Oznámení

15. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

15. října : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

29. září : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#26 17. 4. 2009 23:19

annyz
♥♥-----

Re: Dobrý makeup

Tiffany napsal(a):

Ahoj,

ráda bych se s Vámi poradila. Chtěla bych vyzkoušet nějaký nový makeup, ale absolutně nevím, do čeho jít. Ted jsem měla od maybelline wonder finish, sice se dobře roztíral, ale nějak extra nekryl. Navíc mi přišlo, že se mi po něm začaly dělat pupínky.

Po druhém dítěti už nechci brát ha a bohužel se to odráží na pleti. Přece jen ha určitě pomáhá k pleti bez pupínků, ale brát ji znovu už nechci, cítím se celkově bez ní líp, zas tak strašný, aby mě to donutilo brát znovu ha to není.

Proto bych Vás chtěla požádat o radu, jaký makeup používate a jak vám celkově vyhovuje. Díky smile .

Ahoj Tiffany,

jsem na tom podobně jako ty, taky mám smíšenou pleť se sklonem k akné a taky mám hodně světlou pleť (opravdu hodně, jsem světlý typ, včetně vlasů). Perfektní make-up je Přizpůsobivý podkladový krém Giordani Gold od Oriflame (anglicky je to tam napsaný takhle: Adaptive foundation). Myslím, že už tady o něm někdo psal, tak jen to chci potvrdit. Nejlepší make-up, co jsem kdy měla. Má úžasně jemnou konzistenci, kryje dobře, a pleť se mi po něm nezhoršuje. A navíc mám tak světlou pleť, že málokterý make-up můžu mít. Tenhle mi ale sedí i barevně, protože mají 6 odstínů, a ten nejsvětlejší, Porcelain, je úplně přesně na mojí světlou pleť :-)

A jinak musím říct, i když už to tady taky někdo psal, že nejdřív si musím dát nějaký lehký krém, nejlépe s SPF, pak make-up, pak lehce pudr, aby se to zafixovalo. Ale to určitě není žádná novinka, to snad ani jinak nejde.

Taky jsem si teď pořídila, pro změnu, make-up Logona, s tím ale nemám tak dlouhodobé zkušenosti, používám ho pouze týden. Taky má úžasné složení, taky je hodně jemný, ale s tím rozdílem, že Logona je přírodní kosmetika, takže z toho mám lepší pocit, než když používám chemickou kosmetiku. Jediné mínus je, že odstín 01 je hodně moc světlý, skoro bílý (já ho tedy mít můžu, ale nedovedu si představit, že by takhle hodně světlý mohl vyhovovat ještě někomu jinému). A odstín O2, ten už je zase dost tmavý, pro mně teda určitě. Akorát mi přijde, že nekryje až tolik, jako ten z Oriflamu, ale to mi moc nevadí.

Není tady

#27 19. 4. 2009 17:48

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Není tady

#28 19. 4. 2009 18:21

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko

Já používala Loreal a zdál se mi být jedinečný, nedávno jsem od kamarádky dostala Max Factor a ten je tummenupp tummenupp

Není tady

#29 23. 4. 2009 12:07

Magali
♥------

Několik let jsem hledala kosmetiku, která by vyhovovala mé smíšené problematické pleti. Zkoušela jsem levnou i hodně drahou. A pak ji následně rozdávala, jelikož mi žádná neudělala nikterak dobře. Některá i dokonce uškodila (a nebyla to ta levnější). Před pár lety mi kamarádka doporučila zelenou řadu od Oriflame nebo Avonu. Od té doby ji používáme všichni. Už si nestěžuju. A nestěžuje si nikdo v rodině. Ani mamka, které bude letos 60 a rozhodně na to nevypadá, ani pubertální sestra, ani můj muž a naše malá Madlenka už vůbec ne.
Zkuste to i vy na stránkách Nepovolená reklama, pro možnost umístění reklamy kontaktujte prosím majitele stránek

Není tady

#30 23. 4. 2009 12:08

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha

*

Upravil(a) Martinka1 (23. 4. 2009 12:09)

Není tady

#31 6. 11. 2009 17:02

Linda99
♥------

Tiffany napsal(a):

Ahoj,

ráda bych se s Vámi poradila. Chtěla bych vyzkoušet nějaký nový makeup, ale absolutně nevím, do čeho jít. Ted jsem měla od maybelline wonder finish, sice se dobře roztíral, ale nějak extra nekryl. Navíc mi přišlo, že se mi po něm začaly dělat pupínky.

Po druhém dítěti už nechci brát ha a bohužel se to odráží na pleti. Přece jen ha určitě pomáhá k pleti bez pupínků, ale brát ji znovu už nechci, cítím se celkově bez ní líp, zas tak strašný, aby mě to donutilo brát znovu ha to není.

Proto bych Vás chtěla požádat o radu, jaký makeup používate a jak vám celkově vyhovuje. Díky smile .

Ahoj, mě vyhovují Make upy Giordani Gold od Oriflame a ted je super ten nový Revitalizační podkladový krém Oriflame. Je více krycí a krásně splyne s pletí.

Není tady

#32 16. 11. 2009 11:26

ladiesclub
♥------
Web

Lidka3 napsal(a):

Tiffany napsal(a):

Ahoj,

Pro vyřešení pupínků a dalších problémů pleti je nutná kvalitní kosmetika a osobní porada s odborníkem. nejlépe nějaká kosmetická poradkyně,která zároveň líčí a poradí i s make-upem. Bohužel většina kosmetiček nemá potřebnou školu líčení a tak správně neporadí s výběrem make-upu.

Naprosto souhlasím, kosmetická poradkyně by měla najít to co potřebám Vaší pleti bude nejvíce vyhovovat a poradit samozřejmě i s líčením, popřípadě Vás to i naučit, zkrátka tak abyste se cítila v její péči lépe a lépe a sama rozuměla tomu co Vaši tvář udělá krásnější..

Není tady

#33 16. 11. 2009 11:36

ladiesclub
♥------
Web

Rozárka* napsal(a):

mana napsal(a):

Ahoj hoky, potřebuji poradit.Koupila jsem si také makeup  a chtěla jsem se zeptat natírá se to rovnou na pleť a nebo musí být pod tím nějaký krém a jaký.
A musí se to ještě přepudrovávat?
Díky

Pod make-up už krém nemusíš dávat, pokud máš pleť mastnější. Běžný denní krém nebo podkladový krém se dává jen pokud máš pleť sušší a taky záleží na tom, zda si koupíš matující make-up, ten rychle zaschne a hůře se roztírá, nebo máš make-up mastnější. Přes make-up každopádně pudr, který ten podklad fixuje smile

Pozor, to je omyl, pod make-up patří vždy podkladový krém, jeho výběr se orientuje právě podle toho jestli máte plet´suchou takže ji před den musíte dodávat hodně hydratace nebo se skolnem k mastící se pleti přes den, u které musíte naopak regulovat mastnotu a použít krém který dokáže omezit mastnotu. Přepudrování se doporučuje na zafixování make-upu, u mastnějších typů se doporučuje používat přes den ještě lněné ubrousky pohlcující mastnotu, které odsají přebytečnou mastnotu pleti a dále lehce přepudrovat aby se plet´neleskla.
Helena

Není tady

#34 30. 11. 2009 10:44

Ajax
♥♥♥♥♥--

A jak jste spokojené s klasikou.. Dermacol?

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí