Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 19. 3. 2009 15:14

kessy
♥------

escapelle?

v pondelok sme s priatelom mali nehodu, pouzivame kondomy a on sa jaksik zosmykol a zostal vo mne  (aj s obsahom...) nastastie sa mi to podarilo vybrat a nemusela som sa ist hanbit na gyndu. na nahodu som to nechcela nechat, tak v lekarni som si kupila Escapelle, ani nie hodinu po p. styku som si ju dala, nemala som ani nemam ziadne vedlajsie ucinky. nic by mi nemalo hrozit, ze? este dufam, ze mi to nijako nerohadze cyklus sad

Není tady

#2 27. 3. 2009 19:49

anaj
♥♥-----

Re: escapelle?

prý to cyklus rozhází dost!!

Není tady

#3 27. 3. 2009 20:55

Zuzzi
♥♥-----

kessy napsal(a):

v pondelok sme s priatelom mali nehodu, pouzivame kondomy a on sa jaksik zosmykol a zostal vo mne  (aj s obsahom...) nastastie sa mi to podarilo vybrat a nemusela som sa ist hanbit na gyndu. na nahodu som to nechcela nechat, tak v lekarni som si kupila Escapelle, ani nie hodinu po p. styku som si ju dala, nemala som ani nemam ziadne vedlajsie ucinky. nic by mi nemalo hrozit, ze? este dufam, ze mi to nijako nerohadze cyklus sad

ahoiky... no stalo se mi neco podobnyho... cyklus mi to rozhodilo, ale zase se ti to srovna. tak urcite je lepsi absolvovat tohle nez nechtene otehotnet ne?

Není tady

#4 25. 5. 2009 6:52

Luciee
♥------

Dobrý den,chtěla bych se zeptat...Měli jsme s přítelem pohlavní styk a praskl nám kondom,zašla jsem si ke gynekologovi a ten mi předepsal prášek Escapelle.Užila jsem ho 20.5....Ale měla jsem dosat menstruaci 23.5 a ještě jsem to nedostala...Nemá na to třeba vliv ten prášek?děkuji předem za odpověd

Není tady

#5 30. 6. 2009 17:40

Girl0interrupted
♥------

Luciee napsal(a):

Dobrý den,chtěla bych se zeptat...Měli jsme s přítelem pohlavní styk a praskl nám kondom,zašla jsem si ke gynekologovi a ten mi předepsal prášek Escapelle.Užila jsem ho 20.5....Ale měla jsem dosat menstruaci 23.5 a ještě jsem to nedostala...Nemá na to třeba vliv ten prášek?děkuji předem za odpověd

Mám úplně stejný problém..také mám 3 dny zpoždění...snad za to může prášek..ve čtvrtek si jdu dělat test :-P..

Není tady

#6 1. 7. 2009 19:27

hhanca
♥♥♥♥♥♥-

Holky, myslím, že na to ten prášek docela vliv má. Prášky PO cykly rozháží snad vždycky. Osobní zkušenost nemám, ale slyšela jsem to od více holek. Tak držím pěsti a to dopadne jak si přejete!

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/cW3AKDk.jpghttp://lb1f.lilypie.com/cW3Ap1.png

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí