Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 3. 2009 10:37

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Pejsek

Ahoj všem, jdu si pro rady a názory. S přítelem jsme si včera povídali o tom, že bychom si mohli pořídit pejska. Vzhledem k tomu, že výběr bude víceméně na mně a já se moc nevyznám, tak chci poprosit o vaše zkušenosti.
Mé představy:
- pejsek střední velikosti
- hlídač
- přátelský
- hodný k dětem
- poslušný

Díky za tipy!


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#2 18. 3. 2009 10:56

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Pejsek

Bavili jsme se o tomhle hodně na vláknu Jakého pejska k dětem.Zkus se na net podívat nA NĚMECKÉHO PINČE,jsou dva - trpasličí a střední.Máme střeďáka,výborný hlídač,může být jak v bytě tak v zateplené boudě i přes zimu (vl.zkušenost) a v květnu bude mít  chovná stanice King Black,ze které pochází ten nᚠhafan štěňátka.
Je to i velký mazel a vůbec splňuje Tvoje očekávání;je třeba ovšem výcvik poslušnosti a držet ho zkrátka.

Není tady

 

#3 28. 3. 2009 8:14

Selene
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2007
Příspěvky: 161

Re: Pejsek

dixina napsal(a):

Ahoj všem, jdu si pro rady a názory. S přítelem jsme si včera povídali o tom, že bychom si mohli pořídit pejska. Vzhledem k tomu, že výběr bude víceméně na mně a já se moc nevyznám, tak chci poprosit o vaše zkušenosti.
Mé představy:
- pejsek střední velikosti
- hlídač
- přátelský
- hodný k dětem
- poslušný

Díky za tipy!

Vcelku hned mě napadl stafordšírský bulteriér - vypadá jako hlídač, miluje děti, je vcelku malý, ...
Poslušný bude každý pes, kterého aspoň trochu vycvičíš, a základ je socializace a výchova už od štěněte....většinou i necvičený pes, který je ale dostatečně vychovaný a socializovaný, nedělá problémy smile
Jenom si nejsem úplně jistá jak tohle plemeno vychází s ostatními psi kapitulation (ale mám tušení, že by v tom problém být nemusel - přeci jen je to jiné plemeno než pitbull, a americký staford(ti s tím problémy mají dost často)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů