Ozn�men�

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#1 24. 3. 2009 20:52

ladislava
♥------
Registrovaný: 24. 3. 2009
Příspěvky: 1

neveme do pusy vůbec nic

Ahoj mám kamarádku a ta má 2letého syna.Od malička si nestrká vůbec nic do pusy,ani prsty ani hračky,vůbec nic.Stravu jí jen uvařenou a rozmix.Jinak nechce rohlík,sušenky,piškoty,čokoládu, prostě nic z jídla co v jeho věku normálně jedí všechny děti.Vezme to do ruky,podívá se na to,vůbec to neochutná a zahodí.Když mu to nutíte zvedá se mu žaludek.Přestal i mluvit táta,máma,jen ukazuje a vzteká se když nevědí co chce.Určitě to není normální ale jeho máma si s tím zatím hlavu neláme.Ale mě by zajímalo jestli někdo z vás nemá nějakou zkušenost a možná je důležité říct že matka v těhot. dost slušně kouřila.Což si myslím že by mohla být jedna z příčin těchto problémů.Díky Laďka.

Není tady

 

#2 24. 3. 2009 21:22

dinosaurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 3. 10. 2008
Příspěvky: 3451
Web

Re: neveme do pusy vůbec nic

Má v pořádku délku jazyka??? To by nasvědčovala, když ani nejí ani nemluví, lze nastřihnout uzdička a vše se pak napraví. Rozhodně bych s dítěm zašla k dr. a ho prohlédne, může to být i něco jiného a to zjistí jen dr. , teda měla by.


Vítězí jen ten, kdo ve vítězství věří.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů