Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1076 14. 12. 2022 18:36

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Re: CHAT: myšlenky a citáty

K Einsteinově myšlence: Jen o sobě vím, že jsem schopná opakovat stejné chyby znova a znovu... Ani nevím, jestli očekávám nějaké výsledky, natož jiné. stolt

Doporučuje se neohlížet se stále do minulosti, ale raději žít přítomností a očekávat s nadějí, co přinese budoucnost. Já se tomu ale nedokážu ubránit a na minulé zážitky a prožitky myslím často a ráda. big_smile  hjarta

Hezké vzpomínky jsou pro mě křídly tak akorát ve snech smile, hlavně v těch létacích wink, ale ty mě bohužel navštěvují čím dál tím méně.
                                                                                                                                                                                     grater

Špatný politik je fantasta, dobrý realista.

Napoleon Bonaparte mě vždycky jako historická postava zajímal. Zdá se, že dohlédl až do dnešní doby. tongue

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#1077 14. 12. 2022 19:58

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

vrabčák napsal(a):

K Einsteinově myšlence: Jen o sobě vím, že jsem schopná opakovat stejné chyby znova a znovu... Ani nevím, jestli očekávám nějaké výsledky, natož jiné. stolt

Doporučuje se neohlížet se stále do minulosti, ale raději žít přítomností a očekávat s nadějí, co přinese budoucnost. Já se tomu ale nedokážu ubránit a na minulé zážitky a prožitky myslím často a ráda. big_smile  hjarta

vrabčáku, nejsi sama wink také chyby opakuji, pouze když chci jiný výsledek, tak změním přístup a udělám třeba zase chybu jinou.. aby byl ten život takový pestřejší big_smile

Často nevzpomínám. Snažím se to hezké žít teď. Ale znám lidi, kteří žijí minulostí po většinu dne. To mi přijde zvláštní, že ještě mají prostor pro teď, aby tento čas mohli žít za pár let smile Jediný "problém", který s tím mám, že ta minulost se stále opakuje a nic nového nepřináší. Ale věřím, že pro toho, kdo vzpomíná je v tom určitý pocit uspokojení a o tom to je především smile

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

#1078 18. 12. 2022 19:03

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Palomito, nežiju jenom ve vzpomínkách. Ale pokud se občas vrátím do minulosti, vzpomenu si na různé události, vybavím si i dávno zasuté zážitky, pocity a dokonce i vůně. Není to jen opakování, ale z šuplíčků vylézá stále něco dalšího. big_smile

Seneca

Není tady

#1079 19. 12. 2022 12:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Ja mám obdobia, keď žijem prakticky výlučne prítomnoosu, a potom obdobia, keď ma to hodne ahá do minulosti - často je však niečo zvonka, nejaká udalos, zážitok, pripomienka minulého... a už to ide!

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#1080 19. 12. 2022 13:23

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Jo děvčata, vy jste nádoby, které zůstávají naplněné a v případě potřeby máte z čeho čerpat. tummenupp

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

#1081 19. 12. 2022 17:21

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Děkujeme! big_smile
Jedna moje bývalá kolegyně ráda používala: "Prázdné nádoby duní." smile

Seneca

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí