Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#376 7. 2. 2010 16:24

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

tohle je zbytečná diskuze.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#377 7. 2. 2010 16:25

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

PPavlaa napsal(a):

tohle je zbytečná diskuze.

Jak pro koho...

Není tady

 

#378 7. 2. 2010 16:29

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

tak fajn, mlaťte tu do ní za to, že kdysi měla nevybíravej slovník. je to lepší jak přiznat, že už je to pryč a k ostatním se pak chovala slušně.
jen doufám, že se to tu časem nezvrhne v to, že tu bude naopak nadáváno každé, pro kterou nevěra není tak zásadní, aby pro to ukončila vztah. protože i takové jsou mezi námi.
přijde mi, že se to tu mele pořád dokola.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#379 7. 2. 2010 16:37

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Vis, Pavlo, ja myslim, ze "odpurci nevery", kteri sem chodi, nejsou tak deprimujici, jako ona. Obhajuji svoji potrebu "vernosti", ale urcite neni jejich cilem neverniky pranyrovat a zlikvidovat...

Není tady

 

#380 7. 2. 2010 16:44

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Zklamaná napsal(a):

tak se mi podařilo nemožné...ovšem smázli mi to, páč to nebylo k věci - ale pochlubit se musím.

Vyprovokovala jsem Pandoru k infantilnímu příspěvku (no nějak si to obhájit musela, že, aby nebyla za potrefenou husu, co se prostě musela ozvat).
Prostě chtěla jsem vědět na 100%, že Pandora mé příspěvky čte - nevím, zda a jak pečlivě, což mi je zcela volné, ale musím se poplácat po rameni.... mé ego se naparuje do obřích rozměrů cool

http://i.dama.cz/s/e863.gif  ... JOOO, ČTE JE.... http://i.dama.cz/s/e863.gif

sice se holka držela statečně dlouho, ale přeci jen ze svého špryclu spadla mezi ten póvl a "naší řečí" bez skurpulí promluvila (vida, ještě to umí...takže sice se snažila na sobě máknout, ale její předsevzetí se dá zviklat)

Velmi hezky ji to podal na zlatém podnose Pisatel, že "moudrá žena by neměla reagovat na infantilní kecy"....takže asi zas tak "MOUDRÁ" ještě nebude...musí se ještě hodně a hodně učit

S tímto se asi nepochlubí ve své připravované knize (vize a projekt....jak asi dopadne?)

No a tímto chci dát na vědomí ostatním, kdo to tady budou číst - že Pandora zakládá zde na Babinetě vlákna za zcela jasným účelem - vyprovokovat druhé k odpovědím a co se ji bude hodit, to hodlá použít ve své prý připravované knize - takže dotazy ohledně - "Co vám dala a vzala nevěra" nebo "Manželství je dřina a neb volný vztah a schopnost říkat NE" nebo "Kdo jsou vlastně žárlivci a moralisté?" nebo "Proč vás partneři podvádějí/podvedli?" jsou záměrné anketní dotazy.
Povšimněte si, jak pečlivými vybranými pasážemi se snaží vyprovokovat k negativním reakcím (potřebuje ukázat na ten ubohý červí život dole pod žebříčkem) a pak tam jsou tak pozitivní odpovědi (jak jinak, než hlavně od těch ze squadry), nad kterými Pandora souhlasně vrní a je spokojená s tím, jak se dají někteří krásně zpracovat a zamanipulovat.

A aby jsme se nedostali daleko od věci - projekt Sklenářka...
dle psaní Pisatele je jasně vidět, o co tedy při rozjíždění něčího projektu jde - přiložit ruku k dílu, jak manuálně, tak to pozitivně rozhlásit jak hlásná trouba hodně veřejně (však on se někdo chytí) a zejména - zaslat nějakého toho Palackého.... z cizího krev neteče.
Osobně - tento projekt je dost nedokonalý, předkladatelé a "předskokani" mají jen mlhavou představu, jak by co mělo fungovat, o investicích a celkovém ekonomickém propočtu neví prakticky nic - na dotazy neumí odpovědět a alternativa v jejich pojetí je vlastně to, co běžný člověk dělá, jen na to nežádá dotace, granty a veřejné sbírky...něco jako "Národ sobě"

Moudrá žena si občas poklesek dovolit může (to je o moudrosti a grácii), nemoudrá se z toho raduje a tahá si triko, že má lepší kozy. Má, ale v mozkovně vygumováno, na tebe Zklamčo slova dr. Štrosmajera o "Blbosti" sedí jako něco na něco. I ta Hironhel si z toho už vzala ponaučení reta


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#381 7. 2. 2010 16:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

ViktorkaLove napsal(a):

Vis, Pavlo, ja myslim, ze "odpurci nevery", kteri sem chodi, nejsou tak deprimujici, jako ona. Obhajuji svoji potrebu "vernosti", ale urcite neni jejich cilem neverniky pranyrovat a zlikvidovat...

proč řešíš Viki, kdo je deprimující. pro moji kamarádku, která manželovi 8 let tolerovala milenku by deprimující přišly zrovna názory těch odpůrců. přes to, že ji nebylo zrovna leckdy do skoku. proč to pořád řešíte, nevyhovuje ti nevěra ? ok, tak buď věrná a nikdo tě nenutí být s chlapem, co je nevěrnej. pokud to někdo nebere jako tragédii, ok, tak nebere. ať si každej žije jak to jemu vyhovuje. máš málo svých starostí, abys řešila někoho jinýho ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#382 7. 2. 2010 16:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Pisateli nech toho.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#383 7. 2. 2010 18:06

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

xxxx, podobně urážlivé příspěvky nebudou nadále tolerovány, ber toto jako poslední varování, po kterém bude rovnou následovat BAN.


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#384 7. 2. 2010 18:40

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Tino já bych řekl, že KONEJ a nedebatuj! smile


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#385 7. 2. 2010 18:58

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Ring volný 3 (od Zklamaná)

Po dohodě s majitelem babinetu uzavíráme s konečnou platností toto vlákno. Vlákna na diskuzních fórech Babinet mají sloužit k diskuzím, řešení problémů a vzájemné podpoře uživatelů, ne k útokům, hádkám a vzájemnému urážení či zesměšňování. K řešení osobních sporů prosím používejte SZ a nezakládejte kvůli nim další vlákna.

Dále se uživatelce Zklamaná uděluje týdenní výstražný ban za opakované porušování pravidel zasílám příspěvků mimo téma a za příspěvky na adresu jiných uživatelů, hraničící s pomluvou.

Uživatelce xxxx se rovněž uděluje týdenní výstražný ban za vulgaritu a agresivitu v příspěvcích.


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů