Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 26. 3. 2009 17:10

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava
Registrovaný: 9. 10. 2008
Příspěvky: 460

Re: Jak znovu získat lásku?

klokan napsal(a):

laureene: Hmm - nedůvěra - budiž... Ale různé šmírování, prolézání mobilů, soukromých zpráv a mailů a nevím čeho všeho ještě - to k tomu taky patří ?? A že mu rovnou na "něj" nepověsí malou GPS navigaci - aby věděla, kde přesně se v danou chvíli nachází. Že ho hned neuváže řetězem k potrubí.. Co?? wink

Jojo ,pravdu má ten chlapec,
prolézání mobilů, soukromých zpráv a mailů a nevím čeho všeho ještě….
To se samozřejmě nedělá,není to příjemné a už v pozici ženy nebo muže nikomu to nedělá dobře,když je svědomí čisté,bez změny chování a zvyků pak není třeba si všímat ostatně je to soukromá pošta v elektronické podobě a u pošty platí listovní tajemství-elektronické tajemství
…..no jo ,ale v téhle situaci,sama nevím jak bych reagovala,v minulosti jsem se setkala ve svém osobním životě s nevěrou taky,jenže já to vyřešila po svém letěl z baráku jak papír,samozřejmě,probrečela jsem dny i noci uzavřela jsem se do sebe,ale jednou jsem vstala a otočila svůj život na ruby řekla jsem si holka takhle to dál nejde chlap byl zmetek kašli na něj život jde dál,….předělala jsem celý byt,změnila účes a vyšla zas ven ,…jenže to jsem já navíc jak začne chlap schovávat mobil vypínat zvuk popřípadě úplně,přestane si své ženy všímat,má tajnosti,a já nevím co ještě….. pak každé ženě,nebo většině žen začne vrtat hlavou co se děje vždy tohle nikdy nedělal…..
Prostě zas to má dvě strany mince.
Tak a teď mě třeba ukamenujte


Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

 

#27 26. 3. 2009 17:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak znovu získat lásku?

klokan napsal(a):

laureene: Hmm - nedůvěra - budiž... Ale různé šmírování, prolézání mobilů, soukromých zpráv a mailů a nevím čeho všeho ještě - to k tomu taky patří ?? A že mu rovnou na "něj" nepověsí malou GPS navigaci - aby věděla, kde přesně se v danou chvíli nachází. Že ho hned neuváže řetězem k potrubí.. Co?? wink

Hlavne si tým tá žena ubližuje sama... a ničomu to nepomôže. Podža mňa teda... len to veci zhorší - vrátane jej pocitov. roll


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#28 27. 3. 2009 8:19

Vanda
Host

Re: Jak znovu získat lásku?

laureene napsal(a):

Vando, myslím si, že budu potom nejspíš stejným viníkem toho, jak to s námi dopadne po nevěře. Ale nic to nezmění na tom, že a už byly příčiny nevěry jakékoli a mohli jsme za ně patrně rovným dílem oba, samotný akt nevěry byla mužova, ne moje volba. Proto by mi přišlo nefér, kdyby se mi snažil podsunout myšlenku, že když už  mu já nevěřím, tak to stejně nemá cenu (o něco se snažit dál). Protože ta nedůvěra mi přijde z její strany naprosto přirozená.
Ruku na srdce Vando, Ty by jsi svému muži opravdu upřímně věřila všechno, co Ti po nevěře říká? Za sebe musím napsat, že já ne.

Já jsem, Laureen, ale psala o něčem jiným, přeciž.
Je potřeba se rozhodnout, jesli to partnerství chceš zachovat, nebo ne. Pokud ano, je vytváření ovzduší nedůvěry (i kontrolou mobilu) ta špatná cesta. Jde přece o to, jak se oba ve vztahu cítí...protože pokud by partner opravdu cítil nedůvěru a podezření při každém opoždění nebo pípnutí SMS, pak to pro něj asi fakt ztrácí půvab. Snažím se vysvětlit, že pro další vývoj vztahu je taky důležité, jak se cítí on (proč by to mělo být podsouvání - ta  myšlenka, že když mu nevěřím, nemá to cenu - třeba to tak opravdu cítí, a já bych se mu nedivila, žít bych tak taky nechtěla).
Chápeš, já nepíšu o tom, jak se cítíš třeba ty, nebo tedy ten "podvedený", ale že je potřeba také pochopit, jak se teď cítí partner. Dejme tomu, že skončil s milenkou, chce zůstat v původním vztahu....a myslíš, že se mu bude žít dobře (a tím vám oběma), pokud bude mít pocit, že je hlídaný, že se mu nevěří.....? Že například každý "pozdní příchod" znamená třeba výslech, slzy.....Já si myslím, že takový vztah to stejně časem rozloží jako jed. Jinak a líp už to vysvětlit neumím, sorry.

 

#29 27. 3. 2009 8:32

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Jak znovu získat lásku?

Vanda napsal(a):

Dejme tomu, že skončil s milenkou, chce zůstat v původním vztahu....a myslíš, že se mu bude žít dobře (a tím vám oběma), pokud bude mít pocit, že je hlídaný, že se mu nevěří.....? Že například každý "pozdní příchod" znamená třeba výslech, slzy....

Naprostej souhlas, Vandi godlike


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#30 27. 3. 2009 8:46

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Jak znovu získat lásku?

No ale na druhou stranu tím, že si hlídá mobil pomalu jako oko v hlavě, tomu klidu a hledání důvěry moc nepřidá. Myslím, že chyba bude v obou a pokud spolu budou chtít dál být, měli by si to vyříkat a vyjasnit.

Není tady

 

#31 27. 3. 2009 8:58

Vanda
Host

Re: Jak znovu získat lásku?

Kuřátko napsal(a):

No ale na druhou stranu tím, že si hlídá mobil pomalu jako oko v hlavě, tomu klidu a hledání důvěry moc nepřidá. Myslím, že chyba bude v obou a pokud spolu budou chtít dál být, měli by si to vyříkat a vyjasnit.

Proč vůbec sledovat, jak moc si hlídá mobil? A si s ním dělá, co chce, ne? smile Jeho věc...nedá se nic dělat, mně do toho nic není. Jestli potřebuju vědět o pohybu jeho mobilu, abych "hledala důvěru"...je to můj problém. Tím kontrolováním a sledováním ji navíc určo nenajdu, si myslím. Jen se shazuju.
Už jsem myslím dost drsná, tak mizím. Mějte se pohodově.

 

#32 27. 3. 2009 9:05

OZ
♥♥-----
Registrovaný: 8. 2. 2009
Příspěvky: 66

Re: Jak znovu získat lásku?

Sisi, sama se necítím na to, abych Ti radila, chci Tě jen podpořit smile
Tady se dočteš spoustu informací od lidí, kteří jsou různě "daleko" do situace, ve které Ty se teď aktuálně topíš. Někdo má před Tebou náskok týdny, někdo měsíce, někdo roky..
Je mnoho příčin a důvodů, mnoho vin, ale jestli můžu poradit - ber to, jak to přijde.  Jestli potřebuješ brečet, breč. Jestli potřebuješ sedět a jenom dejchat, dělej to. .... Až se vydejcháš, začneš pomalu přemýšlet .. a pak Ti můžou být mnohé příběhy a rady tady napsané skutečně hodně, hodně ku pomoci ... a jiné ne..
Nejsem moc daleko od Tebe a jedna z těch rad, který se tu opakujou, se mi stále a stále potvrzuje -  chce to čas. S litry adrenalinu v krvi neuvažuješ jako svobodnej člověk.... Vydrž. Nejsi v tom sama :-)


Když se člověk nepřipravil na svou šanci, tak jej jeho šance pouze zesměšní.
Pablo Picasso

Není tady

 

#33 27. 3. 2009 9:06

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak znovu získat lásku?

...ale chybí mě ta jistota, že mě doma čeká muž , který mě miluje.O děti se začal starat více z vlastní vůle.Ale i to mě začalo být podezřelé.Nejhorší je asi to, že když jde kolem mě, tak se mě vyhne, aby jsme se náhodou nedotkli.Nedá mě sám od sebe pusu.Prostě mám pocit, že jsem provedla něco já a te o něj musím bojovat...
Teď ti bude "podezřelé" všechno, co udělá, i kdyby ho vedla snaha ti pomáhat, protože budeš dumat, co tím chce zakrýt. Víš, jako když manžel přijde domů nečekaně s kytkou a místo radosti se dočká otázky "Co jsi provedl?".
Totéž s dotýkáním, pusou a pod. - jednak někomu chvíli trvá, než se dovede "vrátit", jednak možná cítí tvoji nedůvěru, tak se nevnucuje. No a nebo je to, bohužel, i ta druhá možnost - nechce "důvěrnosti", protože je má jinde. I s tím bys měla počítat.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#34 27. 3. 2009 9:18

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Jak znovu získat lásku?

helena napsal(a):

No a nebo je to, bohužel, i ta druhá možnost - nechce "důvěrnosti", protože je má jinde.

A ještě bych měl třetí možnost: nechce důvěrnosti, protože je jen jednodušše NECHCE. A nemusí za tím být vůbec nějaký další důvod. Tedy může, ale mám na mysli důvody typu špatná nálada, přepracovanost, plná hlava starostí, bolesti v zádech, bolesti hlavy (skutečné, ne ty "vymlouvací") atp... smile


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#35 27. 3. 2009 9:35

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak znovu získat lásku?

nechce důvěrnosti, protože je jen jednodušše NECHCE
Jo - na to jsem zapomněla. Odpus stařence http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#36 27. 3. 2009 9:43

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Jak znovu získat lásku?

V pohoděěěě big_smile Uznej, že to tak taky může být - Tobě se to nikdy nestalo, že bys prostě chtěla být v danou chvíli sama, bez "důvěrností" - a nemusí za tím stát to, že je mᚠjinde.. ? Mně ano, stává se mi, že prostě "nemám chu ani náladu"..


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#37 27. 3. 2009 10:02

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak znovu získat lásku?

To víš, že stalo... a stává čím dál častěji http://fora.babinet.cz/img/smilies/grater.gif
Ale v týhle situaci by pán měl promluvit, pokud skutečně jen nechce. Přece jen se to dá vykládat různě.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#38 27. 3. 2009 10:07

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Jak znovu získat lásku?

Jo, souhlasím, že by měl sdělit, že prostě jenom nemá náladu.. Je fakt, že některé protějšky zrovna tohle sveřepě odmítají pochopit a úpo*ně v tom hledají něco jiného..


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#39 27. 3. 2009 10:09

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak znovu získat lásku?

Jo - a nejlepší je, když na dotaz, co se děje, se ozve ublížené "alé níííc..." To pak houby víš, jestli má bolehlav, depku nebo chce jen prudit...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#40 27. 3. 2009 17:11

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Jak znovu získat lásku?

Myslím, že ten chlapec v tom má velkej hokej. Neví. Proto reaguje jak reaguje...

Já bych na něj nenaléhala v žádném směru (což by mi dost vyhovovalo..), a jela bych si svoji lajnu. Zdvořile, slušně, bez emocí...
Tvá "konkurentka" se zlikviduje sama. Pokud skutečně sáhla až k anonymům, tak má dost velký problém sama se sebou...Je docela možné, že ho tlačí. Netvrdím, že nevyvinul aktivitu i sám, třeba  ano, ale lehounkou polehčující  okolnost bych mu dala. smile
Ví on o těch nn sms?

Bod získávᚠi za špatnou zkušenost s čtením cizího telefonu. Bod je za poučení. (jak jsi psala, že už se to nedá vzít zpět). Z toho soudím, že už bys to podruhé neudělala..... Já osobně bych mu to i řekla a rozumně vysvětlila.

Není tady

 

#41 27. 3. 2009 17:24

polarka
♥------
Registrovaný: 9. 1. 2009
Příspěvky: 3

Re: Jak znovu získat lásku?

Ahoj Sisi, ja ted zazivam po 10 letech jakesi rozcarovani. Pred vice jak 5 lety pritelova nevera-tehdy se vratil ke mne, ustali jsme to, ja nevycitala, snazila se, aby nikdy nelitoval, ze zustal se mnou. On se strasne snazil, jen jsem citila, ze ten jeho cit neni, co byval driv. Nakonec jsme to skoncila proto, ze on ji stale miluje, i kdyz ona uz na nej davno zapomnela, snad ma i rodinu... On nezapomnel, celou tu dobu... Vratilo se nem to zpet, po tolika letech. Deti nemame.  Takze-chce to cas a ani ten to nespravi na tuty, snad zapomene Tvuj manzel, protoze on tu rodinu ma... Ale bude to trvat. Urcite aspon rok. Zkus si mezitim srovnat v hlave, co od zivota chces, nauc se spolehat sama na sebe a pokus se ze vseho, co se stalo, poucit. Drzim palce. P.

Není tady

 

#42 27. 3. 2009 20:15

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Jak znovu získat lásku?

Wiki: "Tvá "konkurentka" se zlikviduje sama."

Hmm, k podobným úvahám obvykle dodávám, že mnohdy se "konkurentky" zlikvidují samy především tím, že ty své milence skutečně získají pod "svoji střechu" - někdy si škodolibě říkám, že si to zasloužily winksmile.
Sisi, neboj, bude líp. Všecko, co teď prožíváš, je normální - podobnými stavy si v životě projde 99% lidí - si myslím smile. Hlavně buď hodná na sebe, z ničeho se neobviňuj, zkus myslet i na jiné "věci", než jen na manžela, zajdi se odreagovat kamkoliv s partou známých (nejen s kámoškami) smile.
To, co se stalo Tvému muži, se prostě v životě stává. Někdy bohužel a někdy i bohudík wink.
Za sebe Ti v ničem radit nemůžu, protože jsem příliš rázná. Ale být Tebou, preferovala bych v debatách s manželem naprostou upřímnost (svoji) a předložila bych mu moje konkrétní požadavky na nᚠdalší společný život. Pokud by z jakéhokoliv důvodu nesouhlasil - na což má samozřejmě právo - nebylo by o čem se dál bavit.... Já ani nejsem zastáncem onoho jakéhosi pozvolného loučení se s milenkou, protože správný chlap by měl vědět, kam patří. A jestliže nedokáže ocenit moje kvality big_smile, nezaslouží si mě smile.
Jinak odhaduji, že ty SMS Ti fakt píše ona a že Tvůj muž je skutečně ve "slepém" období. Ale neboj, on mu ty oči někdo časem otevře. Ostatně, i Ty můžeš svůj dosavadní život přehodnotit. Držím Ti palce.

Upravil(a) Tercila (27. 3. 2009 21:12)

Není tady

 

#43 27. 3. 2009 21:38

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jak znovu získat lásku?

sisina napsal(a):

Vypadalo to už dobře, muž se začal věnovat více dětem,na mě byl pár týdnů milý.Řekl mě, že slečna ho pořád volá k sobě, píše mu jak to nezvládá, že ho miluje atd...Jak ho znám, tak si myslím,že nechce před ní vypadat jako padouch a také mu to určitě lichotí, tak jí zase odepisuje atd...Prej mu řekla, že když ho nebude mít ona, tak ani já, a že mě strašně nenávidí a jiné věci. Vím to všechno od manžela, čerstvě po tom provalení nevěry byl asi na měkko a tak se mnou prostě takhle probíral moje dotazy a mě to uklidňovalo, protože nebyla už tak  neznámá..
Ale asi po 6ti týdnech jsem mu vlezla do mobilu,i když už to nemůžu vzít zpátky,nejradši bych si za to vyfackovala.Psal jí že na ni myslí, a že se jí ozve jak to půjde.Letěla jsem s tím mobilem za ním a udělala scénu.Poprvé jsem na něj od té doby řvala jak histerka, že mě slíbil že to ukončí a on na to, že to je jinak jak to vypadá.Že už sní nespí a že ona je na tom zle atd...
Od té doby jak přijde domů,hned vypne mobil a když ho na chvilku zapne, tak ho má v kapsi.Mě je z toho hůř jak když jsem se to dověděla.Prej to dělá(s tím mobilem),protože nesnese abych mu tam lozila a už mě prej nevěří. A dokonce z něho vylezlo, že to stejně tušil, že mu už nebudu věřit a že to nemá cenu. Vyhrožoval i odchodem, ale já jsem mlčela a dělala jsem že uklízím a tak se uklidnil.Te si připadám, jak ta co za vše může, také jsem se mu za své chování i omluvila.Ale mám nějak pocit, že ho ztrácím.

Tohle se podobá tomu, co píše Natálka.
Mrkni na její vlákno.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#44 29. 3. 2009 15:38

sisina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 3. 2009
Příspěvky: 467

Re: Jak znovu získat lásku?

Tercila napsal(a):

Wiki: "Tvá "konkurentka" se zlikviduje sama."

Hmm, k podobným úvahám obvykle dodávám, že mnohdy se "konkurentky" zlikvidují samy především tím, že ty své milence skutečně získají pod "svoji střechu" - někdy si škodolibě říkám, že si to zasloužily winksmile.
Sisi, neboj, bude líp. Všecko, co teď prožíváš, je normální - podobnými stavy si v životě projde 99% lidí - si myslím smile. Hlavně buď hodná na sebe, z ničeho se neobviňuj, zkus myslet i na jiné "věci", než jen na manžela, zajdi se odreagovat kamkoliv s partou známých (nejen s kámoškami) smile.
To, co se stalo Tvému muži, se prostě v životě stává. Někdy bohužel a někdy i bohudík wink.
Za sebe Ti v ničem radit nemůžu, protože jsem příliš rázná. Ale být Tebou, preferovala bych v debatách s manželem naprostou upřímnost (svoji) a předložila bych mu moje konkrétní požadavky na nᚠdalší společný život. Pokud by z jakéhokoliv důvodu nesouhlasil - na což má samozřejmě právo - nebylo by o čem se dál bavit.... Já ani nejsem zastáncem onoho jakéhosi pozvolného loučení se s milenkou, protože správný chlap by měl vědět, kam patří. A jestliže nedokáže ocenit moje kvality big_smile, nezaslouží si mě smile.
Jinak odhaduji, že ty SMS Ti fakt píše ona a že Tvůj muž je skutečně ve "slepém" období. Ale neboj, on mu ty oči někdo časem otevře. Ostatně, i Ty můžeš svůj dosavadní život přehodnotit. Držím Ti palce.

Znovu jsem si s ním o všem v klidu promluvila a nestačím se divit.Prej spolu plánovali dokonce i dítě.Slečna to dítě po manželovi chce i nyní, protože ho miluje a věří tomu, že já jsem ta překážka, která jim stojí v cestě.Myslí si, že mě neopustil, protože mu to nějakým způsobem nedovolím a je přesvědčená, že za ní nejezdí, protože ho všude hlídám.Přitom jsem mu už nejméně 3x nabízela, že pokud to s ní myslí vážně a nemůže bez ní být, že ho nedržím a nebudu dělat ani problémy s dětmi. Takže mu stále slečna připomíná co spolu plánovali a naříká a pláče.A myslí si, že když s ním otěhotní, že to rozhodne a opustí mě, spíše, že tohle už bych neustála a vyhodila ho.
Manžel mě ale ujistil, že miluje mě, že se s ní už neschází, jen ji na její naléhání nějak reaguje(to nerozebíral)Napíše jí jak trávil víkend atd...A taky mě řekl, že jí to neumí říct rázně a neslušně, aby to už konečně pochopila, že se vše změnilo, protože mu na ní záleží.Nevím proč, ale věřím mu(možná spíše chci věřit), že se s ní neschází.A také vím, že mě miluje.Chtěla jsem si s ní promluvit a vysvětlit jí v klidu, že já jí v lcestě nestojím.Že je to jen jeho volba.Manžel s tím první souhlasil, ale pak řekl, že to mám nechat radši tak.

Není tady

 

#45 29. 3. 2009 15:49

sisina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 3. 2009
Příspěvky: 467

Re: Jak znovu získat lásku?

Wiki napsal(a):

Myslím, že ten chlapec v tom má velkej hokej. Neví. Proto reaguje jak reaguje...

Já bych na něj nenaléhala v žádném směru (což by mi dost vyhovovalo..), a jela bych si svoji lajnu. Zdvořile, slušně, bez emocí...
Tvá "konkurentka" se zlikviduje sama. Pokud skutečně sáhla až k anonymům, tak má dost velký problém sama se sebou...Je docela možné, že ho tlačí. Netvrdím, že nevyvinul aktivitu i sám, třeba  ano, ale lehounkou polehčující  okolnost bych mu dala. smile
Ví on o těch nn sms?

Bod získávᚠi za špatnou zkušenost s čtením cizího telefonu. Bod je za poučení. (jak jsi psala, že už se to nedá vzít zpět). Z toho soudím, že už bys to podruhé neudělala..... Já osobně bych mu to i řekla a rozumně vysvětlila.

O těch anonomn.sms ví, tak to vše začalo.Díky těm sms jsem se dověděla o nevěře, měsíc zapíral, pak se to provalilo.První mě sms oznamovali to, že je nevěrný.A když už to vím, tak mě píšou jak jsem stará a ošklivá,atd.Jenže já vypadám o 5let mladší, než je můj věk, jsem štíhlá, 5x týdně sportuju,atraktivního vzhledu jsem také(vypadá to jako sebechvála),prostě tohle slyším ze všech stran, hlavně od mužů.Vím, že se líbím, takže obsah sms neřeším.Momentálně to odhaduji spíše tak, že ona napíše mě, já to řeknu maznželovi,on to řekne jí, jestli o tom něco neví,ona chudinka samozřejmě nic neví, protože ona by to přece neudělala.A tak očekává, že to budu doma řešit, hádat se s mužem a ona bude na koni.Proto už nic neřeším a je klid.Jen čekám, kdy vytahne poslední trumf a to je těhotenství.

Není tady

 

#46 29. 3. 2009 16:02

sisina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 3. 2009
Příspěvky: 467

Re: Jak znovu získat lásku?

klokan napsal(a):

laureene: Hmm - nedůvěra - budiž... Ale různé šmírování, prolézání mobilů, soukromých zpráv a mailů a nevím čeho všeho ještě - to k tomu taky patří ?? A že mu rovnou na "něj" nepověsí malou GPS navigaci - aby věděla, kde přesně se v danou chvíli nachází. Že ho hned neuváže řetězem k potrubí.. Co?? wink

Nešmíruju, nevyzvídám.Jen jsem chtěla zjistit, jak bude na ten mobil reagovat.Muž chodí kam chce, kdy chce, má hodně koníčků mimo domov,má úplnou volnost.Ale když někdo slíbí a přísahá, že neodepíše, nezvedne hovor,tak je divné, že jakmile přijde domů, vypne mobil a když ho potřebuje, tak ho zapne a schová se s ním na záchod? Tak to by vyprovokovalo snad každého. Tady ani nešlo o to, že jsem tam vlezla, ale o tu jeho reakci po tom.Udělala jsem to před ním, vzala jsem mobil, držela ho v ruce a řekla mu, že mě lhal, že jsem se v mobilu dočetla něco co mě musí vysvětlit. Kdyby měl čisté svědomí a dodržel slib,( který mě dal dobrovolně, nemučila jsem ho, aby sliboval), mohl říct třeba, chápu, že pochybuješ, ale opravdu nic neskrývám atd..A ne vyskočit, sápat se mě po ruce a bojovat o ten telefon jak blázen.Takže jsem nemusela nic číst, reakce byla jasná. A to jsem mu také řekla, že jsem chtěla vědět, jak bude reagovat,že nejsem tak hloupá a vím, že se dá vše smazat.Ale tohle jsem fakt nečekala.Pak následovala hádka, ale proběhla v klidu a v tuto chvíli měl milion důvodů se sebrat a odejít, čekala jsem to, že toho využije. Ale je se mnou.

Není tady

 

#47 29. 3. 2009 16:13

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Jak znovu získat lásku?

Sisina: "A taky mě řekl, že jí to neumí říct rázně a neslušně, aby to už konečně pochopila"

Z toho si nic nedělej, to je časté... Vyšumění problému je jednodušší, než z očí do očí něco nemilého řešit, že jo smile


"Proto už nic neřeším a je klid."

Jsi skvělá ženská hodná obdivu.
Neboj, všecko bude dobré. smile

Není tady

 

#48 29. 3. 2009 17:00

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: Jak znovu získat lásku?

sisina napsal(a):

Manžel mě ale ujistil, že miluje mě....A taky mě řekl, že jí to neumí říct rázně a neslušně, aby to už konečně pochopila, že se vše změnilo, protože mu na ní záleží.

Pokud je skutečně pravda, že tě miluje a s ní to v sobě uvnitř ukončil, tak by si měl uvědomit, že tím, že jí to neřekne dost jasně a rázně, tak tím ji vlastně moc ubližuje, protože jí nedává šanci si to odsmutnit a pak hledat někoho jiného a tedy být šastná.
Váže ji k sobě, přestože nedává jejich vztahu šanci. Ubližuje ji tím, že je s ní by třeba z jeho strany jen v přátelském kontaktu a tím v ní živí naději na něco, co už sám pohřbil. Pokud mu na ní záleží (to chápu), tak by ji už neměl trápit lichými nadějemi.

Ale hlavně - pokud se opravdu rozhodl pro tebe, tak by mu mělo hlavně a především záležet na tobě a tak by měl udělat všechno pro to, aby ses přestala trápit, protože když někoho milujeme, tak přeci nechceme, aby se jakkoliv trápil. A pokud chce s tebou opravdu začít znova, neměl by ten začátek komplikovat, ale měl by to znovubudování vztahu oběma ulehčit, i tak to není procházka růžovým sadem)

Takže tím, že to zatím jednoznačně nerozsekl, tak ubližuje vám oběma, a vlastně i sobě.

A pokud by třeba náhodou ti neříkal pravdu a miloval by ji a ne tebe (nebo ji i tebe), tak vlastně platí to samé, tohle neřešení situace jen všechny zdržuje od štěstí.

Ze své vlastní zkušenosti vím, že je dobré tohle celé chlapovi říct, ne každému tohle dochází a ubližuje ( tj. je nerozhodný, nechce to ukončit tam, kde vztah nemá perspektivu) tak často z nevědomosti ...

Není tady

 

#49 29. 3. 2009 18:30

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Jak znovu získat lásku?

sisina napsal(a):

Nešmíruju, nevyzvídám.Jen jsem chtěla zjistit, jak bude na ten mobil reagovat.Muž chodí kam chce, kdy chce, má hodně koníčků mimo domov,má úplnou volnost.

Jistě - to je jenom reflex, že ?? lol A jistě chodí, kam chce - za předpokladu, že přesně víš, kde je... lol

sisina napsal(a):

Ale když někdo slíbí a přísahá, že neodepíše, nezvedne hovor,tak je divné, že jakmile přijde domů, vypne mobil a když ho potřebuje, tak ho zapne a schová se s ním na záchod? Tak to by vyprovokovalo snad každého. Tady ani nešlo o to, že jsem tam vlezla, ale o tu jeho reakci po tom.Udělala jsem to před ním, vzala jsem mobil, držela ho v ruce a řekla mu, že mě lhal, že jsem se v mobilu dočetla něco co mě musí vysvětlit. Kdyby měl čisté svědomí a dodržel slib,( který mě dal dobrovolně, nemučila jsem ho, aby sliboval), mohl říct třeba, chápu, že pochybuješ, ale opravdu nic neskrývám atd..A ne vyskočit, sápat se mě po ruce a bojovat o ten telefon jak blázen.Takže jsem nemusela nic číst, reakce byla jasná. A to jsem mu také řekla, že jsem chtěla vědět, jak bude reagovat,že nejsem tak hloupá a vím, že se dá vše smazat.Ale tohle jsem fakt nečekala.Pak následovala hádka, ale proběhla v klidu a v tuto chvíli měl milion důvodů se sebrat a odejít, čekala jsem to, že toho využije. Ale je se mnou.

Třeba jen nechce poslouchat trapné řeči... A naopak - tady JDE o to, že lezeš, kam nemáš.. Rovněž tak můžeš mávat příště vítězoslavně otevřeným dopisem, který přišel na jeho adresu.. Mimochodem: on slíbil, že už nebude nikdy s nikým komunikovat, aniž bys nad tím měla absolutní kontrolu? Jsem nevěděl, že jsi bachař a on je vězeň.. tongue


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#50 30. 3. 2009 8:28

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak znovu získat lásku?

A jistě chodí, kam chce - za předpokladu, že přesně víš, kde je...
Ještě jí poraď, aby si to občas namátkově ověřila... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů