Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 7. 2. 2006 19:13

lvice
Host

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Ahoj Blážo,
no to jsou mi tedy věci big_smile. Ta srdíčka se uvádí podle biorytmů pro příslušný den ? big_smile To bych měla stupeň č. 1 což je v pohodě, ale ty už mᚠdvě, to by sis měla dát nohy na gauč a raději nic nedělat big_smile. Nebo že by to bylo intenzitou zamilovanosti? No to bych tam ovšem musela mít sněhovou vločku big_smile.
Jmenuji se Bond James Bond big_smile

 

#27 7. 2. 2006 22:08

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Ahoj, Bod James Bond, alias Lvice. Pátráš, pátráš?
To víš, Lvice, my starší a zkušenější, co máme již DVĚ srdíčka,  se musíme již chovat s ohledem na svůj věk. Ale taky se dočkáte. To víš:
"Mládí vpřed, stáří už tam je." Tak, se neflákejte, a nás brzy doženete.
Já teď musím zvolnit, práce narůstá a den není nafukovací. Vánoční volno je pryč,
začínám spíše číst vtipy xXx, abych se měla čemu přes den zasmát. Práce volá, bohužel.
Bláža..

Upravil(a) Bláža.. (7. 2. 2006 22:10)

Není tady

 

#28 12. 2. 2006 17:06

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Vážení, já nevím, kam to dát, tak snad sem do Štěstíčka.

Ale chtěl bych vás upozornit na jednu takovou, řekl bych, "hloupost", která má ovšem dost značný dosah a vliv právě na ono naše budoucí Štěstí. A už jsem mluvil s kýmkoli duchovně orientovaným, kdo nějakým způsobem byl činný na netu a zároveň měl nějaké schopnosti, vždy mne upozorňovali, abych si nikdy, zdůrazňuji nikdy nevystavil svou fotografii veřejně, by jakkoli malou. Protože přes ni je možné se na člověka napojit a provádět soustředěné psychické útoky. A když si uvědomíme, kolik pochybných existencí se na síti pohybuje, pak člověku jaksi zamrzne úsměv na rtech.

Já vím, byl jsem víc než týden mimo, takže jsem toto varování nemohl uvést včas. Ale prosím vás, ty fotografie si zase pokud možno hodně rychle zrušte. Dejte si tam jakýkoli obrázek, ale rozhodně ne svou fotku! Já si tohoto fora strašně vážím a nechci, aby se najednou ti, kteří to myslí opravdu upřímně začali hroutit. Vždy tím si skutečně akorát nesmyslně koledujeme o malér. Jestli se občas chceme podívat na toho druhého, klidně si pošleme fotku mailem, ale ne takhle!

Některým silám by se totiž naše rozhovory opravdu nemusely líbit.


Crabat

Není tady

 

#29 12. 2. 2006 17:30

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Prosím napiš o tom něco více.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#30 12. 2. 2006 18:11

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Crabat napsal(a):

....fotografie

Vidíš Crabate a tak je to i s jménem. Pokud zná někdo tvé skutečné jméno, může se tě osobně dotknout.  Vše  o čemsi vypovídá.


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#31 12. 2. 2006 18:27

Žena 2
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 176

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Hm,jistě že je pres fotografii možno působit na člověka, ale nejen přes ni.Slovo psané má v tuto chvíli mnohem větší sílu než pohled do comu.To bychom už museli zavřít vše.Víš, Crabe působení přes fotografii se využívá i v léčitelství, ale jsou fotky, které tě prostě nepustí.Jde o sílu jedince, či o kvalitu fotografie.Nejdůležitější je pohled do očí, do hloubky očí, nebo to je cesta do duše přímo.Je to pravda co jsi napsal o tom nebudu polemizovat.Eliška napsala, že kdo zná tvé skutečné jméno, se Tě může skutečně dotknout.Jde o to, zda mu to dovolíme.
Fotku jsem změnila zcela náhodou, že jsem to holkám slíbila, ale pokusím se ji změnit ještě jednou, ale zcela jinak.Toulá se tu jedna bytůstka, vím o ní.Ale není třeba se jí bát.Člověk, který nemá vlastní názor a pevnou půdu pod nohama ublíží nejspíš sám sobě.


Nebojte se hledat cesty ve tmě nebo světlo nosíte v sobě a to vás povede.

Není tady

 

#32 12. 2. 2006 19:10

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Omlouvám se že se sem vtírám jako amatér,ale to co tady píšete zní podivně.Můžete o tom napsat něco víc?Sice jsem o tom slyšela,ale ....

Není tady

 

#33 12. 2. 2006 19:26

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Mas jiste pravdu Crabate...proto mi mozna zbyla jen tahle moje fotka "v mlhach" smile Ale ja si myslim, ze mnohem lepsi nez skryvani, ktere je stejne nemozne, je daleko lepsi fungujici obrana, takze i ty urcite vis, ze je mozne se proti temto atakum i ucinne branit. A to tak ucinne, ze podle vesmirnych zakonu -co das, to se ti vrati - se i vyslane zlo vrati k jeho puvodci. A v mem pripade si myslim, ze to neni jen pusobenim celkem stareho carodejnickeho kouzla, ktere jsem vloni v horach provedla, ale spis opravdu pusobenim toho zmineneho vesmirneho zakona - co das, to se ti vrati...a mnohonasobne zesileno... s energiemi zla neni radno si zahravat!


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#34 12. 2. 2006 20:03

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Však také, Pí, Ty jediná jsi to vyřešila správně, tedy myslím s tou fotkou. Okamžitě jsem pochopil, že je to filtr.

Jistě, mᚠpravdu, ale proč někoho zbytečně pokoušet? Nezapomeň, že existují společnosti, které Tě prolomí velice snadno. Ale to Ti také nemusím vysvětlovat. A rozhodně to nebudu probírat veřejně. Proto bych skutečně všem doporučil, nespoléhejte na vlastní síly. A co se týče jména, no, vždy tady také svoje jména neuvádíme. A nicky, nicky jsou zapečetěné. Navíc skutečně nejdůležitější jsou ty oči, to je fakt, Druhá.

Já bych to sám chápal přesně jak říkáte, že se přeci ubráním, vždy v této oblasti nejsem žádné ucho, ale když mě upozornili ti, co praktikují Reiky s dvojkou, trojkou, že si nesmyslně zahrávám, tak už jsem sklapnul.

Zkrátka je to absurdní riziko. A proč?.. Vždy to za to nestojí!.. Prostě jsemsi našel hezký obrázek, který tak nějak ladí s mou psýché a jsem spokojený. Kdyby existovalo nebezpečí jednoho jediného promile.., proč se mu vystavovat?..


Crabat

Není tady

 

#35 12. 2. 2006 20:15

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

No Crabate ono uz i Reiki s dvojkou staci na poradny prusvih a to absurdne zcela naopak. Zazila jsem zenu, ktera se tak dokonale uzavrela v ochrannem vajicku, ze skoncila v nemocnici. Dusila se a nikdo ji nebyl schopen pomoci, ac se lekari snazili. Vubec nechapali, co se deje a pripravovali se na nejhorsi. Az kdyz jeji muz za ni privezl jeji Mistrni a ta obal protrhla, pani zazracne odesla domu po svych smile)) Jo jo, deji se veci neuveritelne yikes)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#36 12. 2. 2006 20:21

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Nu Crabate a abych ti udelela radost, vim, ze nas tu mas vsechny rad a prejes nam jen to hezke, a taky abych zbytecne nepokousela nejen tu nestastnou osubku a nevystavila ji ucinkum sveho kouzla uplnkoveho, vracim se ke svym magickym Petrovym kamenum smile Alespon vsichni vidi, ze fotit umim smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#37 12. 2. 2006 20:22

Žena 2
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 176

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Crabate,
her švec.Jaké reiki 1,2 a co já vím ještě.Cožpak studuješ nadarmo?
Jak může člověk zasvětit člověka.Jo, může z něj akorát tak udělat blázna, ale zase jen pokud mu to dovolí.
Podívej se na to co Tvoje SLOVO způsobilo a mnohem rychleji jak působení sil přes net.
My bychom měli z lidí co sem přijdou dělat silné jedince a ne hromádku nervů.Neboj Pan nepoužila filtr, jen kvalita a rozlišení fotografie nic víc a nic míň.Ona to nemá zapotřebí.


Nebojte se hledat cesty ve tmě nebo světlo nosíte v sobě a to vás povede.

Není tady

 

#38 12. 2. 2006 20:29

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Souhlas, obecne myslim, ze za kazdym rohem neciha nebezpeci cernych magu. Verim, ze kazdy ma vic pratel nez nepratel a pokud je to nahodou opacne, zahubi se sam, nepotrebuje k tomu nikoho druheho sad A uz k tomu vubec netreba cerne magie, staci jeho vlastni hloupost a zloba...


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#39 12. 2. 2006 20:31

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Štěstí je to, že jsme,  že nám bylo dovoleno se narodit.
Štěstí je matka v šastném očekávání, kdy chtěné děti dostávají štěstí již do vínku. Tyto děti jsou šastné od pohledu a jsou zdravější.
Šastný člověk, je obklopen šastnými lidmi a vlastní mu jsou šastné situace.
Štěstí přitahuje štěstí a je vrozené.

Je i zasloužené štěstí pro všechny. Vysloužené  pozitivními činny, pozitivním myšlením, pozitivním programováním a pozitivním jednáním.
Vše má svůj úhel odrazu. Vše dobré se vrací. Žádná investovaná nesobecká láska se neztrací.

Zrovna tak se neztrací negativní myšlení a činny. Ty se často vrací, kdy je nejméně očekáváme a pak může vzniknou pocit ublížení.
Nešastný člověk vyhledává stejně nešastné lidi,  s kterými si jakoby rozumí, je mu ukřivděno .... . Tito lidé poznali už málo štěstí v lůně matky a zde může být důvod deficitu štěstí.  Lze zde  pomoci.

K životu nepatří ale vždy jen šastné chvíle a my to musíme vědět , abychm nežili  v pocitu bezmoci. Žijeme život a buďme za něj vděčni i když se štěstíčko někdy na chvíli schovává.

Štěstí je vlastnost, je pocit, který si zasloužíme. Je jen na nás, jak ho umíme prožívat v každé maličkosti.
Přeji hodně štěstí Il.


....................
Ženo2:  Mýlit se, je lidské  ....... 

Upravil(a) Ilseli (25. 3. 2006 17:58)


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#40 12. 2. 2006 20:48

Eiline
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 1. 2006
Příspěvky: 930

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Crabat napsal(a):

Vážení, já nevím, kam to dát, tak snad sem do Štěstíčka.

Ale chtěl bych vás upozornit na jednu takovou, řekl bych, "hloupost", která má ovšem dost značný dosah a vliv právě na ono naše budoucí Štěstí. A už jsem mluvil s kýmkoli duchovně orientovaným, kdo nějakým způsobem byl činný na netu a zároveň měl nějaké schopnosti, vždy mne upozorňovali, abych si nikdy, zdůrazňuji nikdy nevystavil svou fotografii veřejně, by jakkoli malou. Protože přes ni je možné se na člověka napojit a provádět soustředěné psychické útoky. A když si uvědomíme, kolik pochybných existencí se na síti pohybuje, pak člověku jaksi zamrzne úsměv na rtech.

Já vím, byl jsem víc než týden mimo, takže jsem toto varování nemohl uvést včas. Ale prosím vás, ty fotografie si zase pokud možno hodně rychle zrušte. Dejte si tam jakýkoli obrázek, ale rozhodně ne svou fotku! Já si tohoto fora strašně vážím a nechci, aby se najednou ti, kteří to myslí opravdu upřímně začali hroutit. Vždy tím si skutečně akorát nesmyslně koledujeme o malér. Jestli se občas chceme podívat na toho druhého, klidně si pošleme fotku mailem, ale ne takhle!

Některým silám by se totiž naše rozhovory opravdu nemusely líbit.

Díky moc za upozornění.Vůbec mě nenapadlo, při vkládání fotky,že by se  něco takového mohlo stát.Teprve po přečtení Tvého příspěvku mi vše došlo.Hned všechny fotky vymažu.A ještě jednou díky.


O naději je vlastně celý život.Naděje je něco, v co musíme věřit!!!
              "DUM SPIRO, SPERO."(Dokud dýchám,doufám).

Není tady

 

#41 12. 2. 2006 21:01

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

No dobře, já se tedy všem omlouvám, že vás tu plaším. Na holej pupek přísahám, že už to víckrát neudělám. Kruh kolem sebe a do něj pentagram. Do každého cípu tormy, kam potom bude svedena energie. Sám se tu zazdím, aby nikdo tímto dubthabem nebyl ovlivněn. Nech mě samotný Mahákála, jehož teď vyvolám, roztrhá na kousky, jestli svou přísahu někdy poruším. No fakt.

Ufff.., stačí to?.. smile Anebo chcete ještě vyšší záruky?.. sad


Crabat

Není tady

 

#42 12. 2. 2006 21:03

Žena 2
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 176

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Možná se mýlím, ale prošla jsem spoustu společenství rádo by svatých,ale opravdu doporučuji knihu skutečných příběhů O šarlatánech a bláznech.Lidé se upínají často ve své bolesti a v životním utrpení k různým gurům.Má životní cesta nebyla zrovna jednoduchá, a na ní jsem došla i k reiky.Ta žena, která měla být mistr, dokázala jen to, že jsem vyklopila 1000 Kč, při pohledu na její ústa umaštěná od tučného řízku, její pracovna v panelákovém sklepě, neustálé zvonění mobilu, kdy volal vyplašený manžel, zda nakoupil správně.Pravdou je, že jsem tato všechna společenstva obcházela záměrně, abych podala živé svědectví, jako pokusný králíček.Ale ze všeho mi vyšlo jen jedno.Ti lidé nepomáhají bezpodmínečně, oni vydělávají.Je to zvláštní, nikdy jsem si nevzala za horoskop ani kačku.Neživím se tím, živím se zcela prozaicky prací ve výrobě.Když dělám horoskop, tak proto, že někdo potřebuje pomoci a já mu pomoci mohu.Někomu pomoci nemohu, ale to poznám hned a také mu nic neslibuji, protože NEMUSÍM, nepotřebuji jeho peníze.Kolik peněz si vzal Kristus????A pořád se na něj každý odvolává, ale jen to co se mu hodí.
Reiki nuž, každý má možnost si zvolit svoji cestu, já vím, že má cesta to není.Jen opravdu nemám ráda, a to bytostně, když někdo využívá zoufalosti, nemoci,deprese čí ztáty vůle někoho ve svůj prospěch.

Nešastný člověk vyhledává stejně nešastné lidi,  s kterými si jakoby rozumí, je mu ukřivděno .... . Tyto lidé poznali už málo štěstí v lůně matky a zde může být důvod deficitu štěstí.  Lze zde  pomoci.


Nebojte se hledat cesty ve tmě nebo světlo nosíte v sobě a to vás povede.

Není tady

 

#43 12. 2. 2006 21:08

Žena 2
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 176

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Crabate,
ach jo.Škoda.


Nebojte se hledat cesty ve tmě nebo světlo nosíte v sobě a to vás povede.

Není tady

 

#44 12. 2. 2006 21:29

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

A co zase mělo znamenat tohle "chjo...", vždy Ty už seš jako Pí (tedy myslím v tom povzdechu). Já to vnímám zrovna tak jako Ty a reiky nedělám. Copak mě tak málo znáš?.. A jestli mě opravdu tak málo znáš, tak se zeptej právě Pí, jak to se mnou je. Navíc si říkala, že se dokážeš vcítit, tak proč to neuděláš, když si nejsi jistá.

Anebo se bojíš?.. Čeho, vždy to nemᚠzapotřebí... Mávám


Crabat

Není tady

 

#45 12. 2. 2006 21:58

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Žena 2 napsal(a):

Nešastný člověk vyhledává stejně nešastné lidi,  s kterými si jakoby rozumí, je mu ukřivděno .... . Tyto lidé poznali už málo štěstí v lůně matky a zde může být důvod deficitu štěstí.  Lze zde  pomoci.

Milá Ženo2 vnímám, jak jsem se dotkla tvého citlivého místa, omlouvám se, to jsem neměla v úmyslu. I když jsem reikym  kdysi ze zvědavosti  také prošla, nikdy jsem jej však nepoužívala, neměla jsem potřebu. Napsala jsem jen co cítím pod slovem ,,Štěstí" a "Co je štěstí", nic víc a nic míň. Zdravím Il.


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#46 12. 2. 2006 22:09

Eiline
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 1. 2006
Příspěvky: 930

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Crabat napsal(a):

No dobře, já se tedy všem omlouvám, že vás tu plaším. Na holej pupek přísahám, že už to víckrát neudělám. Kruh kolem sebe a do něj pentagram. Do každého cípu tormy, kam potom bude svedena energie. Sám se tu zazdím, aby nikdo tímto dubthabem nebyl ovlivněn. Nech mě samotný Mahákála, jehož teď vyvolám, roztrhá na kousky, jestli svou přísahu někdy poruším. No fakt.

Ufff.., stačí to?.. smile Anebo chcete ještě vyšší záruky?.. sad

Milý Crabat,
možná trochu vyplašil, ale díky moc za upozornění.Fotky jsem všechny hned vymazala.Přiznám se, že  mě to nějak nedošlo i když vím, že to existuje.Je skvělé, že si nás tady upozornil a pak už jen záleží na samotném člověku.Přeji hezký večer a ještě jednou díky.smile


O naději je vlastně celý život.Naděje je něco, v co musíme věřit!!!
              "DUM SPIRO, SPERO."(Dokud dýchám,doufám).

Není tady

 

#47 12. 2. 2006 22:09

Žena 2
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 176

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Crabate,
nebojím se.Nemám čeho.Já jen vím, že takhle nějak začíná manipulace s lidmi.Snažila jsem se v lidech vzbudit důvěru v to, že jejich vnitřní síla je ta největší.Snažila jsem se k nim promlouvat tak, aby ji používali, aby nešířili negace nebo se k nim vrací v mnohem větší síle a potom žehrají na osud, ale ten si vytváří tímto způsobem sami.A opravdu mi například udělala velkou radost Irenka její veliký krok snad největší ze všech diskutujících.A potom mi píše celá vyplašená.
Věřím Ti ,že jsi to nemyslel špatně, ale ukázal jsi NĚKOMU jak vše může zneužít.Nevím, kolik lidiček vrátí svoji fotku na forum, když jsem začínala pronikat do tajů mezi nebem a Zemí byla jsem zrovna tak zranitelná a zmatená jako spousta nově příchozích.A v té době jsem opravdu věřila kdejakému blábolu a jen mi to zamotalo hlavu.Potom jsem došla vlastní cestou přes tarot a astrologii, že musím zpět najít to dítě ve mě.To dítě,které je čisté a nezničené spoustou vjemů a naopak trošku si vybavuje poznání z minulého života.A pak se začaly dít věci.Jako v té pohádce o kouzelných brýlích.Ale to bych se opakovala.Už jsem opravdu chtěla z fora odejít, ale potom ty vlny zde mě vrátily do hry.A teď jsem znovu zvažovala odchod, vše jsem jen sledovala a bylo to takové pěkné povídaní a nebylo důvodů se vyjadřovat.Dnes se však stalo něco, co celé naše počínání zpochybňuje a můj odchod by vyzněl, že se k tomu nechci vyjádřit.
Osobně jsem s fotografiemi pracovala, ale bylo to se souhlasem osob vyfocených.Není to jednoduché a mě by počítač neseděl, je zde moc silné záření obrazovky a nedokázala bych strávit tu hrůzu co z ní valí a asi bych ani nestála o to se otevřít tomuto záření.Navíc práce mě zabírala spoustu času a navíc se musel brát ohled i na druhou stranu, aby byla pokud možno v klidu a na příjmu.A na druhou stranu, působit můžeš i na lidi bez jejich fotky, fotka je jen berlička.Sám víš, že při čtení textu se na dotyčného napojíš mnohem intenzivněji.Navíc tyhle malé fotečky jsou k ničemu!Ale napsaný odstavec řekne mnohem víc.
Tolik k mému ach, jo.
Bylo zaseto semínko strachu.A cokoliv se někomu z diskutujících přihodí hodí do souvislosti s fotkou na netu a ne třeba tomu, že nenalili olej do auta, či šéfovi včas nedodali podklady k poradě,.........A už se opakuji, k zemi nás posílá vlastní strach.


Nebojte se hledat cesty ve tmě nebo světlo nosíte v sobě a to vás povede.

Není tady

 

#48 12. 2. 2006 22:16

Žena 2
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 176

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Ilseli,
beru na vědomí.
Pěkný večer


Nebojte se hledat cesty ve tmě nebo světlo nosíte v sobě a to vás povede.

Není tady

 

#49 12. 2. 2006 22:24

balkama
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 48

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Myslím, že štěstí je vlastně pocit spokojenosti sama ze sebou - pozitivní přijímání  a vysílání energie. roll


Vždycky čiň dobro. Některé lidi to potěší a zbytek ohromí.

Není tady

 

#50 12. 2. 2006 23:07

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Štěstí? Co je to štěstí?

Tak ted mne opravdu moc mrzi, ze nemam zadnou svou zcela jasnou a kontrastni fotku. Jako ty Zena 2. To je krasny usmev a ten je nade vsechny "filtry"  smile Ja take vim, ze se neni treba bat, ze neni treba byt vyplasena. Nemam se ceho bat, vim, jak to funguje, vim, co se snazim vysilat. Vim, co se mi od koho vraci a proc. Vic se bojim v Praze prejit ulici, jezdit na ledovce autem. Je to pro mne nebezpecnejsi nez foto na netu ci kdekoliv jinde. 
Na druhou stranu presne rozumim Crabatovi. Je maximalista, perfekcionalista a premysli hned v nekolika rovinach. A jeho zkusenost mu rika, ze i "piko" riziko je treba odstaranit, pokud to lze. Nahledl uz nejspis na nejcernejsi dno... To i cloveka poznamena... Ne strachem, ale opatrnosti.
Nakonec vyslal zajimavou informaci, zamysleme se, ceho se to kdo vlastne boji.... Ja toho, ze se muj pritel boji o mne, nechci, aby se bal, fotka je pryc. I spokojenost mych blizkych je me stesti smile A nespokojenost tech ostatnich NENI me stesti. Nerada bych, aby to nekdo zkusil a dopadl zle. I proto je fotka pryc.
Zaseto seminko strachu? Nu nekteri rikaji: blbosti! Proc se tedy boji?? A ceho vlastne??
A ti ostatni prece museji uz vedet, ze se neni ceho bat. Jen vlastni hlouposti, jen vlastniho strachu. Cim vetsi "tmarstvi", tim vetsi strach! Cim vetsi strach, tim vetsi nebezpeci.... A to platilo vzdycky, plati a ...snad uz dlouho platit nebude smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů