé rozebral a snad to bude kuličkové ložisko (ty svině tam dali z levného nekvalitního materiálu). Takže teď už mi tam milý Elliptical asi 3 měsíce stojí a akorát se mi na něj práší. Ale předtím to bylo fakt v poho ... takže pokud si připlatíš a koupíš si kvalitnější, tak budeš určitě spokojená

Není tady

 

#10 9. 2. 2006 19:23

Renča2
Host

Re: Magnetický trenažer-Orbitrack

No já si vybrala za 7500,- ale ty už byly vyprodané,tak mám objednaný za 5400,- tak uvidíme co to vydrží. Je to druhá jakost a mám ho o 2000,-levnější. Jsem na to teda zvědavá.

 

#11 12. 2. 2006 8:16

lemings
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 32

Re: Magnetický trenažer-Orbitrack

Mám kamaráda který posiluje na vrcholové úrovni a nemůže di tento stroj vynachválit, proto Vám přeji plno krásných okamžiků při formování Vašich těl


Neexistuje něco jako nespravedlnost; vím, že žijeme naše životy, abychom se učili a bavili. Přitahujeme si k sobě problémy, abychom si na nich zkoušeli své síly... Kdybych neměl tyto problémy, měl bych jiné, které by představovaly stejnou výzvu.

Není tady

 

#12 3. 4. 2007 21:11

Holčička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 4363

Re: Magnetický trenažer-Orbitrack

chtěla bych se zeptat spokojených majitelek/majitelů, na co si dát při pořizování elipticalu pozor, čemu se vyhnout, na co se naopak zaměřit....
jsem víceméně rozhodnutá do toho jít, ale jsou tu rozdílné ceny - od 3000.- až do 50.000.-, tak v nich prostě musí být nějaký rozdíl... vím, že pořídit magnetický, ale to je asi tak všechno... sad
Díky moc, za pomoc wink


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lqhjsy07t.png    http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/6px9452lk.png

Není tady

 

#13 6. 4. 2007 15:16

dzifdayly
♥♥♥♥---
Místo: Ústí n.Labem
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 311

Re: Magnetický trenažer-Orbitrack

Holčička napsal(a):

chtěla bych se zeptat spokojených majitelek/majitelů, na co si dát při pořizování elipticalu pozor, čemu se vyhnout, na co se naopak zaměřit....
jsem víceméně rozhodnutá do toho jít, ale jsou tu rozdílné ceny - od 3000.- až do 50.000.-, tak v nich prostě musí být nějaký rozdíl... vím, že pořídit magnetický, ale to je asi tak všechno... sad
Díky moc, za pomoc wink

A já se přidávám -za jakou cenu se dá pořídit takovej,kterej nebude po pár měsících vrzat a klapat?Třeba Žena2 by mohla poradit když ho má. godlike

Není tady

 

#14 5. 10. 2007 13:23

Dominika 22
♥♥-----
Registrovaný: 2. 9. 2007
Příspěvky: 32

Re: Magnetický trenažer-Orbitrack

Ahojky babinetky,
já si koupila za 9000,- ve sportovkách. Také jsem si zprvu chtěla koupit za 3000,-, ale přítel říkal, jestli na tom budeš cvičit tak připlatíme. Je super u televize není vůbec slyšet. Jsou tam programy je jich asi 9 a tak si vždycky nějaký vyberu, je to k nezaplacení. Nemusím si to už manuálně řídit zátěže. Nejdříve si to dám manuálně na 1 (nejnižší zátěž) a takhle na tom jedu asi tak 5 min. abych se rozhýbala a rozcvičila a pak jedu 40 min (samozřejmě jsem začínala na 10 min.)program a po té 1 min. na nejmenší zátěž na vydýchání. A světe div se kila jdou opravdu dolů a ještě mě to na tom opravdu baví.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů