Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 2. 2006 17:56

ajka
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 136

Dědičné nekojení????

Meggy myslím, že nemusíš mít obavy. Mě moje mamka nekojila vůbec, bráchu asi dva měsíce. A já jsem oba své kluky kojila bez problémů přes rok a půl. Myslím, že to chce jen hodně trpělivosti a nevzdávat to.

Není tady

 

#2 4. 2. 2006 19:32

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: Dědičné nekojení????

Meggy, myslím, že naše matky nekojily, protože se propagovala umělá výživa a ony myslely, že je to tak správně a prostě se nesnažily. Samozřejmě, že se stává, že se mlíko ztratí, ale většinou je to z nějakýho šoku nebo proto, že miminko nemůže pít, když je např v inkubátoru ( ale i tak se dá mlíko odstřikáváním udržet). Mě se ztratilo mlíko v porodnici přes noc. Už jsem odstřikávala, prsa měla nalitý a najednou do rána opět nulky jako před otěhotněnín. Bylo to z šoku, když mi řekli, že budu muset být dva měsíce s dcerkou na nedonošencích. Já už tehdy přes měsíc před porodem ležela v porodnici, takže jsem z toho byla špatná a brečela celou noc a mlíko bylo ráno pryč. Na nedonošencích ještě zkoušeli malou přiložit asi po třech týdnech, když jí vyndali z inkubátoru, ale nechytala se. Další dva kluky jsem kojila úplně bez problémů, ikdyž se narodili císařem. Začátky byli těžký, každá se to musí naučit, neřekla bych, že je to jen nějaký instinkt od přírody - je to docela umění, na začátku se dá hodně zkazit.... kluky jsem kojila 4. a 7. měsíců. Jo, mě ani ségru moje mamka nekojila, ségra kojila obě děti do 1,5 roku ....smile


Iveta X

Není tady

 

#3 5. 2. 2006 10:25

DankaS
♥♥♥♥---
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 262

Re: Dědičné nekojení????

Dědičné to určitě neni. Když se nějakou dobu nekojí, tak se musí tak každý 3 hodiny odstříkavat,jinak se mlíčko ztratí. Psychická nepohoda, nedostatek tekutin, jídla a spánku jsou další faktory, který to můžou ovlivnit.

Není tady

 

#4 5. 2. 2006 17:02

Verbatim
♥------
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 21

Re: Dědičné nekojení????

Myslím,že dědičné to není, znám hodně případů, kdy maminky současných maminek nekojily a jejich dcery nyní kojí jako by nic....
Hlavu vzhůru!!!
Dobře to dopadne!
winkwinkwink

Není tady

 

#5 5. 2. 2006 18:01

masa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1295
Web

Re: Dědičné nekojení????

Tak to budu asi vyjímka potvrzující pravidlo. Moje babička nekojila a ani moje máma ne. A ja svýho prvního syna taky nekojila. Nedělalo se mi mlýko. Zkoušela jsem to i v porodnici ty doporučované tři dny a nic. Je sice taky fakt že jsem hned po porodu prodělala operaci, která na to taky měla vliv. Tak jsem zvědavá jak to dopadne tedĄ. smile


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21567.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21571.png
http://my.mondozoo.com/mondozoonfs/7de5254796a99182e1802eb20c912b9d.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů