Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 6. 2. 2008 16:03

Bronislava Koperova
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2008
Příspěvky: 1

Re: zvětšení prsou

prosím vás sú tu nejaké baby zo slovenska?

Není tady

 

#127 2. 3. 2008 17:15

zuzkaSR
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2008
Příspěvky: 2

Re: zvětšení prsou

caute baby, ma tu niekto skusenosti so slovenskymi respekt. bratislavskymi chirurgami, chystam sa k Mudr. Minarovjechovi a chcela by som zistit o uspesnosti jeho "prace" co najviac, dik:)

Není tady

 

#128 2. 3. 2008 17:17

zuzkaSR
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2008
Příspěvky: 2

Re: zvětšení prsou

a jeste, nepoznate nejakou stranku, kde by boli fotky pred a po?..

Není tady

 

#129 1. 7. 2008 14:34

alík1
♥------
Registrovaný: 1. 7. 2008
Příspěvky: 1

Re: zvětšení prsou

Ahoj holky, mám jít v září na zvětšení prsou, ale pořád se nemůžu rozhodnout mezi Dr. Doleželem a Dr. Svobodou - po konzultaci jsem víc nakloněná k Dr. Svobodovi, ale neviděla jsem žádné fotky s jeho prací, Dr. Doležel má zase na svých stránkách nádherný fotky prsou, co zvětšoval, ale přístup na konzultaci nic moc. Máte s nimi některá zkušenosti? Poraďte mi, prosím. Díky mooc.

Není tady

 

#130 13. 7. 2008 8:21

janeta
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 137

Re: zvětšení prsou

Ahoj osobní zkušenost sice nemám,ale má kamarádka a kolegyně z práce podstoupila zákrok u doktora Svobody.Měla jen hrozně vytaženou kůži odkojením 3 dětí hrůza.Dnes má krásná prsa č.3 a jizvička je opravdu asi 2cm v podprsní rýze.Nikdo ještě nepoznal,že prsa nejsou pravá.Nejsem úchyl,ale chci tuto operaci též podstoupit na lehké zvětšení tak jsem si ty její mohla osahat.Vážně nepoznáte ani hmatem je to umělecký dílo se vším všudy před dvěma lety platila 40000kč a stálo to za to.

Není tady

 

#131 13. 7. 2008 20:44

Martina19
♥♥-----
Registrovaný: 6. 3. 2006
Příspěvky: 28

Re: zvětšení prsou

ahoj holky,
jestli chcete,mrkněte na http://www.omlazko.cz/
Tam vám holky rády poradí kapitulationkapitulationkapitulationkapitulation


http://www.omlazko.cz/

Upravil(a) Martina19 (28. 1. 2009 14:09)


hjarta

Není tady

 

#132 10. 1. 2009 19:40

pajulina
♥------
Registrovaný: 10. 1. 2009
Příspěvky: 1

Re: zvětšení prsou

Zdravím všechny slečny a paní s podobným problémem jako mám já a zároveň moc moc prosím o radu-je mi 19 let a bohužel stále ve svém věku nemám žádná prsa (nepřeháním-mám velikost co jiná dívka v deseti letech). Mám s tím velké psychické problémy-nikomu okolo mě to sice nevadí, ale já mám pocit, že už z toho začínám šílet-všude kam se podívám v televizi, v reklamách, okolo mě všude samé prsaté ženské v prádle! Rozhodla jsem se definitivně, že bych chtěla plastiku. Problém jsou (asi jako u každého) peníze. Slídím po internetu a snažím se najít vhodné informace o cenách. Naivně jsem si myslela že by mi stačilo 30 tisíc, ale pak jsem zjistila, že to je cena jen za operaci. Všude píšou něco jiného. Někde že celková cena je 40tis. jinde 60. Nevíte prosím někdo kolik by tedy doopravdy operace stála? Vešla bych se do 30 tis.? Jsou ty vysoké ceny třeba jen tím, že jsem nacházela samé soukromé chirurgie? Dalo by se nechat doporučit přes mého praktického lékaře čímž by operace byla levnější? Předem moc děkuji za odpověď.

Není tady

 

#133 13. 1. 2009 11:53

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: zvětšení prsou

pajulina napsal(a):

Zdravím všechny slečny a paní s podobným problémem jako mám já a zároveň moc moc prosím o radu-je mi 19 let a bohužel stále ve svém věku nemám žádná prsa (nepřeháním-mám velikost co jiná dívka v deseti letech). Mám s tím velké psychické problémy-nikomu okolo mě to sice nevadí, ale já mám pocit, že už z toho začínám šílet-všude kam se podívám v televizi, v reklamách, okolo mě všude samé prsaté ženské v prádle! Rozhodla jsem se definitivně, že bych chtěla plastiku. Problém jsou (asi jako u každého) peníze. Slídím po internetu a snažím se najít vhodné informace o cenách. Naivně jsem si myslela že by mi stačilo 30 tisíc, ale pak jsem zjistila, že to je cena jen za operaci. Všude píšou něco jiného. Někde že celková cena je 40tis. jinde 60. Nevíte prosím někdo kolik by tedy doopravdy operace stála? Vešla bych se do 30 tis.? Jsou ty vysoké ceny třeba jen tím, že jsem nacházela samé soukromé chirurgie? Dalo by se nechat doporučit přes mého praktického lékaře čímž by operace byla levnější? Předem moc děkuji za odpověď.

Mílá Pajulino, v 19-ti letech jsem taky neměla skoro žádná prsa, ale měla jsem souměrnou štíhlou postavu, dbala jsem o sebe a o chlapce jsem věru neměla nouzi a žádnýmu má malinkatá prsa nevadila... Ve 30ti, po dvou dětech jsem měla trojky a tak to zůstalo. On je problém opravdu jen v té hlavě, podívej na herečku Jirešovou z Ordinace, na je na malá prsa (někde to psala) hrdá... Jinak některé plastické operace provádějí někde i na splátky, poinformuj se... praktický doktor doporučí jen operaci nadměrných prsou, když má žena vážné zdravotní problémy, např. s páteří, a ne s hlavou, promiň,  moc zdravím  smile

Není tady

 

#134 26. 1. 2009 14:49

drahuska75
♥------
Registrovaný: 26. 1. 2009
Příspěvky: 1

Re: zvětšení prsou

Décima napsal(a):

pajulina napsal(a):

Zdravím všechny slečny a paní s podobným problémem jako mám já a zároveň moc moc prosím o radu-je mi 19 let a bohužel stále ve svém věku nemám žádná prsa (nepřeháním-mám velikost co jiná dívka v deseti letech). Mám s tím velké psychické problémy-nikomu okolo mě to sice nevadí, ale já mám pocit, že už z toho začínám šílet-všude kam se podívám v televizi, v reklamách, okolo mě všude samé prsaté ženské v prádle! Rozhodla jsem se definitivně, že bych chtěla plastiku. Problém jsou (asi jako u každého) peníze. Slídím po internetu a snažím se najít vhodné informace o cenách. Naivně jsem si myslela že by mi stačilo 30 tisíc, ale pak jsem zjistila, že to je cena jen za operaci. Všude píšou něco jiného. Někde že celková cena je 40tis. jinde 60. Nevíte prosím někdo kolik by tedy doopravdy operace stála? Vešla bych se do 30 tis.? Jsou ty vysoké ceny třeba jen tím, že jsem nacházela samé soukromé chirurgie? Dalo by se nechat doporučit přes mého praktického lékaře čímž by operace byla levnější? Předem moc děkuji za odpověď.

Mílá Pajulino, v 19-ti letech jsem taky neměla skoro žádná prsa, ale měla jsem souměrnou štíhlou postavu, dbala jsem o sebe a o chlapce jsem věru neměla nouzi a žádnýmu má malinkatá prsa nevadila... Ve 30ti, po dvou dětech jsem měla trojky a tak to zůstalo. On je problém opravdu jen v té hlavě, podívej na herečku Jirešovou z Ordinace, na je na malá prsa (někde to psala) hrdá... Jinak některé plastické operace provádějí někde i na splátky, poinformuj se... praktický doktor doporučí jen operaci nadměrných prsou, když má žena vážné zdravotní problémy, např. s páteří, a ne s hlavou, promiň,  moc zdravím  :)

Ahoj Paulina, chapem presne tvoje pocity, to iste som prezila. Ked som mala 19, vsetci mi radili, ze to neni dolezite...Dnes mam 33 rokov a som 2 mesiace po operacii,  som stastna ze som nabrala odvahu a energiu na operaciu. Mala som malicke prsia a navise aj asimetriu. Som stastna ze mam konecne pekne prsia, na moje byvale som uz zabudla! Pocuvaj len sama seba, ty najlepsie vies co ti chyba. Operacia aj s implantatmi stala 100 000 Sk, mam Mentor anatomicke, operovali ma v Bratislave.  Zelam ti vela stastia...!

Upravil(a) drahuska75 (26. 1. 2009 14:55)

Není tady

 

#135 28. 1. 2009 14:13

Martina19
♥♥-----
Registrovaný: 6. 3. 2006
Příspěvky: 28

Re: zvětšení prsou

http://www.omlazko.cz/
Také jsem ráda,že jsem to absolvovala,těch let.co jsem se trápila...no a teď jsem se konečně dočkala a mám svoje vysněná prsa.
Tak se neboj,nelam hlavu,co na to ostatní,je to tvoje tělo a tvoje hlava.
Znám hodně holek od 19-30 let,a šly dotoho i před dětmi,a i když pak děti měly,tak byly stále spokojené.
Hodně štěstí

http://www.omlazko.cz/
:-))


hjarta

Není tady

 

#136 26. 2. 2009 21:51

Audrey
♥------
Registrovaný: 26. 2. 2009
Příspěvky: 1

Re: zvětšení prsou

Ahoj holky, jsem dva roky po zvětšení, ale jak tady čtu, nemůžu napsat kde jsem byla a kdo mne operoval..., zkuste to na www.omlazko.cz, tam se jména doktorů i klinik psát můžou, chtěla jsem jen pomoci. Zdravím Martinu 19 A.

Není tady

 

#137 8. 12. 2010 20:20

mifka
♥------
Registrovaný: 8. 12. 2010
Příspěvky: 1

Re: zvětšení prsou

Dobrý den,
jsem studentka Obecné antropologie v Praze a píši diplomovou práci na téma plastická chirurgie, tělo a krása v dnešní společnosti. Chtěla bych Vás touto cestou požádat... kdyby se mezi Vámi našel někdo, kdo podstoupil některý ze zákroků plastické chirurgie a byl by ochoten se o tom se mnou bavit (třeba přes skype či v kavárně, anonymita zaručena), budu Vám velmi vděčná a napomůžete tak osvětě a vědě:-) Zdravím všechny a děkuji, Eva

Není tady

 

#138 12. 4. 2011 10:14

Longest
♥------
Registrovaný: 12. 4. 2011
Příspěvky: 2
Web

Re: zvětšení prsou

mifka napsal(a):

Dobrý den,
jsem studentka Obecné antropologie v Praze a píši diplomovou práci na téma plastická chirurgie, tělo a krása v dnešní společnosti. Chtěla bych Vás touto cestou požádat... kdyby se mezi Vámi našel někdo, kdo podstoupil některý ze zákroků plastické chirurgie a byl by ochoten se o tom se mnou bavit (třeba přes skype či v kavárně, anonymita zaručena), budu Vám velmi vděčná a napomůžete tak osvětě a vědě:-) Zdravím všechny a děkuji, Eva

Nevim zda není pozdě, ale na tomto linku je poměrně obsáhlý popis metod i postupů a pocitů a je tam i rozhovor s jednou ze studentek VŠ, která operaci podstoupila (neživí se v erotické branži)
http://www.polohy.cz/pruvodce/zeny/plastika-prsou/
Třeba to pomůže tummenupp

Není tady

 

#139 11. 7. 2011 21:05

Efika
♥------
Registrovaný: 29. 6. 2011
Příspěvky: 3

Re: zvětšení prsou

Tak si asi všechny procházíme stejným.. chci si nechat zvětšit prsa reklamní odkaz, už jsem rozhodlá, i jsem soutěžila o plastiku zadarmo.. nevyšlo to, ale šetřím.. Takže hledám doktora, nevíte jestli Mudr. Průchová by byla fajn? Na jejích stánkách je plno fotek, vypadají teda trochu děsivě, ael zase ten výsledek za to stojí..

Upravil(a) mala.popelka (12. 7. 2011 11:25)

Není tady

 

#140 2. 11. 2011 13:37

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: zvětšení prsou

Spam příspěvky odstraněny.

Není tady

 

#141 19. 11. 2011 18:42

K.Christa
♥------
Registrovaný: 25. 4. 2006
Příspěvky: 23

Re: zvětšení prsou

Máte prosím někdo zkušenost se zmenšením prsů?

Není tady

 

#142 1. 12. 2011 14:34

barborkavz
♥------
Registrovaný: 23. 11. 2011
Příspěvky: 7

Re: zvětšení prsou

Ahoj ja mam, ale se zvetsenim. Co potrebujes vedet a odkud jsi? Ja z Brna.

Není tady

 

#143 30. 1. 2012 16:58

Kateřina78
♥------
Registrovaný: 30. 1. 2012
Příspěvky: 2

Re: zvětšení prsou

Ahojte, chtěla jsem se zeptat jestli nemáte některá zkušenosti s prášky na zvětšení prsou. Jelikož nemám penízky na operaci, chtěla bych to zkusit touto cestou.

Díky za odpověd
Kačka

Není tady

 

#144 1. 2. 2012 15:37

Kateřina78
♥------
Registrovaný: 30. 1. 2012
Příspěvky: 2

Re: zvětšení prsou

smile

Upravil(a) Kateřina78 (1. 2. 2012 15:38)

Není tady

 

#145 2. 6. 2013 21:02

o
♥------
Registrovaný: 2. 6. 2013
Příspěvky: 1

Re: zvětšení prsou

Ahoj, vero, plánuju jít na zvětšení prsů. Dokojila jsem a nezbylo mi tam vůbec nic. Nemůžu si ale vybrat kliniku a doktora. Mohla bys mi, prosím, poradit, kam se mám obrátit. S kým mᚠdobré zkušenosti? Děkuju moc za odpověď.

Není tady

 

#146 4. 6. 2013 9:28

Kateřina
♥♥-----
Registrovaný: 20. 5. 2013
Příspěvky: 33

Re: zvětšení prsou

Mám dvě děti a do nových prsů bych šla okamžitě. Ale kde na to vzít? hmm big_smile

Není tady

 

#147 29. 6. 2013 11:39

evulina
♥------
Registrovaný: 16. 5. 2013
Příspěvky: 6

Re: zvětšení prsou

Pro "o":
Ahoj,
já jsem měla úplně stejný problém po dětech. Tak jsem hledala různé kliniky, jelikož jsem ale byla na bělení zubů na nepovolená reklama, tak jsem šla nakonec tam. A jsem s tím nejvíc spokojená. Vstupní konzultace - plná informací, komunikace od pana doktora super, prostředí je nádherné. Operace proběhla bez jakýchkoliv komplikací a hojení bylo přesně takové, jak mi říkali. Takže super. Kdybys chtěla znát ještě nějaké bližší info, tak ráda napíšu! Rozhodně se ale není čeho bát! smile

Není tady

 

#148 4. 7. 2013 20:13

alexxandra
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2480

Re: zvětšení prsou

Evulino, koukám, že ty jsi absolvovala na tebou zmiňované klinice s nepovolenou reklamou dokonalou proměnu celého těla viď?


http://lbyf.lilypie.com/peUxp2.png

http://lb1m.lilypie.com/TikiPic.php/lmq5dLA.jpghttp://lb2m.lilypie.com/CTChp1.png

Není tady

 

#149 9. 7. 2013 21:54

evulina
♥------
Registrovaný: 16. 5. 2013
Příspěvky: 6

Re: zvětšení prsou

Ähoj holky,
já jsem byla na zvětšení prsou na reklama a musím teda říct, že super výsledek!! smile Ty peníze za to prostě stojí!

Není tady

 

#150 28. 8. 2013 16:28

orela
Zablokovaný
Registrovaný: 27. 7. 2013
Příspěvky: 78

Re: zvětšení prsou

Taky si je chci nechat zvetsit ,napred musim ale nekde nahrabat penize

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů