Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#26 22. 3. 2009 18:57

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Holki, já vás myluju... big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#27 22. 3. 2009 18:59

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Tercila napsal(a):

Teda já když už piju, tak pravdu nehledám big_smile, ale piňakoláda je fááákt výborná tummenupp

Tercilo, čau big_smile
Kde ses nám tak dlouho toulala? big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#28 22. 3. 2009 18:59

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava
Registrovaný: 9. 10. 2008
Příspěvky: 460

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Tercila napsal(a):

Teda já když už piju, tak pravdu nehledám big_smile, ale piňakoláda je fááákt výborná tummenupp

"NEDRÁŽDI" wink


Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

 

#29 22. 3. 2009 19:01

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava
Registrovaný: 9. 10. 2008
Příspěvky: 460

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Mikeš napsal(a):

Holki, já vás myluju... big_smile

Taky Tě  miluju a maluju wink

Upravil(a) Charlota (22. 3. 2009 19:05)


Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

 

#30 22. 3. 2009 19:03

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Hlásím se do 3.chlívku, jen co vypakuju  díťátka  , tak si pročtu, co jste tu přiklábosily! Jmenovitě zdravím Tercilu, kterou jsem už dlouho neviděla na skle! big_smile

Není tady

 

#31 22. 3. 2009 19:07

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3805

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

ffly napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ffly napsal(a):


Do ohně ruku nedávej, to už vědí malý děti, že pálí. Ale napiš moderátorkám, myslím, že tu nějaký v tuhle chvíli jsou.

copak, sázíš na to, že kamarádka ti ban nedá ?

Ppavli myslím, že to by moderátorky zajímalo, která z nich je má kamarádka a nedá mi ban i když po něm voláte...buď konkrétní.

ježiš mariá nikdo po banu nevolá...byla by škoda tě zabanovat...BI jen se tu připomíná, jak se tu po banech volalo a jak to bylo občas jednostranné


dum spiro spero

Není tady

 

#32 22. 3. 2009 19:08

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

ffly napsal(a):

Charlota napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

jj jedna je tady na to expert stolt ta, co sama si do té pusy nevidí a nadává a uráží všechny okolo ... a občas sem vlítne plivnout jedůvku hmm

PPavli,.....BLBEC NIÍKDY NEPOCHOPÍ,ŽE JE BLBCEM SKUTEČNĚ,
PROTO PRAVDU BLBCI O TOM,ŽE JE BLBEC ŘÍKÁŠ ZBITEČNĚ !

ZBYTEČNĚ

uschlol


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#33 22. 3. 2009 19:08

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3805

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Mikeš napsal(a):

Holki, já vás myluju... big_smile

máš rech, mylovat s měkkým je dost nůďo


dum spiro spero

Není tady

 

#34 22. 3. 2009 19:08

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

ffly napsal(a):

Charlota napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

jj jedna je tady na to expert stolt ta, co sama si do té pusy nevidí a nadává a uráží všechny okolo ... a občas sem vlítne plivnout jedůvku hmm

PPavli,.....BLBEC NIÍKDY NEPOCHOPÍ,ŽE JE BLBCEM SKUTEČNĚ,
PROTO PRAVDU BLBCI O TOM,ŽE JE BLBEC ŘÍKÁŠ ZBITEČNĚ !

ZBYTEČNĚ

...tak a teď si začnem hrát na školu...není tohle zbytečné?


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#35 22. 3. 2009 19:10

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

zuzi777a napsal(a):

Hlásím se do 3.chlívku, jen co vypakuju  díťátka  , tak si pročtu, co jste tu přiklábosily! Jmenovitě zdravím Tercilu, kterou jsem už dlouho neviděla na skle! big_smile

..jsem četla na sektě lol a to hlásím, že ještě nalito nemám, ale lahvinku tu mám, to jooo gloria


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#36 22. 3. 2009 19:11

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3805

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

zuzi777a napsal(a):

Hlásím se do 3.chlívku, jen co vypakuju  díťátka  , tak si pročtu, co jste tu přiklábosily! Jmenovitě zdravím Tercilu, kterou jsem už dlouho neviděla na skle! big_smile

jj kdyby mi občas neposlala srandamailik tak bych taky nevěděla, že žije a kdyby se sem fakt vrátila bylo by to fajn, když jsem sem kdysi přišla, byla jedna z mála laskavých lidí tady, který zajímalo pomáhat a ne si vytahovat naučený triko...


dum spiro spero

Není tady

 

#37 22. 3. 2009 19:13

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Ahoj děcka big_smile wink
Zuzi, díky za pozdrav, samozřejmě taky zdravím a pozdravuji smile, doufám, že jsi v pohodě a máš se fajn.

Mikešku, postřehla jsem Tvoje narozky i nějaké zmínky o zdraví, tak - přeji, ať je to všecko dobrý a - povídej, co narozky? Jak dopadla oslava? Šel jsi domů po dvou nebo po čtyřech? wink Jak s oblibou říkává můj manžel: "dejte mi ruce na zem, já už dojdu sám" big_smile (ale mlží, mlží, je totiž abstinent) :-).
No, kde jsem byla.... člověče, je to neuvěřitelné, ale soustředila jsem se na dokončení studia a na výdělek penízků :-). A ještě na jiné věci wink.

Charloto, s tím drážděním chápu, jestli máš zrovna dnes prázdnou lednici, tak to už radši mlčím big_smile. Ale holky, všimly jste si, jak tu piňakoládu míchají všude jinou?

Není tady

 

#38 22. 3. 2009 19:14

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava
Registrovaný: 9. 10. 2008
Příspěvky: 460

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Zklamaná napsal(a):

ffly napsal(a):

Charlota napsal(a):


PPavli,.....BLBEC NIÍKDY NEPOCHOPÍ,ŽE JE BLBCEM SKUTEČNĚ,
PROTO PRAVDU BLBCI O TOM,ŽE JE BLBEC ŘÍKÁŠ ZBITEČNĚ !

ZBYTEČNĚ

...tak a teď si začnem hrát na školu...není tohle zbytečné?

No jo no ,...i mistr tesař se někdy utne .... sem se spletla noooo neutral


Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

 

#39 22. 3. 2009 19:14

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3805

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Zklamaná napsal(a):

ffly napsal(a):

Charlota napsal(a):


PPavli,.....BLBEC NIÍKDY NEPOCHOPÍ,ŽE JE BLBCEM SKUTEČNĚ,
PROTO PRAVDU BLBCI O TOM,ŽE JE BLBEC ŘÍKÁŠ ZBITEČNĚ !

ZBYTEČNĚ

...tak a teď si začnem hrát na školu...není tohle zbytečné?

není to poprvé kdy došly argumenty a řešilo se kdo zná líp pravopis a kdo se uklepl  /někteří z toho žijou dodnes a přitom tu hlásaj jak se posunuly jinam a jak se jejich názory vyvíjí a jak už sem vlastně vůbec nechodí jak je zajímá jen duchovno a jak žijou už jinde lol ale nedá jim to godlike


dum spiro spero

Není tady

 

#40 22. 3. 2009 19:15

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

"byla jedna z mála laskavých lidí tady,..."

Ježiš, holky, neblbněte, se tady začínám červenat..... big_smile (jo vlastně ne, to je od lampičky) winkbig_smilebig_smile

Není tady

 

#41 22. 3. 2009 19:16

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Axi napsal(a):

uschlol

Axi, nic ve zlém, ale zkus zavzpomínat, že existují i lidé, jimž se říká dyslektici... wink

Upravil(a) klokan (22. 3. 2009 19:16)


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#42 22. 3. 2009 19:16

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3805

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Tercila napsal(a):

Ahoj děcka big_smile wink
Zuzi, díky za pozdrav, samozřejmě taky zdravím a pozdravuji smile, doufám, že jsi v pohodě a máš se fajn.

Mikešku, postřehla jsem Tvoje narozky i nějaké zmínky o zdraví, tak - přeji, ať je to všecko dobrý a - povídej, co narozky? Jak dopadla oslava? Šel jsi domů po dvou nebo po čtyřech? wink Jak s oblibou říkává můj manžel: "dejte mi ruce na zem, já už dojdu sám" big_smile (ale mlží, mlží, je totiž abstinent) :-).
No, kde jsem byla.... člověče, je to neuvěřitelné, ale soustředila jsem se na dokončení studia a na výdělek penízků :-). A ještě na jiné věci wink.

Charloto, s tím drážděním chápu, jestli máš zrovna dnes prázdnou lednici, tak to už radši mlčím big_smile. Ale holky, všimly jste si, jak tu piňakoládu míchají všude jinou?

no tak tohle je od vás krutost, já bych si tak dala piňu nebo jahodovýho nanuka a nemám ani jedno big_smile


dum spiro spero

Není tady

 

#43 22. 3. 2009 19:18

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava
Registrovaný: 9. 10. 2008
Příspěvky: 460

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

xxxx napsal(a):

no tak tohle je od vás krutost, já bych si tak dala piňu nebo jahodovýho nanuka a nemám ani jedno big_smile

... a chlapa máš ????....i na toho je někdy chuť rodna


Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

 

#44 22. 3. 2009 19:20

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Tercila napsal(a):

Mikešku, postřehla jsem Tvoje narozky i nějaké zmínky o zdraví, tak - přeji, ať je to všecko dobrý a - povídej, co narozky? Jak dopadla oslava? Šel jsi domů po dvou nebo po čtyřech? wink Jak s oblibou říkává můj manžel: "dejte mi ruce na zem, já už dojdu sám" big_smile (ale mlží, mlží, je totiž abstinent) :-).
No, kde jsem byla.... člověče, je to neuvěřitelné, ale soustředila jsem se na dokončení studia a na výdělek penízků :-). A ještě na jiné věci wink

Na ty "jiné věci" se raději neptám big_smile, k dokončení studia samozřejmě gratuluji tummenupp
Včera jsem se moc nezmastil, lékaři mi zakázali alkohol (jak bývá jejich dobrým zvykem big_smile ), ale včera jsem si trochu "cucnul"... kromě svých narozenin jsem slavil vítězství našich hokejistů ve finále 1. ligy nad Brnem, takže bylo veselo... storstark


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#45 22. 3. 2009 19:22

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

"no tak tohle je od vás krutost, já bych si tak dala piňu nebo jahodovýho nanuka a nemám ani jedno big_smile "

Tak piňu teda taky nemám, za chvíli zase jako každou neděli usednu za volant, ale toho nanuka (preferuji mrože) - toho bych Ti jedině musela přepašovat přes dráty, a to asi nepůjde..... sad smile
Charloto, někdy je ale lepší ten nanuk, než....  big_smile

Není tady

 

#46 22. 3. 2009 19:22

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3805

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Charlota napsal(a):

xxxx napsal(a):

no tak tohle je od vás krutost, já bych si tak dala piňu nebo jahodovýho nanuka a nemám ani jedno big_smile

... a chlapa máš ????....i na toho je někdy chuť rodna

mám, ale kouká na zprávy ....dumbom se ale přiznám, že zrovna ted bych brala toho nanuka big_smile


dum spiro spero

Není tady

 

#47 22. 3. 2009 19:23

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3805

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Mikeš napsal(a):

Tercila napsal(a):

Mikešku, postřehla jsem Tvoje narozky i nějaké zmínky o zdraví, tak - přeji, ať je to všecko dobrý a - povídej, co narozky? Jak dopadla oslava? Šel jsi domů po dvou nebo po čtyřech? wink Jak s oblibou říkává můj manžel: "dejte mi ruce na zem, já už dojdu sám" big_smile (ale mlží, mlží, je totiž abstinent) :-).
No, kde jsem byla.... člověče, je to neuvěřitelné, ale soustředila jsem se na dokončení studia a na výdělek penízků :-). A ještě na jiné věci wink

Na ty "jiné věci" se raději neptám big_smile, k dokončení studia samozřejmě gratuluji tummenupp
Včera jsem se moc nezmastil, lékaři mi zakázali alkohol (jak bývá jejich dobrým zvykem big_smile ), ale včera jsem si trochu "cucnul"... kromě svých narozenin jsem slavil vítězství našich hokejistů ve finále 1. ligy nad Brnem, takže bylo veselo... storstark

Ústí porazilo Kometu jo??? a to už jdou do extraligy nebo ještě bude baráž?


dum spiro spero

Není tady

 

#48 22. 3. 2009 19:24

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

"lékaři mi zakázali alkohol (jak bývá jejich dobrým zvykem big_smile ) "

Hmmm, děsím se doby, kdy mi doktoři něco zakážou sad. Kdyby mi zakázali pohyb, to by ještě šlo big_smile, ale kdybych musela držet dietu, to bych fakt nepřežila big_smile

Není tady

 

#49 22. 3. 2009 19:24

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava
Registrovaný: 9. 10. 2008
Příspěvky: 460

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

chjo,...příjdu později,.....syn sem mermomocí chce ....tak tu tu moc neplyvejte jedem ,.....pussa

Upravil(a) Charlota (22. 3. 2009 19:25)


Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

 

#50 22. 3. 2009 19:25

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3805

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Tercila napsal(a):

"no tak tohle je od vás krutost, já bych si tak dala piňu nebo jahodovýho nanuka a nemám ani jedno big_smile "

Tak piňu teda taky nemám, za chvíli zase jako každou neděli usednu za volant, ale toho nanuka (preferuji mrože) - toho bych Ti jedině musela přepašovat přes dráty, a to asi nepůjde..... sad smile
Charloto, někdy je ale lepší ten nanuk, než....  big_smile

...přes jaký dráty? ty si v klecííí? va mrož je muj favorit


dum spiro spero

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů