Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 3. 2009 19:23

Ouška74
♥♥-----
Registrovaný: 7. 6. 2007
Příspěvky: 82

KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

Ahoj, smile

chtěli bychom v létě jet na dovolenou do Krkonoš. Se dvěma dětmi 8 a 10 let. Dělat túry a procházky.

Poradili byste vhodné ubytování, aby tam byly pokoje s příslušenstvím, ne moc daleko od turistických tras?

Tam kde jste sami byly a líbilo se Vám tam, že byste se vrátily. Pokud si pamatujete i cenu za os/noc, tak napište.

A ještě otázku. Je tu někdo kdo jste měl sebou psa? Víte kde pejsci nevadí?


Díky za všechny odpovědi.  wink

Není tady

 

#2 19. 3. 2009 20:47

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

.

Upravil(a) misha88 (28. 3. 2011 20:13)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#3 20. 3. 2009 7:50

Blossom
Host

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

Ahoj, já letos byla na Benecku, v hotelu Sůva. Za 45O na osobu,se snídaní. Místo hezké, klidné a přitom v centu obce a blízko všech cest do hor. Ubytování pěkné, pokojíček sice malý, ale nám to stačilo. Jen doporučuju na jídlo chodit jinam- jídlo tam bylo dost drahé.
Ale myslím,že v létě seženeš dobré ubytování určitě skoro všude, české hory se teď obecně potýkají s úbytkem turistů, takže by mělo být dost volno a snad i relativně levno.
Kdyžtak koukni na www.ceskehory.cz (snad si ty webovky pamatuju spravně..)

 

#4 25. 5. 2010 10:07

jitkand
♥------
Registrovaný: 25. 5. 2010
Příspěvky: 3

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

Ahoj, mám ráda Pec pod Sněžkou, tam je to v létě hezké, jezdíme tam s rodinou skoro každý rok a pořád je co dělat, hezký je penzion Marienka, tam mají i velký koutek pro děti, venku dětské prolézačky a hezkou terasu... http://www.pecpodsnezkou-turistika.cz/u … -marienka/

Upravil(a) jitkand (25. 5. 2010 10:08)

Není tady

 

#5 7. 6. 2010 20:54

Saicul
♥------
Registrovaný: 7. 6. 2010
Příspěvky: 1

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

Ahojky,
vloni v létě jsme byli s dětmi v Rokytnici nad Jizerou, v krásných nových apartmánech U lanovky a bylo to super. Klid, krásný výhled, sezení na grilování, pro děti houpačka, pískoviště, travnaté prostranství, kde mohou volně pobíhat, kozičky, které mohou krmit, dětská postýlka i židlička, vše bylo k mání. Pronajali jsme si 2 rodiny dva spodní apartmány, takže jsme měli soukromí, celý spodek byl jen náš. Podnikali jsme spoustu výletů po okolí. Všem můžu vřele doporučit!! reklama

Upravil(a) Saicul (7. 6. 2010 20:55)

Není tady

 

#6 14. 2. 2011 13:42

AnB
♥------
Registrovaný: 14. 2. 2011
Příspěvky: 20

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

Ahojte, hledám typ na ubytování pro 7-8 dvojic - dvojpokovové ubytování - zpívající starší parta. v období Začátku května. Děkuji předem a zdravím AnB

Není tady

 

#7 16. 2. 2011 10:43

Iwett
♥♥-----
Registrovaný: 22. 4. 2006
Příspěvky: 56

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

Ozvi se mi, dám vědět.

Není tady

 

#8 28. 3. 2011 18:14

Hana-79
♥------
Registrovaný: 28. 3. 2011
Příspěvky: 2

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

Zdravím, já mohu doporučit kemp Liščí Farma v Krkonoších, který jsme si velmi oblíbili s partou přátel. Jsou tu lidové ceny a výborný přátelský personál, služby se nám tu také moc líbí. Zkuste mrknout na nepovolená reklama smile Kempování je super zábava smile

Upravil(a) Ronja (29. 3. 2011 15:27)

Není tady

 

#9 26. 5. 2011 16:09

rajec
♥------
Registrovaný: 26. 5. 2011
Příspěvky: 6

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

Já jsem byla loni v hotelu Adamve Špindlu, na týden, taky s dětmi, bylo to super, protože já jsem tak akční, že všechny štvu! Ale to bylo super, protože jsme měli 2x denně cvičení a děti měly v době cvičení hlídání, různě tvořily, měly hry v lese, chodily do bazénu. Letos jsem se rozhodla pro podobný pobyt, ale zase jinde, abychom prozkoumali jiný kraj (mezi vinnými sklípky:), ale Špindl mohu doporučit, je tam v létě fakt co dělat!

Není tady

 

#10 22. 7. 2011 14:09

dogy
♥------
Registrovaný: 22. 7. 2011
Příspěvky: 6

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

Já ubytování v poslední době hledám na www.pocitamesdetmi.cz, kde je spousta hotelů, které jsou vybaveny pro rodiny s dětmi. Doporučil bych Libereckou boudu.

Není tady

 

#11 22. 7. 2011 23:02

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

Mrkni na slevové servery-tam se prodává pobytů v krkonoších hafol a za babku.

Není tady

 

#12 31. 8. 2011 22:13

hluhanka
♥------
Registrovaný: 31. 8. 2011
Příspěvky: 3

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

Několikrát jsme byli na chatě na hřebenech Nové Klínovce, kde báječně vařili a byl tam velmi příjemný boudař. Vřele doporučuji, budute přímo na hřebenech a odtud dělat krásné túry.

Není tady

 

#13 14. 9. 2011 21:46

kajca.kajcova
♥------
Registrovaný: 14. 9. 2011
Příspěvky: 4

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

Ahoj, pokud se chystáte do Krkonoš, tak jako letos my, a nevíte, kam byste se mohli podívat, inspirujte se na těchto stránkách: http://krkonose.org/prijemne-prostredi/

Není tady

 

#14 18. 11. 2012 20:01

jitunkahk
♥------
Registrovaný: 29. 4. 2012
Příspěvky: 3

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

Ouška74 napsal(a):

Ahoj, smile

chtěli bychom v létě jet na dovolenou do Krkonoš. Se dvěma dětmi 8 a 10 let. Dělat túry a procházky.

Poradili byste vhodné ubytování, aby tam byly pokoje s příslušenstvím, ne moc daleko od turistických tras?

Tam kde jste sami byly a líbilo se Vám tam, že byste se vrátily. Pokud si pamatujete i cenu za os/noc, tak napište.

A ještě otázku. Je tu někdo kdo jste měl sebou psa? Víte kde pejsci nevadí?


Díky za všechny odpovědi.  wink

Ahoj, hezké turistické trasy jsem našla http://www.region-krkonose.cz/aktivni-v … ne-stezky/ akorat by to chtel jeste mapku, ale to sem si uz dohledala, teda manzel)))

Není tady

 

#15 6. 5. 2013 13:30

JanaOs
♥------
Registrovaný: 6. 3. 2013
Příspěvky: 3

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

Ouška74 napsal(a):

Ahoj, smile

chtěli bychom v létě jet na dovolenou do Krkonoš. Se dvěma dětmi 8 a 10 let. Dělat túry a procházky.

Poradili byste vhodné ubytování, aby tam byly pokoje s příslušenstvím, ne moc daleko od turistických tras?

Tam kde jste sami byly a líbilo se Vám tam, že byste se vrátily. Pokud si pamatujete i cenu za os/noc, tak napište.

A ještě otázku. Je tu někdo kdo jste měl sebou psa? Víte kde pejsci nevadí?


Díky za všechny odpovědi.  wink

Ahoj,

trochu tu debatu tady oživím. Tak například pension Karolína je ubytování, které mám vyzkoušené.

Pokoje jsme měli plně vybavené, i s kuchyňkou, k atrakcím jako Aquapark, lanová dráha, tenisové kurty, bazén, turistické trasy - vše velmi blízko.

Cena je asi podle toho jak kdy, my jsme platili asi 400/noc v létě. Psa jsme neměli, ale stačí se zeptat pana majitele, je to velmi milý pán.

Není tady

 

#16 31. 5. 2013 12:22

lenkin
♥------
Registrovaný: 29. 1. 2013
Příspěvky: 24

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

Ouška74 napsal(a):

Ahoj, smile

chtěli bychom v létě jet na dovolenou do Krkonoš. Se dvěma dětmi 8 a 10 let. Dělat túry a procházky.

Poradili byste vhodné ubytování, aby tam byly pokoje s příslušenstvím, ne moc daleko od turistických tras?

Tam kde jste sami byly a líbilo se Vám tam, že byste se vrátily. Pokud si pamatujete i cenu za os/noc, tak napište.

A ještě otázku. Je tu někdo kdo jste měl sebou psa? Víte kde pejsci nevadí?


Díky za všechny odpovědi.  wink

Nemáte náhodou zkušenosti s chalupou Janské Lázně http://www.ubytovanikrkonose.cz/janske- … chalupa-1/ ? Vypadá dobře, cena ok, jen jestli je to tam takové jako na fotkách roll.

Není tady

 

#17 2. 6. 2013 9:18

Nora
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 6. 2013
Příspěvky: 144

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

lenkin napsal(a):

Ouška74 napsal(a):

Ahoj, smile

chtěli bychom v létě jet na dovolenou do Krkonoš. Se dvěma dětmi 8 a 10 let. Dělat túry a procházky.

Poradili byste vhodné ubytování, aby tam byly pokoje s příslušenstvím, ne moc daleko od turistických tras?

Tam kde jste sami byly a líbilo se Vám tam, že byste se vrátily. Pokud si pamatujete i cenu za os/noc, tak napište.

A ještě otázku. Je tu někdo kdo jste měl sebou psa? Víte kde pejsci nevadí?


Díky za všechny odpovědi.  wink

Nemáte náhodou zkušenosti s chalupou Janské Lázně http://www.ubytovanikrkonose.cz/janske- … chalupa-1/ ? Vypadá dobře, cena ok, jen jestli je to tam takové jako na fotkách roll.

Já vždycky hledám na : České hory

Není tady

 

#18 7. 10. 2014 18:41

Kamilda
♥------
Registrovaný: 7. 10. 2014
Příspěvky: 1

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

Doporučuji www.pensionfulda.cz v Černém Dole v Krkonoších. Byla to naprostá bomba, jen doufam, že nepodraží..
Je to nově otevřené a mají tam dětskou herničku, herny pro starší děti, wellness a venku bazén se slanou vodou a hlavně super majitel - nic pro něj nebyl problém. Na hory jezdíme jen v létě, ale zvažuji že bych měla své caparty naučit lyžovat, tak  možná v zimě. Nevíte někdo jestli je v Černém Dole lyžařská škola a půjčovna nejlépe ?
Díky Kamila Dvořáková

Není tady

 

#19 20. 3. 2015 11:37

marierutova
♥------
Registrovaný: 5. 3. 2015
Příspěvky: 14

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

Pec pod Sněžkou mohu doporučit, je tam krásně. smile

Není tady

 

#20 25. 3. 2015 14:06

tereza789
♥------
Registrovaný: 4. 3. 2015
Příspěvky: 3

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

JJJ souhlasím v Peci pod Sněžkou je náááááádherně. Byli jsme přímo v tomto horském penzionku http://www.ubytovanikrkonose.cz/pec-pod … -penzion/. Moc se nám tam líbilo, člověk z města si v takovéto přírodě neuvěřitelně odpočine.

Není tady

 

#21 31. 7. 2017 10:11

martin0
♥------
Registrovaný: 31. 7. 2017
Příspěvky: 2

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

Ahoj, byli jsme na týden ubytovaný Apartmánu Černý Důl a musím říci že jsem z obce byla unešena všude kousek, na trasy na hřebeny ideální místo a vše v klidné a krásné části Krkonoš. Mužu jen všem vřele doporučit http://www.apartman-cerny-dul.cz/

Není tady

 

#22 31. 7. 2017 13:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: KRKONOŠE - LÉTO - PORADÍTE??

martin0 napsal(a):

musím říci že jsem z obce byla unešena všude kousek

A ty kousky doteď sbírají po kopcích kolem... lol vissla

Upravil(a) helena (31. 7. 2017 13:12)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů