Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 20. 5. 2006 13:23

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

A podprda se nosí 8 týdnů,je to velmi důležité při tvarování prsů.Nesmí se to podcenit!A né u každé platí modřiny po těle.Někdo k tomu sklony má ale většina né.Tak se neboj.

Není tady

 

#77 20. 5. 2006 15:38

littleangel
♥------
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 17

Re: zvětšení prsou

Ahoj Fanko  smile  moc ti děkuji za rady. Hned jsem se chtěla podívat na ty stránky co jsi mi doporučila, ale když jsem dala www.silikonky.cz tak se nic nezobrazilo  grater  Je ta adresa správná?? Předem děkuji za odpověď

fanka napsal(a):

A podprda se nosí 8 týdnů,je to velmi důležité při tvarování prsů.Nesmí se to podcenit!A né u každé platí modřiny po těle.Někdo k tomu sklony má ale většina né.Tak se neboj.

Upravil(a) littleangel (23. 5. 2006 7:50)

Není tady

 

#78 20. 5. 2006 17:59

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

www.silikonky.cz, nahoře tě to vede k tomu jestli chceš následovat tento o´dkaz na na něj klikni a dostaneš se tam.asi jsi to přehlédla.

Není tady

 

#79 20. 5. 2006 18:00

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

vytukej to normálně na netu tady mi to také nejde přejít a stránka se nezobrazí.

Není tady

 

#80 23. 5. 2006 7:56

littleangel
♥------
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 17

Re: zvětšení prsou

Ahoj Fanko wink  tak jsem už ten vᚠklub zhlídla. Celý jsem ho proštudovala a je to velmi zajímavé! Nejvíc tedy mě zaujali ty fotečky tummenupp  Moc ti děkuji za doporučení! Doufám, že budou stále přibývat další a další příspěvky a fotky!
Četla jsem si vše od tebe... jak si to prožívala... taky jak ses bála... pak první dny... a následné hojení, štěstí a spokojenost!!!!  tummenupp  Je to úžasné! Také si moc přeji mít to už za sebou! Už jen 14 dní! Každy den mi to šrotuje v hlavě...   dumbom

Není tady

 

#81 25. 5. 2006 17:57

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Ahoj Littleangel,prožívala jsem hodně a fakt jsem se strašně bála ale teď jsem spokojená a neměnila bych.Mám 260 mll pod žlázou prsa vypadají naprosto přirozeně,jsou měká nikdo nic nepozná ani má kamoška když jsme byli v bazénu,manžel je spokojený říká že jsou to krásná přirozená prsa měkká na dotek,citlivost mám a to jsem ráda prostě paráda!Psala jsem ti i na žena cz.Jsem tam pod jménem Elza.Ničeho se neboj první 2 dny jsou nic moc ale já to zvládla perfektně a teď už ani nevnímám že mám implantáty prostě to jsou má prsa no.:-))

Není tady

 

#82 25. 5. 2006 22:20

radka73
♥------
Registrovaný: 25. 5. 2006
Příspěvky: 12

Re: zvětšení prsou

zdravim vas tady. chci se sebou udelat zmenu, kterou uz maji nektere z vas za sebou...Vetsina prispevku vychvaluje Dr. Prose. Ma nekdo zkusenosti jeste s nekym jinym? Mne konkretne zaujal Dr. Svoboda.
Ale hlavne mam dotazy z trochu jineho soudku:-)
Jak dlouho jste cekaly na operaci, mam na mysli dobu od vaseho rozhodnuti k definitivnimu terminu.Chtela bych to absolvovat v druhe polovine zari, tak jestli mam jeste sanci nejaky termin vubec ziskat nebo jestli je to v pohode.
Mam celkem problemy zajistit hlidani deti, partnera mam takrka stale mimo,tak to musim nejak zorganizovat.
Dik,

Není tady

 

#83 25. 5. 2006 22:23

radka73
♥------
Registrovaný: 25. 5. 2006
Příspěvky: 12

Re: zvětšení prsou

fanka napsal(a):

koukni na www.žena,platika prsou.Je tam diskuze a dozvíš se vše a na fotky se kokni do našeho klubu,www.silikonky.cz

at delam co delam, stranku www.silikonky.cz muj internetov prohlizec nemuze najit. Zmenilo se neco?

Není tady

 

#84 26. 5. 2006 9:49

littleangel
♥------
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 17

Re: zvětšení prsou

fanka napsal(a):

Ahoj Littleangel,prožívala jsem hodně a fakt jsem se strašně bála ale teď jsem spokojená a neměnila bych.Mám 260 mll pod žlázou prsa vypadají naprosto přirozeně,jsou měká nikdo nic nepozná ani má kamoška když jsme byli v bazénu,manžel je spokojený říká že jsou to krásná přirozená prsa měkká na dotek,citlivost mám a to jsem ráda prostě paráda!Psala jsem ti i na žena cz.Jsem tam pod jménem Elza.Ničeho se neboj první 2 dny jsou nic moc ale já to zvládla perfektně a teď už ani nevnímám že mám implantáty prostě to jsou má prsa no.:-))

Ahoj Fanko tummenupp  Ještě jednou moc díky za odpověď!  Akorát mě předvapilo, že je mᚠpod žlázou a vypadají tak přizoreně... Fakt krása! A takže si to neříkala kamarádkám a kamarádům? Nikdo o tom neví??  No věřím doktorovi tak snad bude vše ok!! A budu taky šastná jako ty!!  tummenupp

A pro radku73 ta adresa je www.silikonky.ic.cz  tak to tak zhlídni wink  A ohledně termínů... U Prose jsem na konzultaci čekala asi něco přes měsíc. Tedy byla jsem tam 17.5.06 a termín zákroku mi nabídl poprvé v září. Říkala jsem jestli by byla možnost dříve a tak řekl konec června... A když jsem ještě váhala tak prohlížel všechny dny a našel místečko 6.6.06 tedy za necelé tři týdny. Byl velmi ochotný! Pokud by ses rozhodla pro něho tak myslím, že v září ještě bude mít místo... jde ale ještě o tu konzultaci. Nejlépe se objednej co nejdříve. Na stránkách www.este.cz  si můžeš o něm přečíst co vystudoval, jaké má atestace atd.

Není tady

 

#85 26. 5. 2006 17:48

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Ahoj littleangel,hodně sportuji tak je nemám pod svalem,při pohybu by mi rotovali a hlavně mi je tam Svoboda nechtěl dát,mám široký hrudník a pod sval dává ženám které jsou velmi hubené.Jsem spokojená implantát nenahmatám jak některé píší.I rekonvalescence byla kratší protože to nebylo tak bolestivé.Po dětech bych si nechala dát větší,uvidím jak budou prsa vypadat po kojení.Proto jsem ráda že mám teď jen 260mll.Pak mohu dát větší na vyplnění třeba vytahané kůže.Nevím co se mnou udělá kojení.

Není tady

 

#86 26. 5. 2006 17:53

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

jo a kamarádi fakt nic neví ani nic nepoznali tak nemám důvod jim to říkat.Lidi jsou závistiví tak je to možná lepší,nedělala jsem to pro ně ale pro sebe.Byla jsem před kámoškou nahá když jsme se sprchovali po spinningu a nic tak těžká pohoda.Možná kdybych měla větší už by to bylo nápadné a hlavně vidět.Nesmí se to přehánět s velikostí na každé to vypadá jinak.Já dala na radu doktora který je pro přirozený vzhled a neprohloupila jsem.

Není tady

 

#87 26. 5. 2006 20:51

radka73
♥------
Registrovaný: 25. 5. 2006
Příspěvky: 12

Re: zvětšení prsou

fanka napsal(a):

jo a kamarádi fakt nic neví ani nic nepoznali tak nemám důvod jim to říkat.Lidi jsou závistiví tak je to možná lepší,nedělala jsem to pro ně ale pro sebe.Byla jsem před kámoškou nahá když jsme se sprchovali po spinningu a nic tak těžká pohoda.Možná kdybych měla větší už by to bylo nápadné a hlavně vidět.Nesmí se to přehánět s velikostí na každé to vypadá jinak.Já dala na radu doktora který je pro přirozený vzhled a neprohloupila jsem.

ahojky.
ted jsem tady u tebe narazila na sport...
s tim ja mam take celkem problem...ve fitku jsem nejmene ctyrikrat do tydne, pokud se neco deje, tak mi pohyb dost chybi....chtela jsem se zeptat, jak to s tim moznym sportovanim po operaci jde. jezdim spinning a delam tae-bo.
Jinak jsem dnes zas slysela pet chvalu na dalsiho doktora, tak uz vazne nevim, kam se vrtnout...snad nakonec vyberu spravne.

Není tady

 

#88 26. 5. 2006 21:34

radka73
♥------
Registrovaný: 25. 5. 2006
Příspěvky: 12

Re: zvětšení prsou

BEBE napsal(a):

Martina19 napsal(a):

tamarna1 napsal(a):

ahoj Martino, ak ta to zaujima ja som bola pred tyzdnom v Brne na klinike na Berkovej ulici, mam implantaty Mentor okruhle a stalo to 54.000 se vsim vsudy a podpira 700.Iva


Děkuji za odpověď,budu ještě zvažovat a pátrat,jsem ráda,že se tu dělíte o zkušenosti,snad se k vám přidám.Negativní ohlas žádný-to je zajímavé.....

Byla jsem u dr.Točíkové v Praze.www.plastickachirurgie.net,je tam i ceník

a spokojena s pani doktorkou jo?
ja tyhle stranky zahlidla prvne. a muzu se zeptat, jak sedela ta tvoje vysledna cena s tim uvedenym cenikem? prijde mi to na ty informace kolem o neco nizsi cena.

Není tady

 

#89 26. 5. 2006 22:04

radka73
♥------
Registrovaný: 25. 5. 2006
Příspěvky: 12

Re: zvětšení prsou

littleangel napsal(a):

fanka napsal(a):

Ahoj Littleangel,prožívala jsem hodně a fakt jsem se strašně bála ale teď jsem spokojená a neměnila bych.Mám 260 mll pod žlázou prsa vypadají naprosto přirozeně,jsou měká nikdo nic nepozná ani má kamoška když jsme byli v bazénu,manžel je spokojený říká že jsou to krásná přirozená prsa měkká na dotek,citlivost mám a to jsem ráda prostě paráda!Psala jsem ti i na žena cz.Jsem tam pod jménem Elza.Ničeho se neboj první 2 dny jsou nic moc ale já to zvládla perfektně a teď už ani nevnímám že mám implantáty prostě to jsou má prsa no.:-))

Ahoj Fanko tummenupp  Ještě jednou moc díky za odpověď!  Akorát mě předvapilo, že je mᚠpod žlázou a vypadají tak přizoreně... Fakt krása! A takže si to neříkala kamarádkám a kamarádům? Nikdo o tom neví??  No věřím doktorovi tak snad bude vše ok!! A budu taky šastná jako ty!!  tummenupp

A pro radku73 ta adresa je www.silikonky.ic.cz  tak to tak zhlídni wink  A ohledně termínů... U Prose jsem na konzultaci čekala asi něco přes měsíc. Tedy byla jsem tam 17.5.06 a termín zákroku mi nabídl poprvé v září. Říkala jsem jestli by byla možnost dříve a tak řekl konec června... A když jsem ještě váhala tak prohlížel všechny dny a našel místečko 6.6.06 tedy za necelé tři týdny. Byl velmi ochotný! Pokud by ses rozhodla pro něho tak myslím, že v září ještě bude mít místo... jde ale ještě o tu konzultaci. Nejlépe se objednej co nejdříve. Na stránkách www.este.cz  si můžeš o něm přečíst co vystudoval, jaké má atestace atd.

diky za odpoved, drzim palce a az budes "nova", tak se tady zase ukaz:-)

Není tady

 

#90 27. 6. 2006 11:58

Martina19
♥♥-----
Registrovaný: 6. 3. 2006
Příspěvky: 28

Re: zvětšení prsou

Ahoj,ty silikonky.ic.cz mi nejdou zobrazit,už jsem byla na konzultaci v Sanusu v HK,mám z toho příjemný pocit,ještě mě čeká mamologické vyšetření a na podzim jdu.Mám asimetrii ,tak mi to srovnají.Moc bych tu všem chtěla poděkovat,že se podílejí o své žážitky a zakladatelce tohoto fora,protože dodáváte odvahu nerozhodným ženám a čím víc se o tom mluví,tím je to pro tu ženu snažší,díííííííííík


hjarta

Není tady

 

#91 27. 6. 2006 12:03

Martina19
♥♥-----
Registrovaný: 6. 3. 2006
Příspěvky: 28

Re: zvětšení prsou

radka73 napsal(a):

littleangel napsal(a):

fanka napsal(a):

Ahoj Littleangel,prožívala jsem hodně a fakt jsem se strašně bála ale teď jsem spokojená a neměnila bych.Mám 260 mll pod žlázou prsa vypadají naprosto přirozeně,jsou měká nikdo nic nepozná ani má kamoška když jsme byli v bazénu,manžel je spokojený říká že jsou to krásná přirozená prsa měkká na dotek,citlivost mám a to jsem ráda prostě paráda!Psala jsem ti i na žena cz.Jsem tam pod jménem Elza.Ničeho se neboj první 2 dny jsou nic moc ale já to zvládla perfektně a teď už ani nevnímám že mám implantáty prostě to jsou má prsa no.:-))

Ahoj Fanko tummenupp  Ještě jednou moc díky za odpověď!  Akorát mě předvapilo, že je mᚠpod žlázou a vypadají tak přizoreně... Fakt krása! A takže si to neříkala kamarádkám a kamarádům? Nikdo o tom neví??  No věřím doktorovi tak snad bude vše ok!! A budu taky šastná jako ty!!  tummenupp

A pro radku73 ta adresa je www.silikonky.ic.cz  tak to tak zhlídni wink  A ohledně termínů... U Prose jsem na konzultaci čekala asi něco přes měsíc. Tedy byla jsem tam 17.5.06 a termín zákroku mi nabídl poprvé v září. Říkala jsem jestli by byla možnost dříve a tak řekl konec června... A když jsem ještě váhala tak prohlížel všechny dny a našel místečko 6.6.06 tedy za necelé tři týdny. Byl velmi ochotný! Pokud by ses rozhodla pro něho tak myslím, že v září ještě bude mít místo... jde ale ještě o tu konzultaci. Nejlépe se objednej co nejdříve. Na stránkách www.este.cz  si můžeš o něm přečíst co vystudoval, jaké má atestace atd.

diky za odpoved, drzim palce a az budes "nova", tak se tady zase ukaz:-)

Holky ty silikonky mi nejdou otevřít a ta druhá adresa je:www.esthe.cz


hjarta

Není tady

 

#92 27. 6. 2006 12:07

Martina19
♥♥-----
Registrovaný: 6. 3. 2006
Příspěvky: 28

Re: zvětšení prsou

fanka napsal(a):

Ahoj Littleangel,prožívala jsem hodně a fakt jsem se strašně bála ale teď jsem spokojená a neměnila bych.Mám 260 mll pod žlázou prsa vypadají naprosto přirozeně,jsou měká nikdo nic nepozná ani má kamoška když jsme byli v bazénu,manžel je spokojený říká že jsou to krásná přirozená prsa měkká na dotek,citlivost mám a to jsem ráda prostě paráda!Psala jsem ti i na žena cz.Jsem tam pod jménem Elza.Ničeho se neboj první 2 dny jsou nic moc ale já to zvládla perfektně a teď už ani nevnímám že mám implantáty prostě to jsou má prsa no.:-))

Ahoj a jak se ti shánějí podprsenky?Kamarádka má problémy,prý nejsou tak poddajná aby sedly do podprdy,napiš,dík


hjarta

Není tady

 

#93 27. 6. 2006 13:07

Aniččka
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 31

Re: zvětšení prsou

Máte někdo zkušenosti se zmenšení prsou? An.

Není tady

 

#94 27. 6. 2006 15:31

littleangel
♥------
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 17

Re: zvětšení prsou

Ahoj! Všechny moc zdravím!!! Tak to mám za sebou!!! Dnes to jsou už tři týdny! To to letí! :-)  Jsem maximálně spokojená a šastná!! Bolest byla hlavně první dva dny a pak už jen pnutí jak se vytahovala kůže. Začínají měknout a jizvy vypadají moc dobře! Doktor byl úplně úžasný!!! A ostatní personál také! :-)))  Konečně se mi splnil sen! Teď jen a se to krásně uzdraví!!

Není tady

 

#95 30. 6. 2006 16:28

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Asi na Vynohradech a pak v Kolíně v 1.Kolínském sanatoriu

Není tady

 

#96 3. 7. 2006 16:35

littleangel
♥------
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 17

Re: zvětšení prsou

Chtěla jsem poprosit kdo je již po zvětšení - kolikrát jste denně masírovaly a kolik cvičení? Doktor mi řekl, 2x denně 10 cvičení(stlačení) stačí, aby se vytvořila prsní rýha, ale mohla bych i víckrát?? A ještě jsem se chtěla zeptat po jaké době můžu spát na břiše? Jsem měsíc po a za 20 dní jedu k moři a chtěla bych si opalovat břicho, ale i záda... A tak přemýšlím jestli budu moci vůbec ležet na tom břiše...? Předem moc děkuji za odpověď

Není tady

 

#97 3. 7. 2006 22:49

BEBEA
♥------
Registrovaný: 3. 7. 2006
Příspěvky: 19

Re: zvětšení prsou

U některých implantátů se masáže nedoporučují.Když se chceš opalovat na břiše,tak si podlož hrudik pod nebo nad prsy aby váha byla mimo prsa třeba váleček nebo stočený ručník-ale nejlépe se opálíš v pohybu.BEBE nyní BEBEA-někdo mi vzal  BEBE

Není tady

 

#98 4. 7. 2006 7:02

littleangel
♥------
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 17

Re: zvětšení prsou

BEBEA napsal(a):

U některých implantátů se masáže nedoporučují.Když se chceš opalovat na břiše,tak si podlož hrudik pod nebo nad prsy aby váha byla mimo prsa třeba váleček nebo stočený ručník-ale nejlépe se opálíš v pohybu.BEBE nyní BEBEA-někdo mi vzal  BEBE

Ahoj BEBEA, mám kulaté implantáty - ty se mají masírovat. Děkuji Ti za tip na opalování  tummenupp

Není tady

 

#99 4. 7. 2006 9:42

BEBEA
♥------
Registrovaný: 3. 7. 2006
Příspěvky: 19

Re: zvětšení prsou

Každopádně dej na svého doktora

littleangel napsal(a):

BEBEA napsal(a):

U některých implantátů se masáže nedoporučují.Když se chceš opalovat na břiše,tak si podlož hrudik pod nebo nad prsy aby váha byla mimo prsa třeba váleček nebo stočený ručník-ale nejlépe se opálíš v pohybu.BEBE nyní BEBEA-někdo mi vzal  BEBE

Ahoj BEBEA, mám kulaté implantáty - ty se mají masírovat. Děkuji Ti za tip na opalování  tummenupp

Každopádně dbej pokynů svého doktora,já mám kulaté pod žlázou a nmasírovala jsem,záleží spíš na povchu,jak mᚠimplantát konturovám,ten hrubý povrch obrůstá a to zabranuje putování implántátu.Když má někdo  tuhou kapsulu tak tam se má masírovat,tak mi to bylo vasvětleno ,ale jednotný postup není.

Není tady

 

#100 7. 7. 2006 9:32

littleangel
♥------
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 17

Re: zvětšení prsou

BEBEA napsal(a):

Každopádně dej na svého doktora

littleangel napsal(a):

BEBEA napsal(a):

U některých implantátů se masáže nedoporučují.Když se chceš opalovat na břiše,tak si podlož hrudik pod nebo nad prsy aby váha byla mimo prsa třeba váleček nebo stočený ručník-ale nejlépe se opálíš v pohybu.BEBE nyní BEBEA-někdo mi vzal  BEBE

Ahoj BEBEA, mám kulaté implantáty - ty se mají masírovat. Děkuji Ti za tip na opalování  tummenupp

Každopádně dbej pokynů svého doktora,já mám kulaté pod žlázou a nmasírovala jsem,záleží spíš na povchu,jak mᚠimplantát konturovám,ten hrubý povrch obrůstá a to zabranuje putování implántátu.Když má někdo  tuhou kapsulu tak tam se má masírovat,tak mi to bylo vasvětleno ,ale jednotný postup není.

Dobře děkuji Ti  tummenupp  A jak dlouho si prosím tě musela nosit tu spec. podprdu?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů